Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Husqvarna nuda R - αλλαγή με 701SM

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/06/2016
    Μηνύματα
    3

    Husqvarna nuda R - αλλαγή με 701SM

    Καλησπέρα, είμαι κάτοχος ενός Nuda R 2012 μοντελο. Βρίσκομαι στο διλημμα αντικατάστασης του με το Husqvarna 701. τι γνώμη έχετε για αυτό? Η αλήθεια είναι οτι λόγω εργασίας στο εξωτερικό το μηχανάκι δουλεύει μόνο τις διακοπές και φοβάμαι με το πέρασμα του καιρού μήπως μετά δυσκολέψει πολυ η πώληση του.

    Επίσης αν υπάρχει κανείς που ενδιαφέρεται θα μπορούσαμε να το σθζητήσουμε γιατι ακόμα δεν έχω αποφασίσει και φοβάμαι μήπως το μετανιώσω μετά.


    Ολες οι απόψεις θα εκτιμηθούν
    Τελευταία τροποποίηση από basvag; 18/05/2017 στις 14:39.

  2. #2
    Μέλος Το avatar του/της Lumiel
    Εγγραφή
    12/08/2013
    Μηνύματα
    83
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basvag Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα, είμαι κάτοχος ενός Nuda R 2012 μοντελο. Βρίσκομαι στο διλημμα αντικατάστασης του με το Husqvarna 701. τι γνώμη έχετε για αυτό? Η αλήθεια είναι οτι λόγω εργασίας στο εξωτερικό το μηχανάκι δουλεύει μόνο τις διακοπές και φοβάμαι με το πέρασμα του καιρού μήπως μετά δυσκολέψει πολυ η πώληση του.

    Επίσης αν υπάρχει κανείς που ενδιαφέρεται θα μπορούσαμε να το σθζητήσουμε γιατι ακόμα δεν έχω αποφασίσει και φοβάμαι μήπως το μετανιώσω μετά.


    Ολες οι απόψεις θα εκτιμηθούν
    Μια άποψη.

  3. #3
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basvag Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα, είμαι κάτοχος ενός Nuda R 2012 μοντελο. Βρίσκομαι στο διλημμα αντικατάστασης του με το Husqvarna 701. τι γνώμη έχετε για αυτό? Η αλήθεια είναι οτι λόγω εργασίας στο εξωτερικό το μηχανάκι δουλεύει μόνο τις διακοπές και φοβάμαι με το πέρασμα του καιρού μήπως μετά δυσκολέψει πολυ η πώληση του.

    Επίσης αν υπάρχει κανείς που ενδιαφέρεται θα μπορούσαμε να το σθζητήσουμε γιατι ακόμα δεν έχω αποφασίσει και φοβάμαι μήπως το μετανιώσω μετά.


    Ολες οι απόψεις θα εκτιμηθούν
    Το nuda θα γινει συλλεκτικο μηχανακι καποια στιγμη, γνωμη μου ειναι να το κρατησεις.

  4. #4
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.440
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Το nuda θα γινει συλλεκτικο μηχανακι καποια στιγμη, γνωμη μου ειναι να το κρατησεις.
    +1
    basvag φίλος μου έψαχνε το τελευταίο διάστημα να αγοράσει μοτοσυκλέτα,ΑΝ έβρισκε Nuda και ήταν καλό θα το έπαιρνε χτές.Δεν βρήκε και τελικά πριν λίγες μέρες πήρε διαφορετικής κατηγορίας(σκεφτόταν σοβαρά και το 701).
    Από περιέργεια και μόνο,σέρβις που κάνεις?Ρωτάω γιατί είχα πιάσει κουβέντα με ιδιοκτήτη Nuda και υπήρχε ένα θέματάκι με το ποιός και που το αναλαμβάνει.
    RIDE MORE TALK LESS

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/06/2016
    Μηνύματα
    3
    Μιας και είμαι καινούριος στο φορουμ να ρωτήσω δεν υπάρχει πρόβλημα αναφοράς ονλοματος για το σερβις έτσι?

    Όταν το αγόρασα τα έκανα στον Παναγιωτόπουλο και αργότερα στην fanmoto ηλιούπολη.

    ΔΕν υπάρχει θέμα γιατι ακόμα και εγώ δεν ξέρω τι θα κάνω οπότε αν το ήθελε αμέσως θα δίσταζα..

  6. #6
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.061
    δεν ξερω τι λεει σαν μηχανακι το nuda αλλα το 701 ειναι απιστευτο!
    οπως ηδη ειπαν πιο πανω το nuda ειναι "ιδιαιτερο" μηχανακι και ισως στο μελλον να εχει αξια.
    προσωπικα δε μου αρεσει και δε θα το επαιρνα ποτε.
    αναλογα τι ψαχνεις σε ενα μηχανακι και ποσο σε καλυπτει το καθε ενα

    οδηγησα το 701 σε orange days και μου αρεσε τοσο πολυ που ξαναπηγα σε αλλη πολη να το οδηγησω παλι
    αν στο τελος δε παρεις 701 μπορεις να κανεις δωρο ενα σε μενα
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της snow
    Εγγραφή
    25/06/2007
    Μηνύματα
    485
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basvag Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα, είμαι κάτοχος ενός Nuda R 2012 μοντελο. Βρίσκομαι στο διλημμα αντικατάστασης του με το Husqvarna 701. τι γνώμη έχετε για αυτό? Η αλήθεια είναι οτι λόγω εργασίας στο εξωτερικό το μηχανάκι δουλεύει μόνο τις διακοπές και φοβάμαι με το πέρασμα του καιρού μήπως μετά δυσκολέψει πολυ η πώληση του.

    Επίσης αν υπάρχει κανείς που ενδιαφέρεται θα μπορούσαμε να το σθζητήσουμε γιατι ακόμα δεν έχω αποφασίσει και φοβάμαι μήπως το μετανιώσω μετά.


    Ολες οι απόψεις θα εκτιμηθούν
    Γεια σου φιλε, με ενδιαφερει πολυ το nuda και δεν εχει κανενα στο car.gr
    Eχω βαλει αγγελια το δικο μου και περιμενω να πουληθει, εχω ενα zx10 του 2008.
    Αν σε ενδιαφερει ανταλλαγη θα ηταν ωραια. Αν οχι,ελπιζω να το προλαβω ,πριν το δωσεις!!

  8. #8
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/06/2016
    Μηνύματα
    3
    Υπάρχει ακόμα και ακόμα το σκέφτομαι!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF