Σελίδα 33 από 35 ΠρώτοΠρώτο ... 232829303132333435 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 481 έως 495 από 516

Θέμα: Τιτιβίσματα Νορβηγίας. Πως τελικά αντιμετώπισα τον μινώταυρο Nordkapp...

  1. #481
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Coyote.V Προβολή μηνύματος
    Έτσι φίλε μου, το ταξίδι είναι δρόμος και ο δρόμος απόλαυση.

    Για να σου πω την αλήθεια πάντως όταν σε κάποια φάση άρχιζες να το αλλάζεις και να λες ότι όλα αλλάζουν και όποιος καταλάβει... νόμιζα ότι είχες κάποια επαφή τρίτου τύπου με τα διαστημόπλοια που βάζεις...
    Ωραίος πάντως, έτσι όπως εξελίχθηκε είναι διδακτικό για πολλούς για το πως πρέπει να αντιμετωπίζουμε ένα ταξίδι όσο μικρό και μεγάλο να είναι !
    Ευχαριστώ για τα καλα σου λογια

    Εχεις δίκιο μετα από εκείνο το σημείο… Έκανα όλα τα λάθη του κόσμου.


    Σίγουρα δεν με τιμανε αλλα δεν παύει να είναι μια πραγματικότητα.


    Ένταξη όταν τα έγραφα κολλούσα ίσως και λίγο να τα δημοσιεύσω αλλα μετα το ταξιδιωτικό θα ήταν… Πλαστικοποιημένο και κομμένο από το μοντάζ, πράγμα που δεν ήθελα με τιποτα να συμβεί.

    Μακάρι βεβαίως μετα από όλα αυτά να μην τα ξανά επαναλάβω.


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Grafton 505 Προβολή μηνύματος
    Αμάν ρε κουμπάρε, αμάν ρε αγόριμ. Τι άγχος ήταν αυτό ;

    Θα βρει βενζινάδικο να γεμίσει τα 5 λίτρα που έκαψε από φούλ ντεπόζιτο ή δεν θα βρει.
    Θα βρει στάση λεωφορείου να κοιμηθεί ή δεν θα βρει.
    Θα κοιμηθεί ή δεν θα κοιμηθεί.
    Θα μαζέψει το αντίσκηνο σε 2 ώρες ή θα πάρει παραπάνω. ( ή πιο λίγο).
    Θα κάψει λάδι το μηχανάκι ή δεν θα κάψει λάδι.
    Θα φορτίσει το κινητό ή δεν θα φορτίσει.
    Θα πιάσει σήμα ο ΤΟΜ στο μισάωρο ή δεν θα πιάσει.
    Θα τον στείλει ο ΤΟΜ από την λάθος διαδρομή ή δεν θα τον στείλει.
    Θα πει καφέ στα επόμενα χιλιόμετρα ή δεν θα πει.

    Ουφ !

    Τέτοιο απολαυστικό άγχος δεν έχω ξαναδιαβάσει !


    Καθόμουν στο σπίτι ξάπλα στον καναπέ και έβλεπα, το X factor (Αυτό θα πει βαρεμαρα!!)

    Η Ανθή ήταν στον υπολογιστή και παίρνω μια το κινητό και διαβάζω το μήνυμα σου ….ΧΕΣΤΗΚΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!

    Με κοιταει η Ανθη …

    - Τι έπαθες?? (Καλά αυτός γελαει με τον Ρουβα… Ωχ οσο παει χειροτερεύει…)

    - Διαβασε…

    - ( Oυφ ευτυχώς… έχει λίγο περιθώριο ακόμα )


    Τρελα!!!


    Αφού σκέφτηκα να αλλάξω το τίτλο σε… Χαλαρωτικά Τιτιβίσματα Νορβηγίας…


    Βρε λες τελικά να έβγαλα άγχος στο ταξίδι…

  2. #482
    Αργός Το avatar του/της Cpt_Slow
    Εγγραφή
    01/02/2016
    Μηνύματα
    453
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Grafton 505 Προβολή μηνύματος
    Αμάν ρε κουμπάρε, αμάν ρε αγόριμ. Τι άγχος ήταν αυτό ;

    Θα βρει βενζινάδικο να γεμίσει τα 5 λίτρα που έκαψε από φούλ ντεπόζιτο ή δεν θα βρει.
    Θα βρει στάση λεωφορείου να κοιμηθεί ή δεν θα βρει.
    Θα κοιμηθεί ή δεν θα κοιμηθεί.
    Θα μαζέψει το αντίσκηνο σε 2 ώρες ή θα πάρει παραπάνω. ( ή πιο λίγο).
    Θα κάψει λάδι το μηχανάκι ή δεν θα κάψει λάδι.
    Θα φορτίσει το κινητό ή δεν θα φορτίσει.
    Θα πιάσει σήμα ο ΤΟΜ στο μισάωρο ή δεν θα πιάσει.
    Θα τον στείλει ο ΤΟΜ από την λάθος διαδρομή ή δεν θα τον στείλει.
    Θα πει καφέ στα επόμενα χιλιόμετρα ή δεν θα πει.

    Ουφ !

    Τέτοιο απολαυστικό άγχος δεν έχω ξαναδιαβάσει !


    προσθέτω:
    θα το πάθει το εγκεφαλικό η μαμά ή οχι
    θα αρπάξει καμιά τηλφωνική παντόφλα ή όχι

    Νίκο είσαι ΘΕΟΥΛΗΣ. Πολλά τέτοια ταξίδια σου εύχομαι

  3. #483
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt_Slow Προβολή μηνύματος
    προσθέτω:
    θα το πάθει το εγκεφαλικό η μαμά ή οχι
    θα αρπάξει καμιά τηλφωνική παντόφλα ή όχι

    Νίκο είσαι ΘΕΟΥΛΗΣ. Πολλά τέτοια ταξίδια σου εύχομαι

    Η μανα μου εχει γερο μοτερ …ΑΝΤΕΧΕΙ!! Τώρα βεβαία που πήγα για σέρβις το φειζερ πηγε και αυτή στον προσωπικό της μηχανικό, μπας και την βγάλει

    - Κυρία ευαγγέλια ποτε φεύγει με το καλο ο γιος

    - Σε 3 εβδομάδες γιατρέ 1 Αύγουστου

    - ΩΧ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΔΥΠΛΕΣ ΣΥΝΕΔΡΙΕΣ

  4. #484
    Προσθετο Μέλος
    Εγγραφή
    19/05/2009
    Μηνύματα
    39
    τελικα γιατι καιει λαδι το phazer ?

  5. #485
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.041
    Ωραιο και απολαυστικο οδοιπορικο,ομορφη γραφη με λιγα ορθογραφικα και γραμματικα λαθη μας ταξιδεψες και μας τους ταξιδιωτες του καναπε.Πανεμορφη χωρα.Δυο ερωτησεις τεχνικης φυσεως.
    Με τι μηχανη εβγαλες τις φωτο,και αν εγινε φωτοσοπ στα χρωματα πριν την δημοσιευση.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  6. #486
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από EliasK Προβολή μηνύματος
    τελικα γιατι καιει λαδι το phazer ?
    Γιατί γαμιε......ται!!

    Από την ώρα που το αγόρασα πριν 7 χρόνια καίει λαδί. Στα πρώτα 4 χρόνια το ποιο μακρινό ταξίδι που έκανα ήταν στην Χαλκιδική γιατί συνέχεια δούλευα (η χαρά του επαγγελματία) . Τα τελευταία 3 χρόνια έκανα 35000 χιλιόμετρα όλα σε ταξίδια (η χαρά του πρώην επαγγελματία) και καιεί λαδι…

    Στα τελευταία 10000 χιλιόμετρα εκαψε 3,5 λίτρα λαδι…. έχω Βαλει στόχο να φτάσω στα 10 λίτρα για να το γράψω στο ρεκόρ Γκίνες!!!

    Για να το δω θα πρέπει να ανοίξω τον κινητήρα που σημαίνει 600 ευρώ συν τα ανταλλακτικά. Όποτε πες 1000 ευρώ… Για μένα δεν αξίζει γιατί το φειζερ κάνει δεν κάνει πλέον 2000 ευρώ όποτε να δώσω την μίση του άξια σε χρήματα για την επισκευή το θεωρώ λάθος … Όποτε συμπληρώνω λαδι και μια χαρά

    Το πρόβλημα μου όμως δεν είναι αυτό ( για αυτό κιόλας δεν το φτιάχνω το θέμα του με λαδια). Το πρόβλημα μου είναι ότι έχει και ηλεκτρολογικά προβλήματα, που πέρσι με ανάγκασαν κάπου στης γαλλικές Άλπεις να βάλω μπρος το μηχανάκι και αυτό να με πει όχι.

    Ήμουν μονος και τσουλούσα μέσα στης γαλλικές Άλπεις στου διόλου το κέρατο μπας και παρι μπρος. Τελικά πείρε αλλα μετα από 20 χιλιόμετρα δεν ξαναπήρε. Πάλι καλά που δεν με άφησε μέσα σε κανένα θεοσκότεινο τούνελ… Λίγο ήθελε!!!

    Με αποτέλεσμα εγώ να γυρίσω με την ADAC με αεροπλάνο και το φειζερ παλι με την ADAC με καραβι… Δωρεάν, χωρις να πληρωσω ένα ευρω!!

    ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!!

    Πρέπει να γράψω αυτό το ταξιδιωτικό… Όποτε και να δώσω 1000 ευρω για να το φτιάξω παλι μπορεί να με αφήσει…

    Φέτος θα ξανάπαω εκει που έμεινα πέρσι με την ελπίδα να γυρίσω μαζι με το φειζερ αυτην την φορα στην ελλαδα… Βεβαία για να το φτιάξω σε κατάσταση ταξιδιού έδωσα και παλι ένα καρό λεφτά


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Ωραιο και απολαυστικο οδοιπορικο,ομορφη γραφη με λιγα ορθογραφικα και γραμματικα λαθη μας ταξιδεψες και μας τους ταξιδιωτες του καναπε.Πανεμορφη χωρα.Δυο ερωτησεις τεχνικης φυσεως.
    Με τι μηχανη εβγαλες τις φωτο,και αν εγινε φωτοσοπ στα χρωματα πριν την δημοσιευση.
    Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια…

    Η φωτογραφική μηχανή ηταν Olympus E- 450. και ναι της έκανα όλες επεξεργασία με το photoshop…Μιλάμε για πολλή δουλεια!!!

    Ολες βελτιώθηκαν αλλα κάποιες πραγματικά (τουλάχιστον για μένα) έγιναν όμορφες. Σε αυτό δεν οφείλεται τόσο το photoshop αλλα στα χρώματα που επικρατούσαν την συγκεκριμένη χρονική στιγμή και το τοπίο. Γιατί σε όλες έκανα ακριβός τα ίδια πράγματα (3 – 4 κουμπιά πατούσα, σάμπως δεν ήξερα να κάνω και περισσότερα)

    Τώρα πείρα πολύ ανώτερη φωτογραφική μηχανή αλλα βγάζω πολλή χειρότερες φωτογραφίες…

    Άλλο και τούτο πάλι...
    Τελευταία τροποποίηση από NIKANTHI; 16/07/2017 στις 07:35.

  7. #487
    Το ότι καίει λάδι είναι νορμάλ. Τόσο πολύ λάδι όχι. Αν βάζεις 10/40 όπως λέει το manual εξηγείται εν μέρει. Μην το κρατάς 10000 που λέει το manual.
    Ηλεκτρικά προβλήματα δεν έπρεπε να έχει...
    Τελευταία τροποποίηση από amyroukai; 16/07/2017 στις 12:59.

  8. #488
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    25/08/2013
    Μηνύματα
    103
    το λαδι δεν το καιει, αλλα το εξαερωνει και περναει μεσα στο φιλτροκουτι, λογικο ειναι αυτο, αν ανοιξεις το φιλτροκουτι θα δεις μια λαδιλα κολημενη εσωτερικα. καποια ποσοτητα λαδιου πρεπει να καιει (ελαχιστη), σαν πολυστροφο μοτερ που ειναι. εκτος και αν εχει παρα πολυ φθαρμενα ελατηρια η τσιμουχακια βαλβιδων.

    λαδι συμπληρωνω και εγω στο δικο μου, 150-200 μλ στα 1000 χλμ (μου αναβει λαμπακι λαδιου, το οποιο διαβαζει σταθμη και οχι πιεση), αναλογως τη χρηση.
    το μοτερ μου ειναι τσεκαρισμενο οτι εχει καλα ελατηρια και τσιμουχακια βαλβιδων αλλαξα προσφατα, γιατι τρωγομουν και εγω σαν εσενα με το λαδι και παλι τα ιδια. βαζω ανεκαθεν καστρολ 15/50, δοκιμασα και μοτουλ και τα πεταξα αμεσως, αλλαξε ο ηχος του μοτερ και το σασμαν κοπαναγε.

    οσον αφορα τα ηλεκτρικα, βρες ενα καλο μαστορι να την τσεκαρει και δεν θα σε ξαναφησει ποτε. συνηθως χαζοβλαβες παθαινουν.

    καλα χιλιομετρα.

  9. #489
    Το δικό μου φιλτροκούτι δεν έχει λαδιλα και μπιχλα. Από την εξάτμιση βγαίνει το λαδακι, τσεκαρισμενο. Κατανάλωση την ίδια που λες, με τραγικά μεγαλύτερη σε πίστα. Επίσης 15-50 ή 20-50, τις καλύτερες εντυπώσεις τις έχω από repsol αλλά δεν τα βρίσκω εύκολα.

  10. #490
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    25/08/2013
    Μηνύματα
    103
    με ζεστο μοτερ μετα απο βολτα, σηκωνω ντεποζιτο, αποσυνδεω το σωληνακι που παει απο το μοτερ στο φιλτροκουτι και βαζω μπροστα. μετα απο λιγο ξεκινησε απο το σωληνακι να βγαινει ελαχιστο εξατμισμενο λαδι και ετσι κατεληξα στο συμπερασμα οτι το περισοτερο λαδι που καιει το μηχανακι οφειλεται στην εξαερωση.
    αυτο το πραγμα το εκανε ανεκαθεν απο τοτε που το αγορασα και παντα οταν εφευγα ταξιδι ειχα παντα ενα λιτρο λαδι μαζι μου. φετος που ασχοληθηκα και αλλαξα τα τσιμουχακια δεν ειδα καποια διαφορα στην καταναλωση. ισως το κανουν αυτο τα παλια γιαμαχα, δεν ξερω τι να πω.
    σε ταξιδι 2.800 χιλιομετρων με νορμαλ ταχυτητες (εως 150) συμπληρωσα συνολικα 400 μλ λαδι.

  11. #491
    Αργούτσικο Μέλος Το avatar του/της chillipf
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    373
    Πονεμένη ιστορία αυτά τα FZR με το λάδι.
    Στο δικό μου (το '90 μοντέλο), στα τελευταία του πριν το δώσω,
    πρόσθετα 1 (ένα) λίτρο λάδι, για Αθήνα-Τρίπολη (συμπεριλαμβανόμενης και της επιστροφής ασφαλώς).
    Βαρέθηκα και το σχόλασα, θα μπορούσα βέβαια να το ανοίξω για έλεγχο-επισκευή, αλλά δεν..
    PFC

  12. #492
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nikma
    Εγγραφή
    30/09/2012
    Μηνύματα
    325
    Οδοιπορικό με τα όλα του!!! Κουκλάρα κι η Ανθή
    Εκείνο που μου άρεσε περισσότερο είναι που τους τα χώνεις και δεν τους χαρίζεσαι σε ότι στραβό βίωσες.

  13. #493
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Το ότι καίει λάδι είναι νορμάλ. Τόσο πολύ λάδι όχι. Αν βάζεις 10/40 όπως λέει το manual εξηγείται εν μέρει. Μην το κρατάς 10000 που λέει το manual.
    Ηλεκτρικά προβλήματα δεν έπρεπε να έχει...
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Χρηστος FZR Προβολή μηνύματος
    το λαδι δεν το καιει, αλλα το εξαερωνει και περναει μεσα στο φιλτροκουτι, λογικο ειναι αυτο, αν ανοιξεις το φιλτροκουτι θα δεις μια λαδιλα κολημενη εσωτερικα. καποια ποσοτητα λαδιου πρεπει να καιει (ελαχιστη), σαν πολυστροφο μοτερ που ειναι. εκτος και αν εχει παρα πολυ φθαρμενα ελατηρια η τσιμουχακια βαλβιδων.

    λαδι συμπληρωνω και εγω στο δικο μου, 150-200 μλ στα 1000 χλμ (μου αναβει λαμπακι λαδιου, το οποιο διαβαζει σταθμη και οχι πιεση), αναλογως τη χρηση.
    το μοτερ μου ειναι τσεκαρισμενο οτι εχει καλα ελατηρια και τσιμουχακια βαλβιδων αλλαξα προσφατα, γιατι τρωγομουν και εγω σαν εσενα με το λαδι και παλι τα ιδια. βαζω ανεκαθεν καστρολ 15/50, δοκιμασα και μοτουλ και τα πεταξα αμεσως, αλλαξε ο ηχος του μοτερ και το σασμαν κοπαναγε.

    οσον αφορα τα ηλεκτρικα, βρες ενα καλο μαστορι να την τσεκαρει και δεν θα σε ξαναφησει ποτε. συνηθως χαζοβλαβες παθαινουν.

    καλα χιλιομετρα.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Το δικό μου φιλτροκούτι δεν έχει λαδιλα και μπιχλα. Από την εξάτμιση βγαίνει το λαδακι, τσεκαρισμενο. Κατανάλωση την ίδια που λες, με τραγικά μεγαλύτερη σε πίστα. Επίσης 15-50 ή 20-50, τις καλύτερες εντυπώσεις τις έχω από repsol αλλά δεν τα βρίσκω εύκολα.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Χρηστος FZR Προβολή μηνύματος
    με ζεστο μοτερ μετα απο βολτα, σηκωνω ντεποζιτο, αποσυνδεω το σωληνακι που παει απο το μοτερ στο φιλτροκουτι και βαζω μπροστα. μετα απο λιγο ξεκινησε απο το σωληνακι να βγαινει ελαχιστο εξατμισμενο λαδι και ετσι κατεληξα στο συμπερασμα οτι το περισοτερο λαδι που καιει το μηχανακι οφειλεται στην εξαερωση.
    αυτο το πραγμα το εκανε ανεκαθεν απο τοτε που το αγορασα και παντα οταν εφευγα ταξιδι ειχα παντα ενα λιτρο λαδι μαζι μου. φετος που ασχοληθηκα και αλλαξα τα τσιμουχακια δεν ειδα καποια διαφορα στην καταναλωση. ισως το κανουν αυτο τα παλια γιαμαχα, δεν ξερω τι να πω.
    σε ταξιδι 2.800 χιλιομετρων με νορμαλ ταχυτητες (εως 150) συμπληρωσα συνολικα 400 μλ λαδι.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από chillipf Προβολή μηνύματος
    Πονεμένη ιστορία αυτά τα FZR με το λάδι.
    Στο δικό μου (το '90 μοντέλο), στα τελευταία του πριν το δώσω,
    πρόσθετα 1 (ένα) λίτρο λάδι, για Αθήνα-Τρίπολη (συμπεριλαμβανόμενης και της επιστροφής ασφαλώς).
    Βαρέθηκα και το σχόλασα, θα μπορούσα βέβαια να το ανοίξω για έλεγχο-επισκευή, αλλά δεν..
    Ευχαριστώ παλληκαρια για της συμβουλές σας

    Ούτω η άλλως έφτασε ο καιρός να φύγω όποτε σε δυο εβδομάδες όλα θα φανουν

    Αύριο έχω ραντεβού με ένα καινούργιο ηλεκτρολόγο που με πρότειναν για γενικο έλεγχο, και μετέπειτα για τοποθέτηση γρανάζια – αλυσίδα και πίσω φρένα …Και είμαι έτοιμος

    Αν γυρίσω ομαλά πίσω από το ταξίδι πιθανον, θα το ψάξω το θέμα με τα λαδια, αν όχι μάλλον δεν θα το πάρω καλά και βλέπω να το ρίχνω σε κανένα φαράγγι…

  14. #494
    Nikanthi , δεν έχω διαβάσει ολόκληρο το ταξιδιωτικό..
    Όταν ξεκίνησα να το διαβάζω είπα :"εδώ υπάρχει ζουμί".

    Το δικό σου και του magelanos τα έχω αφήσει για να τα διαβάσω στις χαλαρές στιγμές των διακοπών μου...με την ησυχία μου..σαν ενα ωραίο βιβλίο. ..

    Ευχαριστώ

  15. #495
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikma Προβολή μηνύματος
    Οδοιπορικό με τα όλα του!!! Κουκλάρα κι η Ανθή
    Εκείνο που μου άρεσε περισσότερο είναι που τους τα χώνεις και δεν τους χαρίζεσαι σε ότι στραβό βίωσες.
    Σε ευχαριστώ ρε…

    Σίγα μην τους χαρίσω!! Αυτό κατά την γνώμη μου είναι το πιο σημαντικό σε ένα ταξιδιωτικό. Γιατί αν διηγείσαι μονο τα καλα και όχι τα στραβά κάποιος που πιθανόν μετα από εσένα ακολουθησει το ταξίδι σου… Δεν Θα είναι προετοιμασμένος για το τι θα μπορούσε να του συμβεί

    Οτι η Άνθη είναι κουκλαρα δεν της το λεω μην το πάρει πάνω της…


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    Nikanthi , δεν έχω διαβάσει ολόκληρο το ταξιδιωτικό..
    Όταν ξεκίνησα να το διαβάζω είπα :"εδώ υπάρχει ζουμί".

    Το δικό σου και του magelanos τα έχω αφήσει για να τα διαβάσω στις χαλαρές στιγμές των διακοπών μου...με την ησυχία μου..σαν ενα ωραίο βιβλίο. ..

    Ευχαριστώ
    Σε ευχαριστώ ρε…

    Σου εύχομαι καλές διακοπές και καλές αναγνώσεις…

Παρόμοια θέματα

  1. Πως θέλουμε τον κόσμο τελικά?
    από Lupo στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 64
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2010, 03:56
  2. Τελικά αξίζει τον κόπο?
    από btmxyz στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2006, 14:00
  3. Πως κέρδισε τον αγώνα?????
    από sapila racing στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2006, 12:58
  4. Πώς βλέπουν οι Αμερικάνοι τον κόσμο
    από DrIoannis στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2006, 22:28
  5. πως βλεπουν οι αθηναιοι τον κοσμο
    από periklisk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/10/2004, 11:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF