Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 41

Θέμα: Διαγραφή 50ριού, με ... ιδιαιτερότητες.

  1. #1
    FireBlade Το avatar του/της giannis.z
    Εγγραφή
    24/06/2017
    Μηνύματα
    0

    Διαγραφή 50ριού, με ... ιδιαιτερότητες.

    Κατ΄αρχάς, να χαιρετίσω το forum ως νέο μέλος.

    Κατά δεύτερον, να ζητήσω την άποψη όποιου γνωρίζει να μου δώσει μια θετική, αξιόπιστη πληροφόρηση επί του θέματος.

    Πριν καμμιά 20ετία, το '99, αγόρασα διαλυμένο - σε χαρτόκουτα, ένα διχρονάκι KAWA AR 50, επίσης ήδη 20ετίας μοντέλο τότε - νομίζω μοντέλο '80. Με την προοπτική, πως θα το "μάζευα". Μεταβίβασα στην τροχαία την άδεια σε εμένα.
    Παρατήθηκε σε ένα χωράφι. Ποτέ δεν φτιάχτηκε και, με τα χρόνια, χάθηκαν - πετάχθηκαν - εξαφανίστηκαν τα κομμάτια του.
    Ποτέ, όλα αυτά τα χρόνια, δεν ασχολήθηκα καθ' οιονδήποτε τρόπο. Δεν δήλωσα τίποτε σε οποιαδήποτε υπηρεσία, δεν πλήρωσα τίποτε κλπ.
    Η άδεια, υπάρχει ακόμα στα χέρια μου - και στο όνομά μου.
    Ξέρεις κανένας φίλος με ποιο τρόπο, με ποιο κόστος και σε ποια υπηρεσία μπορεί να διαγραφεί οριστικά αυτό το όχημα;Μπορεί να έχει διαγραφεί ήδη "αυτόματα";

    Ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα.
    Τελευταία τροποποίηση από giannis.z; 24/06/2017 στις 09:36.

  2. #2
    Μέλος
    Εγγραφή
    22/02/2017
    Μηνύματα
    71
    Καλημέρα, από την ημέρα που βγήκε η άδεια κυκλοφοριας μέχρι σήμερα χρωστάς όλα τα τέλη κυκλοφορίας που δεν έχεις πληρώσει, 15€/έτος.
    Είτε δηλώσεις κλοπή, είτε θέλεις να το διαγράψεις. Πληρώνεις ότι χρωστάς μέχρι σήμερα.

  3. #3
    Μέλος
    Εγγραφή
    22/02/2017
    Μηνύματα
    71
    Το μόνο θετικό είναι ότι δεν χρεώνεσαι πρόστιμο, προσαυξήσεις και τα λοιπά.

  4. #4
    Μέλος
    Εγγραφή
    22/02/2017
    Μηνύματα
    71
    Μονο 15€ x απλήρωτα έτη.

  5. #5
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.038
    μονο κανα 270αρι με το καλημερα
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  6. #6
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Οτι είπαν παραπάνω .
    15€ Χ τα έτη που δεν ανανεωσες την άδεια και επιπλέον ασφάλεια - μηνός ,τρίμηνη κλπ
    Τηβ οποία μετα θα ακυρώσεις.
    Μετα
    Πηγαίνεις στην κατά τόπους τροχαία.
    Κανείς ανανέωση και παράλληλα καταθετεις άδεια ( το πρασινο βιβλιαράκι) και πινακίδα .
    Για ακινησία η για οριστική διαγραφή

  7. #7
    FireBlade Το avatar του/της giannis.z
    Εγγραφή
    24/06/2017
    Μηνύματα
    0
    Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις, παιδιά.

    Μάλλον θα αφήσω τα πράγματα όπως είναι.
    300άρι, τέτοιες εποχές...

    Δεν με ενόχλησε καμμιά υπηρεσία για το θέμα τόσα χρόνια. Ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι.
    Έπρεπε, απλά, να το' χα κάνει εξ αρχής.

    (Είχα ακούσει κάτι για πληρωμή μόνο των τελών της τελευταίας 5ετίας, γι' αυτό είπα να το κοιτάξω. Αν ήταν έτσι, θα το έκανα. για να κλείσει η εκκρεμότητα. Αλλά ...)

  8. #8
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giannis.z Προβολή μηνύματος
    Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις, παιδιά.

    Μάλλον θα αφήσω τα πράγματα όπως είναι.
    300άρι, τέτοιες εποχές...

    Δεν με ενόχλησε καμμιά υπηρεσία για το θέμα τόσα χρόνια. Ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι.
    Έπρεπε, απλά, να το' χα κάνει εξ αρχής.

    (Είχα ακούσει κάτι για πληρωμή μόνο των τελών της τελευταίας 5ετίας, γι' αυτό είπα να το κοιτάξω. Αν ήταν έτσι, θα το έκανα. για να κλείσει η εκκρεμότητα. Αλλά ...)
    και για την ωρα δεν προκειται αλλα ποτε δεν ξερεις. εχεις τι ζαντες? αν ναι τις θελω.

  9. #9
    FireBlade Το avatar του/της giannis.z
    Εγγραφή
    24/06/2017
    Μηνύματα
    0
    (Μπορώ μόνο να ελπίζω...! - ακριβώς επειδή δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει είπα να το τακτοποιήσω, αλλά...)

    θα μου δώσεις 1-2 μέρες να ψάξω, φίλε.
    Θυμάμαι πως είχε χρυσαφιές ζάντες...
    Ψάχνω και σε ενημερώνω.

  10. #10
    Πηρα αφορμη απο το θεμα του φιλου να πω και γω τα δικα μου.

    Εγω ειχα ενα ταουνμειτ 50αρι στα χαρτια και καποια εποχη ..το μακρυνο 2000 το παω στο χωριο οπου το ειχε ...ολο το χωριο .
    Αυτη τη στιγμη το μηχανακι δεν υπαρχει , τουλαχιστον πανω απο την επιφανεια της γης... .κοματια κτλ

    Το μηχανακι ειναι στο ονομα μου κανονικα και εχω και την αδεια ...πινακιδα δεν υπαρχει ουτε κοματι .
    Υπαρχει περιπτωση να με ψαψνει κανεις να το ασφαλισω ;
    Σημα εχει να πληρωσει απο το 2002 .
    Το σηστημα του υπουργειου δεν το εμφανιζει ...λεει λαθος νουμερο πινακιδας κτλ .

  11. #11
    FireBlade Το avatar του/της giannis.z
    Εγγραφή
    24/06/2017
    Μηνύματα
    0
    (Περιμένοντας με ενδιαφέρον την απάντηση στο ερώτημά σου κάποιου που να γνωρίζει, σκέφτομαι πως δεν ξέρω αν θα μας ψάξουν για ασφάλιστρα, αλλά μια μήνυση για ... τυμβωρυχία δεν την γλιτώνουμε, με τα μνημεία που θυμηθήκαμε...
    Κάποιος αρμόδιος, πρέπει να το λύσει, πέρα από την πλάκα.
    Πολλές χιλιάδες άδειες για ανύπαρκτα από πολλές δεκαετίες μοτοποδήλατα εκκρεμούν στην Τροχαία. Ακόμα, έχουν άδειες στα χέρια τους άνθρωποι, από Φλορέτες και Ζούνταπ που έχουν επιστρέψει στη γη εξ ης ελήφθησαν εδώ και 30 χρόνια...
    Έπρεπε, εκτιμώ, να βγει ένας νόμος για τα μοτοποδήλατα, πως με πληρωμή των 3 τελευταίων ετών "καθαρίζουν" οι παλιές εκκρεμότητες και μπορούν οι άδειες να κατατεθούν - διαγραφούν, ή τα δίκυκλα να πωληθούν ή, όσοι τα κρατάνε, να βάλουν πια μια σειρά πληρώνοντας κάθε χρόνο τα τρέχοντα. Γιατί και όσοι τα κρατάνε και τα κυκλοφορούνε, άμα τα χουνε 20 χρόνια απλήρωτα δεν θα πάνε να πληρώσουνε εκατοντάδες ευρώ για να βάλουνε μια σειρά σε μηχανάκι που η αξία του είναι 100 ή 200. Νομίζω, δηλαδή. Βέβαια, κάποιοι θα πούνε "ναι, αλλά αυτοί που πληρώνανε κάθε χρόνο κανονικά, κορόϊδα ήτανε;;" κλπ. Δε θα διαφωνήσω εν μέρη - για ανύπαρκτα οχήματα καλά κάνανε-με και δεν πληρώνανε-με αλλά έπρεπε να μην αμελήσουνε-με να καταθέσουν-με τις άδειες, αλλά έτσι δεν καταλήγουμε πουθενά νομίζω. Ξέραμε όλοι πως υπήρχε μια χαλαρότητα στα πάντα.
    Αν θέλουμε να πάψουν οι στρεβλώσεις, σε όλα τα αντικείμενα, πρέπει να κάνουμε μια υπέρβαση έστω και ... στρεβλή, προκειμένου να περάσουμε σε μια κανονικότητα, με τους πολίτες εντάξει στις υποχρεώσεις τους και με το κράτος εντάξει στις δικές του. Αλλιώς, στα ίδια πάντα θα μαστε.
    "Είπα να σβήσω τα παλιά, να σκίσω τα τεφτέρια", που λέει και το "παλαιό".
    Ξέρω γω, μπορεί να κάνω και λάθος.

    Πάντως, σχετικά με την ερώτησή σου, άκουσα με τα αυτιά μου τον υφυπουργό Μαυραγάνη να λέει προ ημερών σε πρωινή εκπομπή με την οποία τηλεφωνικά επικοινώνησε, πως στο άμεσο μέλλον θα γίνουν διασταυρώσεις και για μοτοποδήλατα και ... κάποια άλλη κατηγορία είπε, δεν θυμάμαι, ίσως αγροτικά.
    Τώρα, αν θα γίνει ή όχι, αν θα περιλαμβάνει και μνημεία - αν γίνει μάλλον θα το παλέψουν για "ναι", όπως έγινε και με τα μεγαλύτερα οχήματα κλπ...μάλλον ούτε ο ίδιος ο πρωθυπουργός δεν το γνωρίζει πριν αποφασιστεί και πραγματοποιηθεί. Γι αυτό, μάλλον δεν υπάρχει ασφαλής απάντηση στο ερώτημα.
    Ωστόσο, για μηχανάκια που προ μηχανογράφησης βγήκαν οι άδειές τους και μετά μηχανογράφησης δεν "κουνήθηκαν" καθόλου ώστε να περάσουν στη "σύγχρονη ιστορία", χλωμό να γίνει κάτι, εικάζω.
    Γιατί, στις Τροχαίες, δεν έχουν προσωπικό για να στείλουν στα ατυχήματα. Θα καθίσουν να μηχανογραφήσουν τα προϊστορικά αρχεία;
    Αν έγινε λοιπόν το μπάχαλο που προ ημερών είδαμε, με οχήματα μηχανογραφημένα στο Συγκοινωνιών, φαντάσου τι θα γίνει αν προσπαθήσουν να βγάλουν άκρη με τα χαρτάκια κάθε Τροχαίας της χώρας.
    Λέω εγώ, τώρα. )
    Τελευταία τροποποίηση από giannis.z; 25/06/2017 στις 17:52.

  12. #12
    Μέλος
    Εγγραφή
    11/11/2014
    Μηνύματα
    47
    Δηλαδη για να δηλωθει κλοπη σε οχημα πρεπει να πληρωθουν πρωτα τα τελη??? Δηλαδη αν δε πληρωθουν, δε θα το δηλωσουν σαν κλεμμενο κι αν γινει ληστεια με το οχημα θα με πανε μεσα?

  13. #13
    FireBlade Το avatar του/της giannis.z
    Εγγραφή
    24/06/2017
    Μηνύματα
    0
    Μάλλον πρέπει να δηλώσεις το όνομα του κλέφτη, για να το μεταβιβάσουν σε αυτόν, ώστε σε εσένα να ισχύουν οι παλιές επιβαρύνσεις και σε εκείνον οι μελλοντικές...

    (Πάντως, επειδή το θέμα είναι σοβαρό και για να αποφευχθούν λάθη και αστοχίες, πρέπει να συσταθούν Επιτροπές, που θα εκλεγούν από Υποεπιτροπές και οι οποίες, υπό την επίβλεψη Ειδικών Συμβούλων θα υποβάλλουν πρόταση η οποία, φυσικά, θα εκτιμηθεί από Ομάδα Σοφών που λαμβάνοντας υπ΄όψιν την πρόταση, θα συντάξει αυτή σχέδιο νόμου που θα υποβληθεί στο Σ.τ.Ε. προκειμένου να αποφευχθούν μελλοντικές προσφυγές ενδιαφερομένων και, κατόπιν της κατ΄αρχήν εγκρίσεώς του από συνταγματικής απόψεως, θα υποβληθεί στο Κοινοβούλιο σε προ ημερησίας διάταξη συζήτηση για ψηφοφορία.
    Αυτά, τουλάχιστον. Εάν βέβαια δεν θέλουμε να εισέλθουμε και σε περαιτέρω γραφειοκρατικές ατραπούς και για να απλοποιήσουμε - επιταχύνουμε την διαδικασία, λόγω της αμεσότητος του προβλήματος).
    Τελευταία τροποποίηση από giannis.z; 25/06/2017 στις 18:15.

  14. #14
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giannis.z Προβολή μηνύματος
    (Περιμένοντας με ενδιαφέρον την απάντηση στο ερώτημά σου κάποιου που να γνωρίζει, σκέφτομαι πως δεν ξέρω αν θα μας ψάξουν για ασφάλιστρα, αλλά μια μήνυση για ... τυμβωρυχία δεν την γλιτώνουμε, με τα μνημεία που θυμηθήκαμε...
    Κάποιος αρμόδιος, πρέπει να το λύσει, πέρα από την πλάκα.
    Πολλές χιλιάδες άδειες για ανύπαρκτα από πολλές δεκαετίες μοτοποδήλατα εκκρεμούν στην Τροχαία. Ακόμα, έχουν άδειες στα χέρια τους άνθρωποι, από Φλορέτες και Ζούνταπ που έχουν επιστρέψει στη γη εξ ης ελήφθησαν εδώ και 30 χρόνια...
    Έπρεπε, εκτιμώ, να βγει ένας νόμος για τα μοτοποδήλατα, πως με πληρωμή των 3 τελευταίων ετών "καθαρίζουν" οι παλιές εκκρεμότητες και μπορούν οι άδειες να κατατεθούν - διαγραφούν, ή τα δίκυκλα να πωληθούν ή, όσοι τα κρατάνε, να βάλουν πια μια σειρά πληρώνοντας κάθε χρόνο τα τρέχοντα. Γιατί και όσοι τα κρατάνε και τα κυκλοφορούνε, άμα τα χουνε 20 χρόνια απλήρωτα δεν θα πάνε να πληρώσουνε εκατοντάδες ευρώ για να βάλουνε μια σειρά σε μηχανάκι που η αξία του είναι 100 ή 200. Νομίζω, δηλαδή. Βέβαια, κάποιοι θα πούνε "ναι, αλλά αυτοί που πληρώνανε κάθε χρόνο κανονικά, κορόϊδα ήτανε;;" κλπ. Δε θα διαφωνήσω εν μέρη - για ανύπαρκτα οχήματα καλά κάνανε-με και δεν πληρώνανε-με αλλά έπρεπε να μην αμελήσουνε-με να καταθέσουν-με τις άδειες, αλλά έτσι δεν καταλήγουμε πουθενά νομίζω. Ξέραμε όλοι πως υπήρχε μια χαλαρότητα στα πάντα.
    Αν θέλουμε να πάψουν οι στρεβλώσεις, σε όλα τα αντικείμενα, πρέπει να κάνουμε μια υπέρβαση έστω και ... στρεβλή, προκειμένου να περάσουμε σε μια κανονικότητα, με τους πολίτες εντάξει στις υποχρεώσεις τους και με το κράτος εντάξει στις δικές του. Αλλιώς, στα ίδια πάντα θα μαστε.
    "Είπα να σβήσω τα παλιά, να σκίσω τα τεφτέρια", που λέει και το "παλαιό".
    Ξέρω γω, μπορεί να κάνω και λάθος.

    Πάντως, σχετικά με την ερώτησή σου, άκουσα με τα αυτιά μου τον υφυπουργό Μαυραγάνη να λέει προ ημερών σε πρωινή εκπομπή με την οποία τηλεφωνικά επικοινώνησε, πως στο άμεσο μέλλον θα γίνουν διασταυρώσεις και για μοτοποδήλατα και ... κάποια άλλη κατηγορία είπε, δεν θυμάμαι, ίσως αγροτικά.
    Τώρα, αν θα γίνει ή όχι, αν θα περιλαμβάνει και μνημεία - αν γίνει μάλλον θα το παλέψουν για "ναι", όπως έγινε και με τα μεγαλύτερα οχήματα κλπ...μάλλον ούτε ο ίδιος ο πρωθυπουργός δεν το γνωρίζει πριν αποφασιστεί και πραγματοποιηθεί. Γι αυτό, μάλλον δεν υπάρχει ασφαλής απάντηση στο ερώτημα.
    Ωστόσο, για μηχανάκια που προ μηχανογράφησης βγήκαν οι άδειές τους και μετά μηχανογράφησης δεν "κουνήθηκαν" καθόλου ώστε να περάσουν στη "σύγχρονη ιστορία", χλωμό να γίνει κάτι, εικάζω.
    Γιατί, στις Τροχαίες, δεν έχουν προσωπικό για να στείλουν στα ατυχήματα. Θα καθίσουν να μηχανογραφήσουν τα προϊστορικά αρχεία;
    Αν έγινε λοιπόν το μπάχαλο που προ ημερών είδαμε, με οχήματα μηχανογραφημένα στο Συγκοινωνιών, φαντάσου τι θα γίνει αν προσπαθήσουν να βγάλουν άκρη με τα χαρτάκια κάθε Τροχαίας της χώρας.
    Λέω εγώ, τώρα. )


    Και όμως, σε πληροφορω οτι εδώ και πολυυυυ καιρό οο άδειες των μοροποδηλατων μπαίνουν στο < σύστημα >
    Το ανέφερα και στο άλλο θέμα με τα ανασφαλιστα.
    Οτι κάποια στιγμή η εκδοση των αδειών θα περάσει στα κατα τόπους συγκοινωνιών όπως ηδη έχουν πάει τα διπλώματα.
    Το επόμενο που δεν καταλάβεις αφορα τα αγροτικά μηχανήματα.
    Κοινώς τρακτέρ.
    Εκεί είναι άλλο μπαχαλο γιατί εμπλέκεται το υπουργείο γεωργίας και οι κατα τόπους νομαρχίες στην εκδοση αδειών αλλά προσωπική μου άποψη χωρίς να προκαταβαλω τίποτα είναι οτι καααααποια στιγμή θα μπουν και αυτά στον χορό. κάποιου
    Λογικό οτι απο την μια μέρα στην αλλη θυμήθηκαν κάποιοι τα παρατημένα πενηνταρια τους ( sachs ,φλορετες, ταουνια κλπ)
    Αλλά δεν μπορω να δεχτώ τον ωχαδερφισμό που επικαλούνταν όλα αυτά τα χρόνια.
    Ειδικα το να το ακούς απο ατομα που εκθειάζουν την τάξη στα εξωτερικά είναι ολίγον γελοίο.
    Οι διαδικασίες υπηρχαν και θα υπάρχουν.
    Τέλη κυκλοφορίας στα άνω των 50 cc
    Ανανέωση άδειας στα 50αρια
    Ασφάλεια για οποτε κυκλοφορεί.
    Αν δεν κυκλοφορεί καταθετω πινακίδες.
    Και για να απαντήσω και στο άλλο ερώτημα.
    Σε περίπτωση κλοπής η όταν πας να αναφέρεις κλοπή οχήματος και διαγραφή αυτού στην ΔΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ Η ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΑΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ.
    επιπλέον
    Μεταχρονολογειμενες δηλώσεις κλοπής ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ,γιατί με ρώτησαν και αυτό.
    Και να θυμισω ενα πρόσφατο ποστ κάποιου που ενω ηταν φαντάρος του κλεψανε το μηχανάκι δεν το δήλωσε,δεν πλήρωνε τα τέλη που έρχονταν και τώρα που του ήρθε το φιστίκι ρώτησε τι να κάνει...
    Δηλαδή
    Ελεος.

  15. #15
    FireBlade Το avatar του/της giannis.z
    Εγγραφή
    24/06/2017
    Μηνύματα
    0
    Αν και δεν πολυσυνηθίζω να σχολιάζω σχόλια, αφ’ ενός επειδή ο χρόνος μου είναι περιορισμένος, αφ’ ετέρου επειδή θεωρώ το διαδίκτυο χώρο κατάλληλο για δημοσιοποίηση απόψεων αλλά όχι για συζήτηση αυτών, ωστόσο μιας και ο σχολιασμός επί του σχολίου μου κυρίως

    Α) Περί αδειών μοτοποδηλάτων, μίλησα για τις (πολύ) παλαιές – σε συγκεκριμένη περιοχή γνωρίζω καλά πως δεν έχουν περάσει στο σύστημα. Και δεν είναι η μόνη περιοχή που συμβαίνει – εξ ου και του παραπάνω φίλου δεν «βγήκε» η πινακίδα του όταν την αναζήτησε στο σύστημα.
    Τώρα, για τις νέες και για το μέλλον που στο απαντητικό σχόλιο αναφέρεται, άλλο θέμα.

    Β) ¨Όταν ο ωχαδερφισμός είναι κύριο χαρακτηριστικών όλων των λειτουργών ενός κράτος, όλων των επιπέδων, αποτελεί και το μόνο τρόπο επιβίωσης των πολιτών.
    Όταν πέρισυ ένας υπουργός ισχυρίστηκε πως ξέχασε να συμπεριλάβει στη φορολογική του δήλωση ένα εκατομμύριο ευρώ, δεν έχω κανένα πρόβλημα με τον πολίτη που ξέχασε να δηλώσει πως πέθανε η Φλορέτα του.
    Εξάλλου, είναι τέτοιο το νομοθετικό πλαίσιο της χώρας, που φροντίζει να είναι όλοι (από τους ίδιους τους νομοθέτες, ως τους δικαστικούς λειτουργούς και τα όργανα που καλούνται να επιβάλλουν την νομιμότητα, όλοι - τόσο στην ιδιωτική ζωή τους όσο και κατά την εκτέλεση των καθηκόντων τους ) οι πολίτες παράνομοι. Πολεοδομικά, φορολογικά, τροχαία, δασικά – από κάθε δυνατή άποψη (απολύτως σκόπιμα, ώστε όλους “να τους έχουμε όποτε θέλουμε στο χέρι”). Οπότε, κάποια στιγμή εγκαταλείπεις την προσπάθεια να είσαι σε όλα εντάξει.

    (Συνέχεια στο επόμενο μήνυμα για τεχνικούς λόγους, λόγω μεγέθους)

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Κλήση με φώτο
    από flavor στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 17:11
  2. Σχετικα με τις φωτοκλησεις!
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 10:17
  3. Suzuki με V-2... DESMO !!!!!
    από SeNNinhA στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 11:28
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 08:22
  5. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 16:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF