Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 42 από 42

Θέμα: Αγορά κράνους μέχρι 250 ΕΥΡΩ! ΒΟΗΘΕΙΑ!!

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Vamael
    Εγγραφή
    12/01/2010
    Μηνύματα
    101
    Από αυτά που έχουν αναφερθεί χρησιμοποιεί κανείς κάποιο σε vstrom ή αντίστοιχη μοτοσυκλέτα να μας πει εντυπώσεις ?

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    714
    Εγώ αγόρασα airoh T 600 μαύρο ματ με 170 €. Είναι από composite fibre έχει double d ring κούμπωμα δεν έχει όμως sun visor.

  3. #33
    Μέλος Το avatar του/της StaTheodwrou
    Εγγραφή
    10/05/2016
    Μηνύματα
    46
    τι γνώμη έχετε για το SHARK D-SKWAL HIWO

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Live2ride
    Εγγραφή
    03/06/2017
    Μηνύματα
    220
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από StaTheodwrou Προβολή μηνύματος
    Πήγα σήμερα σε ένα κατάστημα. Πολύ λίγα κράνη για το κεφάλι μου..όλα μεγάλα νούμερα...απλά δοκίμασα ένα HJC μέγεθος small και κόντεψε να μείνει στο κεφάλι μου, πολύ μικρό! Εντομεταξύ στις διαστάσεις είμαι 53-54 που σημαίνει XS.
    Εγώ μόλις παρέλαβα το HJC FG-ST πολύ καλό κράνος, σε διαστάσεις είμαι small 55-56 και μου κάθεται μια χαρά στο κεφάλι, σφιχτό όσο πρέπει να είναι χωρίς να κουνιέται το κεφάλι και χωρίς να ενοχλεί.
    Απορώ πως σου φάνηκε τόσο στενό το small ενώ φοράς XS.
    Πέρα από το κράνος που έχεις στο Avatar έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ full face? (εκτός και αν στη φωτογραφία δεν είσαι εσύ).

  5. #35
    Agv ειχα και κ3 και κ4 και θα σου ελεγα αν πας σε agv να πας πανω απο κ3 , δηλ κ5 σημερηνο μοντελο .
    Στο ιδιο νουμερο (Μ) agv και shoei , το 2ο ηταν ενα κλικ πιο ελευιερο στο κεφαλι μου και στα πολλα , ενιωθα πως ηθελε να φυγει. Τα Αgv στο κεφαλι μου τελεια εφαρμογηαλλα οπως σου ειπα κ3 δεν θα ξανααγοραζα . Με λιγα παραπανω πας για κ5 που ειναι αλλου σαν κρανος .
    Νολαν δ3ν τα συμπαθησα ποτε . 2 οπως τα πηρα τα πουλησα γρηγορα .

    Δες το με τα νουμερα

  6. #36
    Μέλος Το avatar του/της StaTheodwrou
    Εγγραφή
    10/05/2016
    Μηνύματα
    46
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Live2ride Προβολή μηνύματος
    Εγώ μόλις παρέλαβα το HJC FG-ST πολύ καλό κράνος, σε διαστάσεις είμαι small 55-56 και μου κάθεται μια χαρά στο κεφάλι, σφιχτό όσο πρέπει να είναι χωρίς να κουνιέται το κεφάλι και χωρίς να ενοχλεί.
    Απορώ πως σου φάνηκε τόσο στενό το small ενώ φοράς XS.
    Πέρα από το κράνος που έχεις στο Avatar έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ full face? (εκτός και αν στη φωτογραφία δεν είσαι εσύ).
    ηταν το rpha αυτο που φόρεσα..δε θυμάμαι πιο ακριβώς, αλλά στο small τα χείλη μου ήταν ανοιχτά απο την πίεση στη φώτο εγώ είμαι και ναι.. έχω ενα uvex xenova ακόμα ένα jet ότι να'ναι και ένα biltwell bonanza. για ταξίδι κάποιο flip up λες να ήταν πιο βολικό από το full face?

  7. #37
    Μέλος Το avatar του/της StaTheodwrou
    Εγγραφή
    10/05/2016
    Μηνύματα
    46
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Agv ειχα και κ3 και κ4 και θα σου ελεγα αν πας σε agv να πας πανω απο κ3 , δηλ κ5 σημερηνο μοντελο .
    Στο ιδιο νουμερο (Μ) agv και shoei , το 2ο ηταν ενα κλικ πιο ελευιερο στο κεφαλι μου και στα πολλα , ενιωθα πως ηθελε να φυγει. Τα Αgv στο κεφαλι μου τελεια εφαρμογηαλλα οπως σου ειπα κ3 δεν θα ξανααγοραζα . Με λιγα παραπανω πας για κ5 που ειναι αλλου σαν κρανος .
    Νολαν δ3ν τα συμπαθησα ποτε . 2 οπως τα πηρα τα πουλησα γρηγορα .

    Δες το με τα νουμερα
    τα shark? έχεις ιδέα?

  8. #38
    Οχι αλλα οπως σου ειπα ....πηγαινε δες τα και φορα τα πριν αγορασεις

  9. #39
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/06/2017
    Μηνύματα
    12
    Χαιρεται!! αν και κάτοχος AGV k5 σε αυτά τα χρήματα βρίσκω πολύ καλά τα CABERG . το έχει η κοπέλα μου και το έχω χρησιμοποιήσει σε αρκετά ταξίδια. πολύ καλή ορατότητα και ηχομόνωση , και αρκετά άνετο και κάτω από 250 εύρο. το βρίσκω πραγματικά τέλειο

  10. #40
    Μέλος Το avatar του/της StaTheodwrou
    Εγγραφή
    10/05/2016
    Μηνύματα
    46
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από NIKOS1987 Προβολή μηνύματος
    Χαιρεται!! αν και κάτοχος AGV k5 σε αυτά τα χρήματα βρίσκω πολύ καλά τα CABERG . το έχει η κοπέλα μου και το έχω χρησιμοποιήσει σε αρκετά ταξίδια. πολύ καλή ορατότητα και ηχομόνωση , και αρκετά άνετο και κάτω από 250 εύρο. το βρίσκω πραγματικά τέλειο
    για ποιο caberg μιλάμε?

  11. #41
    Μέλος Το avatar του/της Power Wings
    Εγγραφή
    01/05/2015
    Μηνύματα
    50
    Φίλε μου εγώ πήρα για την κοπέλα μου το Shark Speed-R 2 που είναι πάρα πολύ καλό. Fiberglass, pin-lock, εσωτερικό φιμέ γυαλ, full πλενόμενο.... Είναι λίγο καλύτερο από το AGV K5 για μένα. Μιλάμε πάντα για κατηγορία fiberglass και όχι θερμοπλαστικά. Μου βγήκε 211 ευρώ.

  12. #42
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/06/2017
    Μηνύματα
    12
    http://www.skroutz.gr/s/6551791/Cabe...att-Black.html

    προσοπικα το βρισκω παρα πολύ καλο και ανετο,ριξε μια ματια,πιστευω βγαζει αξιολογα κρανοι. σε βαθμο που να το προτιμω πιο πολύ πο το AGV.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορά κράνους μέχρι 100€ συμβουλές-προτάσεις??
    από redman88 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 23/06/2012, 10:43
  2. ΚΡΑΝΟΣ ΜΕΧΡΙ 250 ΕΥΡΩ
    από bamboozler στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 19/01/2011, 09:44
  3. Επιλογή κράνους μεχρί 350 ευρώ.
    από kaiba στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 50
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2010, 02:01
  4. Αγορά κράνους μέχρι 150Ε
    από fractalbit στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2004, 23:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF