Σελίδα 4 από 14 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 199

Θέμα: MotoGP pre-season 2018

  1. #46
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.781
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nik69 Προβολή μηνύματος
    O Folger ανακοίνωσε ότι δεν θα τρέξει το '18 (λόγο του συνδρόμου που έχει και δεν έχει αναρρώσει ακόμα) .
    Κρίμα για κάποιον τόσο νέο οδηγό που παρά λίγο να κερδίσει και έναν αγώνα πέρυσι.
    Πολυ μεγαλη ατυχια για το παληκαρι ας ελπισουμε οτι θα επανερθει γερος και δυνατος.

  2. #47
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Μηπως ειναι μουφα η ειδηση για τον Rossi; Δεν το βρισκω πουθενα αλλου σε καποια εγκυρη πηγη και τα σχολια του Rossi που παραθετει το βιντεο
    I am very satisfied with this decision, because it has always been my plan to compete in motorsports for as long as I can be competitive and find it enjoyable at the same time...
    βλεπω πως ειναι απο την τελευταια ανανεωση του συμβολαιου του μεχρι το 2018.

    https://www.reuters.com/article/us-m...-idUSKCN0WL09Y

    edit: Το σχολιο μου ηταν απαντηση σε post που διαγραφηκε, σχετικα με δηθεν ανανεωση του συμβολαιου του Rossi μεχρι το 2020.

  3. #48
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.781
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Μηπως ειναι μουφα η ειδηση για τον Rossi; Δεν το βρισκω πουθενα αλλου σε καποια εγκυρη πηγη και τα σχολια του Rossi που παραθετει το βιντεο
    βλεπω πως ειναι απο την τελευταια ανανεωση του συμβολαιου του μεχρι το 2018.

    https://www.reuters.com/article/us-m...-idUSKCN0WL09Y

    edit: Το σχολιο μου ηταν απαντηση σε post που διαγραφηκε, σχετικα με δηθεν ανανεωση του συμβολαιου του Rossi μεχρι το 2020.
    Μαλλον γιαυτο το αφαιρεσα....θα δειξη στο μελλον.

  4. #49
    VR 46 Το avatar του/της Akalestos
    Εγγραφή
    23/01/2018
    Μηνύματα
    450
    Προβλεπω φετος το πρωταθλημα παιδια να ναι πολυ συναρπαστικο! Αντε δε μπορω να περιμενω...

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Και το φετινο αλλα φαντασου και του χρονου που λιγουν ολα σχεδον τα συμβολαια!!!!Αυτο να δεις συναρπαστικο που θα ειναι
    καθε μερα ...νεα μερα.

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slzr
    Εγγραφή
    10/03/2012
    Μηνύματα
    1.056
    Τελικά ο Maverick ήρθε για να μείνει...

    Viñales to remain at Yamaha in 2019 and 2020

  7. #52
    VR 46 Το avatar του/της Akalestos
    Εγγραφή
    23/01/2018
    Μηνύματα
    450
    Περυσι παντως δε του βγηκε 1η χρονια στη γιαμαχα.Παντως σιγουρα υπαρχουν νεοι πολλοι ταλαντουχοι..Για να δουμε!

  8. #53
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    (Κι εννοειται η ανανεωση του videopass με 36€ που μου ζητηθηκαν για την νεα σεζον ειναι σαν να κλεβεις εκκλησια,εγινε σε δεκα δευτερολεπτα )

    36? πως το κατάφερες αυτό και μεις δώσαμε 120 ?
    Give me fuel, Give me fire

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Akalestos Προβολή μηνύματος
    Περυσι παντως δε του βγηκε 1η χρονια στη γιαμαχα.Παντως σιγουρα υπαρχουν νεοι πολλοι ταλαντουχοι..Για να δουμε!
    περυση γενικα δε βγηκε στη γιαμαχα.Μακαρι φετος να δουμε ανταγονισμο.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  10. #55
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    https://www.autosport.com/motogp/new...fa-to-new-deal

    "Usually we speak always about two-year [contracts], but it can be also one," said the 38-year-old. "Yamaha is open.

    "I want to wait [to re-sign], especially for the test and maybe the first three races of the season.

    "We are quite ready and I think we don't have to discuss a lot about the contract, so we are positive, optimistic.

    "We are not in a rush and I think that we will say something after the test days.

    "The point is that I have to decide if I am still there, I have enough motivation to give 100%, to keep concentrating and train every day.

    "Or [if] I prefer to stay at home on the sofa to see the races on the television, or to work with the young riders.


    "This is the decision that I have to make if I want to continue or not."
    Αυτο που καταλαβαινω εγω ειναι οτι κριτηριο για την αποφαση θα ειναι η ανταγωνιστικοτητα του καινουριου Yamaha. Το κινητρο για να παλεψει στα ισα τον ομοσταυλο του και ολους τους υπολοιπους με ενα μηχανακι ισαξιο ή καλυτερο απο τα υπολοιπα ειμαι σιγουρος πως υπαρχει απο τη μερια του γιατρου. Αυτα περι καναπε δεν τα πιστευω ουτε για πλακα... Το να παλευει με το τριτο καλυτερο μηχανακι στο grid οπως περσι ομως μαλλον δε θα το αντεξει για πολυ ακομα. Σκοπος παραμενει το δεκατο... Αν η Yamaha δεν ειναι σε θεση να του δωσει μια μηχανη με την οποια θα μπορει να το διεκδικησει παυει να υπαρχει το κινητρο.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Untitled.jpg 
Προβολές:	167 
Μέγεθος:	74,4 KB 
ID:	392457
    Τελευταία τροποποίηση από ptc; 25/01/2018 στις 19:49.

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    https://www.autosport.com/motogp/new...fa-to-new-deal



    Αυτο που καταλαβαινω εγω ειναι οτι κριτηριο για την αποφαση θα ειναι η ανταγωνιστικοτητα του καινουριου Yamaha. Το κινητρο για να παλεψει στα ισα τον ομοσταυλο του και ολους τους υπολοιπους με ενα μηχανακι ισαξιο ή καλυτερο απο τα υπολοιπα ειμαι σιγουρος πως υπαρχει απο τη μερια του γιατρου. Αυτα περι καναπε δεν τα πιστευω ουτε για πλακα... Το να παλευει με το τριτο καλυτερο μηχανακι στο grid οπως περσι ομως μαλλον δε θα το αντεξει για πολυ ακομα. Σκοπος παραμενει το δεκατο... Αν η Yamaha δεν ειναι σε θεση να του δωσει μια μηχανη με την οποια θα μπορει να το διεκδικησει παυει να υπαρχει το κινητρο.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Untitled.jpg 
Προβολές:	167 
Μέγεθος:	74,4 KB 
ID:	392457
    και εγω φιλε μου πιστευω οτι ειναι μαλακιες αυτα που λεγονται.Πιστευω οτι το 10ο θα το κινηγησει μεχρι οσο παει.Αν και για μενα το χη παρη αλλα αυτο ειναι μεγαλη συζητηση που εχει ξαναγινει πολλες φορες.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  12. #57
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.781
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    και εγω φιλε μου πιστευω οτι ειναι μαλακιες αυτα που λεγονται.Πιστευω οτι το 10ο θα το κινηγησει μεχρι οσο παει.Αν και για μενα το χη παρη αλλα αυτο ειναι μεγαλη συζητηση που εχει ξαναγινει πολλες φορες.

  13. #58
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.781
    Τελευταία τροποποίηση από GIOTIS750; 27/01/2018 στις 09:52.

  14. #59
    VR 46 Το avatar του/της Akalestos
    Εγγραφή
    23/01/2018
    Μηνύματα
    450
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    περυση γενικα δε βγηκε στη γιαμαχα.Μακαρι φετος να δουμε ανταγονισμο.
    Συμφωνω απολυτα Παπασουζα!

  15. #60
    VR 46 Το avatar του/της Akalestos
    Εγγραφή
    23/01/2018
    Μηνύματα
    450
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    https://www.autosport.com/motogp/new...fa-to-new-deal



    Αυτο που καταλαβαινω εγω ειναι οτι κριτηριο για την αποφαση θα ειναι η ανταγωνιστικοτητα του καινουριου Yamaha. Το κινητρο για να παλεψει στα ισα τον ομοσταυλο του και ολους τους υπολοιπους με ενα μηχανακι ισαξιο ή καλυτερο απο τα υπολοιπα ειμαι σιγουρος πως υπαρχει απο τη μερια του γιατρου. Αυτα περι καναπε δεν τα πιστευω ουτε για πλακα... Το να παλευει με το τριτο καλυτερο μηχανακι στο grid οπως περσι ομως μαλλον δε θα το αντεξει για πολυ ακομα. Σκοπος παραμενει το δεκατο... Αν η Yamaha δεν ειναι σε θεση να του δωσει μια μηχανη με την οποια θα μπορει να το διεκδικησει παυει να υπαρχει το κινητρο.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Untitled.jpg 
Προβολές:	167 
Μέγεθος:	74,4 KB 
ID:	392457
    Κι εγω αυτο πιστευω! Τα περι καναπε και τις αλλες μαλακιες δε τις ακουω καν..ματια εχουμε και βλεπουμε οτι ακομα τα βαζει στα ισα με τους πιτσιρικαδες και ειναι και καλυτερος τωρα πια με την εμπειρια του!

    Συμφωνω επισης περυσι η γιαμαχα δε του φτιαξε καλο σασι οπως του 16' αλλα και παλθ αν θυμαστε τα πηγαινε καλα ως που στο γαλλικο γκραν πρι στην τελευταια στροφη επεσε απο μαλακια του για μενα κι εκει πιστευω κριθηκαν πολλα!Αλλα σε καμια περιπτωση ο ΓΙΑΤΡΟΣ καναπε!!! Αλλωστε ολοι ειδαμε τον εκπληκτικο αγωνα της Αυστραλιας...!!

Σελίδα 4 από 14 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. MotoGP Pre-Season και γενικά αγωνιστικά νέα 2017
    από MG-KTiNoS στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 617
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2017, 13:34
  2. MotoGP Pre-Season 2016
    από MG-KTiNoS στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 794
    Τελευταίο μήνυμα: 13/04/2016, 17:35
  3. MotoGP 2015 Pre-Season
    από MG-KTiNoS στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 1158
    Τελευταίο μήνυμα: 11/06/2015, 20:05
  4. MotoGP 2014 Pre-Season
    από endopandou στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 564
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2014, 00:15
  5. MotoGP 2013 Pre-Season
    από chr1s_86 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 666
    Τελευταίο μήνυμα: 05/04/2013, 02:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF