Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 53

Θέμα: Ρε, έχετε το νου σας...

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    16/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ Προβολή μηνύματος
    .....όταν έχει γλίτσα ο δρόμοι γλιστράνε.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	coehlo.jpg 
Προβολές:	584 
Μέγεθος:	14,6 KB 
ID:	382481

  2. #17
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Πάω στοίχημα ότι είναι atenistas λόγω της ομπρέλας.

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    534
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    από ποιανού όντος τα παιδιά ζητάς την προσοχή ΣΤΕΛΙΟ;
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ Προβολή μηνύματος
    δεν εχω κατι σιγκεκριμενο στο νου μου. υπαρχουν τις Πατρας, του Ζεβεδιαου, του Κουνουση, τις Βεμπο. διαλεγης και περνης.
    Amyrou, είσαι ακόμα μαζί μας;;;
    Πέσαν πυρηνικά λέμε

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrval Προβολή μηνύματος
    Amyrou, είσαι ακόμα μαζί μας;;;
    Πέσαν πυρηνικά λέμε
    φωνές βο-όντος εν τη ερήμω...

  5. #20
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ Προβολή μηνύματος
    Όντος παιδιά θέλει προσοχή, γιατί όταν έχει γλίτσα ο δρόμοι γλιστράνε.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	coehlo.jpg 
Προβολές:	584 
Μέγεθος:	14,6 KB 
ID:	382481
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Bon_jo_slippery_when_wet.jpg 
Προβολές:	532 
Μέγεθος:	43,8 KB 
ID:	382495
    Φίου φίου φι φι φίου

  6. #21
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Σήμερα είδα τύπο να προσπαθεί να ξεπαρκάρει ένα SH με το ένα χέρι, επειδή με το άλλο κρατούσε ανοιγμένη ομπρέλα πάνω από το κεφάλι του. Ομπρέλα. Αντί κράνους. Τρου στόρι, μπρο. Η καθυστέρηση στον πλανήτη έχει χτυπήσει κόκκινο.
    Μήπως ήταν τίποτα back to the future κατάσταση αλλά με Tuco και μπερδεύτηκε ο άνθρωπος;

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_1107.jpg 
Προβολές:	500 
Μέγεθος:	28,3 KB 
ID:	382498

  7. #22
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.039
    Αιγάλεω και Χορμοβίτου

    Επιστρέφοντας απο νυχτερινή έξοδο, παρατήρησα μία λωρίδα λαδιού, περίπου 100-120 μέτρα, στο κέντρο της οδού, κατεβαίνοντας προς Πειραιά.

    Πήρα τηλ στην Άμεσο Δράση, μου είπαν οτι θα ενημερώσουν την Τροχαία.

    Το πρωί, εξερχόμενος απο την οικία, η λωρίδα ελαίου παρέμενε ως έχει....
    Vi døde ikke...
    vi har aldri levd..

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.440
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    ναι ρε φίλε. σώσε ένα μάτι, μην γράφεις τίποτα καλΉτερα.
    μα τω Παναια,το ειχα 50/50.....καλυτερα VS καλητερα......................εχασα.

  9. #24
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Manalishi Προβολή μηνύματος
    Αιγάλεω και Χορμοβίτου

    Επιστρέφοντας απο νυχτερινή έξοδο, παρατήρησα μία λωρίδα λαδιού, περίπου 100-120 μέτρα, στο κέντρο της οδού, κατεβαίνοντας προς Πειραιά.

    Πήρα τηλ στην Άμεσο Δράση, μου είπαν οτι θα ενημερώσουν την Τροχαία.

    Το πρωί, εξερχόμενος απο την οικία, η λωρίδα ελαίου παρέμενε ως έχει....
    Από χτες το αυτό στον παράδρομο της ΕΟ προς Αγιο Στέφανο. Πέτυχα και τον μαλάκα που ψέκαζε, πατούσε γκάζι στην ανηφόρα και έτρεχε το πετρέλαιο από το μοτέρ του φορτηγού, τι στο καλό! Εννοείται δεν κατάλαβε τίποτα και συνέχισε.

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Έμαθα απόψε για τον πολύ σοβαρό τραυματισμό του Κώστα(δεν αναφέρω επώνυμο,ίσως κάποιοι τον γνωρίζουν...δούλευε στα ελαστικά Καρλή επί της Μπελογιάννη εδώ στη Νίκαια),ενός έμπειρου μοτοσυκλετιστή που οδηγούσε ένα ΚΤΜ Adv.
    Το ατύχημα συνέβη την προηγούμενη Πέμπτη ενώ είχε φύγει με προορισμό την Ιταλία για να παρακολουθήσει το ιταλικό moto gp...σε κάποιο σημείο της Ε.Ο. το μπροστινό αμάξι πάτησε αδικαιολόγητα(όπως μου είπε ο κολλητός του φίλος) φρένο με αποτέλεσμα να κοκαλώσει το αμάξι και εκείνος να μην προλάβει να αντιδράσει.Εννοείται πως ήταν full εξοπλισμένος(στολή,κράνος κτλ) αλλά αυτό δεν ήταν αρκετό για ν'αποφύγει το σοβαρό τραυματισμό.Το βασικό πρόβλημα αυτή τη στιγμή είναι στους πνεύμονες και από την Πέμπτη βρίσκεται στην ΜΕΘ του νοσοκομείου του Ρίου.
    Το νου σας/μας λοιπόν,καλώς ή κακώς είμαστε εκτεθειμένοι και οφείλουμε να προβλέπουμε,όσο αυτό είναι εφικτό, τις εσφαλμένες κινήσεις των υπολοίπων οδηγών.

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    896
    χθες στο ψιλοβροχο, γλιτσα οι δρομοι στην αθηνα συναδελφος με λιμπερτυ 150 της δουλειας δεν αφησε αποσταση απο προπορευομενο οχημα σε μικρο δρομο στην καλλιθεα και οταν το αμαξι κοκκαλωσε ξαφνικα επεσε πανω του εστω και με μικρη ταχυτητα..

    φυσικα το φταιξιμο ειναι δικο του οχι μονο γιατι κτυπησε αλλον απο πισω αλλα και γιατι παρα τις προειδοποισεις μου οδηγουσε πετρωμενα μισελεν city go, οτι χειροτερο για τον αναβατη...με τα συγκεκριμενα σε αλλο παπι της εταιριας ειχα φαει και εγω μια τουμπα βαρβατη σε παρομοιες καιρικες συνθηκες..

    πειτε οτι θελετε, αλλα την ιδια στιγμη ε τρεχα με 100 χλμ εθνικη και με τα ντανλοπ δεν ειχα κανενα θεμα με ξαφνικο η κανονικο φρεναρισμα..

    οταν τα μισελεν, ειδικα τα μισελεν, ψιλοπαλιωνουν γινονται επικινδυνα και αυτο το εχω βιωσει πολλακις...οποτε προσοχη..

    το παλικαρι εκανε χθες 6 ωρες χειρουργειο σπονδυλοδεσια, τπυλαχιστον 2 μηνες κρεββατι συν την αποθεραπεια του..και ολα αυτα για 100 ευρω για λαστιχα της προκοπης...

    δεν αξιζει...
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  12. #27
    Ε ναι ρε μαν μου γιατί το να φρενάρεις τέρμα στο τυχαίο στενάκι της Καλλιθέας και το να κινείσαι ΕΟ με σταθερή ταχύτητα είναι ένα και το αυτό και σαφές κριτήριο σχετικά με το πότε ένα λάστιχο είναι καλό και πως συγκρίνεται με ένα άλλο.


    Τα θέλετε και τα γράφετε αυτά;

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leftos
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    580
    Οντως ρε παιδες καποιοι τα θελετε και τα γραφετε γιατι δεν εχετε τιποτα αλλο να κανετε ή γραφεται χωρις να διαβασετε τι γραφουν οι αλλοι.

    Που φαινεται οτι πηγε ο ενας να συγκρινει την μια περιπτωση ακομα δεν εχω καταλαβει.
    Απλα αναφερε ο ενας ενα περιστατικο και ο αλλος ενα περιστατικο.
    Που να πιασουν και οι ζεστες!!
    Παντως με αυτο που γινεται ο καθενας να γραφει το κοντο και το μακρυ του στα λεγομενα του αλλου καποιοι δεν μπορουν να παρακολουθησουν.
    LIVE FREEEEE!!!!!

  14. #29
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από leftos Προβολή μηνύματος
    Που φαινεται οτι πηγε ο ενας να συγκρινει την μια περιπτωση ακομα δεν εχω καταλαβει.
    Το ποστ που λέει πως τα ντάνλοπ είναι σούπερ ενώ τα μισλέν γτπ και γιατί δεν το διάβασες πριν; Ε, διάβασέ το και αν σου φαίνεται δίκαιο συγκριτικό ελαστικών, να τα πούμε πάλι. Το ότι ένα παλιό και ξεραμένο ελαστικό όποιας μάρκας θα σε πουλήσει σε όποια δύσκολη περίπτωση δεν είναι νέο και δεν είναι σοφία ή άξιο αναφοράς, πολλώ μάλλον δε ικανό για συγκρίσεις με ένα φρέσκο λάστιχο όποιας μάρκας και σε εντελώς διάφορες συνθήκες. Περαστικά.

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Ε ναι ρε μαν μου γιατί το να φρενάρεις τέρμα στο τυχαίο στενάκι της Καλλιθέας και το να κινείσαι ΕΟ με σταθερή ταχύτητα είναι ένα και το αυτό και σαφές κριτήριο σχετικά με το πότε ένα λάστιχο είναι καλό και πως συγκρίνεται με ένα άλλο.


    Τα θέλετε και τα γράφετε αυτά;
    σοβαρα; δηλαδη σε εθνικη ποτε δεν σου ετυχε ο μπροστινος να φρεναρει αποτομα; γιατι εμενα μου συμβαινει συχνα..και αν τα city go μισελεν τριετιας σου φαινεται λογικο να γλιστρουν ετσι με 20-30 χλμ ταχυτητα τοτε οντως ειναι σοβαρο να γραφονται οι εμπειριες που μπορει να μην ενδιαφερουν εσενα και κανα δυο ακομα αλλα ενδιαφερουν αλλους και καλο ειναι να ακουσουν αυτην την αποψη..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΓΙΑ ΚΑΝΑ Tlr Ή ΚΑΝΑ Sp-2/1
    από alex-varadero στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 29/09/2006, 17:25
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2006, 11:15
  3. Το νου σας στον δρόμο όταν οδηγείτε
    από lantz στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 10/07/2006, 21:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF