Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 77 από 77

Θέμα: Η τουμπα παει συννεφο

  1. #76
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nikossss Προβολή μηνύματος
    χαχα κοίτα να δεις και εμενα αυτό ακριβώς μου είχε πει όταν πήγα για να κάνω το πρώτο μάθημα.



    Πέστα ρε χρυσόστομε άντε γιατί μου τα έχουν κάνει τσουρέκια ορισμένοι.Είμαι ανοικτός για αυτό το λόγο μπήκα και εδώ μέσα να μοιραστώ τους προβληματισμούς μου,δεν περιμένω να ακούσω αυτό που θέλω για να επιβεβαιωθώ, ισα ισα μου αρέσει να υπάρχει αντίλογος σε μια κουβέντα αλλα μερικοί μου φαίνεται ότι κουνάνε το δάκτυλο αγνοώντας την δίκια τους καμπούρα και ναι έχεις δίκιο είμαι ολόφρεσκος σε αυτό το forum

    Οπως και να έχει εγώ απ τον καναπέ μου δεν πρόκειται να μάθω να οδηγώ,ούτε πρόκειται να περιμένω να μου έρθει η θεία επιφοίτηση και να ξυπνήσω μια μέρα πιλότος..
    Φίλε οδηγέ.. που έλεγε και κάποτε ένα σποτάκι!

    Κάποιοι αναμάρτητοι πρώτοι τον λίθο βαλέτω διότι πολλοί, ιδιαιτέρως εμείς οι δεινόσαυροι μάθαμε να οδηγάμε χωρίς δίπλωμα, ΟΜΩΣ αυτό δεν σημαίνει επ ουδενί οτι πρέπει να το κάνεις και εσύ, άλλες εποχές άλλα χρόνια. Τώρα πλέον όπως και τότε, επιβάλλεται να βγάλεις το δίπλωμα σου άμεσα, νομίζω πως είσαι αρκετά έξυπνος για να καταλάβεις τους λόγους που πολύς κόσμος και εδώ μέσα σε "πιέζει¨να κάνεις το σωστό.

    Το να μπεις πρώτον εδώ μέσα και να ζητάς οδηγίες για το πως θα πας καλύτερα την μηχανή σου χωρίς δίπλωμα το θεωρώ άτοπο, κατά δεύτερον μηχανή θα μάθεις να οδηγάς μόνος σου , όσα και να πούμε εδώ μέσα δεν θα βοηθήσουν καλύτερα την αίσθηση ισορροπίας και συντονισμού που χρειάζεται μια μοτοσυκλέτα.

    Εγώ σου προτείνω πήγαινε σε καμιά αλάνα με φίλο σου που έχει δίπλωμα κατάλληλο για την μοτοσυκλέτα σου και πειραματίσου λίγο μέχρι να εξοικειωθείς εξομοιώνοντας όσο μπορείς τις συνθήκες που αναφέρεις. Τέλος εαν το ύψος σου δεν επιτρέπει να πατάς καλά στο έδαφος και αυτό σε κάνει να νιώθεις ανασφαλής , υπάρχει και το σκάψιμο της σέλας, εάν επαρκεί φυσικά.

  2. #77
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.484
    Νικό, βγάλε δίπλωμα και τα ξαναλέμε.


Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456

Παρόμοια θέματα

  1. Οταν η μ..... παει συννεφο...
    από el_hymador στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2010, 18:00
  2. και η μαλ@κια παει συννεφο
    από gsx1400 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 14/01/2009, 02:14
  3. τι γνωμη εχετε για τα μαθηματα του 0-300? και η μαλ@κία παει σύννεφο
    από dammed_kittin στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 71
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2007, 11:22
  4. Και το γέλιο πάει σύννεφο!!!!!
    από Akefalos στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2007, 22:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF