Σελίδα 35 από 35 ΠρώτοΠρώτο ... 25303132333435
Προβολή αποτελεσμάτων 511 έως 516 από 516

Θέμα: Τιτιβίσματα Νορβηγίας. Πως τελικά αντιμετώπισα τον μινώταυρο Nordkapp...

  1. #511
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από NikosRR Προβολή μηνύματος
    Νίκο εγώ που ρώτησα να πάει η μηχανή Μάντσεστερ το ποσό ήταν λίγο βαρύ και αν υπολογίσεις οτι θες και αεροπλάνο με αυτά τα λεφτά σχεδόν ξαναπας Νορβηγία, χωρίς να έχει υπολογιστεί το κόστος επιστροφής της μηχανής.
    Νικο sorry που δεν σε απάντησα τοσο καιρο αλλα ελεγα να το ψάξω και εγω για να σου πω, και τις δικες μου εντυπώσεις. Αλλα τελικα δεν ευκαίρησα… Παντος μαλον τελικά, είναι γραφτό μας να πηγαινουμε με τον πατροπαράδοτο τρόπο…


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikvapos Προβολή μηνύματος
    Θέλω και εγώ με τη σειρά μου να σε ευχαριστήσω για το καταπληκτικό ταξιδιωτικό . Εκτός από το ταξίδι μας έκανες και εξαιρετική παρουσίαση . Μας πλούτισες μοτοταξιδιωτικά ! Λέμε να μαζεύουμε τα μυαλά μας αλλά με τέτοιες αφηγήσεις πάλι του χρόνου θα τρέχουμε !!!
    Ευχαριστώ για τα καλα σου λογια…

  2. #512
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    714
    Άντε πότε θα γράψεις το καινούριο ταξιδιωτικό;;

  3. #513
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nitse3 Προβολή μηνύματος
    Άντε πότε θα γράψεις το καινούριο ταξιδιωτικό;;
    Τώρα σε λίγες μέρες αρχές του μηνα… τελειώνω το καινούργιο και για να ξελαμπικάρω μεχρι να το ξαναδιαβασω… θα ανεβάσω ένα πιο παλιό…

    Σε λίγες μέρες μπας και το τελειώσω επιτέλους…

  4. #514
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pattaya boy
    Εγγραφή
    05/07/2010
    Μηνύματα
    163
    Οσκαρικο ταξιδιωτικο και εμπνευση στην πραγματοποιηση και του δικου μου μοναχικου ταξιδιου στο ακρωτηρι ενα χρονο μετα απο σ'ενα. Ευγε Νικολα!

  5. #515
    Παγκόσμιος Έλλην.. Το avatar του/της universalgr1
    Εγγραφή
    19/05/2008
    Μηνύματα
    1.476
    Μόλις τελείωσα την ανάγνωση φίλε συνονόματε. Μόλις ξεκίνησα ήταν 10.30 και τώρα κοντεύει 1. Δεν προσπέρασα γρήγορα κανένα σημείο, διάβασα τα πάντα και είδα ΟΛΕΣ τις φωτογραφίες. Πρώτη φορά πραγματικά απολαμβάνω τόσο ένα ταξιδιωτικό σε σημείο να γράψω σχόλιο. Συνήθως δεν σχολιάζω κάτι.
    Ίσως γιατί το Nordkapp με μοτοσυκλέτα ήταν ευσεβής πόθος από τα νιάτα μου, και όπως το έκανες ακριβώς.Μόνος.
    Τελικά η μοίρα με έστειλε στη Νορβηγία, όχι με μοτοσυκλέτα, αλλά σαν μετανάστη, το 2013, παρόλα αυτά στο Nordkapp δεν πήγα ποτέ.
    Πίσω στην πατρίδα πια, αφού δεν έμεινα πολύ εκεί πάνω όμως η επιθυμία παραμένει. Να'σαι καλά που το μοιράστηκες μαζί μας. Μετά από τόσες σελίδες νιώθω ειλικρινά σαν να σε γνωρίζω πια, σαν να κάναμε μαζί το ταξίδι αυτό.

    Καλή συνέχεια φιλέ μου! Άντε και στα επόμενα!

    P.s. Πολλά συγχαρητήρια στη γυναίκα σου που σε στήριξε σε όλο αυτό.
    Πατέρας πια..

  6. #516
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pattaya boy Προβολή μηνύματος
    Οσκαρικο ταξιδιωτικο και εμπνευση στην πραγματοποιηση και του δικου μου μοναχικου ταξιδιου στο ακρωτηρι ενα χρονο μετα απο σ'ενα. Ευγε Νικολα!
    Ευχαριστώ φιλαράκο... σε απαντώ τώρα (όπως και όλους σας ) μιας και επανέρχεται σιγά σιγά το μοτοσυκλετιστηκο μου ενδιαφέρον. (μετά το σπάσιμο στο ισχίο ) και καθε απάντηση ειναι μια τόνωση για να ξαναοδηγησω ξανα μετα απο 400 μέρες αποχής απο την οδήγηση (μιας και δεν έχω ακόμα ψυχολογική διάθεση για να το κάνω ) άλλα τωρα που θα ανεβάσω και το πρώτο μου ταξιδιώτικο όλο και θα βοηθηση για να ξεκινήσω και πάλι την οδήγηση ... προς νέες περιπετιες!!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από universalgr1 Προβολή μηνύματος
    Μόλις τελείωσα την ανάγνωση φίλε συνονόματε. Μόλις ξεκίνησα ήταν 10.30 και τώρα κοντεύει 1. Δεν προσπέρασα γρήγορα κανένα σημείο, διάβασα τα πάντα και είδα ΟΛΕΣ τις φωτογραφίες. Πρώτη φορά πραγματικά απολαμβάνω τόσο ένα ταξιδιωτικό σε σημείο να γράψω σχόλιο. Συνήθως δεν σχολιάζω κάτι.
    Ίσως γιατί το Nordkapp με μοτοσυκλέτα ήταν ευσεβής πόθος από τα νιάτα μου, και όπως το έκανες ακριβώς.Μόνος.
    Τελικά η μοίρα με έστειλε στη Νορβηγία, όχι με μοτοσυκλέτα, αλλά σαν μετανάστη, το 2013, παρόλα αυτά στο Nordkapp δεν πήγα ποτέ.
    Πίσω στην πατρίδα πια, αφού δεν έμεινα πολύ εκεί πάνω όμως η επιθυμία παραμένει. Να'σαι καλά που το μοιράστηκες μαζί μας. Μετά από τόσες σελίδες νιώθω ειλικρινά σαν να σε γνωρίζω πια, σαν να κάναμε μαζί το ταξίδι αυτό.

    Καλή συνέχεια φιλέ μου! Άντε και στα επόμενα!

    P.s. Πολλά συγχαρητήρια στη γυναίκα σου που σε στήριξε σε όλο αυτό.
    ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λογία... παντός έκανες παγκόσμιο ρεκόρ ταχύτητας διαβάσματος

    έκανα 7 μήνες να το γράψω με πολλές παρα πολλές ωρες καθημερινής ενασχολήσεις αλλα άξιζε το κάθε δευτερόλεπτο

    Και πάλι σε ευχαριστώ

Σελίδα 35 από 35 ΠρώτοΠρώτο ... 25303132333435

Παρόμοια θέματα

  1. Πως θέλουμε τον κόσμο τελικά?
    από Lupo στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 64
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2010, 04:56
  2. Τελικά αξίζει τον κόπο?
    από btmxyz στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2006, 15:00
  3. Πως κέρδισε τον αγώνα?????
    από sapila racing στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2006, 13:58
  4. Πώς βλέπουν οι Αμερικάνοι τον κόσμο
    από DrIoannis στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2006, 23:28
  5. πως βλεπουν οι αθηναιοι τον κοσμο
    από periklisk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/10/2004, 12:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF