Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: Βαλίτσα tec

  1. #1
    Μέλος Το avatar του/της Balkan_express
    Εγγραφή
    06/05/2013
    Μηνύματα
    38

    Βαλίτσα tec

    Καλημέρα συμφορουμίτες, είμαι σε αναζήτηση νέας πίσω κεντρικής βαλίτσας και το μάτι μου έπεσε σε αυτήν, http://www.stelpet.gr/gr/el/products...51-litra-aspri
    . Θέλω να τη βάλω στο Άφρικα, κυρίως για καθημερινή χρήση Και σε κανένα ταξίδι για να χωράει 2 κράνη.
    Την έχει δοκιμάσει κανείς; Έχει κανένας να προτείνει κάποια άλλη, δοκιμασμένη;
    Ευχαριστώ!!!
    ---ΤΑ ΑΓΑΘΑ ΚΟΠΟΙΣ ΚΤΩΝΤΑΙ---

  2. #2
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Balkan_express Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα συμφορουμίτες, είμαι σε αναζήτηση νέας πίσω κεντρικής βαλίτσας και το μάτι μου έπεσε σε αυτήν, http://www.stelpet.gr/gr/el/products...51-litra-aspri
    . Θέλω να τη βάλω στο Άφρικα, κυρίως για καθημερινή χρήση Και σε κανένα ταξίδι για να χωράει 2 κράνη.
    Την έχει δοκιμάσει κανείς; Έχει κανένας να προτείνει κάποια άλλη, δοκιμασμένη;
    Ευχαριστώ!!!
    ότι έχω πάρει από τα stelpet το έχω βρει αρκετά φτηνότερα σε αλλά μαγαζιά , η συγκεκριμένη βαλίτσα δεν μου φαίνεται και τόσο ποιοτική ,(χωρις να την έχω δοκιμάσει) εγώ θα κοίταγα σε δοκιμασμένες λύσεις ,givi ,kappa κλπ

  3. #3
    Μέλος Το avatar του/της Balkan_express
    Εγγραφή
    06/05/2013
    Μηνύματα
    38
    Φίλε Νίκο σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Κάππα είναι αυτή που έχω τώρα αλλά δεν είμαι πολύ ευχαριστημένος, ξεθωριάζει και σε βροχή έχει πάρει σταγόνες. Για την συγκεκριμένη της τεκ διάβασα κάποια πολύ θετικά σχόλια σε αγγλικό φόρουμ και έτσι μπήκα στην σκέψη να την πάρω, φυσικά άλλος ο καιρός και γενικά οι συνθήκες στην Αγγλία και άλλες εδώ...
    Σε ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση.

Παρόμοια θέματα

  1. Τριγμοι σε βαλιτσα Kappa (Κ52)
    από sunnymtx στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2006, 19:51
  2. ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ V-tec
    από africa στο forum Honda VFR's
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2005, 10:37
  3. μαξιλαρακι για Givi βαλιτσα
    από motomamounas στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2005, 03:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF