Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 23 από 23

Θέμα: αναζητηση δερματινης φορμας

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tuning Προβολή μηνύματος
    για αυτες που δινει ο τζωρτζοπουλος ειναι φθηνες αλλα αξιζει? δεν τις ξερω καθολου.
    για την αγγελια δεν μου αρεσει το μπουφαν,πολυ μακρυ για διαιρουμενη και ο φιλος ειναι θεσσαλονικη και εγω αθηνα
    τι την θές? αμα ειναι μονο για πιστα αξιζει ναι. αμα κανεις πολλές χρησεις καλο θα ηταν να πας σε μετοχειρη καλυτερης ποιοτητας.

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tuning
    Εγγραφή
    17/03/2014
    Μηνύματα
    111
    πιστα τελος εδω και χρονια,πλεον κυριακατικες γρηγορες βολτες

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tuning Προβολή μηνύματος
    πιστα τελος εδω και χρονια,πλεον κυριακατικες γρηγορες βολτες
    πάρε μια μετοχειρη που να ειναι σε καλή κατάσταση (μέχρι 2-3 χρονων). πάντως και οι rst αποσο γνωριζω μια χαρα ειναι.

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tuning Προβολή μηνύματος
    πιστα τελος εδω και χρονια,πλεον κυριακατικες γρηγορες βολτες
    Οι ολόσωμες δεν είναι πρακτικές για χρήση βόλτας. Με διαιρούμενη, βγάζεις το μπουφάν όταν κάνεις στάση και μπορείς να κυκλοφορείς άνετα χωρίς να σκας.

    Πάντως όταν διαβάζω "γρήγορες βόλτες με ολόσωμη φόρμα αλλά πίστα δεν μπαίνω" νιώθω λίγο... χαζός! Κάτι μου διαφεύγει μάλλον. Γενικό φυσικά το παραπάνω σχόλιο και όχι προσωπική μομφή.
    Think faster than you ride

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tuning
    Εγγραφή
    17/03/2014
    Μηνύματα
    111
    θα σου απαντησω χωρις ειρωνιες και τετοια.
    αν δεν κανω λαθος για να κανεις ενα τρακ ντει σημερα τα μεγαρα ζητανε 60 ευρω,σωστα?
    αν βαλεις βενζινες φθορες κτλ φθανουμε στο 100αρικο για πλακα,αυτη την στιγμη δεν περισευουν για τετοια,και θα μου πεις εσυ τωρα, και βαζεις τη ζωη σου πανω απο 100 ευρω? οχι φυσικα και δεν την βαζω,αλλα εγω αυτο το πραγμα δεν το θεωρω πιστα,ουτε καν οικοπεδο,και θα μου ξαναπεις εσυ,σιγα ρε παγκοσμιε μηπως θες να σε στειλουμε στο μουτζελο? οχι δεν ειμαι παγκοσμιος,ουτε καν γρηγορος αλλα σε καποια παραγματα που φαινονται τι να πεις.
    οσο για την ολωσωμη,γνωριζω,ειχα και ξερω απλα ειχα συνηθισει ετσι και θελω τετοια.
    επισης οταν λεω γρηγορες βολτες,μην φανταστεις τιποτα του στυλ ταυτοτητα στο στομα και οποιον παρει ο χαρος,απλα παμε λιγο πιο γρηγορα και με οσο το δυνατον ασφαλεια και μεγιστη προσοχη,εξαλου τωρα πλεον στα 44 δεν αντεχω και πολλα.

  6. #21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tuning Προβολή μηνύματος
    αν δεν κανω λαθος για να κανεις ενα τρακ ντει σημερα τα μεγαρα ζητανε 60 ευρω,σωστα?
    αν βαλεις βενζινες φθορες κτλ φθανουμε στο 100αρικο για πλακα,(...)
    επισης οταν λεω γρηγορες βολτες,μην φανταστεις τιποτα του στυλ ταυτοτητα στο στομα και οποιον παρει ο χαρος,απλα παμε λιγο πιο γρηγορα και με οσο το δυνατον ασφαλεια και μεγιστη προσοχη(...)
    Βενζίνες, φθορές κλπ έχει και η βόλτα. Η διαφορά είναι το κόστος χρήσης πίστας που όντως δεν είναι μικρό.Για μένα όμως αντισταθμίζεται από την ασφάλεια και ευχαρίστηση που προσφέρει.
    Κανένας δημόσιος δρόμος δεν μπορεί να συγκριθεί στην ασφάλεια με πίστα, έστω και αυτής των Μεγάρων. Επίσης, προσωπικά, δεν μπορώ να οδηγήσω γρήγορα στο δρόμο.
    Συγγνώμη για το εκτός θέματος αλλά μου έκανε εντύπωση το σκεπτικό.
    Think faster than you ride

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.964
    Ολοσωμη οφειλεις να φορας σε καθε βολτα. Τουλαχιστον σε βολτα που σκοπευεις να τρεξεις. Οι διαιρουμενες ειναι τραγικα πιο πρακτικές προφανώς.

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tomahawk
    Εγγραφή
    29/09/2007
    Μηνύματα
    366
    Ο Τζορτζόπουλος δεν έχει καμία RST πλέον. Είχα πάει πριν 1 μήνα και το διαπίστωσα.
    Ο ένας πωλητής βέβαια νομίζει πως στο 2ο κατάστημα έχουν ακόμη οπότε σε στέλνει και τρως μετά το άκυρο

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Καθαρισμος δερματινης φορμας
    από t10vr στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 08/09/2021, 11:14
  2. Επισκευη δερματινης φορμας
    από zefos1100xx στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2009, 17:23
  3. Αναζήτηση Ολόσωμης Φόρμας
    από ximera στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/05/2009, 12:03
  4. Επισκευή-βαφή Δερμάτινης φόρμας
    από Da.Vintage στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 06/09/2007, 14:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF