Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: ΚΑΡΟΤΙΕΡΑ

  1. #1
    Αντιδραστικό μέλος Το avatar του/της RAMMSTEIN
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    196

    ΚΑΡΟΤΙΕΡΑ

    Καλησπέρα
    χρειαζεται να γινει μια τρυπα φ60 σε πετρινο τοιχο 60cm, κατεληξα στο να νοικαισω καροτιερα για να βγει οσο το δυνατον μικροτερο μερεμετι
    αλλα κανενα από τα καταστήματα ενοικιασεων δεν διαθετουν η ξερουν καποιον που να χειρίζεται το συγκεκριμενο μηχανημα
    προσωπικα δεν εχω ξαναπιασει καροτιερα στα χερια μου
    να το δοκιμασω μονοσ μου?εχει καποιος από δω δουλεψει ποτε καροτιερα?

  2. #2
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.821
    Το ξαναγράφω πάλι, χωρίς να διαγράψω το θέμα, για να το διαβάσουν όσο περισσότεροι γίνεται.

    Ο αρχικός σκοπός της κατηγορίας αυτής είναι για όλα εκείνα τα θέματα που δεν ταιριάζουν σε άλλες κατηγορίες. Απ' την διαχείριση, ποτέ δεν έγινε αυστηρή διαλογή των θεμάτων που ανοίγονται εδώ μέσα, κάτι που δεν έχουμε σκοπό να αλλάξουμε για διευκόλυνση όλων μας. Παρόλα αυτά θα παρακαλέσω, τέτοιου είδους θέματα να συζητιούνται στον καφενέ. Το moto.gr δεν είναι φόρουμ γενικού περιεχομένου, όσο και αν θέλουμε να παραμείνει χαλαρό στη διαχείριση των θεμάτων προς όφελος της κοινότητας.

    Επίσης έχω παρατηρήσει ότι τέτοιου είδους θεματολογία σε ένα φόρουμ μοτοσυκλέτας, ενοχλεί και πολλούς χρήστες!

    Παρακαλώ ας αποφεύγουμε τέτοια θέματα, ειδικά απ' την στιγμή που μέσα στον καφενέ μπορούμε να ζητήσουμε οτιδήποτε.

    rammstein αφήνω το θέμα κλειδωμένο για μερικές μέρες πριν το διαγράψω και για να σε βγάλω απ' τον κόπο αντιγράφω το ποστάκι σου στον καφενέ.

    Ελπίζω να υπάρχει κατανόηση απ' όλους!

    edit.

    https://www.moto.gr/forums/showthrea...=1#post2893721
    Τελευταία τροποποίηση από daz; 10/08/2017 στις 15:46.
    Sent from me using a computer.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF