Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 102

Θέμα: Japan VS Europe (scooter edition)

  1. #76
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Ο Στέφανος σωστά έγραψε ότι η κάθε εταιρία κρίνεται και απ το δίκτυο της. Σε αυτόν τον τομέα όμως πατάτες έχουμε δει σε όλες τις μάρκες ενώ την χειρότερη αντιπροσωπεία την έχει η Χόντα με τον σακαρακη.

    Όποιος θέλει να πιστέψει ότι τέτοια προβλήματα οφείλονται στον κατασκευαστή και ότι ένα ιαπωνικό ίδιας αξίας και ίδιου επιπέδου συντήρησης, εταιρικό μηχανάκι, δεν θα είχε τέτοια είδους προβλήματα, είναι ελεύθερος να το κάνει.

    Οι απορίες που έχω για το πώς και γιατί συνεβει ότι συνεβει μάλλον δεν μπορουν να λυθούν αλλά δεν έχει και πολύ σημασία. Το τσουβαλιασμα που γίνεται απ τον ζοπα μου ειναι αρκετό.

    Το συμπέρασμα λοιπόν είναι..
    α. Όλα τα ιταλικά είναι μπουρδελα και πρέπει να χρησιμοποιούνται ται με προσοχή γιατί είναι επικίνδυνα.
    β. Τα φθηνά ιταλικά είναι μπουρδέλα όταν συγκρίνονται με ακριβότερα ιαπωνικά, τα οποία όμως έπρεπε να κοστίζουν όσο τα φθηνά ιταλικά χωρίς όμως να χαλάνε!
    γ. Τα ακριβά ιταλικά είναι μπουρδέλα και αν είναι να δώσεις τόσα λεφτά καλύτερα να πάρεις ένα ιαπωνικό που όμως είναι υπερκοστολογιμενο και παρουσιάζει προβλήματα που δεν έπρεπε να παρουσιάζει σε αυτή την κατηγορία τιμής.

    Ζοπα καλά τα λέω; Δεν είπα κάτι διαφορετικό απο όσα έχεις γραψει, σωστά;

  2. #77
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Θα σταθω στο γ.

    300άρι japan, με χωρο κατω απο το καθισμα για φουλ face και 2 μπουφαν καλοκαιρινα (ή 1x FF + Jet + γαντια + μπιχλιμπιδια), θεση οδηγου/συνοδηγου που να βολευουν για 100+100χλμ εξορμηση, να στριβει αξιοπρεπεστατα, να εχει προστασια απο τον αερα/μυγακια/νερα τουλαχιστον μεχρι το λαιμο.

    Honda Forza 300 -> 5700€

    ΠΕΝΤΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΦΤΑΚΟΣΙΑ ΕΥΡΩ.
    Καντα 6 χιλιαρικα με τη ψηλη εξτρα ζελατινα, ταξινομιση, πινακιδα κτλ.

    ΕΞΙ ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ !!! ROFL

    Kαι για αλλαγη ιμαντα να βαρανε στο ψαχνο, γιατι εχει 5700 βιδες και 7500 πλαστικες παπαρδελες.


    Και αντε, κερδισες το τζοκερ ρε ομοφυλοφιλε μου (μη φαμε και κανα μαλλιοτραβηγμα) ... ο εμετος καθε φορα που το βλεπεις, ειναι εμετος!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	MLZ8991.jpg 
Προβολές:	302 
Μέγεθος:	100,4 KB 
ID:	384061


    Ναι αλλα ειναι Honda, δεν σπαει δεν χαλαει ... ΠΩΣ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ οταν το Κυρ Θυμιος ο 50αρης συνταξιουχος δερματολογος θα κανει 4000χλμ το χρονο μονο τις μερες που δεν βρεχει και η θερμοκρασια ειναι μεγαλυτερη απο 26,4 βαθμους και μικροτερη απο τους 27,2 για να παει στην ταβερνα να πιει ουζακια ????
    pew pew pew pew pew pew !!!

  3. #78
    Πρώτον το forza το μισούμε από πάντα γιατί σε κάποιο παιχνίδι που δεν θυμάμαι πλέον σε ποιό, ήταν από τα πρώτα ξεκλείδωτα οχήματα και ήταν ξενέρωτο και στο παιχνίδι.


    Δεύτερον, όταν έγραψες ότι έγραψες, περιέγραφες κάποιο γνωστό χοντομανές ηλικιωμένο μέλος;

  4. #79
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Πρώτον το forza το μισούμε από πάντα γιατί σε κάποιο παιχνίδι που δεν θυμάμαι πλέον σε ποιό, ήταν από τα πρώτα ξεκλείδωτα οχήματα και ήταν ξενέρωτο και στο παιχνίδι.


    Δεύτερον, όταν έγραψες ότι έγραψες, περιέγραφες κάποιο γνωστό χοντομανές ηλικιωμένο μέλος;
    Οποιαδηποτε ομοιοτητα με προσωπα η καταστασεις, ειναι τελειως συμπτωματικη.
    pew pew pew pew pew pew !!!

  5. #80
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Θα μας πει μετά τις διαφημίσεις διαρκείας. Προς το παρόν, χαλαρώστε.
    Θα σας πω ενα μεγάλο αντίο και ότι απλά είστε καραγκιόζηδες ,και απολιθώματα , και σε εσένα και στον χοντρό , τον κομπλεξικο , (αν και είσαστε γενικότερα κομπλεξικοι ) λυπάμαι που ασχοληθηκα με το μπο@ρδελο φόρουμ σας

  6. #81
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Μόνιμο ban στον Νίκος. επειδή δεν θέλει να ασχολείται άλλο με το φόρουμ μας!
    Sent from me using a computer.

  7. #82
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Ο Στέφανος σωστά έγραψε ότι η κάθε εταιρία κρίνεται και απ το δίκτυο της. Σε αυτόν τον τομέα όμως πατάτες έχουμε δει σε όλες τις μάρκες ενώ την χειρότερη αντιπροσωπεία την έχει η Χόντα με τον σακαρακη.

    Όποιος θέλει να πιστέψει ότι τέτοια προβλήματα οφείλονται στον κατασκευαστή και ότι ένα ιαπωνικό ίδιας αξίας και ίδιου επιπέδου συντήρησης, εταιρικό μηχανάκι, δεν θα είχε τέτοια είδους προβλήματα, είναι ελεύθερος να το κάνει.

    Οι απορίες που έχω για το πώς και γιατί συνεβει ότι συνεβει μάλλον δεν μπορουν να λυθούν αλλά δεν έχει και πολύ σημασία. Το τσουβαλιασμα που γίνεται απ τον ζοπα μου ειναι αρκετό.

    Το συμπέρασμα λοιπόν είναι..
    α. Όλα τα ιταλικά είναι μπουρδελα και πρέπει να χρησιμοποιούνται ται με προσοχή γιατί είναι επικίνδυνα.
    β. Τα φθηνά ιταλικά είναι μπουρδέλα όταν συγκρίνονται με ακριβότερα ιαπωνικά, τα οποία όμως έπρεπε να κοστίζουν όσο τα φθηνά ιταλικά χωρίς όμως να χαλάνε!
    γ. Τα ακριβά ιταλικά είναι μπουρδέλα και αν είναι να δώσεις τόσα λεφτά καλύτερα να πάρεις ένα ιαπωνικό που όμως είναι υπερκοστολογιμενο και παρουσιάζει προβλήματα που δεν έπρεπε να παρουσιάζει σε αυτή την κατηγορία τιμής.

    Ζοπα καλά τα λέω; Δεν είπα κάτι διαφορετικό απο όσα έχεις γραψει, σωστά;
    Θα ημουν ο πρωτος που θα πανηγυριζα αν ένα ιταλικο ειχε την αξιοπιστια ενός χοντα γιατι ο σαρακακης μας εχει σπασει το...,ουτσο με τις τιμες στα ανταλλακτικα...η προσωπικη μου όμως εμπειρια και μονο αυτή περιγραφω είναι απογοητευτικη με τις ιταλιδες..ετυχε σημερα να σκασουμε 300 ευρω παλι για ένα άλλο λιμπερτυ150 της εταιριας για ένα σερβις,λαστιχα, ιμαντα, ραουλα και μερικα αλλα ανταλλακτικα και όλα αυτά στα 35 χιλ.χιλιομετρα...οποτε...μπρος γκρεμος και πισω ρεμα....

    Εκεινο που δυστυχως εγω προσωπικα εχω συνειδητοποιησει είναι καλυτερα να παρεις ένα ακριβο χοντα από ένα αντιστοιχο ιταλικο, για καινουργιο μιλαω..η διαφορα στην τιμη θα εξανεμιστεί από τα σερβις συντομα και δυστυχως από την άλλη θα τρεμεις μην παθει κανα ατύχημα το χοντα και μπλέξεις με σαρακακη...αλλα ρε φιλε νταζ...πιστεψε με τρεμω να φρεναρω κάθε μερα με τα ιταλικα φρενα σφουγγαρια..δοκιμασε τα και εσυ και πες μου...παω να προλάβω φαναρι η προσπεραση...και κανει στο ιταλικο ένα χασιμο ο κινητήρας για ένα δευτερολεπτο και μετα ξεκιναει..αν δεν το μαθεις να το χειρίζεσαι μπορει να την παθεις πανεύκολα...μιλαω μονο για οδηγικη συμπεριφορά..τι να πω...με το σαραβαλο sh που εχω δεν τα εχω αυτά τα θεματα..

    Ελπιζω το νέο medley 150 να εχει λυσει προβλήματα αξιοπιστίας και οδηγικης συμπεριφορας, τι άλλο να πω...βαζοντας τα όλα στη ζυγαρια παλι στα νυχια του ατιμου σαρακακη καταληγω...δεν υπαρχει σωτηρια σε αυτή τη χωρα...ποιοτητα και προσιτες τιμες δεν πανε ποτε μαζι ...οποτε αστο...τι να συζητάμε..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  8. #83
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από NIKOS. Προβολή μηνύματος
    Θα σας πω ενα μεγάλο αντίο και ότι απλά είστε καραγκιόζηδες ,και απολιθώματα , και σε εσένα και στον χοντρό , τον κομπλεξικο , (αν και είσαστε γενικότερα κομπλεξικοι ) λυπάμαι που ασχοληθηκα με το μπο@ρδελο φόρουμ σας
    απαράδεκτος εισαι..ο τερενς δηλαδή τι να πει που του την πεφτουν ολοι και δεν εχει βρισει ποτε κανενα;; τετοια συμπεριφορά μου θυμιζει τον τσουκαλα αν τολμήσεις να του πεις ότι υπαρχει και άλλη ομαδα εκτος του ολυμπιακου..οποτε δικαιως από τα παιδια εδώ μεσα ..αντε γεια!..( ελπιζω τουλάχιστον να εχεις χιουμορ...λολ)
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων mqdefault.jpg‎  
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  9. #84
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    Θα ημουν ο πρωτος που θα πανηγυριζα αν ένα ιταλικο ειχε την αξιοπιστια ενός χοντα γιατι ο σαρακακης μας εχει σπασει το...,ουτσο με τις τιμες στα ανταλλακτικα...η προσωπικη μου όμως εμπειρια και μονο αυτή περιγραφω είναι απογοητευτικη με τις ιταλιδες..ετυχε σημερα να σκασουμε 300 ευρω παλι για ένα άλλο λιμπερτυ150 της εταιριας για ένα σερβις,λαστιχα, ιμαντα, ραουλα και μερικα αλλα ανταλλακτικα και όλα αυτά στα 35 χιλ.χιλιομετρα...οποτε...μπρος γκρεμος και πισω ρεμα....

    Εκεινο που δυστυχως εγω προσωπικα εχω συνειδητοποιησει είναι καλυτερα να παρεις ένα ακριβο χοντα από ένα αντιστοιχο ιταλικο, για καινουργιο μιλαω..η διαφορα στην τιμη θα εξανεμιστεί από τα σερβις συντομα και δυστυχως από την άλλη θα τρεμεις μην παθει κανα ατύχημα το χοντα και μπλέξεις με σαρακακη...αλλα ρε φιλε νταζ...πιστεψε με τρεμω να φρεναρω κάθε μερα με τα ιταλικα φρενα σφουγγαρια..δοκιμασε τα και εσυ και πες μου...παω να προλάβω φαναρι η προσπεραση...και κανει στο ιταλικο ένα χασιμο ο κινητήρας για ένα δευτερολεπτο και μετα ξεκιναει..αν δεν το μαθεις να το χειρίζεσαι μπορει να την παθεις πανεύκολα...μιλαω μονο για οδηγικη συμπεριφορά..τι να πω...με το σαραβαλο sh που εχω δεν τα εχω αυτά τα θεματα..

    Ελπιζω το νέο medley 150 να εχει λυσει προβλήματα αξιοπιστίας και οδηγικης συμπεριφορας, τι άλλο να πω...βαζοντας τα όλα στη ζυγαρια παλι στα νυχια του ατιμου σαρακακη καταληγω...δεν υπαρχει σωτηρια σε αυτή τη χωρα...ποιοτητα και προσιτες τιμες δεν πανε ποτε μαζι ...οποτε αστο...τι να συζητάμε..

    Ναι ρε 'συ, αλλά δεν μπορούμε να συγκρίνουμε το φθηνό μπουρδελάκι που λέγεται λιβερτυ με ένα πολύ ανώτερο μοντέλο της χοντα όπως ειναι το sh. Για το βήξιμο δεν ξέρω, για τα φρένα μπορεί πράγματι να είναι μπουρδέλα, σε ένα φθηνό ιαπωνικό είναι καλύτερα? Δλδ μπορεί να είναι καλύτερα τα φρένα και να έχει θέματα αλλού! Θέλω να πω ότι δεν μπορούμε να τσουβαλιάζουμε έτσι όλη την Ιταλία, έχοντας σαν κριτήριο ένα εταιρικό μηχανάκι που στο κάτω κάτω δεν είναι και τίποτα ιδιαίτερο ούτε να το συγκρίνουμε με κάποιο ανώτερο, οποιασδήποτε μάρκας!

    Απ' το carnaby του αδελφού μου πάντως, έχω τις καλύτερες εντυπώσεις πχ για τα φρένα. Είναι απίστευτα!
    Sent from me using a computer.

  10. #85
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    συγγνωμη..150αρια δεν συγκρινουμε;..και το δικο μου sh φιλε νταz ειναι ενα διαλυμενο χρεπι του 2004 ισως και με πανω απο 120.000χλμ στο κοντερ, το αλλο ειναι λιμπερτυ του 2011 με 36 χιλιαδες στο κοντερ...εεεε..οδηγικα και φρενα μερα με τη νυχτα περα της αξιοπιστιας...οποτε βλεπω οτι μαλλον συμφωνουμε...τελικα αξιζει το 1000αρικο παραπανω το χοντα ακομα και με τον εφιαλτη του σαρακακη...
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  11. #86
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    συγγνωμη..150αρια δεν συγκρινουμε;..και το δικο μου sh φιλε νταz ειναι ενα διαλυμενο χρεπι του 2004 ισως και με πανω απο 120.000χλμ στο κοντερ, το αλλο ειναι λιμπερτυ του 2011 με 36 χιλιαδες στο κοντερ...εεεε..οδηγικα και φρενα μερα με τη νυχτα περα της αξιοπιστιας...οποτε βλεπω οτι μαλλον συμφωνουμε...τελικα αξιζει το 1000αρικο παραπανω το χοντα ακομα και με τον εφιαλτη του σαρακακη...
    Ρε συ! Το κάθε μπουρδελάκι ανήκει σε μια κατηγορία. Και βάζω τη λέξη μπουδελάκι γιατί δεν ισχύει μόνο για τα σκούτερ αλλά για όλα. Δλδ θα συγκρίνουμε το ibiza 1400 με το golf 1400? (μπορεί να είναι άκυρο το παράδειγμα, δεν ξέρω από αμάξια αλλά το έπιασες το νόημα).
    Sent from me using a computer.

  12. #87
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    ρε νταζ πραγματικα δεν καταλαβαινω πως σκεπτεσαι...η συγκριση δεν γινεται με ομοια προιοντα; δηλαδη στην περιπτωση αυτη το sh με τι θα συγκριθει αν οχι με ενα ομοιο στα κυβικα του;

    να στο πω αλλιως..θελεις να αγορασεις ενα 150αρι..και το ενα εχει 30% παραπανω..δεν θα τα συγκρινεις και να ψαξεις το γιατι και αν συμφερει; ε, αυτο λεω
    ..προσωπικη μου αποψη μετα απο συγκριση λεπτομερη και σε βαθος χρονου συμφερει το χοντα, παρασαγγας μαλιστα..ειναι μια αποψη..αλλος που θελει ενα φθηνο στην αγορα σκουτερ για να παιρνει απλα τσιγαρα απο το κοντινο περιπτερο εχει διαφορετικη...αυτο συζηταμε τι προτιμαει ο καθενας και γιατι..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  13. #88
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    .αυτο συζηταμε τι προτιμαει ο καθενας και γιατι..
    Συζητάμε τι προτιμάει ο καθένας ή ποιο είναι καλύτερο? Βλέπεις γιατί με την τσουβαλοποίηση δεν βγαίνει άκρη και δεν μπορείς να λες ότι τα ιταλικά είναι μπουρδέλα?

    Αν συζητήσουμε αν το liberty είναι καλύτερο ή το sh θα σου πω, ότι πιο ολοκληρωμένο είναι το sh. Αυτό σημαίνει ότι τα Ιαπωνικά είναι καλύτερα? Το sh είναι ακριβότερο και δεν μπορώ να το πάρω.

    Κατά βάση ένα ακριβότερο μηχανάκι είναι και καλύτερο. Ακριβό δε λέμε ένα μηχανάκι όταν είναι ακριβότερο από ένα άλλο. Όχι όταν τα επιπλέον λεφτά που δίνεις έχουν αντίκρυσμα στην ποιότητα ή στις επιδόσεις ή αλλού. Ακριβό το λέμε όταν δίνεις παραπάνω από αυτά που σου προσφέρει.

    Ναι θα τα συγκρίνεις αυτά τα δυο που έχουν διαφορά 30%. Η τιμή δεν θα παίξει τον ρόλο της στην απόφαση που θα πάρεις? Παίρνοντας κάτι που είναι 30% φθηνότερο δεν αποδέχεσαι απ' την αρχή ότι δεν θα είναι τόσο καλό όσο το ακριβότερο?

    Με λίγα λόγια δεν μπορούμε να λέμε ότι τα ιταλικα είναι μπουρδέλα επειδή το εταιρικό liberty είναι χειρότερο απ' το προσωπικό μου sh που είναι και 30% ακριβότερο. Έχω άδικο?
    Τελευταία τροποποίηση από daz; 07/07/2017 στις 19:31.
    Sent from me using a computer.

  14. #89
    Scooteroμέλος Το avatar του/της Dimos35
    Εγγραφή
    18/07/2007
    Μηνύματα
    235
    Ακολουθεί προσωπική ιστορία - πόνημα.
    Το 2006 αγόρασα το SH150 και το κράτησα για σχεδόν 10 χρόνια κάνοντας πάνω από 100.000 χλμ.
    Έδωσα 3.400 € ζεστά (ήταν και καλές εποχές τότε) για να πάρω κάτι που ποτέ δεν μου έκανε κλικ εμφανισιακά. Οι μόνες φωτογραφίες που έχω από αυτό είναι της αγγελίας πώλησης!!!

    Δε λέω, ήταν και είναι ποιοτικό, στιβαρό, ζωηρό και το μεγαλύτερο προσόν του ήταν η οικονομία του (κάτω από 3lt/100km στα χέρια μου).
    Όμως οι αναρτήσεις του είναι απαράδεκτες, ειδικά μετά τα 20.000 km. Τις άλλαξα με κάποιες after και έγινε χειρότερο. Λύση δεν μπόρεσα να βρω, μέχρι που το πούλησα.
    Στο μεταξύ μου έκαψε πηνία και ηλεκτρονική και όταν μου είπαν για γνήσια ανταλλακτικά πήρα υπογλώσια. (Πήρα μεταχειρισμένα και έκανα περιέλιξη τελικά).
    Και το λαδάκι του το τσίμπαγε και σαν κουδουνίστρα έκανε στις λακκούβες και ταμπούρο πίσω είχε… α όλα αυτά (ξαναγράφω) με 3.400 ευρώ.
    Τουλάχιστον συμφωνούμε όλοι ότι το value for money στην περίπτωση του SH είναι χαμηλότερο και από σοβατεπί.

    Πήρα πριν 1,5 χρόνο το Aprilia Scarabeo 200.
    Κι είναι όμορφο ρε φίλε, μου αρέσει. Ναι δεν είναι τόσο ποιοτικό, ναι έχει πλαίσιο τσιγαρόχαρτο, ναι πιθανόν θα μου βγάλει ζημιές μετά τα 30-40 χιλ. χλμ (τώρα έχω 16) αλλά με 2.500 που το πήρα δε με χαλάει, στην τελική του βάζω φωτιά και το καίω.
    Είναι πιο τίμιο πώς να το πω.
    Και το γουστάρω.

  15. #90
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    θελουμε τη γνωμη σου οταν κανεις 100000χλμ με το απριλια

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. JAPAN Vs. EUROPE ΙΙ
    από sniper στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 2923
    Τελευταίο μήνυμα: 02/11/2007, 09:13
  2. JAPAN Vs. EUROPE
    από super_toto στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 3051
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2007, 11:44
  3. Japan Vs Europe (UK)
    από motaba στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 05/09/2006, 17:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF