Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 53

Θέμα: Ρε, έχετε το νου σας...

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    φυσικα το φταιξιμο ειναι δικο του οχι μονο γιατι κτυπησε αλλον απο πισω αλλα και γιατι παρα τις προειδοποισεις μου οδηγουσε πετρωμενα μισελεν city go, οτι χειροτερο για τον αναβατη...με τα συγκεκριμενα σε αλλο παπι της εταιριας ειχα φαει και εγω μια τουμπα βαρβατη σε παρομοιες καιρικες συνθηκες..
    μια χαρά είναι τα λάστιχα, ο συναδελφός σου δεν ξέρει να οδηγάει κατάλληλα. απλό.

  2. #32
    ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΠΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΛΑΣΤΙΧΑ...........




    Δεν ένοιωσα ούτε μία στιγμή σε στεγνό και βρεγμένο σε χάλια και καινούργια άσφαλτο,
    ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ.
    Εχω κάνει περίπου 3000 χλμ. από τον Νοέμβριο και τα θεωρώ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...!!!
    Τελευταία τροποποίηση από irinia; 09/06/2017 στις 15:55.

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από irinia Προβολή μηνύματος
    ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΟ ΠΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΛΑΣΤΙΧΑ...........




    Δεν ένοιωσα ούτε μία στιγμή σε στεγνό και βρεμένο σε χάλια και καινούργια άσφαλτο,
    ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ.

    Εχω κάνει περίπου 3000 χλμ. από τον Νοέμβριο και τα θεωρώ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...!!!
    Παίζει να σαι χεράς και να μη το χεις αντιληφθεί ρε πατρίδα,απλό.
    Για το "βρεμένο" όμως πας μέσα με αναστολή ...

  4. #34
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Παίζει να σαι χεράς και να μη το χεις αντιληφθεί ρε πατρίδα,απλό.
    Για το "βρεμένο" όμως πας μέσα με αναστολή ...
    ΣΙΓΑ....ΡΕ Α....ΠΑ.......ΠΑ.....ΠΑ.......


    Στη γωνία περιμένεις..??
    Έχω πρόβλημα με το γ......στο πληκτρολόγιο τι να κάνουμε..??
    Με φώναξε και η γυναίκα μου για φαί εκείνη τη στιγμή και έγινε το κακό......
    Πάντα τα κοιτάω τα γραπτά μου πριν τα δημοσιεύσω,αυτή τη φορά ξέφυγε.
    Ζητώ ταπεινά συγνώμη......όμως αλήθεια το πληκτρολόγιο μου έχει θέμα στο
    γ ,στο θ,στο β και στο ψ, πρέπει να τα χτυπάω από 3 φορές για να κάτσουν..!!
    Τώρα για να πούμε και κάτι σοβαρό.......είναι δυνατόν να καβαλάει κάποιος μηχανάκι
    45+ χρόνια και να μην είναι καλός..??
    Έχοντας περάσει από διάφορα αρκουδόγκαζα...??
    Από βουνά λίμνες και λαγκάδια..??
    Ταξιδεύοντας χειμώνες και καλοκαίρια..??

    υγ.Μόλις επαναλειτουργήσει η αντιπροσωπεία της μπε-μπε στην Πάτρα γράψε μου,
    ίσως αν πουλήσω το τενερέ το σκεφτώ πιο ζεστά το θέμα..!!

  5. #35
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    σοβαρα; δηλαδη σε εθνικη ποτε δεν σου ετυχε ο μπροστινος να φρεναρει αποτομα; γιατι εμενα μου συμβαινει συχνα..και αν τα city go μισελεν τριετιας σου φαινεται λογικο να γλιστρουν ετσι με 20-30 χλμ ταχυτητα τοτε οντως ειναι σοβαρο να γραφονται οι εμπειριες που μπορει να μην ενδιαφερουν εσενα και κανα δυο ακομα αλλα ενδιαφερουν αλλους και καλο ειναι να ακουσουν αυτην την αποψη..
    Ζόπα το μόνο που μένει από την ιστορία σου είναι το χαιρέκακο "εγώ τα έλεγα αλλά κάποια ζώα δεν με άκουγαν, τώρα θα με ακούσουν και τα ζώα" και ουδέν άλλο. Σε φρενάρισμα πανικού σε στενό πόλης που γλιστράει κωμικά ακόμα και στεγνό, ενώ βρέχει και δεν υπάρχει απόσταση ασφαλείας από σκληρό εμπόδιο, η κατάληξη του φρένου πανικού είναι γνωστή σε όποιον οδηγεί. Με ότι λάστιχο και να έκανε το ίδιο ο άνθρωπος, θα είχε το ίδιο αποτέλεσμα όπως τα περιγράφεις γιατί ήταν τέτοιες οι συνθήκες του ατυχήματος. Περαστικά του και μακριά από όλους μας.

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από irinia Προβολή μηνύματος
    ΣΙΓΑ....ΡΕ Α....ΠΑ.......ΠΑ.....ΠΑ.......


    Στη γωνία περιμένεις..??
    Έχω πρόβλημα με το γ......στο πληκτρολόγιο τι να κάνουμε..??
    Με φώναξε και η γυναίκα μου για φαί εκείνη τη στιγμή και έγινε το κακό......
    Πάντα τα κοιτάω τα γραπτά μου πριν τα δημοσιεύσω,αυτή τη φορά ξέφυγε.
    Ζητώ ταπεινά συγνώμη......όμως αλήθεια το πληκτρολόγιο μου έχει θέμα στο
    γ ,στο θ,στο β και στο ψ, πρέπει να τα χτυπάω από 3 φορές για να κάτσουν..!!
    Τώρα για να πούμε και κάτι σοβαρό.......είναι δυνατόν να καβαλάει κάποιος μηχανάκι
    45+ χρόνια και να μην είναι καλός..??
    Έχοντας περάσει από διάφορα αρκουδόγκαζα...??
    Από βουνά λίμνες και λαγκάδια..??
    Ταξιδεύοντας χειμώνες και καλοκαίρια..??

    υγ.Μόλις επαναλειτουργήσει η αντιπροσωπεία της μπε-μπε στην Πάτρα γράψε μου,
    ίσως αν πουλήσω το τενερέ το σκεφτώ πιο ζεστά το θέμα..!!
    Όλοι κάνουμε λάθη , "αμ εγώ που σου γράφω πας μέσα με αναστολή" στέκει ? δεν στέκει χαχαχα
    Αλλά να με πεις ρε και Μινάρα όχι ρε ξεπέρασες τα όριααααααααααααααααααααααααααααααα

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Έμαθα απόψε για τον πολύ σοβαρό τραυματισμό του Κώστα(δεν αναφέρω επώνυμο,ίσως κάποιοι τον γνωρίζουν...δούλευε στα ελαστικά Καρλή επί της Μπελογιάννη εδώ στη Νίκαια),ενός έμπειρου μοτοσυκλετιστή που οδηγούσε ένα ΚΤΜ Adv.
    Το ατύχημα συνέβη την προηγούμενη Πέμπτη ενώ είχε φύγει με προορισμό την Ιταλία για να παρακολουθήσει το ιταλικό moto gp...σε κάποιο σημείο της Ε.Ο. το μπροστινό αμάξι πάτησε αδικαιολόγητα(όπως μου είπε ο κολλητός του φίλος) φρένο με αποτέλεσμα να κοκαλώσει το αμάξι και εκείνος να μην προλάβει να αντιδράσει.Εννοείται πως ήταν full εξοπλισμένος(στολή,κράνος κτλ) αλλά αυτό δεν ήταν αρκετό για ν'αποφύγει το σοβαρό τραυματισμό.Το βασικό πρόβλημα αυτή τη στιγμή είναι στους πνεύμονες και από την Πέμπτη βρίσκεται στην ΜΕΘ του νοσοκομείου του Ρίου.
    Το νου σας/μας λοιπόν,καλώς ή κακώς είμαστε εκτεθειμένοι και οφείλουμε να προβλέπουμε,όσο αυτό είναι εφικτό, τις εσφαλμένες κινήσεις των υπολοίπων οδηγών.
    Τώρα το είδα...Έχουμε κανένα νέο για τον Κώστα?
    The only easy day was yesterday.

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Δεν έχω μάθει κάτι παραπάνω, φίλε μου.
    Το παλικάρι που μου μίλησε για το περιστατικό, λείπει σε προγραμματισμένο ταξίδι...όταν βρεθούμε και μάθω νεότερα,θα ενημερώσω.

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Δεν έχω μάθει κάτι παραπάνω, φίλε μου.
    Το παλικάρι που μου μίλησε για το περιστατικό, λείπει σε προγραμματισμένο ταξίδι...όταν βρεθούμε και μάθω νεότερα,θα ενημερώσω.
    Θα περάσω και από το μαγαζί,μιλούσαμε στο τηλέφωνο συχνα πυκνά,αλλά δεν μπορώ τώρα να πάρω.Μακάρι να πάνε όλα καλα,το αξίζει πραγματικά..
    The only easy day was yesterday.

  10. #40
    Ρε, έχετε λίγο το νου σας.



    Περνάω μόλις πριν λίγο από Αττική Οδό προς ΕΟ.

    Κίνηση. Οχήματα ΑΟ στην έξοδο Αμαρουσίου. ΟΚ, έργα η Αττική Οδός δεν κάνει κατά κανόνα "σε ώρες αιχμής" άρα στούκι.

    Πλησιάζω. Ένας άνθρωπος πεσμένος μεσαία λωρίδα.

    Πλησιάζω και άλλο, ένα βεστρόμ στην "ζέβρα" της εξόδου δεξιά. Και ένας άνθρωπος ακόμα κοντά στο βεστρόμ.

    Ο αστυνομικός κάνει νόημα προχωράτε (αλλά οι τρεις λωρίδες γίνονται μία, οπότε φιλότιμη προσπάθεια αλλά μάταιη).

    Περνώντας κάνω ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ να κοιτάξω δεξιά μου.

    Στην μεσαία λωρίδα ήταν μιά κοπέλα. Με παλιό ασημί Arai. Και τίποτα άλλο από "εξοπλισμό ασφαλείας". Λιπόθυμη μάλλον, καλύτερα. Γιατί τον πόνο από το κομμάτι πόδι που έλειπε από τον αστράγαλο και κάτω δεν θα ήθελα να τον βιώσει κανείς με τις αισθήσεις του σε λειτουργία. Γιατί ποιός ξέρει, είχε πάει για μπάνιο; Γυρνούσε από δουλειά; Πήγαινε σε δουλειά; Πήγαινε για καφέ; Πήγαινε κάπου, χαλαρή και ανάλαφρη και καλοκαιρινή, χωρίς να υπολογίσει ότι μιά λευκή Lancia (κατηγορία/μέγεθος focus) θα συγκρουστεί με το Vstrom με το εμπρός δεξί μέρος της και θα τους στείλει στην άσφαλτο. Η οποία άσφαλτος απαίτησε θυσία. Βαριά. Αν υποθέσουμε ότι δεν έπαθε τίποτα άλλο, δεν θα περπατήσει ξανά "σωστά".

    Το μάτι μου κόλλησε, το στομάχι κόντεψε να βγάλει το περιεχόμενό του μέσα στο κράνος γιατί σκηνές κρεοπωλείου με ανθρώπινο περιεχόμενο δεν βλέπω ούτε ζωντανά ούτε σε θρίλερ πλέον, δεν θέλω άλλη καφρίλα. Ο οδηγός μάλλον δεν είχε τις αισθήσεις του γιατί δεν φάνηκε να κινείται όση ώρα τον έβλεπα πριν δω την κοπέλα, δεν πρόσεξα τίποτα από αυτόν από "κοντά".


    Flashback στο μαυρισμένο πιτσιρίκι χτες που φορούσε... Μαγιώ, αμάνικο, σαγιονάρα 4-1 και κίτρινο φλούο κράνος εντούρο και έκανε αηδίες στις στήλες Ολυμπίου Διός με το λευκό τενερέ 660 και την ακόμα λιγότερο ντυμένη κοπέλα πίσω. Και σε πόσους άλλους ακόμα...

    Ναι ξέρω, δεν θα συμβεί σε εσάς και λοιπά όμορφα. Γιατί οδηγείτε χρόνια, ξέρετε και σε τελική ποιός είμαι εγώ που θα σας πει κουβέντα.




    Ρε, ΕΧΕΤΕ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΝΟΥ ΣΑΣ.
    Αυτό.

  11. #41
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    534
    Καλά έκανες και τα έγραψες όλα αυτά. Χρειάζεται το σοκ, κάποιους θα τους βοηθήσει. Ακόμα θυμάμαι πώς ξεκίνησα πριν πολλά χρόνια να φοράω μποτάκια και μπότες στη μηχανή. Ούτε ίντερνετ υπήρχε, ούτε φόρουμ, μόνο περιοδικά. Από ένα γράμμα στο ΜΟΤΟ που διάβαζα ανελλιπώς, κάποιος έγραφε για την περιπέτειά του στο ΚΑΤ και πως είδε 2 παιδιά την ίδια νύχτα με κομμένο πόδι από αστράγαλο και κάτω. Και όταν με πιάνουν οι ζέστες, όπως σήμερα για παράδειγμα, και φοράω τα αθλητικά, μια εικόνα πραγματικής ζωής σαν αυτής που μας έδωσες, θα με ξαναφέρει στα ίσα μου.

    Το "πάντα κράνος", "εξοπλισμό παιδιά" κλπ δεν έχει νόημα. Ότι καταλαβαίνει ο καθένας και όπως νομίζει.

  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Ρε, έχετε λίγο το νου σας.



    Περνάω μόλις πριν λίγο από Αττική Οδό προς ΕΟ.

    Κίνηση. Οχήματα ΑΟ στην έξοδο Αμαρουσίου. ΟΚ, έργα η Αττική Οδός δεν κάνει κατά κανόνα "σε ώρες αιχμής" άρα στούκι.

    Πλησιάζω. Ένας άνθρωπος πεσμένος μεσαία λωρίδα.

    Πλησιάζω και άλλο, ένα βεστρόμ στην "ζέβρα" της εξόδου δεξιά. Και ένας άνθρωπος ακόμα κοντά στο βεστρόμ.

    Ο αστυνομικός κάνει νόημα προχωράτε (αλλά οι τρεις λωρίδες γίνονται μία, οπότε φιλότιμη προσπάθεια αλλά μάταιη).

    Περνώντας κάνω ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ να κοιτάξω δεξιά μου.

    Στην μεσαία λωρίδα ήταν μιά κοπέλα. Με παλιό ασημί Arai. Και τίποτα άλλο από "εξοπλισμό ασφαλείας". Λιπόθυμη μάλλον, καλύτερα. Γιατί τον πόνο από το κομμάτι πόδι που έλειπε από τον αστράγαλο και κάτω δεν θα ήθελα να τον βιώσει κανείς με τις αισθήσεις του σε λειτουργία. Γιατί ποιός ξέρει, είχε πάει για μπάνιο; Γυρνούσε από δουλειά; Πήγαινε σε δουλειά; Πήγαινε για καφέ; Πήγαινε κάπου, χαλαρή και ανάλαφρη και καλοκαιρινή, χωρίς να υπολογίσει ότι μιά λευκή Lancia (κατηγορία/μέγεθος focus) θα συγκρουστεί με το Vstrom με το εμπρός δεξί μέρος της και θα τους στείλει στην άσφαλτο. Η οποία άσφαλτος απαίτησε θυσία. Βαριά. Αν υποθέσουμε ότι δεν έπαθε τίποτα άλλο, δεν θα περπατήσει ξανά "σωστά".

    Το μάτι μου κόλλησε, το στομάχι κόντεψε να βγάλει το περιεχόμενό του μέσα στο κράνος γιατί σκηνές κρεοπωλείου με ανθρώπινο περιεχόμενο δεν βλέπω ούτε ζωντανά ούτε σε θρίλερ πλέον, δεν θέλω άλλη καφρίλα. Ο οδηγός μάλλον δεν είχε τις αισθήσεις του γιατί δεν φάνηκε να κινείται όση ώρα τον έβλεπα πριν δω την κοπέλα, δεν πρόσεξα τίποτα από αυτόν από "κοντά".


    Flashback στο μαυρισμένο πιτσιρίκι χτες που φορούσε... Μαγιώ, αμάνικο, σαγιονάρα 4-1 και κίτρινο φλούο κράνος εντούρο και έκανε αηδίες στις στήλες Ολυμπίου Διός με το λευκό τενερέ 660 και την ακόμα λιγότερο ντυμένη κοπέλα πίσω. Και σε πόσους άλλους ακόμα...

    Ναι ξέρω, δεν θα συμβεί σε εσάς και λοιπά όμορφα. Γιατί οδηγείτε χρόνια, ξέρετε και σε τελική ποιός είμαι εγώ που θα σας πει κουβέντα.




    Ρε, ΕΧΕΤΕ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΝΟΥ ΣΑΣ.
    Αυτό.
    Νομιζω πως αν έλειπε ολοκληρο κομμάτι,κανενός είδους εξοπλισμός δεν θα την έσωζε.Ίσως και να έσωζε κατι,δεν ξέρω...
    Χωρίς να λέω ότι δεν πρέπει να φοράμε ότι περισσότερο μπορούμε εννοείται...
    The only easy day was yesterday.

  13. #43
    Αν το κομμάτι που έλειπε, έλειπε γιατί η ασφαλτος λειτούργησε όπως το γυαλόχαρτο, σου αλλάζει λίγο την άποψη; Θες να σου πω δικό μου τραυματισμό, στο πέσιμο του 2010 μία έξοδο πιο κάτω, μετά από κρούση με αυτοκίνητο με 100+, κρούση στο διάζωμα, κρούση με το δικό μου μηχανάκι που με χτύπησε προσπερνώντας με και σύρσιμο με τούμπες δεν ξέρω πόσα μέτρα;

    μία μελανιά στον δεξί ώμο, σαν πιπιλιά. μπουφάν, κράνος, γάντια, μπότες χάλια.

    Το 2011 αν δεν με απατά η μνήμη, με χτύπησε αυτοκίνητο από αριστερά, το πόδι μου στράβωσε το φτερό, ξήλωσε προφυλακτήρα και φυσικά πήγα "ταξίδι" σε χωράφι με ελιές. Το καλοκαιρινό μποτάκι πετάχτηκε, ο αστράγαλος πονούσε λίγο, τόσο λίγο που δεν με εμπόδισε να βαδίζω κανονικά. Και άλλες περιπτώσεις, η μία με ΠΟΛΛΑ μέτρα σύρσιμο σε βροχή, οι άλλες συγκρούσεις χωρίς πτώση αλλά με "θυσία" εξοπλισμού, επίσης έληξαν με ελαφρείς τραυματισμούς.


    Οπότε πραγματικά, μην τα λέτε αυτά έτσι εύκολα. Δεν ισχύουν. Όπως λέει η διαφήμιση γνωστής εταιρίας, κάποια μέρα ίσως το δέρμα να γίνει πιο σκληρό από την άσφαλτο. Ως τότε...

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bros 650
    Εγγραφή
    12/07/2014
    Μηνύματα
    225
    οσες φορρες εχω πεσει εκτος απο μωλοπες και διαστρεματα σε αστραγγαλο,ωμο και καρπο τιποτα αλλο πιο σοβαρο.οχι οτι αν φορας εξοπλισμο εισαι ατρωτος αλλα αυξανεις τις πιθανοτητες να την γλυτωσεις με λιγο πονο.μια φορα θυμαμαι χτυπησα με το κεφαλι ενα πουλι επεσε πανω στην ζελατινα μου φαντασου να μην φορουσα κρανος τι θα γινοταν.

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Αν το κομμάτι που έλειπε, έλειπε γιατί η ασφαλτος λειτούργησε όπως το γυαλόχαρτο, σου αλλάζει λίγο την άποψη; Θες να σου πω δικό μου τραυματισμό, στο πέσιμο του 2010 μία έξοδο πιο κάτω, μετά από κρούση με αυτοκίνητο με 100+, κρούση στο διάζωμα, κρούση με το δικό μου μηχανάκι που με χτύπησε προσπερνώντας με και σύρσιμο με τούμπες δεν ξέρω πόσα μέτρα;

    μία μελανιά στον δεξί ώμο, σαν πιπιλιά. μπουφάν, κράνος, γάντια, μπότες χάλια.

    Το 2011 αν δεν με απατά η μνήμη, με χτύπησε αυτοκίνητο από αριστερά, το πόδι μου στράβωσε το φτερό, ξήλωσε προφυλακτήρα και φυσικά πήγα "ταξίδι" σε χωράφι με ελιές. Το καλοκαιρινό μποτάκι πετάχτηκε, ο αστράγαλος πονούσε λίγο, τόσο λίγο που δεν με εμπόδισε να βαδίζω κανονικά. Και άλλες περιπτώσεις, η μία με ΠΟΛΛΑ μέτρα σύρσιμο σε βροχή, οι άλλες συγκρούσεις χωρίς πτώση αλλά με "θυσία" εξοπλισμού, επίσης έληξαν με ελαφρείς τραυματισμούς.


    Οπότε πραγματικά, μην τα λέτε αυτά έτσι εύκολα. Δεν ισχύουν. Όπως λέει η διαφήμιση γνωστής εταιρίας, κάποια μέρα ίσως το δέρμα να γίνει πιο σκληρό από την άσφαλτο. Ως τότε...
    Έχω δει και εγώ την "άλλη πλευρά"...
    Συμφωνώ παντού μαζί σου..
    Απλά όταν λείπει ένα ολόκληρο μελος,ίσως τα πράγματα δεν είναι τόσο εύκολα για οποιονδήποτε εξοπλισμό.Αυτό μόνο...
    The only easy day was yesterday.

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΓΙΑ ΚΑΝΑ Tlr Ή ΚΑΝΑ Sp-2/1
    από alex-varadero στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 29/09/2006, 17:25
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2006, 11:15
  3. Το νου σας στον δρόμο όταν οδηγείτε
    από lantz στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 10/07/2006, 21:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF