Σελίδα 6 από 26 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 376

Θέμα: street vs street

  1. #76
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    Οι 2.3 ποντοι παραπανω και η ορθια θεση οδηγησης και προφανως η ποιο χαμηλη ροπη κανουν την διαφορα ....
    Ένα μηχανάκι που δεν σχεδιάζεται για χρήση εκτός δρομου, πχ versys, που το ανέφερες και ο ίδιος, θα κάνει τη διαφορά? Με την εξάτμιση στα κάρτερ?

    Εγώ σου λέω θα την κάνει λόγο της όρθιας θέσης οδήγησης. Θα πεις ποτέ ότι θα πάρεις versys για να γυρίσεις την Ελλάδα από χώμα ή έχω versys και μπορώ να πηγαίνω χώμα? Όχι φαντάζομαι, σωστά? Θα το βάλεις προσεκτικά και με τα χίλια ζόρια και για λίγο και με λίγο τύχη κτλ. κτλ. Τι ενοχλεί εμένα με το hornet να κάνω το ίδιο? Η λιγότερο όρθια θέση οδήγησης?

    Σου φαίνονται αυτονόητα αυτά που λέω? Ε λοιπόν δεν είναι για όλους.
    Sent from me using a computer.

  2. #77
    Daz το NC έχει 15εκ διαδρομής, το Versys έχει 13, το Vstrom 15, το Tr700 13. To fazer αν θυμάμαι σωστά επίσης 13 (βαριέμαι να ψάξω τώρα).


    ουσιαστικά το μόνο που θα έχει πλεονέκτημα λόγω τροχών είναι το Vstrom XT. Επίσης θα έχει πλεονέκτημα όποιο είναι στημένο στα μέτρα του οδηγού του, γιατί όλη η κατηγορία φοράει ελατήρια από στιλό "μιάς χρήσης" και θα τερματίζουν συνεχώς.



    Λέμε τα ίδια και τα ίδια. Ουσιαστικά (πράγμα που αποδεικνύεται από το βίδεο) είναι ΟΛΑ ΜΑΖΙ ακατάλληλα για οτιδήποτε πέραν της απλής και προσεκτικής διάσχισης χωματόΔΡΟΜΟΥ και σε αυξημένους ρυθμούς κινδυνεύουν οι ζάντες και το "αποκάτω" του μοτέρ, της εξάτμισης κλπ.

    Και τον Σπανό τον έχουμε δει να κάνει όργια με το S1000XR αλλά αν είσαι ένας "κανονικός" οδηγός δεν πας να το πετάς στα βράχια το αργαλείο, είναι ΣΤΡΙΤ αφού.

  3. #78
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/11/2009
    Μηνύματα
    892
    αυτο το on-off ποτε δεν το καταλαβα?
    και μεσα και εξω δεν γινεται εγω μεγαλωσα με μηχανες δρομου και
    κατι καθαρα για χωμα!!enduro λεγονταν
    η πρωτη on of θα ελεγα ηταν
    η αφρικα η οποια δεν ξερω και ποσο οφ ειναι η κανενα xt550 αυτο ηταν οφ ροουντ
    αλλα ειμαι και ασχετος οποτε μην με παρεξηγειτε..

  4. #79
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.281
    Small little kittens
    Εδω σας εχω ρε ακου λεει ον και οφ και στριτ και ss
    Oλα σε ενα
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	terracorsa-top1-770x433.jpg 
Προβολές:	142 
Μέγεθος:	54,6 KB 
ID:	383139
    Throttle that mysterious friend of ours

  5. #80
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Daz το NC έχει 15εκ διαδρομής, το Versys έχει 13, το Vstrom 15, το Tr700 13. To fazer αν θυμάμαι σωστά επίσης 13 (βαριέμαι να ψάξω τώρα).


    ουσιαστικά το μόνο που θα έχει πλεονέκτημα λόγω τροχών είναι το Vstrom XT. Επίσης θα έχει πλεονέκτημα όποιο είναι στημένο στα μέτρα του οδηγού του, γιατί όλη η κατηγορία φοράει ελατήρια από στιλό "μιάς χρήσης" και θα τερματίζουν συνεχώς.



    Λέμε τα ίδια και τα ίδια. Ουσιαστικά (πράγμα που αποδεικνύεται από το βίδεο) είναι ΟΛΑ ΜΑΖΙ ακατάλληλα για οτιδήποτε πέραν της απλής και προσεκτικής διάσχισης χωματόΔΡΟΜΟΥ και σε αυξημένους ρυθμούς κινδυνεύουν οι ζάντες και το "αποκάτω" του μοτέρ, της εξάτμισης κλπ.

    Και τον Σπανό τον έχουμε δει να κάνει όργια με το S1000XR αλλά αν είσαι ένας "κανονικός" οδηγός δεν πας να το πετάς στα βράχια το αργαλείο, είναι ΣΤΡΙΤ αφού.

    Ε όλα γίνονται αν έχεις χέρια και δεν σε νοιάζει ο πιθανός τραυματισμός.

    Α, ναι. Και € για τις επισκευές.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #81
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Το θέμα προέκυψε από διαχωρισμό και είναι εύλογη η σύγχυση.

    Κανείς δεν έγραψε ότι δεν έχουν διαφορές. Που είναι αυτές οι διαφορές είναι το θεμα και ποιο υπερέχει που, συζητάμε. Αν υπερέχει καποιο σε κάτι γιατί όλα αμφισβητήθηκαν. Αμφισβητήθηκε η υπεροχή του hornet στο επαρχιακό στροφιλίκι και τονίστηκε η υπεροχή του nc εκτός δρόμου πχ. Είναι το nc και τύπου nc, κατάλληλη μηχανή για να δει κάποιος την εναλλακτική Ελλάδα? Αν ναι, το fazer γιατί δεν είναι?

    Γιατί το nc (και τα λοιπά παρόμοια) είναι καλύτερα στο ταξίδι? Είναι? Είναι πιο άνετα? Φορτώνεται καλύτερα το versys απ' το fazer?

    O καθένας θα πάρει αυτό που θέλει και τον βολεύει, δε το συζητάμε! Σε τι υπερέχει η κάθε επιλογή και σε τι μειονεκτεί?

    Το nc έχει 130mm ανάρτηση? Το fazer πόσο έχει?
    To versys έχει 170? Πάει καλύτερα στο χώμα απ' το fazer? Όχι θα μου πεις αλλά είναι πιο άνετο στις κακοτεχνίες. Σύμφωνοι! Δε μπορούμε όμως να πούμε ότι αυτό δεν αποτελεί μειονέκτημα στην οδήγηση στο ορεινό στροφιλίκι ή στην σπορ οδήγηση γενικά. Ή όχι? Και δεν μιλάω για πίστα αλλά για μια στριφτερή διαδρομή. Tι ρυθμούς επιβάλει (χωρίς να ζορίζει τον αναβάτη) το κάθε μηχανάκι?

    Με λίγα λόγια πιστεύετε ότι αυτά τα τα τύπου nc, versys κτλ. είναι καλύτερα σε όλα ή ότι τουλάχιστον τα street έχουν σοβαρότατες ελλείψεις απέναντί τους, στο ίδιο πεδίο χρήσης? (μπορεί κάποιος να πει ότι το πεδίο χρήσης των nc είναι ευρύτερο, είναι)?

    Το πρώτο πόστ το διάβασε κανένας?
    Τα σπορ street (γυμνά) θα πάνε καλύτερα από τα όρθια street σε οποιονδήποτε δρόμο έχει απαιτήσεις. Τα τελευταία θα είναι ελαφρώς πιο ανεκτά σε κακοτεχνίες/χώμα, αλλά όχι, δε θα είναι ούτε διασκεδαστικά, ούτε άνετα, πάλι θα παλεύεις με τον χάρο. Αυτά που κάνουν καλύτερα αυτά τα μηχανάκια είναι θέματα πρακτικότητας, όχι οδήγησης. Είναι πιο άνετα στο δικάβαλο, το φόρτωμα, την άνεση, εις βάρος, φυσικά, των επιδόσεων. Δυστυχώς δε μπορούμε να τα έχουμε όλα, αλλιώς όλοι θα αγοράζαμε τέτοια.

    Κάποιοι κάνουν το λάθος να λένε "μα έχω δει το τάδε μηχανάκι να το πηγαίνει ο έτσι". Ναι, φυσικά, ένας χεράς θα κάνει οτιδήποτε. Ο ίδιος χεράς, με πιο κατάλληλο μηχανάκι, θα κάνει περισσότερα.
    Life begins at 45°.

  7. #82
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Τα σπορ street (γυμνά) θα πάνε καλύτερα από τα όρθια street σε οποιονδήποτε δρόμο έχει απαιτήσεις. Τα τελευταία θα είναι ελαφρώς πιο ανεκτά σε κακοτεχνίες/χώμα, αλλά όχι, δε θα είναι ούτε διασκεδαστικά, ούτε άνετα, πάλι θα παλεύεις με τον χάρο. Αυτά που κάνουν καλύτερα αυτά τα μηχανάκια είναι θέματα πρακτικότητας, όχι οδήγησης. Είναι πιο άνετα στο δικάβαλο, το φόρτωμα, την άνεση, εις βάρος, φυσικά, των επιδόσεων. Δυστυχώς δε μπορούμε να τα έχουμε όλα, αλλιώς όλοι θα αγοράζαμε τέτοια.

    Κάποιοι κάνουν το λάθος να λένε "μα έχω δει το τάδε μηχανάκι να το πηγαίνει ο έτσι". Ναι, φυσικά, ένας χεράς θα κάνει οτιδήποτε. Ο ίδιος χεράς, με πιο κατάλληλο μηχανάκι, θα κάνει περισσότερα.

    Ναι εξού και κλασσική ατάκα "τα μοταρντ γλεντάνε τα SS σε ορεινό στροφιλίκι", ναι ισχύει, αν το μοταρντ το οδηγάει στον Ρώσσο ο Μιμίκος και ταυτόχρονα δεν οδηγεί το SS ο Μιμίκος
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #83
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Daz το NC έχει 15εκ διαδρομής, το Versys έχει 13, το Vstrom 15, το Tr700 13. To fazer αν θυμάμαι σωστά επίσης 13 (βαριέμαι να ψάξω τώρα).

    Δεν χρειάζεται να ψάξεις άλλο. Οι διαφορές είναι ανύπαρκτες! Μιλάμε για στρεετ μιχανάκια με ορθια θέση οδήγησης. Αυτό στο χώμα δεν βοηθάει ενώ στην άσφαλτο αποτελεί μειονέκτημα στην γρήγορη οδήγηση. Όχι ότι δεν είναι γρήγορα, αλλά ... μη λέμε τώρα ότι η πιο σκυφτή θέση δεν είναι πιο σπόρ ή η πιο σωστή για μια γρήγορη διαδρομή! Ποιό θα σου δώσει την περισσότερη πληροφορία?

    Άντε και να μακρύνουμε λίγο τις αναρτήσεις να αυξήσουμε λίγο την απόσβεση και την απόσταση των κάρτερ. Τα κάναμε on-off? Με χυτές ζάντες? Δε νομίζω! Πάλι προσοχή θέλουν αλλά χρειάζονται λιιιιιγο λιγότερη προσοχή! Απ' την άλλη όμως τα κάναμε χειροτερα στην άσφαλτο και στο στροφιλίκι.

    Όσο δίνεις προς μια κατεύθυνση χάνεις απ' την άλλη! Και μερικές φορές αυτά που χάνεις είναι πολύ περισσοτερα απ' αυτά που κερδίζεις. Είναι γεγονός! Χωρίς να εξετάσουμε το γεγονός ότι ένα μηχανάκι με στοιχειώδης δυνατότητες στο χώμα θα περάσει το 99% της ζωής στου στην άσφαλτο!

    Και ξαφνικά μένει μόνο το ταξίδι, η άνεση, το φόρτωμα. Πόσο καλύτερα είναι σε αυτούς τους τομείς? Αντισταθμίζονται τα οφέλη? Είναι όντως τόσο καλύτερα αυτά τα τύπου ον οφφ όσο ψιθυρίζεται στην πιάτσα? Είναι πράγματι, όλα τα υπόλοιπα, υπερβολές για να καλύπτουμε τις ψευδαισθήσεις μας?
    Στην άνεση θα δώσω το προβάδισμα λόγο γωνίας γονάτων, στα υπόλοιπα? Πόσο καλύτερα είναι?
    Sent from me using a computer.

  9. #84
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Τα σπορ street (γυμνά) θα πάνε καλύτερα από τα όρθια street σε οποιονδήποτε δρόμο έχει απαιτήσεις. Τα τελευταία θα είναι ελαφρώς πιο ανεκτά σε κακοτεχνίες/χώμα, αλλά όχι, δε θα είναι ούτε διασκεδαστικά, ούτε άνετα, πάλι θα παλεύεις με τον χάρο. Αυτά που κάνουν καλύτερα αυτά τα μηχανάκια είναι θέματα πρακτικότητας, όχι οδήγησης. Είναι πιο άνετα στο δικάβαλο, το φόρτωμα, την άνεση, εις βάρος, φυσικά, των επιδόσεων. Δυστυχώς δε μπορούμε να τα έχουμε όλα, αλλιώς όλοι θα αγοράζαμε τέτοια.

    Κάποιοι κάνουν το λάθος να λένε "μα έχω δει το τάδε μηχανάκι να το πηγαίνει ο έτσι". Ναι, φυσικά, ένας χεράς θα κάνει οτιδήποτε. Ο ίδιος χεράς, με πιο κατάλληλο μηχανάκι, θα κάνει περισσότερα.
    Συμφωνώ αλλά θα πιαστώ απ' αυτό που δεν είμαι και τόσο σίγουρος.

    Πόσο πιο άνετο είναι το nc απ' το fazer στο δικάβαλο, στο φόρτωμα και στο ταξίδι?
    Sent from me using a computer.

  10. #85
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Ένα μηχανάκι που δεν σχεδιάζεται για χρήση εκτός δρομου, πχ versys, που το ανέφερες και ο ίδιος, θα κάνει τη διαφορά? Με την εξάτμιση στα κάρτερ?

    Εγώ σου λέω θα την κάνει λόγο της όρθιας θέσης οδήγησης. Θα πεις ποτέ ότι θα πάρεις versys για να γυρίσεις την Ελλάδα από χώμα ή έχω versys και μπορώ να πηγαίνω χώμα? Όχι φαντάζομαι, σωστά? Θα το βάλεις προσεκτικά και με τα χίλια ζόρια και για λίγο και με λίγο τύχη κτλ. κτλ. Τι ενοχλεί εμένα με το hornet να κάνω το ίδιο? Η λιγότερο όρθια θέση οδήγησης?

    Σου φαίνονται αυτονόητα αυτά που λέω? Ε λοιπόν δεν είναι για όλους.

    Αφηνουμε λοιπον και το xtr 660 Απ εξω ( μιας και μιλησες για λαιμους στο καρτερ ) γιατι πιθανον δεν σχεδιαστηκε για χρηση εκτος δρομου..???

    Και ναι δεν θα επαιρνα το versys για να γυρισω την ελλαδα απο χωμα.... Θα το επαιρνα ομως ( οπως και xtx kai αυτο με λαιμους στο καρτερ ) να κατεβω 10 φορες τον ψιλοκακοτραχαλο δρομο για την παραλια....

    Γιατι εαν παρω πχ to fazer η το hornet μου... Ολο και σε καποιο σημειο θα σκουντησω το καρτερ μου η το μοχλικο μου...!!

  11. #86
    "ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΣΣ ΚΑΙ ΕΝΤΟΥΡΟ-ΚΑΘΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΔΟΝΤΟΚΡΕΜΕΣ; ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ,ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΚΑΠΟΤΕ"

    στο πνεύμα μερικών ποστ.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  12. #87
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STOYBI Προβολή μηνύματος
    Αφηνουμε λοιπον και το xtr 660 Απ εξω ( μιας και μιλησες για λαιμους στο καρτερ ) γιατι πιθανον δεν σχεδιαστηκε για χρηση εκτος δρομου..???

    Και ναι δεν θα επαιρνα το versys για να γυρισω την ελλαδα απο χωμα.... Θα το επαιρνα ομως ( οπως και xtx kai αυτο με λαιμους στο καρτερ ) να κατεβω 10 φορες τον ψιλοκακοτραχαλο δρομο για την παραλια....

    Γιατι εαν παρω πχ to fazer η το hornet μου... Ολο και σε καποιο σημειο θα σκουντησω το καρτερ μου η το μοχλικο μου...!!
    Εξάτμιση στα κάρτερ είπα!

    Για πάμε πάλι να δούμε ποιο θα σκουντήσει πρώτο από κάτω!

    Αλλά έστω! Και θα θυσιάσω την διασκέδαση στον επαρχιακό και την πληροφορία για να κατέβω 5 φορές το χρόνο σε μια παραλία με λίγο μεγαλύτερη άνεση? Θες να μου πεις ότι το fazer δε θα κατέβει στην ίδια παραλία με το versys?
    Sent from me using a computer.

  13. #88
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    "ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΣΣ ΚΑΙ ΕΝΤΟΥΡΟ-ΚΑΘΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΔΟΝΤΟΚΡΕΜΕΣ; ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ,ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΚΑΠΟΤΕ"
    Συμφωνώ!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ναι εξού και κλασσική ατάκα "τα μοταρντ γλεντάνε τα SS σε ορεινό στροφιλίκι", ναι ισχύει, αν το μοταρντ το οδηγάει στον Ρώσσο ο Μιμίκος και ταυτόχρονα δεν οδηγεί το SS ο Μιμίκος
    Ε τα motard έχουν πλεονέκτημα σε πολύ κλειστές ή/και χαμηλής πρόσφυσης διαδρομές, οπότε συχνά ισχύει το παραπάνω. Επίδαυρο και Μπράλο δεν έχουν καμία ελπίδα, αλλά Ρώσο, ναι, πολύ πιθανό. Ο Μιμίκος θα μας λύσει την απορία!
    Life begins at 45°.

  14. #89
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Εξάτμιση στα κάρτερ είπα!

    Για πάμε πάλι να δούμε ποιο θα σκουντήσει πρώτο από κάτω!

    Και θα θυσιάσω την διασκέδαση στον επαρχιακό και την πληροφορία για να κατέβω 5 φορές το χρόνο σε μια παραλία με λίγο μεγαλύτερη άνεση? Θες να μου πεις ότι το fazer δε θα κατέβει στην ίδια παραλία με το versys?
    Γιατι εγω τι ειπα...??:

    Ο επαρχιακος ειναι απολαυση μονο με ορθια θεση οδηγησης...!!!!

  15. #90
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    2 επισημάνσεις:

    -Άμα ξαναδιαβάσω ότι τα βέρσυς, τρέισερ κτλ πατάνε σούπερσπορ στη πίστα
    θα σφάξω όλο το χωριό, δεν τη γλυτώνει

    -Αυτό που τα βέρσυς, τρείσερ κτλ έχουν γεωμετρία σουπερμότο με γονάτισε.


    Μιλάμε έχει κατακλυστεί το φόρουμ με άσχετους που αντί να κάτσουν 2-3 χρόνακια
    να διαβάζουν να μαθαίνουν κάθονται και έχουν γνώμη σοφού γέροντα ινδιάνου.

    Τώρα άμα εσείς οι κάτοχοι της εν λόγω κατηγορίας ξεκινήσετε να πετάτε κάτι φιδιές
    του στυλ "πάω 220 σταθερά ακλόνητα" από μένα θα πέφτει τρελό κράξιμο. τέλος.

Σελίδα 6 από 26 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Street VS Sport
    από zik_virches στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 69
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2015, 09:47
  2. street VS enduro
    από anr11 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2014, 12:21
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2012, 19:07
  4. GSR vs Street Triple
    από mantzou στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 08/07/2009, 09:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF