Σελίδα 6 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 143

Θέμα: Gran Premi Monster Energy de Catalunya 9-11/6/2017

  1. #76
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από simoril Προβολή μηνύματος
    ...

    Κράξτε τον Γιώργο τώρα. Τον άχρηστο. Κερδίζει η ντουκάτι και αυτός μαζέυει πέταλα!

    Κρα! Κρα!

    .....
    Γι αυτό να τον κράξουμε; Μπα, αυτός αυτομαστιγώνεται κάθε μέρα στον καμπινέ του βλέποντας τον Ντόβι να κερδίζει....

    Εμείς τον κράζουμε γιατί είναι ο ποιο κλαψομ@ύνης αναβάτης που πέρασε ποτέ από το MotoGP.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #77
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    Εγώ πάντα τον έκραζα και πάντα θα τον κράζω, ακόμα κι αν παίρνει πρωτάθλημα κάθε χρόνο. Δεν έχει να κάνει με την απόδοσή του.
    Life begins at 45°.

  3. #78
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.169
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από simoril Προβολή μηνύματος
    Ο μόνος τρόπος να γεμίσουν σελίδες είναι να θίξει κάποιος την ιερή αγελάδα. Δεν υπάρχει αυτό το πράγμα.

    Πέρσι που ο Γιώργος είχε θέμα με τα λάστιχα στη βαρκελώνη τον είχατε βγάλει άχρηστο κλαψιάρη. Φέτος αντίστοιχη περίπτωση με τον παππούλη και θέτε πίσω τη μπριτζστοούν.

    Αντικειμενικότητα...

    Κράξτε τον Γιώργο τώρα. Τον άχρηστο. Κερδίζει η ντουκάτι και αυτός μαζέυει πέταλα!

    Κρα! Κρα!

    (Θυμούνται μερικοί τι έγραφαν όταν η ντουκάτι ανανέωσε τον ντόβι και όχι τον ιανόνε
    Ποιός είναι πάλι ο Γιώργος?

    Μήπως λες τον Jorge?
    Καλός ήταν χτες για 4 γύρους στην αρχή και για 3 γύρους πριν το τέλος.
    Χαλάλι του ο ο παχυλός μισθός, καπου 10πλάσιος απο του Dovi που νίκησε.

    Επρεπε να έχουν βάλει μια ρήτρα στα συμβόλαια που να λέει οτι αν στο τελος του πρωταθλήματος είναι μπροστα ο Dovi τότε θα παρει αυτός τον μισθό του Jorge και τούμπαλιν.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  4. #79
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από simoril Προβολή μηνύματος
    Ο μόνος τρόπος να γεμίσουν σελίδες είναι να θίξει κάποιος την ιερή αγελάδα. Δεν υπάρχει αυτό το πράγμα.

    Πέρσι που ο Γιώργος είχε θέμα με τα λάστιχα στη βαρκελώνη τον είχατε βγάλει άχρηστο κλαψιάρη. Φέτος αντίστοιχη περίπτωση με τον παππούλη και θέτε πίσω τη μπριτζστοούν.

    Αντικειμενικότητα...

    Κράξτε τον Γιώργο τώρα. Τον άχρηστο. Κερδίζει η ντουκάτι και αυτός μαζέυει πέταλα!

    Κρα! Κρα!

    (Θυμούνται μερικοί τι έγραφαν όταν η ντουκάτι ανανέωσε τον ντόβι και όχι τον ιανόνε
    κύριε καθηγητά καλησπέρα και ρισπέκτ. όπως τα λέτε είναι. κοινοποιώ

  5. #80
    Εντάξει ,τελικά έχει πλάκα. Άντε να εμφανιστούν κι άλλοι "τυφλοπόντικες" (με την έννοια ότι εξαφανίζονται για καιρό,τίποτα προσωπικό )
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  6. #81
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Για να σου δείξω (εύκολα) ότι έχεις πάει 46.460 φορές κουβά με τον οδηγό που τον απαξιώνεις ως άχρηστο από το 2007...

    Εδώ έκραζες μέχρι το 14 τον Ροσσι που κόβει τα φτερά απ΄τα "ταλέντα" και τους παίρνει τα εργοστασιακά...μέχρι Κρατσακρούτσες και Εσπαργκαρούς έβγαζες καλύτερους οδηγούς που είναι στην απέξω επειδή η άτιμη κΕνωνία και το σύστημα της λούγκρας που "κάνει βόλτες γύρω γύρω" τους κόβει το μέλλον.

    Και μιλάς για "αντικειμενικότητα"; Πες δεν τον γουστάρω γιατί είναι μαλάκας σαν χαρακτήρας, επειδή ξύνει το στριγκάκι, επειδή έχεις αλλεργία στο κίτρινο...ξερωγω, ότι θές. Αλλά να τον απαξιώνεις ως ΟΔΗΓΟ συνεχώς, και να νομίζεις πως αυτό αποτελεί "αντικειμενική άποψη" επειδή έχεις γράψει κάποιες φορές ναι μωρέ οκ, καλός ήταν αλλά και οι άλλοι αν ήταν στη θέση του...

    Μάλλον μας κάνεις πλάκα.


    οχι ρε φιλε...δεν θα πω οτι θελετε εσεις...
    θα πω και τα στραβα του και τα καλα του οπως τα βλεπω εγω και θα γραψω την προσωπικη μου γνωμη σε σχεση με αυτον οπως και με ολους τους αλλους...

    θα μπορουσα να γινω γραφικος και απο την στιγμη που παιζει με yamaha απο το 2013 και δεν σηκωνει ΠΠ, να τον ανεβοκατεβαζω φαροφυλακα (sic)...αλλα δεν το κανω γιατι αναγνωριζω οτι η yamaha εχει τους λογους της που τον κραταει...

    επισης ο crutchlow εχει δειξει απειρα καλα δειγματα με τα βαθρα που εχει παρει...και φυσικα δεν τον ειδαμε ποτε με εργοστασιακο yamaha για να ξερουμε αν θα ηταν γρηγοροτερος/καλυτερος απο τον rossi...για τον espargaro δεν θυμαμαι να εχω πει κατι αντιστοιχο..αλλα ακομα και να το ειπα, γραψε λαθος, ηταν μια ατυχης προβλεψη....δεν γινεται να πεφτω σε ολα μεσα...


    τελος για την αντικειμενικοτητα, δεν εχω γραψει "ναι, οκ καλος ηταν"...αν αξιζε το βαθρο ή την νικη το εχω γραψει απεριφραστα και τον εχω εκθειασει κυριως λογω της ηλικιας που ανταγωνιζεται με τους υπολοιπους γιατι μην ξεχναμε οτι ειναι και ο πιο εμπειρος εκει μεσα....ευτυχως υπαρχουν οι καταστασεις να επιβεβαιωνουν καποια γραφομενα...


    δεν λες καλα που ηρθε ο rookie-vinales στην yamaha και με το καλημερα παιρνει νικες και δεν υπαρχει μονο ο rossi να γυρναει γυρω γυρω να δειχνει τους χορηγους...??

    πηγε ο μικρουλης εκει και απλα δειχνει τι μπορει να κανει το μηχανακι...αυτο δεν ειναι ξεφτιλα εφ'οσον ο rossi ειναι 1ος οδηγος στην yamaha και εχει τονους εμπειριας?

  7. #82
    Γράψε Κόλλιας Το avatar του/της Antonisss
    Εγγραφή
    03/07/2010
    Μηνύματα
    1.079
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    οχι ρε φιλε...δεν θα πω οτι θελετε εσεις...
    θα πω και τα στραβα του και τα καλα του οπως τα βλεπω εγω και θα γραψω την προσωπικη μου γνωμη σε σχεση με αυτον οπως και με ολους τους αλλους...

    θα μπορουσα να γινω γραφικος και απο την στιγμη που παιζει με yamaha απο το 2013 και δεν σηκωνει ΠΠ, να τον ανεβοκατεβαζω φαροφυλακα (sic)...αλλα δεν το κανω γιατι αναγνωριζω οτι η yamaha εχει τους λογους της που τον κραταει...

    επισης ο crutchlow εχει δειξει απειρα καλα δειγματα με τα βαθρα που εχει παρει...και φυσικα δεν τον ειδαμε ποτε με εργοστασιακο yamaha για να ξερουμε αν θα ηταν γρηγοροτερος/καλυτερος απο τον rossi...για τον espargaro δεν θυμαμαι να εχω πει κατι αντιστοιχο..αλλα ακομα και να το ειπα, γραψε λαθος, ηταν μια ατυχης προβλεψη....δεν γινεται να πεφτω σε ολα μεσα...


    τελος για την αντικειμενικοτητα, δεν εχω γραψει "ναι, οκ καλος ηταν"...αν αξιζε το βαθρο ή την νικη το εχω γραψει απεριφραστα και τον εχω εκθειασει κυριως λογω της ηλικιας που ανταγωνιζεται με τους υπολοιπους γιατι μην ξεχναμε οτι ειναι και ο πιο εμπειρος εκει μεσα....ευτυχως υπαρχουν οι καταστασεις να επιβεβαιωνουν καποια γραφομενα...


    δεν λες καλα που ηρθε ο rookie-vinales στην yamaha και με το καλημερα παιρνει νικες και δεν υπαρχει μονο ο rossi να γυρναει γυρω γυρω να δειχνει τους χορηγους...??

    πηγε ο μικρουλης εκει και απλα δειχνει τι μπορει να κανει το μηχανακι...αυτο δεν ειναι ξεφτιλα εφ'οσον ο rossi ειναι 1ος οδηγος στην yamaha και εχει τονους εμπειριας?
    Και ο Λορένθο ήταν πρώτο βιολί στη Yamaha από το 2011 αλλά το 2014 ο παππούς τον άφησε 3ο, πέρσι το ίδιο επίσης... Μήπως να πεις και το Λορένθο φαροφύλακα?

  8. #83
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.193
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από simoril Προβολή μηνύματος
    Κρα! Κρα!

    Ελα ρε φιλε, που εισαι?
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    χαθηκες
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  9. #84
    Δε νομίζω ότι κανείς λογικός μπορεί να αμφισβητήσει την αξία του Rossi...και ότι (ίσως) είναι αντίστοιχο των Maradona, Jordan κλπ. Το θέμα είναι ότι αυτοί αποσύρθηκαν όταν έπρεπε και άφησαν μια μεγάλη παρακαταθήκη για το άθλημά τους...το οποίο είδε μεγάλη άνοδο μετά από αυτούς. Ο Rossi είναι το χαρακτηριστικότερο παράδειγμα μεγάλου αθλητή που δεν ξέρει πότε να αποχωρήσει...και κάνει κακό τόσο στον ίδιο αλλά κυρίως στο άθλημα.

  10. #85
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Antonisss Προβολή μηνύματος
    Και ο Λορένθο ήταν πρώτο βιολί στη Yamaha από το 2011 αλλά το 2014 ο παππούς τον άφησε 3ο, πέρσι το ίδιο επίσης... Μήπως να πεις και το Λορένθο φαροφύλακα?
    Μαλακας ειναι ο Λορενθο, φαροφυλακας σιγουρα οχι.

    Επισης να μην ξεχναμε οτι μεχρι και η Ducati εξεπλαγην που 3-4 γυρους στο τελος φανηκε δυνατος και θα τον 'ανεκρινε' γιατι δεν πιεσε νωριτερα.
    (Δεν υπαρχει περιπτωση να το ψαξω, οποιος αμφιβαλλει ας βρει το Chequered Flag να το δει)

    Αντιπαθητικος και ενιοτε κοτα ειναι.
    Αλλα αμα του κατσουν οι συνθηκες ειναι και υπερηχητικος.

    Μαλακας ομως, παντως συνθηκων.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  11. #86
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από arab Προβολή μηνύματος
    Jordan κλπ.... αποσύρθηκαν όταν έπρεπε
    εμ εμ εεεεε

  12. #87
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    εμ εμ εεεεε
    Ναι ρε φιλε....
    Αποσυρθηκαν οταν επρεπε και μετα επεστρεψαν και μαμησαν.

    Και ο Βαλε αποσυρθηκε (μαλλον διασυρθηκε με) στην Ντουκατι και επανεκαμψε οντας διεκδικητης tου πρωταθληματος απο τοτε.

    (Δεν παει σε σενα ρε Ζευκα, αλλα βαριεμαι να ψαχνω την αναρτηση του τρολλ)
    Τελευταία τροποποίηση από DrEvil; 12/06/2017 στις 20:39. Αιτία: koylomaria
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  13. #88
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrEvil Προβολή μηνύματος
    Ναι ρε φιλε....
    Αποσυρθηκαν οταν επρεπε και μετα επεστρεψαν και μαμησαν.
    εμ εμ εεεε

  14. #89
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Antonisss Προβολή μηνύματος
    Και ο Λορένθο ήταν πρώτο βιολί στη Yamaha από το 2011 αλλά το 2014 ο παππούς τον άφησε 3ο, πέρσι το ίδιο επίσης... Μήπως να πεις και το Λορένθο φαροφύλακα?


    εγω κανεναν δεν ειπα, δεν λεω και ουτε προκειται να πω "φαροφυλακα"...
    ολοι ειναι εκει γιατι το αξιζουν αν μη τι αλλο...
    αλλοι πιστευουν οτι το εργοστασιακο honda θα επρεπε να ειναι σε αλλα χερια και οχι σε αυτα του pedrosa...αλλα δεν ξερουν αυτοι του hrc...κασταναδες...οι δικοι μας οι τζιπιλογοι ειναι κλασεις ανωτεροι...

  15. #90
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    εγω κανεναν δεν ειπα, δεν λεω και ουτε προκειται να πω "φαροφυλακα"...
    ολοι ειναι εκει γιατι το αξιζουν αν μη τι αλλο...
    αλλοι πιστευουν οτι το εργοστασιακο honda θα επρεπε να ειναι σε αλλα χερια και οχι σε αυτα του pedrosa...αλλα δεν ξερουν αυτοι του hrc...κασταναδες...οι δικοι μας οι τζιπιλογοι ειναι κλασεις ανωτεροι...
    Ελα ρε μλκ τωρα.

    Σε συμπαθω αμετρα (αρχικα γιατι εφτιαξες το ΧιΡο και μετα αρχισα να σε διαβαζω κιολας, οποτε εισαι απο τις "σεβαστες αποψεις δα μεσα" για μενα)
    Αλλα αληθεια τωρα, ο Ντανι απο το '06, απο το 2006!!!!, που ειναι στο ΜοτοΤζιΠι τι εχει προσφερει πιοτερο απο τον Ροσι;
    Απο τον Ζαρκο θα μπορω να λεω, ανερυθριαστα απο του χρονου.

    Περαν απο το ματι που εκανε στα κωλαρακια αυτων που προηγουνταν αυτου και που ο Μαριος εξανίσταται οτι ειναι αδυνατον να "κατηγορουμε" τον Ντανο για φοβια προσπερασης (αλλο σοκ αυτο, τον ειχα για πιο διαβασμενο).

    Α! Εχει την ρεπσολ να τον σμπρωχνει (παλι βαριεμαι να ψαχνω, οποτε καντο μονος σου).

    Υπεροχος 2ος οδηγος!
    Υπεροχος οδηγος! .&-

    Πρωταθλητης;
    Για να το παρει, θα πρεπει να εχουν πεσει ολοι μπροστα του για 6-9 αγωνες.

    Αν και για να ειμαι τιμιος, ο Σετε φετος (παρ'οτι ο ενας τιποτας κατ'εμε, απο πολλους αναγνωριζεται ως πολυ καλος οδηγος, οποτε απλα το σεβομαι) η του δινει ντρογκια η του εχει μαθει τοσα οσα δεν ηξερε μεχρι τωρα.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

Σελίδα 6 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. MOTO GP ROUND 7 GRAN PREMI MONSTER ENERGY DE CATALUNYA
    από Sapadak στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 361
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2016, 15:13
  2. MOTO GP ROUND 5 MONSTER ENERGY GRAND PRIX DE FRANCE 6-8/5/2016
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 330
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2016, 04:25
  3. Gran Premi Cinzano De Catalunya
    από gkmaggas στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2008, 15:25
  4. GRAN PREMIO bwin.com DE ESPA�A
    από tasoulisk στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2008, 17:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF