Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 39

Θέμα: Καλοκαιρινές μπότες ή μποτάκια

  1. #16
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Sidi ποιός έχει στην Αθήνα?

  2. #17
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Sidi ποιός έχει στην Αθήνα?
    Τζωρτζοπουλος
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Και στο stelpet αλλά μην περιμένεις να βρεις μεγάλη ποικιλία σε μοντέλα και νούμερα

  4. #19
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    Τζωρτζοπουλος
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Και στο stelpet αλλά μην περιμένεις να βρεις μεγάλη ποικιλία σε μοντέλα και νούμερα
    Τους είχα δει και τους δύο αλλά ισχύει αυτό που λέει ο Λεωνίδας για την ποικιλία, οπότε έλεγα μπας και φέρνει και κανάς άλλος.

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Έφερνε κάποτε και το motoexpert αλλά δεν ξέρω αν φέρνει ακόμα.
    Η άλλη λύση,αν δε βρεις άκρη με αττικό κατάστημα και αν δε θέλεις να ψωνίσεις από Ευρώπη,είναι να μιλήσεις με αυτούς μήπως σε κατατοπίσουν με τα νούμερα και παραγγείλεις από εκεί.

  6. #21
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Έφερνε κάποτε και το motoexpert αλλά δεν ξέρω αν φέρνει ακόμα.
    Η άλλη λύση,αν δε βρεις άκρη με αττικό κατάστημα και αν δε θέλεις να ψωνίσεις από Ευρώπη,είναι να μιλήσεις με αυτούς μήπως σε κατατοπίσουν με τα νούμερα και παραγγείλεις από εκεί.
    Κατα πως φαίνεται το πιο συμφέρον είναι να καταλήξεις σε 2-3 ζευγάρια, να τα παραγγείλεις απ'έξω ένα-ένα, να κάνεις το σπίτι σου δοκιμαστήριο και να τα ξαναστέλνεις πίσω μέχρι να βρεις αυτό που θες.
    Το "30 days return no questions asked" να είναι καλά.
    Απλά υπάρχει η ταλαιπωρία με τα μεταφορικά και την αναμονή.

    Τέσπα, μην το συνεχίσουμε γιατί βγήκα off topic και λερώνω και το θρεντ του φίλου

  7. #22
    Ψωνίστηκα σημερα οποτε λερώστε ελεύθερα
    Review μετά τις εκδρομουλες..

  8. #23
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από xaotikos Προβολή μηνύματος
    Ψωνίστηκα σημερα οποτε λερώστε ελεύθερα
    Review μετά τις εκδρομουλες..
    Με'γειες

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Έχει κανείς γνώμη για τα Dainese Energyca Air;

    Έχω βρει την παρακάτω προσφορά στα 99€ με τα μεταφορικά και υπάρχει στο νούμερό μου. Βλέπω CE 2 σε προστασία και γενικά φαίνονται ωραία.

    https://www.motocard.com/en/boots/da...acite_604.aspx

  10. #25
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/09/2020
    Μηνύματα
    105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Έχει κανείς γνώμη για τα Dainese Energyca Air;

    Έχω βρει την παρακάτω προσφορά στα 99€ με τα μεταφορικά και υπάρχει στο νούμερό μου. Βλέπω CE 2 σε προστασία και γενικά φαίνονται ωραία.

    https://www.motocard.com/en/boots/da...acite_604.aspx
    Σε αυτή την τιμή χτύπα τα αλύπητα. Έχω τα ίδια σε μαύρο και πορτοκαλί ρίγα. Λοιπόν, σε αισθητικό επίπεδο εγώ είμαι μαθημένος, ό,τι παπούτσι κι αν φορώ, να έχει και μια στρογγυλάδα μπροστά, όπως οι αρβύλες, ξέρω γω ή τα αθλητικά. Το παπούτσι αυτό κάνει ελαφρά μύτη μπροστά και είναι το μόνο πράγμα που με ξενερώνει. Αλλά βεβαίως γούστα είναι αυτά οπότε κάποιος άλλος μπορεί να μην έχει θέμα.
    Στο θέμα της προστασίας τώρα, δάχτυλα και φτέρνα απόλυτη ασφάλεια, λιγότερη θεωρώ στον αστράγαλο όπου τα μαξιλαράκια είναι σκληρά άλλα όχι πολύ σκληρά. Στο θέμα του εξαερισμού, καταλαβαίνεις τη δροσιά αλλά όχι απόλυτα. Μπαίνει αέρας μέσα, το νιώθει το πόδι σου αλλά δεν κάνεις και μπάνιο δροσιάς.
    8/10 από μένα (για την μύτη που κάνει μπροστά) και προτείνω να τα αγοράσεις επειδή είμαι σίγουρος πως αυτή η τιμή είναι εντελώς προσωρινή.

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από afasias Προβολή μηνύματος
    Σε αυτή την τιμή χτύπα τα αλύπητα. Έχω τα ίδια σε μαύρο και πορτοκαλί ρίγα. Λοιπόν, σε αισθητικό επίπεδο εγώ είμαι μαθημένος, ό,τι παπούτσι κι αν φορώ, να έχει και μια στρογγυλάδα μπροστά, όπως οι αρβύλες, ξέρω γω ή τα αθλητικά. Το παπούτσι αυτό κάνει ελαφρά μύτη μπροστά και είναι το μόνο πράγμα που με ξενερώνει. Αλλά βεβαίως γούστα είναι αυτά οπότε κάποιος άλλος μπορεί να μην έχει θέμα.
    Στο θέμα της προστασίας τώρα, δάχτυλα και φτέρνα απόλυτη ασφάλεια, λιγότερη θεωρώ στον αστράγαλο όπου τα μαξιλαράκια είναι σκληρά άλλα όχι πολύ σκληρά. Στο θέμα του εξαερισμού, καταλαβαίνεις τη δροσιά αλλά όχι απόλυτα. Μπαίνει αέρας μέσα, το νιώθει το πόδι σου αλλά δεν κάνεις και μπάνιο δροσιάς.
    8/10 από μένα (για την μύτη που κάνει μπροστά) και προτείνω να τα αγοράσεις επειδή είμαι σίγουρος πως αυτή η τιμή είναι εντελώς προσωρινή.
    Ευχαριστώ για την απάντηση. Όντως η τιμή είναι πολύ καλή και σκοπεύω να στείλω σήμερα κιόλας την παραγγελία. Η εμφάνιση δε με πολυνοιαζει. Μια ακόμα ερώτηση, τα πήρες στο νούμερο που φοράς και στα πολιτικά;

  12. #27
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/09/2020
    Μηνύματα
    105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ για την απάντηση. Όντως η τιμή είναι πολύ καλή και σκοπεύω να στείλω σήμερα κιόλας την παραγγελία. Η εμφάνιση δε με πολυνοιαζει. Μια ακόμα ερώτηση, τα πήρες στο νούμερο που φοράς και στα πολιτικά;
    Περιέργως, μου ταίριαξε απόλυτα ένα νούμερο μικρότερο.

  13. #28
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Έχει κανείς γνώμη για τα Dainese Energyca Air;

    Έχω βρει την παρακάτω προσφορά στα 99€ με τα μεταφορικά και υπάρχει στο νούμερό μου. Βλέπω CE 2 σε προστασία και γενικά φαίνονται ωραία.

    https://www.motocard.com/en/boots/da...acite_604.aspx
    Εξαιρετική ευκαιρία τελικά, χαίρομαι που το τόλμησα. Το μποτάκι είναι πολύ καλό. Από προστασία καμία σχέση με τα urban μοντέλα που είναι σαν αθλητικά, έχει νόημα να το φοράς. Καλός εξαερισμός, εμφάνιση που παραπέμπει σε παπούτσι ράλι. Αν κάποιος το σκέφτεται τα προτείνω άνετα κι εγώ. Η προσφορά απ όσο βλέπω τρέχει ακόμα.

  14. #29
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/07/2013
    Μηνύματα
    134
    Τα περιμενω την Πεμπτη, η προσφορα πραγματικα ηταν καταπληκτικη, χρησιμοποιησα και το κουπονι 10 ευρω που πολυ ευγενικα μοιραστηκες και νομιζω πως εκλεψα εκκλησία. Τα ειχα σταμπαρει απο περυσι, αλλα στα 150 δεν με εψηναν.

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.104
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Έχει κανείς γνώμη για τα Dainese Energyca Air;

    Έχω βρει την παρακάτω προσφορά στα 99€ με τα μεταφορικά και υπάρχει στο νούμερό μου. Βλέπω CE 2 σε προστασία και γενικά φαίνονται ωραία.

    https://www.motocard.com/en/boots/da...acite_604.aspx

    Μολις τα εβγαλε και το λουις στα 99 ευρω και σκεφτομαι να τα χτυπήσω.
    Ειχα παρει tcx για τετοια χρήση αλλά τελικά είναι χειμερινά και το πόδι παίρνει φωτιά το καλοκαίρι.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. oxtar μπότες...
    από free rider στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 24/01/2005, 10:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF