Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 62

Θέμα: Kle 500 ή Klr 650

  1. #31
    ΑΚΡΙΒΩΣ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΤΟΣΟ,ΟΣΟ ΤΟ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΟΥ.
    ΑΥΤΗ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΦΟΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ.

    Κ ΑΣ ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ..

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Προτείνω KLR (το είχα ψάξει και εγώ το θέμα μεταξύ των δύο) για τους εξής λόγους:
    1)μονοκύλινδρο= απλότητα
    2)πιο άγριο και χωμάτινο από το KLE (καλά δεν θα πας να το
    σκίσεις κιόλας αλλά λέμε τώρα..)
    3)ασύγκριτα χαμηλότερη τιμή από οτιδήποτε άλλο στην κατηγορία, δεν θα το λυπάσαι να το σκίζεις
    4)γενικά είναι μηχανάκι σκυλί, δεν καταλαβαίνει τίποτα
    ιδανικό για πόλη
    5)ικανοποιητική δύναμη
    Στο moto το είχαν για δοκιμή διαρκείας και δεν κατάλαβε Χριστό ότι και αν το έκαναν!

  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Re: Re: Re: Re: Re: TA MOTOΡΙΑ ΠΟΥ ....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
    ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!! ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣΑΙ ΕΣΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ SEROW???ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ Ή ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΒΟΛΤΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ή ΣΤΟ ΧΏΜΑ???ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΑΣΦΑΛΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΣΠΙΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΠΙΤΙ!!! ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΕΝΑ CR Ή WR Ή ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ Π.Χ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ?????

    ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟ SEROW ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΟΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΙ!ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ!!!
    ΒΡΕ ΜΙΧΑΛΗ, ΤΑ CR Ή WR ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ! ΤΟ SEROW ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ (ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΕΙΝΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ)

    ΤΑ SEROW ΕΙΝΑΙ DEMI ΜΗΧΑΝEΣ!! ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΑΧ-1 ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΤΑΣΣΕΙΣ???

  4. #34
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
    ΑΚΡΙΒΩΣ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΤΟΣΟ,ΟΣΟ ΤΟ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΟΥ.
    ΑΥΤΗ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΦΟΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ.

    Κ ΑΣ ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ..
    ΘΑΝΑΣΗ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!! ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ......

    ΑΛΛΟΣ ΖΗΤΑΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΟΓΑ,ΑΛΛΟΣ ΖΗΤΑΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΕΛΙΚΗ,ΑΛΛΟΣ ΖΗΤΑΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝΕΣΗ,ΑΛΛΟΣ ΖΗΤΑΕΙ ΠΙΟ ΑΓΡΙΑΔΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ!!!

    ΔΗΛΑΔΗ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΧΩΜΑ!ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΤΑ ΛΕΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΙΝΟΥΣ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΟΥΝ!

  5. #35
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    ωρίστε ωρίστε

    είπα να πάρω μια γνώμη και θα καταλήξει σε ερωτικό καβγαδάκι

    Λοιπόν
    Μιχάλη δεν έχεις άδικο στο σκεπτικό σου αλλά δεν υπολογίζεις το σύνολο των παραγώντων τόσο σταθερών όσο και μεταβλητών στην εκάστοτε υποκειμενική στάθμιση (πσσσσσσσσσ τι λεώ ο πούστης)

    Για να μιλήσουμε ελληνικά, όπως και να το κάνεις η αλλαγή από τα 125 στα 650 (ή στα 500 για το κλε) είναι μια αλλαγή της τάξης των (περίπου) +35 - 40 αλόγων. Το οποίο θα είναι σίγουρα ιδαίτερα αισθητή διαφορά σε μένα (εσένα θα σου φανεί παιχνιδάκι, λογικό με βάση το τι έχεις συνηθίσει)

    Είναι αλήθεια ότι το μη αμιγώς χωμάτινο ή ασφάλτινο δεν θα μπορώ να το ευχαριστηθώ όσο το αμιγώς, αλλά με το αμιγώ χωμάτινο δεν θα μπορώ να πάω σχεδόν καθόλου άσφαλτο (όπως το εννοείς παραπάνω δηλ ταξίδι) και το αντίστροφο

    Δεδομένου ότι δεν θέλω να πάρω κάτι υπερβολικά μεγαλύτερο ή με τεράστιες διαφορές (όχι μόνο άλογα και σημαντικές διαφορές βάρους, στησίαμτος κλπ επηρεάζουν εξίσου) δεν με πειράζει να χάσω σε κάτι αν κερδίσω σε κάτι άλλο.
    Γι αυτό ψάχνω να βρω τελική, αν τώρα μπορώ να ταξιδεύω με 140 σταθερά για την ώρα είμαι ικανοποιημένος αν μπορώ να πάω πιο άνετα σε χώμα πχ σε νησιά

    Αργότερα βλέπουμε

  6. #36
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA MOTOΡΙΑ ΠΟΥ ....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
    ΒΡΕ ΜΙΧΑΛΗ, ΤΑ CR Ή WR ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ! ΤΟ SEROW ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ (ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΕΙΝΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ)

    ΤΑ SEROW ΕΙΝΑΙ DEMI ΜΗΧΑΝEΣ!! ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΑΧ-1 ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΤΑΣΣΕΙΣ???
    ΟΚ! ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ! ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ CR Ή ΜΕ WR ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ?ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΝΕΤΑ!
    ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΘΕΝΤΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ!!

    ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!

    ΚΑΙ ΤΟ ΑΧ-1 ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ STREETADIKO ΑΣ ΠΟΥΜΕ!ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΧΩΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ SEROW ΕΙΝΑΙ ΜΟΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ!!!

  7. #37
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA MOTOΡΙΑ ΠΟΥ ....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly

    ΚΑΙ ΤΟ ΑΧ-1 ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ STREETADIKO ΑΣ ΠΟΥΜΕ!ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΧΩΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ SEROW ΕΙΝΑΙ ΜΟΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ!!!
    επίσης να προσθέσω ότι είμαι στην πρώτη κατηγορία
    ακόμα μαθαίνω

  8. #38
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA MOTOΡΙΑ ΠΟΥ ....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
    ΟΚ! ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ! ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ CR Ή ΜΕ WR ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ?ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΝΕΤΑ!
    ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΘΕΝΤΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ!!

    ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!

    ΚΑΙ ΤΟ ΑΧ-1 ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ STREETADIKO ΑΣ ΠΟΥΜΕ!ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΧΩΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ SEROW ΕΙΝΑΙ ΜΟΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ!!!

    ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟ CR Ή ΜΕ WR ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙ ΦΩΤΑ, ΦΛΑΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ...ΕΝΑ ΞΕΡΟ ΓΚΑΖΙ ΜΟΝΟ ΕΝ ΑΝΤΙΘΕΣΕΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΦΩΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΛΑΣ ΚΑΙ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΚΑΙ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ ΚΑΙ ....ΚΑΙ....ΚΑΙ...ΑΡΑ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ DEMI ΜΗΧΑΝΗ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΟΤΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ!!

  9. #39
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΕΣΥ CITY ΜΗ ΜΙΛΑΣ

    ΑΣΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!ΑΧΟΥΤΑ ΜΩΡΕ ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ!!ΜΗ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΒΡΕ ΧΑΖΟΥΛΙΑ!!!

    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  10. #40
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA MOTOΡΙΑ ΠΟΥ ....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
    επίσης να προσθέσω ότι είμαι στην πρώτη κατηγορία
    ακόμα μαθαίνω

    ΦΕΥ!!!!



    ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!

  11. #41
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Re: ΕΣΥ CITY ΜΗ ΜΙΛΑΣ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
    ΑΣΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!ΑΧΟΥΤΑ ΜΩΡΕ ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ!!ΜΗ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΒΡΕ ΧΑΖΟΥΛΙΑ!!!


    Οχι οχι δεν μαλώνουμε απλα μια διαφωνία εχουμε...


    Εβίβες και σε σένα

  12. #42
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly

    1. Για να μιλήσουμε ελληνικά, όπως και να το κάνεις η αλλαγή από τα 125 στα 650 (ή στα 500 για το κλε) είναι μια αλλαγή της τάξης των (περίπου) +35 - 40 αλόγων. Το οποίο θα είναι σίγουρα ιδαίτερα αισθητή διαφορά σε μένα (εσένα θα σου φανεί παιχνιδάκι, λογικό με βάση το τι έχεις συνηθίσει)

    2. Είναι αλήθεια ότι το μη αμιγώς χωμάτινο ή ασφάλτινο δεν θα μπορώ να το ευχαριστηθώ όσο το αμιγώς, αλλά με το αμιγώ χωμάτινο δεν θα μπορώ να πάω σχεδόν καθόλου άσφαλτο (όπως το εννοείς παραπάνω δηλ ταξίδι) και το αντίστροφο

    ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟ 1.
    ΜΗΝ ΜΕΤΡΑΣ ΤΑ ΑΛΟΓΑ!!! ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΑΜΕ 10 10 .ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΣΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΡΟΛΟ!ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ! ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ SUPERFOUR ΑΠΟ MOUNTAIN BIKE ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΧ!!
    ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ 1000ΑΡΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΤΙ ΘΕΣ!

    2. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΑ!

  13. #43
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701

    Re: ΕΣΥ CITY ΜΗ ΜΙΛΑΣ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
    ΑΣΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!ΑΧΟΥΤΑ ΜΩΡΕ ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ!!ΜΗ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΒΡΕ ΧΑΖΟΥΛΙΑ!!!


    ωχ δίκιο έχεις μίλησα και είδες τώρα περιέλαβε εμένα


    θα μου πει τώρα κάποιος τη γνώμη του και ειδικά την προσωπική του εμπειρία - αν έχει από το KLR;;;

    Για το ΚΛΕ δεν χρειάζεται έχω και είναι καλή

  14. #44
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA MOTOΡΙΑ ΠΟΥ ....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
    ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟ CR Ή ΜΕ WR ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙ ΦΩΤΑ, ΦΛΑΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ...ΕΝΑ ΞΕΡΟ ΓΚΑΖΙ ΜΟΝΟ ΕΝ ΑΝΤΙΘΕΣΕΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΦΩΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΦΛΑΣ ΚΑΙ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΚΑΙ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ ΚΑΙ ....ΚΑΙ....ΚΑΙ...ΑΡΑ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ DEMI ΜΗΧΑΝΗ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΟΤΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ!!
    ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΛΑΣ,ΠΙΝΑΚΙΔΑ,ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ ΘΕΩΡΟΥΜΕ OFF???ΧΑΧΑΧΑ!! ΕΛΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ!

  15. #45
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701

    Re: Re: ΕΣΥ CITY ΜΗ ΜΙΛΑΣ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly



    θα μου πει τώρα κάποιος τη γνώμη του και ειδικά την προσωπική του εμπειρία - αν έχει από το KLR;;;

    άτιμο φορουμ δεν προλαβαίνεις να γράψεις κάτι και μέχρι να το στείλεις στο έχουν αναιρέσει
    αυτά παθαίνεις άμα γράφεις ταυτόχρονα και δεν είναι τσατ

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. kle 500 vs aprilia pegaso 650
    από cde στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2013, 00:49
  2. Kle 500 for Transalp 650
    από kostis7gr στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2006, 21:17
  3. V-strom 650 ή Kle 500
    από dvavoul στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 09/02/2006, 13:32
  4. KLE 500 Ζελατίνα
    από THEOD στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2004, 13:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF