Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 41

Θέμα: ΜΑΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.....

  1. #1

    ΜΑΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.....

    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΑ ΖΩΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ!ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΡΕΧΕΙ ΟΛΟΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΣ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΒΡΑΧΕΙ Ο ΚΟΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΣΑΝ ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΙ!ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟ ΤΙ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ Σ'ΕΝΑΝ ΚΟΥΒΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΔΗΜΟΣΙΟ ΚΙΝΔΥΝΟ!!!

  2. #2
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Έτσι όπως τα λες είναι, κλείνουν όλοι τα παράθυρα λόγω κρύου, δεν βλέπουν τίποτα αριστερά-δεξιά-πίσω λόγω υγροποίησης, ορισμένοι έχουν και μουσική, εκνευρίζονται και από την απίστευτη κίνηση και κάνουν συνέχεια "μαγγιές" και η κατάσταση γίνεται απίστευτα επικίνδυνη.

    Σήμερα η Γαλατσίου από την Πατησίων μέχρι τα Τουρκοβούνια ήταν ακινοτοποιημένη, τους έβλεπα και τους λυπόμουν, περνούσα ανάμεσα με απίστευτη προσοχή όμως, δεν γίνεται αλλιώς.....

  3. #3
    Που να δείτε την Ε.Α.Λ μεσημέρι κατά τις 3 με βροχή εχθές τι κόλαση γινόταν και εγώ μαζί με άλλους άτυχους να προσπαθούμε να μην γίνουμε μπάλες του φλίμπερ με ρακέτες τα κουτιά .

  4. #4
    I believe I can fly..! Το avatar του/της lammadin
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    60
    παιδια χτες εκανα 2 ωρες απο ασπροπυργο μεχρι κεραμεικο.
    παντου τρακαρισμενα...χαμος...!

    σημερα λιγο καλυτερα 1,5 ωρα....

    α! και που 'στε οποιος ανεβαινει απο ασπροπυργο στο παλατακι εκει που τελειωνει η ανηφορα ας μεινει στις δεξιες λωριδες.
    ο δρομος σε εκεινο το σημειο κραταει πολυ νερο και οι οδηγοι απο το απεναντι ρευμα το στελνουν σε μορφη τσουναμι...!

    χτες ενα παλικαρι με παπι εκανε λασπολουτρο...
    χωρις πλακα χαθηκε κατω απο το νερο...

    το νου σας ολοι...

    Ground Control to Major Tom
    Take your protein pills and put your helmet on...

    Ground Control to Major Tom
    Commencing countdown, engines on
    Check ignition and may God's love be with you...

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της banditgr
    Εγγραφή
    30/05/2002
    Μηνύματα
    963
    aman re mages pia...ta koutia kai ta koutia!!
    Sas peirazei kai epeidi poloi den einai treloi kai den theloun na pathoun pneymoni i kai na fane ta moutra tous me ti vroxi kai pernoun to ama3aki tous?To exetai parakanei mou fenetai....3eretai ti oreo einai to ama3aki sti vroxi?dokimaste to kamia fora......
    Το κρεβάτι είναι το πιο επικίνδυνο μέρος του κόσμου.
    Ενενήντα τοις εκατό των ανθρώπων πεθαίνουν εκεί.

  6. #6
    δύο ημισφαιρίων Το avatar του/της ΙΠΠΕΑΣ
    Εγγραφή
    30/07/2005
    Μηνύματα
    896
    Το έχεις σκεφτεί τι θα γίνει αν όλοι οι αναβάτες κάνουν αυτό που λες ;

    Την άλλη μέρα θα έχουμε εμφύλιο πόλεμο από τους τσακωμούς και τα τρακαρίσματα που θα φέρει η απίστευτη συμφώρεση στους δρόμους.

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της banditgr
    Εγγραφή
    30/05/2002
    Μηνύματα
    963
    esis to kanetai diladi gia na sosetai ton kosmo apo tin kikloforiaki simforisi?Tespa ego to mono pou leo einai na min eimastai ypervolikoi kai fanatikoi me ta moto.To oti o allos goustarei na min vrexetai kai na paei aneta sti douleia tou den simainei oti einai vlakas,dolofonos motosikleton.
    Το κρεβάτι είναι το πιο επικίνδυνο μέρος του κόσμου.
    Ενενήντα τοις εκατό των ανθρώπων πεθαίνουν εκεί.

  8. #8
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    Αρχικά δημιουργήθηκε από banditgr
    aman re mages pia...ta koutia kai ta koutia!!
    Sas peirazei kai epeidi poloi den einai treloi kai den theloun na pathoun pneymoni i kai na fane ta moutra tous me ti vroxi kai pernoun to ama3aki tous?To exetai parakanei mou fenetai....3eretai ti oreo einai to ama3aki sti vroxi?dokimaste to kamia fora......

    Ρε παλικάρι, δε λέμε κάτι τέτοιο. Ο άλλος καλώς που δε θέλει να βραχεί, εγώ όμως ως πεζός τι φταίω που έρχεται ο βλάκας και με κάνει λούτσα; Αυτό που με ενοχλεί, δεν έιναι ότι ο άλλος οδηγεί αυτοκίνητο( προς Θεού, κι εγώ οδηγώ) ,αλλά για το ότι οδηγεί σα ζώο και αδιαφορεί παντελώς για τους άλλους (αυτοκίνητα, μοτο, πεζούς).

    Βλέπεις ρε στόκο τους πεζούς, πάτα το ριμάδι το φρένο μη τους κάνεις λούτσα. Εκεί ομως αυτοί.

    Αϊ στα διάλα.....
    4/11/2006 Ο καλύτερα βελτιωμένος κουλάντζας!!!
    The MRT will be back soon!!!

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από banditgr
    esis to kanetai diladi gia na sosetai ton kosmo apo tin kikloforiaki simforisi?Tespa ego to mono pou leo einai na min eimastai ypervolikoi kai fanatikoi me ta moto.To oti o allos goustarei na min vrexetai kai na paei aneta sti douleia tou den simainei oti einai vlakas,dolofonos motosikleton.
    Φίλε χαλάρωσε.

    Δεν μας πειράζει το ΟΤΙ οδηγούν κουτί, με γεια τους με χαρά τους, αλλά το ΠΩΣ το οδηγούν.

  10. #10
    ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ'ΧΩ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΟΔΗΓΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΩΣΤΑ!ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΝΑ ΤΙΜΟΝΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ ΚΑΒΑΛΑΝΕ ΤΟ ΚΑΛΑΜΙ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΣΑΝ ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΙ!ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥ ΣΑΝ ΜΑΛΑΚΑΣ ΟΤΑΝ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΙΜΟΝΙ....ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΠΑΙΡΝΑΙ ΔΥΟ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ ΔΥΟ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΑΖΕΥΕΤΑΙ....ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΣΤΡΙΜΩΧΤΕΙ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΕΒΡΑΙΟΥΣ....

  11. #11
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από banditgr
    aman re mages pia...ta koutia kai ta koutia!!
    Sas peirazei kai epeidi poloi den einai treloi kai den theloun na pathoun pneymoni i kai na fane ta moutra tous me ti vroxi kai pernoun to ama3aki tous?To exetai parakanei mou fenetai....3eretai ti oreo einai to ama3aki sti vroxi?dokimaste to kamia fora......

    Ώπα ρε μεγάλε για να χαλαρώνουμε λιγάκι....

    Εμείς γουστάρουμε να την καβαλάμε βρέξει χιονίσει.... αν εσένα σου αρέσει να είσαι στο κουτάκι σου στην ζεστασιά σου και στεγνά (δλδ εμένα σήμερα που δεν με ακούμπησε σταγόνα δεν ήμουν στεγνος; ) καλά κάνεις. Κι εσύ κι όσοι θέλουν να οδηγούν μόνο καλοκαίρι. Δεν είπαμε ότι όλοι μπορούν σε όλες τις συνθήκες... Άριστα κάνεις.

    Μην κάνεις όμως κανένα αστείο και περάσεις από δίπλα από μηχανή με πολλά και ρίξεις κανένα τσουνάμι στην μοτό γιατί αν σε κυνηγήσει και σε αρχίσει σε τίποτα γρήγορες δεν θα έχει και πολύ άδικο.....

    Γουστάρουμε να τις καβαλάμε και επίσης γουστάρουμε να μην μας έχουν για 2ης κατηγορίας μέσα στον δρόμο βρέξει δεν βρέξει ο κάθε ένας που καβαλάει ένα κουτί και κάνει τον αρχηγό.

    Ελπίζω να έγινα κατανοητός.

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Ώπα ρε μεγάλε για να χαλαρώνουμε λιγάκι....

    Εμείς γουστάρουμε να την καβαλάμε βρέξει χιονίσει.... αν εσένα σου αρέσει να είσαι στο κουτάκι σου στην ζεστασιά σου και στεγνά (δλδ εμένα σήμερα που δεν με ακούμπησε σταγόνα δεν ήμουν στεγνος; ) καλά κάνεις. Κι εσύ κι όσοι θέλουν να οδηγούν μόνο καλοκαίρι. Δεν είπαμε ότι όλοι μπορούν σε όλες τις συνθήκες... Άριστα κάνεις.

    Μην κάνεις όμως κανένα αστείο και περάσεις από δίπλα από μηχανή με πολλά και ρίξεις κανένα τσουνάμι στην μοτό γιατί αν σε κυνηγήσει και σε αρχίσει σε τίποτα γρήγορες δεν θα έχει και πολύ άδικο.....

    Γουστάρουμε να τις καβαλάμε και επίσης γουστάρουμε να μην μας έχουν για 2ης κατηγορίας μέσα στον δρόμο βρέξει δεν βρέξει ο κάθε ένας που καβαλάει ένα κουτί και κάνει τον αρχηγό.

    Ελπίζω να έγινα κατανοητός.

    ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΒΡΑΧΕΙ ΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΦΟΒΟΝΤΟΥΣΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ...ΕΧΕΙ ΠΗΞΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΣΤΑ ΚΟΥΛΑΔΙΑ

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από HELLSPIRIT
    ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΒΡΑΧΕΙ ΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΦΟΒΟΝΤΟΥΣΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ...ΕΧΕΙ ΠΗΞΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΣΤΑ ΚΟΥΛΑΔΙΑ
    Δεδομένου ότι η Τροχαία κάνει τα στραβά μάτια στο διπλοπαρκάρισμα, δεν έχει κανείς την υποχρέωση να πάρει ΜΜΜ. Ανάλογα με το συμφέρον του και τον καιρό, μπαίνει στο ΤουΤού, το αφήνει όπου βρει στη δουλειά του (και όπου αλλού χρειαστεί να πάει μέσα στην ημέρα) και ξεμπέρδεψε. Σιγά μην πάρει τα ΜΜΜ με το λαουτζίκο...

  14. #14
    Ε ΦΙΛΕ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ'ΣΑΙ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ!ΑΛΛΙΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ!ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΦΥΓΑΝ....
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
    Δεδομένου ότι η Τροχαία κάνει τα στραβά μάτια στο διπλοπαρκάρισμα, δεν έχει κανείς την υποχρέωση να πάρει ΜΜΜ. Ανάλογα με το συμφέρον του και τον καιρό, μπαίνει στο ΤουΤού, το αφήνει όπου βρει στη δουλειά του (και όπου αλλού χρειαστεί να πάει μέσα στην ημέρα) και ξεμπέρδεψε. Σιγά μην πάρει τα ΜΜΜ με το λαουτζίκο...

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από HELLSPIRIT
    Ε ΦΙΛΕ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ'ΣΑΙ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ!ΑΛΛΙΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ!ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΦΥΓΑΝ....
    Δεν με κατάλαβες...

    Ούτε γω παίρνω ποτέ το ΤουΤού, ό,τι καιρό κι αν κάνει... Μέχρι και σε στρωμένο χιόνι έχω οδηγήσει (αναγκαστικά).

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΗΛΙΘΙΟΙ ΒΓΗΚΑΝ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ
    από katestramenos στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 23/01/2008, 22:26
  2. ΠροσοΧη Στουσ Africa-νουσ!!!
    από gixxerpap στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 74
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2007, 16:54
  3. Διαγραμισεισ Στουσ Δρομουσ Τησ Αθηνασ
    από skambouridis στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2006, 22:55
  4. ΠροσοΧη Στουσ Δρομουσ!
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2004, 19:52
  5. Γεια Χαρα Στουσ Μισουσ Τεστ Νο2
    από celtic13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2004, 05:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF