Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 40

Θέμα: X town 300i E4 kymco

  1. #16
    Μέλος Το avatar του/της mitsos hornet
    Εγγραφή
    16/02/2017
    Μηνύματα
    32
    Την ίδια γνώμη έχω κ εγώ παιδιά ότι μ λένε μαλακιες, αν ο ήχος δεν στρώσει στα χιλιόμετρα που μ έχουν πει θα ξανά μπει μέσα το μηχανάκι για περαιτέρω ψάξιμο τι να πω πια, ξέχασα να σας πω το θόρυβο τον κάνει μόνο εν κινήσει, στην διπλοί στέκα όταν το βάζω δεν το κάνει καθόλου όσο κ να το γκαζώνω, όσο αναφορά το να το πάω νομικά το έψαξα το θέμα μίλησα με δικηγόρο κ μ είπε ότι ναι μπορούμε να το πάμε εκεί αλλά θα κρατήσει σίγουρα από ένα μέχρι τρία χρόνια κ ωστόσο εγώ δεν θα έχω μηχανάκι να κάνω την δουλειά μου ένα σωρό τρεχάματα κ άλλα πολλά......

  2. #17
    Μέλος Το avatar του/της mitsos hornet
    Εγγραφή
    16/02/2017
    Μηνύματα
    32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mitsos hornet Προβολή μηνύματος
    Την ίδια γνώμη έχω κ εγώ παιδιά ότι μ λένε μαλακιες, αν ο ήχος δεν στρώσει στα χιλιόμετρα που μ έχουν πει θα ξανά μπει μέσα το μηχανάκι για περαιτέρω ψάξιμο τι να πω πια, ξέχασα να σας πω το θόρυβο τον κάνει μόνο εν κινήσει, στην διπλοί στέκα όταν το βάζω δεν το κάνει καθόλου όσο κ να το γκαζώνω, όσο αναφορά το να το πάω νομικά το έψαξα το θέμα μίλησα με δικηγόρο κ μ είπε ότι ναι μπορούμε να το πάμε εκεί αλλά θα κρατήσει σίγουρα από ένα μέχρι τρία χρόνια κ ωστόσο εγώ δεν θα έχω μηχανάκι να κάνω την δουλειά μου ένα σωρό τρεχάματα κ άλλα πολλά......
    Ααααχχχ hornetra μου κ που σεεε......

  3. #18
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Το μπουζί το έλεγξαν?
    Sent from me using a computer.

  4. #19
    Μέλος Το avatar του/της mitsos hornet
    Εγγραφή
    16/02/2017
    Μηνύματα
    32
    Όχι ακόμα δεν έχουν τσεκάρει, γενικότερα μ είπαν να μην ανησυχώ καθόλου κ ότι είναι φυσιολογικό λέει το κάνουν κ άλλα μηχανάκια το ίδιο μοντέλο μέχρι να στρωθούν κτλ... Ότι κ να πάθει το αντικαταστουν, δεν έχει θέμα όσο αναφορά την απόδοση του τραβάει μια χαρά, δεν ρεταρι καθόλου ούτε κάνει μπερδέματα, κίνητρα θα αρχίσουν να κοιτάξουν μετά τα προβλεπόμενα χλμ που θα κάνω κ συνεχίζει ο θόρυβος ακόμα τότε προφανώς θα κατέβα σου μοτέρ γαμωωω το βυζι της πεταλούδας Α κ το καλύτερο να του βάζω μόνο 100ρα καύσιμο αχαχαχα τπτ άλλο, γελάω κ το περνάω αστειεύοντας για να μην πάρω φορά Καβάλα στο μηχανάκι κ μπω στην αντιπροσωπεία με αυτό πετώντας
    Τελευταία τροποποίηση από mitsos hornet; 27/08/2017 στις 10:50.

  5. #20
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    κροτάλιασμα σε καινούργιο μηχανάκι και κάνουν τον κινέζο?
    εγώ θα πήγαινα πιο δυναμικά θα παρατούσα το μηχανάκι και με νομική υποστήριξη θα πήγαινα να μιλήσω απο κοντά με τον πιο αρμόδιο αντιπρόσωπο εκει που είσαι ή αθήνα, εάν δε έπαιρνε απο λόγια θα έλεγα ότι αφενός οτι θα κινούμουν απευθειας με γράμμα αναφορά στην official kymco για παράπονο καταναλωτή επίσης θα ενημέρωνα αντιπρόσωπο οτι θα δυσφήμιζα την όλη συμπεριφορά και ταλαιπωρία σου απο την περιπέτεια.

    εάν δεν μπορούν να στο αλλάξουν να επιστραφεί πίσω το ντίλ απο το σκουτερ και να πάρεις το πρώην μηχανάκι σου(εάν ήταν απο αντικατάσταση).
    you rise you fall you're down then you rise again

  6. #21
    Μέλος Το avatar του/της mitsos hornet
    Εγγραφή
    16/02/2017
    Μηνύματα
    32
    Καλησπερες κ πάλι παρέα, όπως καταλαβαίνετε το μηχανάκι το έχω ακόμα κ κροταλιζει ακόμα σαν τον κροταλιατο πήγα στα 1000 χιλιόμετρα όπως μ είχαν πει του αλλάξαμε λαδάκια του ρυθμισαμε βαλβιδακια του βάλαμε κ δάχτυλο να δούμε τι είναι αγόρι ή κορίτσι αλλά τπτ το μπουρδελακη αυτό κροταλιζει...... Πήραμε ξανά Αθήνα κ μας είπαν ότι το tes drive που είχαν εκεί το ίδιο μηχανάκι δεν το έκανε λέει.... Αν δεν βρούμε το πρόβλημα μ λέει ο μάστορας πως θα αρχίσουμε να λύνουμε μηχανάκι,κ του απάντησα κ εγώ λύνοντας το μηχανάκι θα βάζεις θα βγάζεις μέχρι να δούμε τι φταίει γαμω την το βυζι της πεταλούδας!!!! Όχι δεν πάει έτσι μ είπε..... Φουουουφφφφφ έχω πιάσει κοφτές πάρε παιδιά 8έλεος να μην μπορούν να βρουν τι εζει το μπουρδελακη πια...... Κρουστικη καύσει επιμένουν κ πότε θα στρώσει λέω πια ρε μάστορα όταν φύγει από την εγγύηση;;;;; τι να πω πια δεν ξέρω......

  7. #22
    Μέλος Το avatar του/της mitsos hornet
    Εγγραφή
    16/02/2017
    Μηνύματα
    32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mitsos hornet Προβολή μηνύματος
    Καλησπερες κ πάλι παρέα, όπως καταλαβαίνετε το μηχανάκι το έχω ακόμα κ κροταλιζει ακόμα σαν τον κροταλια������το πήγα στα 1000 χιλιόμετρα όπως μ είχαν πει του αλλάξαμε λαδάκια του ρυθμισαμε βαλβιδακια του βάλαμε κ δάχτυλο να δούμε τι είναι αγόρι ή κορίτσι αλλά τπτ το μπουρδελακη αυτό κροταλιζει...... Πήραμε ξανά Αθήνα κ μας είπαν ότι το tes drive που είχαν εκεί το ίδιο μηχανάκι δεν το έκανε λέει.... Αν δεν βρούμε το πρόβλημα μ λέει ο μάστορας πως θα αρχίσουμε να λύνουμε μηχανάκι,κ του απάντησα κ εγώ λύνοντας το μηχανάκι θα βάζεις θα βγάζεις μέχρι να δούμε τι φταίει γαμω την το βυζι της πεταλούδας!!!! Όχι δεν πάει έτσι μ είπε..... Φουουουφφφφφ έχω πιάσει κοφτές πάρε παιδιά ��������������������������������� ��8έλεος να μην μπορούν να βρουν τι εζει το μπουρδελακη πια...... Κρουστικη καύσει επιμένουν κ πότε θα στρώσει λέω πια ρε μάστορα όταν φύγει από την εγγύηση;;;;; τι να πω πια δεν ξέρω......
    Ξέχασα τσέκαρα με κ μπουζί είναι μια χαρά

  8. #23
    Μέλος Το avatar του/της mitsos hornet
    Εγγραφή
    16/02/2017
    Μηνύματα
    32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mitsos hornet Προβολή μηνύματος
    Ξέχασα τσέκαρα με κ μπουζί είναι μια χαρά
    Υπάρχει κάποιος με το ίδιο μηχανάκι μήπως ρε παίδες;;;;

  9. #24
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Δικηγορο και μηνυση!!!! ΑΜΕΣΑ
    MADE IN JAPAN 日本製

  10. #25
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.228
    http://europa.eu/youreurope/citizens...s/index_el.htm

    Μίλα με κάποιο δικηγόρο για να δεις τι βήματα πρέπει να κάνεις. Φρόντισε τουλάχιστον να εξασφαλιστείς ως προς το ότι το πρόβλημα το παρατήρησες από την αρχή - εφ'όσον είσαι ακόμα μέσα στο πρώτο δίμηνο κατοχής μάλλον καλύπτεσαι χωρίς πρόβλημα, απλά κάνε το εγγράφως. Αφού καλυφθείς ως προς αυτό, μπορείς να δεις τι θα κάνει ο έμπορος για να διορθώσει το πρόβλημα και στη χειρότερη περίπτωση να απαιτήσεις επιστροφή χρημάτων.
    Τελευταία τροποποίηση από Acacius; 20/09/2017 στις 18:11.

  11. #26
    λλαγη κινητηρα δεν θα σε ικανοποιουσε?

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Live2ride
    Εγγραφή
    03/06/2017
    Μηνύματα
    220
    Δες τι μπορείς να κάνεις για επέκταση της εγγύησης από 2 σε 5 χρόνια, λογικά όλο και κάποιο πρόγραμμα θα έχουν.

  13. #28
    Μέλος Το avatar του/της mitsos hornet
    Εγγραφή
    16/02/2017
    Μηνύματα
    32
    Παίδες λόγο ότι ο μπάρμπας μου είναι δικηγόρος το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν αυτό,κ η απάντηση του ήταν αυτή........ Πήγαινε κ άφησε το μηχανάκι στην αντιπροσωπεία φύγε κ πεςοτι θα μιλήσετε με τον δικηγόρο μου, μ είπε βέβαια κ τα επακόλουθα μηνύσεις στης μηνύσεις εξώδικα πάμε δικαστικός κ στο τέλος θα δικαιωθουμε, ωστόσο αυτό μπορεί να πάρει από ένα μέχρι κ δύο χρόνια αναλόγως πως θα το αντιμετωπίσουν κ αυτοί, κ εντωμεταξύ εγώ μηχανάκι δεν θα έχω, δύσκολη απόφαση ρε παιδιά δεν ξέρω το σκέφτομαι... Οσο αναφορά την επέκταση εγγύησης λογικά θα έχουν αλλά δύο χρόνια αλλά νάτο κάνω τι;;; να το έχω τέσσερα χρόνια να χτυπάει δεν μου φτάνουν τα δύο χαχαχα

  14. #29
    Μέλος Το avatar του/της mitsos hornet
    Εγγραφή
    16/02/2017
    Μηνύματα
    32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mitsos hornet Προβολή μηνύματος
    Παίδες λόγο ότι ο μπάρμπας μου είναι δικηγόρος το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν αυτό,κ η απάντηση του ήταν αυτή........ Πήγαινε κ άφησε το μηχανάκι στην αντιπροσωπεία φύγε κ πεςοτι θα μιλήσετε με τον δικηγόρο μου, μ είπε βέβαια κ τα επακόλουθα μηνύσεις στης μηνύσεις εξώδικα πάμε δικαστικός κ στο τέλος θα δικαιωθουμε, ωστόσο αυτό μπορεί να πάρει από ένα μέχρι κ δύο χρόνια αναλόγως πως θα το αντιμετωπίσουν κ αυτοί, κ εντωμεταξύ εγώ μηχανάκι δεν θα έχω, δύσκολη απόφαση ρε παιδιά δεν ξέρω το σκέφτομαι... Οσο αναφορά την επέκταση εγγύησης λογικά θα έχουν αλλά δύο χρόνια αλλά νάτο κάνω τι;;; να το έχω τέσσερα χρόνια να χτυπάει δεν μου φτάνουν τα δύο χαχαχα
    Αλλαγή κινητήρα δεν κάνουν το ρώτησα

  15. #30
    Μέλος Το avatar του/της mitsos hornet
    Εγγραφή
    16/02/2017
    Μηνύματα
    32
    Το μηχανάκι για να τα λέμε όλα σε γενικές γραμμές είναι πάρα πολύ καλό είμαι δίκαιος να λέμε τα αρνητικά να λέμε κ τα θετικά φρένα άψογα θέση οδήγησης φοβερή χαμηλή ροπή πολύ δυνατό στην κατηγορία του με ωραίο στήσιμο κ όμορφο μηχανάκι με χώρους κτλ.... Αλλά με αυτό το θεματακι που πιστεύω ότι έτυχε σε εμένα τι να κάνουμε δυστυχώς υπάρχουν κ αυτά, απλά η αντιμετώπιση της εταιρείας με χαλάει που το τρεναρη το θέμα κ δεν παίρνει μία απόφαση, αλλαγή μοτέρ εξολοκλήρου η σε κομμάτια να τσεκάρουμε πράματα, η άλλο μηχανάκι να το τελειώνουμε το θέμα.....

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Yamaxa x max- kymco down town
    από georgemp2 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/04/2013, 02:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF