Σελίδα 75 από 99 ΠρώτοΠρώτο ... 2565707172737475767778798085 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.111 έως 1.125 από 1477

Θέμα: Καρυδάκια (σετ).

  1. #1111
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.763
    Η τιμή είναι τόσο καλή γι' αυτό που παίρνεις, που μονο με αντικαταβολή θα έκανα παραγγελία.

    https://www.skroutz.gr/s/20329742/Wu...7.html#reviews
    Sent from me using a computer.

  2. #1112
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    25/06/2017
    Μηνύματα
    1.947
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Η τιμή είναι τόσο καλή γι' αυτό που παίρνεις, που μονο με αντικαταβολή θα έκανα παραγγελία.

    https://www.skroutz.gr/s/20329742/Wu...7.html#reviews
    Δεν υπάρχει πλέον.

  3. #1113
    Μέλος Το avatar του/της silkman
    Εγγραφή
    08/02/2021
    Μηνύματα
    424
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Η τιμή είναι τόσο καλή γι' αυτό που παίρνεις, που μονο με αντικαταβολή θα έκανα παραγγελία.

    https://www.skroutz.gr/s/20329742/Wu...7.html#reviews
    Το allsmart που λεει με 64,49 ειναι ουσιαστικα οι ποντοι της Shell και ανετα παραλαμβανεις και απο πρατηριο Shell. Και χωρις ποντους μια χαρα ειναι τα 64,49€

  4. #1114
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    25/06/2017
    Μηνύματα
    1.947
    Ένας Γεωργακοπουλος που εμφανιζόταν στον σκρουτζ μέχρι προχθές σβήστηκε. Τώρα εμφανίζετε μόνο το allSmart αλλά δεν έχω εμπειρία από αυτούς πλεον(shell).

  5. #1115
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2018
    Μηνύματα
    630
    Πριν 1-2 χρόνια είχα επιχειρήσει να αγοράσω κάτι παρόμοιο από το allsmart και με ειδοποίησαν μετά από καμιά 10ριά μέρες τηλεφωνικά ότι δεν υπήρχε το προϊόν. Γενικότερα αρκετά προϊόντα που εμφανίζουν οι συγκεκριμένοι στους καταλόγους τους είναι αμφιβόλου διαθεσιμότητας (και γιαυτό από όσο θυμάμαι έχουν φάει αρκετό κράξιμο σε κριτικές:
    https://www.skroutz.gr/shop/6182/All...e#shop-reviews

  6. #1116
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.763
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lazarefa Προβολή μηνύματος
    Πριν 1-2 χρόνια είχα επιχειρήσει να αγοράσω κάτι παρόμοιο από το allsmart και με ειδοποίησαν μετά από καμιά 10ριά μέρες τηλεφωνικά ότι δεν υπήρχε το προϊόν. Γενικότερα αρκετά προϊόντα που εμφανίζουν οι συγκεκριμένοι στους καταλόγους τους είναι αμφιβόλου διαθεσιμότητας (και γιαυτό από όσο θυμάμαι έχουν φάει αρκετό κράξιμο σε κριτικές:
    https://www.skroutz.gr/shop/6182/All...e#shop-reviews
    Ισχύει για το 90% των Ελληνικών μαγαζιών.
    Sent from me using a computer.

  7. #1117
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lazarefa Προβολή μηνύματος
    Πριν 1-2 χρόνια είχα επιχειρήσει να αγοράσω κάτι παρόμοιο από το allsmart και με ειδοποίησαν μετά από καμιά 10ριά μέρες τηλεφωνικά ότι δεν υπήρχε το προϊόν. Γενικότερα αρκετά προϊόντα που εμφανίζουν οι συγκεκριμένοι στους καταλόγους τους είναι αμφιβόλου διαθεσιμότητας (και γιαυτό από όσο θυμάμαι έχουν φάει αρκετό κράξιμο σε κριτικές:
    https://www.skroutz.gr/shop/6182/All...e#shop-reviews
    Εχω ψιλο-ξενοιασει με τις διαθεσιμοτητες, οταν αγοραζω μεσω καλαθι του skroutz.
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  8. #1118
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2018
    Μηνύματα
    43
    Κύριοι είμαι σε αναζήτηση φθηνων σετ σε 1/4 και 3/8 για περιστασιακή light έως πολύ light χρήση.
    Είμαι ανάμεσα σε proxxon 23080 + 23110. Aυτα με μια αναζήτηση στο ίντερνετ βλέπω παντού έχουν παρά πολύ καλές κριτικές.
    Άλλη επιλογή είναι τα toptul τα οποία τα βρίσκω και σε μαγαζί κοντά στο σπίτι μου. Μπορώ να τα πάρω και σε κασετίνα και κομμάτι κομμάτι.

    Δεν τα έχω δει από κοντά ούτε έχω δουλέψει κανένα από αυτά.

  9. #1119
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    25/06/2017
    Μηνύματα
    1.947
    Και οι δύο εταιρίες σε υπερκαλυπτουν για ερασιτεχνική χρήση. Δύο μανελλες της Toptool που πήρα σε αυτά τα μεγέθη ήταν φθηνές και καλοφτιαγμενες. Δες τα Toptool που έχεις κοντά σου και αν σου κάνουν κλικ χτυπα τα!

  10. #1120
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.524
    ειναι παραπανω απο οσο χρειαζεσαι
    προχωρα αφοβα
    αν τα θες για μοτοσυκλετα η 3/8 μονη της σε καλυπτει
    αν θες και αμαξι παρε 1/4 και 1/2

  11. #1121
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    858
    ειδα σημερα αυτην εδω https://www.24mx.eu/motocross-access...62f3a9e327b6f1

    για καποιον που δεν εχει τιποτα κι αγοραζει ενα-ενα απο εδω κι απο εκει ή που ψαχνεται για να αρχισει απο καπου την θεωρω πολυ τίμια επιλογη. Το καταστημα για οσους δεν εχουν ψωνισει απο εκει είναι τερμα εγγυημενο εχω ψωνισει απειρα πραγματα κατα καιρους.
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  12. #1122
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2018
    Μηνύματα
    630
    Χωρίς παρεξήγηση, δε νομίζω ότι έχει κάτι παραπάνω το συγκεκριμένο σετ σε ποιότητα/τιμή από ανάλογα που κυκλοφορούν σε ελληνικά eshops εργαλείων ή και τα parkside των Lidl ώστε να αξίζει πραγματικά να το παραγγείλει κάποιος από έξω. Προσωπικά, σε αυτά τα χρήματα (80-100 ευρώ αν βάλεις και τα μεταφορικά του ξένου μαγαζιού) θα πήγαινα σε κάτι τέτοιο, αν σώνει και καλά ήθελα και γερμανοπολύγωνα στο σετ στη στάνταρ ερασιτεχνική ποιότητα (έχω δε την αίσθηση ότι το σετ της Yato είναι καλύτερης ποιότητας από του ξένου eshop, ας μας το ξεκαθαρίσουν όμως και οι ειδήμονες του φόρουμ):
    https://www.skroutz.gr/s/17805445/Ya...%BC%CF%87.html

  13. #1123
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    25/06/2017
    Μηνύματα
    1.947
    Ωραίο σετ και πλήρες.
    5-6 εργαλεία και καρυδακια της YATO που έχω πάρει τελευταία είναι καλοφτιαγμενα και σε λογική τιμή.

  14. #1124
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2018
    Μηνύματα
    630
    Η Yato εξ όσων θυμάμαι είναι πολωνική εταιρεία που στοκάρει (δεν κατασκευάζει η ίδια) αρκετά ικανοποιητικής ποιότητας εργαλεία από Κίνα μεριά με το σήμα της. Αρκετά εργαλεία των καταλόγων της είναι κοινά με αντίστοιχα άλλων "επώνυμων" εταιρειών που επίσης δεν παράγουν οι ίδιες τα συγκεκριμένα. Θα την τοποθετούσα ποιοτικά κάπου στο επίπεδο Stanley Fatxmax ή και ψηλότερα.
    Πιστεύω ότι για έναν αξιοπρεπή ερασιτέχνη είναι safe επιλογή σε γενικές γραμμές.

  15. #1125
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.763
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lazarefa Προβολή μηνύματος
    Η Yato εξ όσων θυμάμαι είναι πολωνική εταιρεία που στοκάρει (δεν κατασκευάζει η ίδια) αρκετά ικανοποιητικής ποιότητας εργαλεία από Κίνα μεριά με το σήμα της. Αρκετά εργαλεία των καταλόγων της είναι κοινά με αντίστοιχα άλλων "επώνυμων" εταιρειών που επίσης δεν παράγουν οι ίδιες τα συγκεκριμένα. Θα την τοποθετούσα ποιοτικά κάπου στο επίπεδο Stanley Fatxmax ή και ψηλότερα.
    Πιστεύω ότι για έναν αξιοπρεπή ερασιτέχνη είναι safe επιλογή σε γενικές γραμμές.
    Η τιμή τους τα κατατάσει σε συγκρκριμένη κατηγορία ασχέτως που τα κατατάσει ο καθένας μας. Δεν έχουν τίποτα το ιδιαίτερο και τίποτα το ξεχωριστό απ' όλα τα υπόλοιπα στην ίδια κατηγορία τιμής.

    Δεν υπάρχει περίπτωση να πάρετε κάτι καλύτερο χωρίς να πληρώσετε κάτι περισσότερο. Τουλάχιστον όχι έτσι όπως το πάτε.
    Sent from me using a computer.

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2022, 12:44
  2. [ΠΩΛΕΙΤΑΙ] Σετ Καστάνιες & Καρυδάκια HAZET 854-2
    από dimitrisinside στο forum Αγγελίες ποικίλης ύλης
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 06/08/2020, 09:12
  3. Σετ καρυδάκια - καστάνια μέχρι 100 ευρώ (1/2")
    από Takata Dome στο forum Εργαλεία
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2016, 19:39
  4. Σετ εργαλείων???
    από Kizoku στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2006, 10:34
  5. σετ εργαλείων
    από christos34 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2005, 21:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF