Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 120

Θέμα: Suzuki XF650 Freewind

  1. #46
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    και προς θεού μην βάζεις άλλη μάρκα και τα μπλέκεις όπως δηλώνεις εδώ,
    Αυτο τωρα τι το θελες?
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Ρε μπαγάσα έχεις αναγάγει σε μέγα θέμα το τι λάδι να βάζεις στον μονοκύλινδρο αερόψυκτο Κολοκοτρώνη σου και θες απόλυτα ευλαβικά να επιλέξεις το απόλυτα σωστό μεταξύ της οδηγίας του κατασκευαστή και της Ελληνικής πραγματικότητας, αν κατάλαβα καλά ε ?
    Τι μέσο όρο ετήσιας θερμοκρασίας έχει ο τόπος που μένεις σκέψου.
    Σε πληροφορώ πάντως ότι αυτά τα μπουρδέλα γιατί πέρασε ένα από τα χέρια μου έκαιγαν λάδι από μαμά...
    Βάλε το πιο φτηνό επώνυμο 15-50 αφού συμπληρώνεις λες και προς θεού μην βάζεις άλλη μάρκα και τα μπλέκεις όπως δηλώνεις εδώ, Agip- Motul.
    Προσωπικά χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια ένα επώνυμο 15-50 ημισυνθετικό στα πολλά μηχανάκια μου για να μην μπλέκω με τι έβαλα που ,καταλαβαίνεις...
    Κόστος χονδρική 6 ευρώ το λίτρο.
    ΥΓ Το μηχανάκι το χεις από καινούργιο ?
    Μεσος ορος θερμοκρασιας στον τοπο μου ε?Θα πω 18 βαθμους.Το μηχανακι το πηρα μεταχειρα και ειχε 40.000 το 2015.Το πηρα και δεν ειχε σταγωνα λαδι μεσα.Ηταν πολυ ταλεπορημενο.Τωρα εχει 70.000.Καθε 4.000 αλαζω λαδια και καθε 12.000 εχω γενικο σερβις.
    Σε 1000 απο τωρα εχω σερβις.Θα ρωτησω και το μαστορι να μου πει τη γνωμη του αλλα ηθελα να ρωτησω πρωτα εσας.Οτι καιει λαδι απο μαμα το ξερω.Ειναι μονοκυλινδρο 20αετιας.Απλα επειδη σκοπευω νατο παω οσο αντεξει (η αυτο η εγω) και θελω να γερασουμε μαζι προτιμω να κανω οτι περναει απο το χερι μου για να συμβαλω στη μακροζωια του κινητηρα.Γιαυτο το ψαχνω τοσο πολυ.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Μεσος ορος θερμοκρασιας στον τοπο μου ε?Θα πω 18 βαθμους.Το μηχανακι το πηρα μεταχειρα και ειχε 40.000 το 2015.Το πηρα και δεν ειχε σταγωνα λαδι μεσα.Ηταν πολυ ταλεπορημενο.Τωρα εχει 70.000.Καθε 4.000 αλαζω λαδια και καθε 12.000 εχω γενικο σερβις.
    Σε 1000 απο τωρα εχω σερβις.Θα ρωτησω και το μαστορι να μου πει τη γνωμη του αλλα ηθελα να ρωτησω πρωτα εσας.Οτι καιει λαδι απο μαμα το ξερω.Ειναι μονοκυλινδρο 20αετιας.Απλα επειδη σκοπευω νατο παω οσο αντεξει (η αυτο η εγω) και θελω να γερασουμε μαζι προτιμω να κανω οτι περναει απο το χερι μου για να συμβαλω στη μακροζωια του κινητηρα.Γιαυτο το ψαχνω τοσο πολυ.
    Είσαι ρε μπαγάσα ο ορισμός της αντίφασης ,σιγά τη γκόμενα που διάλεξες να περάσεις το υπόλοιπο του μοτοσυκλετιστικού σου βίου.
    Λιωμένο μηχανάκι πήρες δηλαδή και έκανες ανακατασκευή δηλαδή ???
    Αυτά τα μπουρδέλα είναι κουμπαράδες χωρίς πάτο, συμβουλή από έναν μεγαλύτερο γιατί σε συμπαθώ.

  4. #49
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.432
    Καλημέρα.
    Εγώ θα του έβαζα ένα επώνυμο 20-50 απλό αφού το γράφει και στο μάνουαλ και μένεις Κρήτη από ότι κατάλαβα,δεν έχει παγωνιές πολλές πολλές.Με το ζόρι 30ε τα 4λιτρα,όταν αρχίσει να καίει αρκετά το τδμ αυτό θα κάνω δηλαδή αλλά its just me που λεν κ στο χωριό μου

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Είσαι ρε μπαγάσα ο ορισμός της αντίφασης ,σιγά τη γκόμενα που διάλεξες να περάσεις το υπόλοιπο του μοτοσυκλετιστικού σου βίου.
    Λιωμένο μηχανάκι πήρες δηλαδή και έκανες ανακατασκευή δηλαδή ???
    Αυτά τα μπουρδέλα είναι κουμπαράδες χωρίς πάτο, συμβουλή από έναν μεγαλύτερο γιατί σε συμπαθώ.
    Ευχαρηστω.Και γω σαγαπω

    Ειναι το 18ο μηχανακι που εχω παρει.Θα μπορουσα να το ειχα παθει με τα προηγουμενα αλλα δεν.Περασαν καλλα μοτερακια απ τα χερια μου.
    π.χ. bross 400 tdm 850 super tenere 750 v-strom 650 ktm adv 640 .
    Ειναι λαθος να δενομαστε με σιδερα.Το ξερω.Γιαυτο αλαξα τοσα πολλα μηχανακια.Αλλα το φριγουιντ ειναι πολυ τιμιο.Μονο γιαυτο ειμαστε ακομα μαζι.Αυτο που του λυπει για να γινει το τελειο μηχανημα για μενα ειναι ενας ακομα κυλινδρος και ψηγειο νερου(αλιος ενδειξη θερμοκρασιας μοτερ στα οργανα).Αλλα κανις δεν ειναι τελειος.

    Φαντασου οτι μαζευω λεφτα για του χρονου που θελω να παω πειραια θεσσαλονικη και μετα μπανσκο.Θα ειναι ταλεπορια με μονοκυλινδρο αλλα αυτο εχω.Ουτε καν εχω σκεφτει να το αλαξω.


    Δεν πηρα λιωμενο μηχανακι.Κινητηρα δεν πειραξα καθολου.Ειχε τρυπια εξατμιση αφτερμαρκετ και ακουγοταν σαν ελευθερο.Ειχε σπασμενα πισο φλας και κολοφαναρο.Δεν ειχε λαστιχα.Ηθελε μπαταρια,καθρεπτες.Δισκοπλακα πισω.Ηθελε αρκετα πραγματακια που σιγα σιγα τα διορθωσα.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Ευχαρηστω.Και γω σαγαπω

    Ειναι το 18ο μηχανακι που εχω παρει.Θα μπορουσα να το ειχα παθει με τα προηγουμενα αλλα δεν.Περασαν καλλα μοτερακια απ τα χερια μου.
    π.χ. bross 400 tdm 850 super tenere 750 v-strom 650 ktm adv 640 .
    Ειναι λαθος να δενομαστε με σιδερα.Το ξερω.Γιαυτο αλαξα τοσα πολλα μηχανακια.Αλλα το φριγουιντ ειναι πολυ τιμιο.Μονο γιαυτο ειμαστε ακομα μαζι.Αυτο που του λυπει για να γινει το τελειο μηχανημα για μενα ειναι ενας ακομα κυλινδρος και ψηγειο νερου(αλιος ενδειξη θερμοκρασιας μοτερ στα οργανα).Αλλα κανις δεν ειναι τελειος.

    Φαντασου οτι μαζευω λεφτα για του χρονου που θελω να παω πειραια θεσσαλονικη και μετα μπανσκο.Θα ειναι ταλεπορια με μονοκυλινδρο αλλα αυτο εχω.Ουτε καν εχω σκεφτει να το αλαξω.


    Δεν πηρα λιωμενο μηχανακι.Κινητηρα δεν πειραξα καθολου.Ειχε τρυπια εξατμιση αφτερμαρκετ και ακουγοταν σαν ελευθερο.Ειχε σπασμενα πισο φλας και κολοφαναρο.Δεν ειχε λαστιχα.Ηθελε μπαταρια,καθρεπτες.Δισκοπλακα πισω.Ηθελε αρκετα πραγματακια που σιγα σιγα τα διορθωσα.
    Ρε με βρήκες μικρό και με δουλεύεις ? δυό τρία ποστ πιο πάνω δεν είπες ότι όταν το πήρες με 40.000 χλμ δεν είχε σταγόνα λάδι μέσα ? και δεν ασχολήθηκες καθόλου με κινητήρα ??? Τι άκρη νομίζεις ότι θα βγάλεις τώρα για την κατανάλωση λαδιού που σου είναι άγνωστη η κατάσταση κυλίνδρου πιστονιού ελατηρίων...
    Τουλάχιστον τσιμουχάκια βαλβίδων άλλαξες ? Τα μπουζί τα ελέγχεις ,τι χρώμα αποκτούν για βάλε καμμιά φωτό.

  7. #52
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.445
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Ευχαρηστω.Και γω σαγαπω

    Ειναι το 18ο μηχανακι που εχω παρει.Θα μπορουσα να το ειχα παθει με τα προηγουμενα αλλα δεν.Περασαν καλλα μοτερακια απ τα χερια μου.
    π.χ. bross 400 tdm 850 super tenere 750 v-strom 650 ktm adv 640 .
    Ειναι λαθος να δενομαστε με σιδερα.Το ξερω.Γιαυτο αλαξα τοσα πολλα μηχανακια.Αλλα το φριγουιντ ειναι πολυ τιμιο.Μονο γιαυτο ειμαστε ακομα μαζι.Αυτο που του λυπει για να γινει το τελειο μηχανημα για μενα ειναι ενας ακομα κυλινδρος και ψηγειο νερου(αλιος ενδειξη θερμοκρασιας μοτερ στα οργανα).Αλλα κανις δεν ειναι τελειος.

    Φαντασου οτι μαζευω λεφτα για του χρονου που θελω να παω πειραια θεσσαλονικη και μετα μπανσκο.Θα ειναι ταλεπορια με μονοκυλινδρο αλλα αυτο εχω.Ουτε καν εχω σκεφτει να το αλαξω.


    Δεν πηρα λιωμενο μηχανακι.Κινητηρα δεν πειραξα καθολου.Ειχε τρυπια εξατμιση αφτερμαρκετ και ακουγοταν σαν ελευθερο.Ειχε σπασμενα πισο φλας και κολοφαναρο.Δεν ειχε λαστιχα.Ηθελε μπαταρια,καθρεπτες.Δισκοπλακα πισω.Ηθελε αρκετα πραγματακια που σιγα σιγα τα διορθωσα.
    και καλά κάνεις είναι ποιοτικότατο σε κατασκευή γιαυτό και απο όλα τα μονοκύλινδρα χαμηλόφτερα της εποχής του είναι αυτό που βλέπεις στους δρόμους να λειτουργεί, ακόμη και σε ευτελές καταστάσεις

    αυτό που λές που σου λείπει ακούει στο όνομα kle500 αλλά είναι υποδεέστερο συνολικά(συγκριτικά με το xf650) όπως και καμιά 20kg βαρύτερο λόγο του +1 κύλινδου και του ψυγείου νερού που λές

    βελτίωσε το στα σημεία και που θέλεις και το μηχανάκι είναι για μια ζωή
    you rise you fall you're down then you rise again

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Ρε με βρήκες μικρό και με δουλεύεις ? δυό τρία ποστ πιο πάνω δεν είπες ότι όταν το πήρες με 40.000 χλμ δεν είχε σταγόνα λάδι μέσα ? και δεν ασχολήθηκες καθόλου με κινητήρα ??? Τι άκρη νομίζεις ότι θα βγάλεις τώρα για την κατανάλωση λαδιού που σου είναι άγνωστη η κατάσταση κυλίνδρου πιστονιού ελατηρίων...
    Τουλάχιστον τσιμουχάκια βαλβίδων άλλαξες ? Τα μπουζί τα ελέγχεις ,τι χρώμα αποκτούν για βάλε καμμιά φωτό.
    Ειχα παει διακοπες με την οικογενεια στα χανια.Ειμαι απο ηρακλειο.136 χλμ αποσταση.Επεσε το ματι μου σε μια βιτρινα που το χε μεσα και το ερωτευτηκα.Στη κατοχη μου τοτε ειχα ενα daelim daystar 125.Γυρισα ηρακλειο.Πηρα το λεφορειο και πηγα και το πηρα.Ημουν χανια.Ο μαστορας μου ειναι ηρακλειο.Επρεπε να οδηγησω 136 χλμ με ενα μηχανακι που ειχα 1η επαφη.Στο δρομο παρατηρησα εντονη ζεστη στο δεξη μου αστραγαλο.Τοσο πολυ που μετα βιας καταφερνα να εχω το ποδι μου στο παταρακι.Οταν το φερα ηρακλειο το πηγα κατευθειαν μαστορα για σερβις.Εκει ο μαστορας μου ειπε οτι η θερμοκρασια που ενιωθα ηταν επειδη δεν ειχε σταλια λαδι μεσα.Αν ειχε βεβεα ενδειξη θερμοκρασιας στα καντραν θα το χα δει.Στο σερβις μου κανε αλαγη φιλτρο αερα,λαδιου,βενζινης,μπουζι,λαδια.Μετα απο μηνα εβαλα μπαταρια και αλαξα και τη δισκοπλακα πισω.Τον επομενο μηνα εβαλα λαστιχα.Α και κοτσαρα πανω και μια μεταχειρα εξατμιση μαμισια απο λαιμο που βρηκα 70 ευρω.Στην πορεια διπλη στεκα,τριπλετα πισω με βαλιτσες,σαμαρια μπροστα,προβολακια ομιχλης(τα οποια δεν τα αναβω.Δεν ειμαι καγκουρας.Απλα ηθελα να ενισχυσω τον χαμηλο φωτισμο σε ερημους δρομους χωρις επαρκη φωτισμο) σποιλερ ζελατινας,ανταπτορα για 12βολτο,φλας πισω και κολοφαναρο απο glx 50(αληθεια λεω) και μπορει να ξεχναω και τπτ αλλο.Εχω ριξει λεφτα(επειδη θα το κρατισω)αλλα δεν εχω πειραξη κινητηρα.Αυτο ενοω.Οσο για τα μπουζι δεν μπορω να στα φοτογραφισω γιατι απλα δεν βαζω χερι εγω στη γρια μου.Το αφηνω στο μαστορα επειδη θα δη κατι παραπανω απο μενα που εγω δε θα το προσεξω και επειδη ταξιδευω δε θελω να με αφησει πουθενα.Να σημιωθει οτι τα περισοτερα μηχανακια που ειχα δεν ειχαν δει συνεργιο περαν τη ριθμηση βαλβιδων που δεν ηξερα να τη κανω εγω.Δουλευα και σε συνεργειο για 2 μηνες περιπου οταν ημουν 17 χρονων.Καταλαβαινεις τωρα τη καψα την εχω τη γρια μου.Τοσο πολυ που δε της βαζω χερι εγω και μου τη χερουκλωνουν αλοι
    καθε μερα ...νεα μερα.

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Εντάξει είσαι μεγάλη μορφή ρε.

  10. #55
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Εντάξει είσαι μεγάλη μορφή ρε.
    Και το freewind ακομα μεγαλυτερη!
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    ρε σεις....Ρε μηπος μου τη πεφτετε?????










    καθε μερα ...νεα μερα.

  12. #57
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    617
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Αυτά τα μπουρδέλα είναι κουμπαράδες χωρίς πάτο, .
    File bakly edo eisai foul.
    den yparxei periptosi na yparxei pio oikonomiko mekakani sta cc tou.

    epeidi eimai aney konter edo kai 15 xronia,
    den mporo na sou po akribos, alla ypologizo basei taksidion oti exo kseperasei ta 300.000 xlm, me to montelo 1997 parakalo.
    ama den eisai mpagkosmios, ama den se noiazei to poul-mour kai to gyrologio sta megara,
    to mixanaki ayto thelei miden syntirisi ektos apo ladia-takakia-alysidogranaza kai lastixa.
    ta klasika analosima pou plironeis o,ti mixani kai na exeis.

    Ta prota 3-4 xronia ekana service basei book,
    alla pistepse me,meta apo 15 xronia , to niotheis,to akous, to aisthanesai an kai pote xreiazetai mastora.

    Synolika ayta ta xronia allaksa:
    2 fores alysidogranazo,
    2 i 3 fores mpouzi,
    1 fora ladia mprostinou,
    1 fora diskakia symplekti (epeidi mou to eixe episimanei symforumitis pou to odigise, allios mporei na eixa akoma ta mama)
    kai rouleman mprostinou (apo malakia mou)
    amortiser pige 1 fora gia episkeyi epeidi epesa se lakouba/pigadi (eyxaristo ksana ton Leykadio pou eksypiretise an kai apo ameleia mou fanika gyftos)
    mpike mtx anorthotis,
    1 mtx miza
    kai allaksa 3 mpataries


    kinitiras aneggixtos apo mama,
    balbides opos bgikan apo to ergostasio,
    carburetor to idio,
    filtro aera akoma exei to mama (kapoia fasi eixa ksexasei na to balo kai imane kana 6mino xoris filtro)

    zantes lebiedes, ntizes , solinakia ypsilis,trompes,filtro benzinas, kai loipa paparakia/kablitsekia ola mama.

    Ok, endexomenos na eixe kalyteres apodoseis ama ekana pio eylabiki syntirisi,
    alla to point gia mena einai, oti akoma kai etsi, meta apo tosa xronia, synexizo kai kano taksidia 500-800 xlm seri, 2-3 fores to xrono, me 130 stin ethniki aproblimatistos........

    Den tha mpo sti sygkrisi oti to S1000XR , to B-King, i o superduke einai kalytera mixanakia.
    profanos einai



    kai etsi gia to on topic, ton teleytaio kairo bazo 20-50.
    kammia diafora, to mixanaki leitourgei me ta panta, apo oryktelaia 10-40 mexri full synth racing 20-50.

  13. #58
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.445
    tzimidi απο καινούργιο το έχεις?
    you rise you fall you're down then you rise again

  14. #59
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    617
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    tzimidi απο καινούργιο το έχεις?
    Oxi.
    mtx 4etias. 26.000 xlm egrafe tote. Eisagogi apo e.e.

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tzimidis Προβολή μηνύματος
    File bakly edo eisai foul.
    den yparxei periptosi na yparxei pio oikonomiko mekakani sta cc tou.

    epeidi eimai aney konter edo kai 15 xronia,
    den mporo na sou po akribos, alla ypologizo basei taksidion oti exo kseperasei ta 300.000 xlm, me to montelo 1997 parakalo.
    ama den eisai mpagkosmios, ama den se noiazei to poul-mour kai to gyrologio sta megara,
    to mixanaki ayto thelei miden syntirisi ektos apo ladia-takakia-alysidogranaza kai lastixa.
    ta klasika analosima pou plironeis o,ti mixani kai na exeis.

    Ta prota 3-4 xronia ekana service basei book,
    alla pistepse me,meta apo 15 xronia , to niotheis,to akous, to aisthanesai an kai pote xreiazetai mastora.

    Synolika ayta ta xronia allaksa:
    2 fores alysidogranazo,
    2 i 3 fores mpouzi,
    1 fora ladia mprostinou,
    1 fora diskakia symplekti (epeidi mou to eixe episimanei symforumitis pou to odigise, allios mporei na eixa akoma ta mama)
    kai rouleman mprostinou (apo malakia mou)
    amortiser pige 1 fora gia episkeyi epeidi epesa se lakouba/pigadi (eyxaristo ksana ton Leykadio pou eksypiretise an kai apo ameleia mou fanika gyftos)
    mpike mtx anorthotis,
    1 mtx miza
    kai allaksa 3 mpataries


    kinitiras aneggixtos apo mama,
    balbides opos bgikan apo to ergostasio,
    carburetor to idio,
    filtro aera akoma exei to mama (kapoia fasi eixa ksexasei na to balo kai imane kana 6mino xoris filtro)

    zantes lebiedes, ntizes , solinakia ypsilis,trompes,filtro benzinas, kai loipa paparakia/kablitsekia ola mama.

    Ok, endexomenos na eixe kalyteres apodoseis ama ekana pio eylabiki syntirisi,
    alla to point gia mena einai, oti akoma kai etsi, meta apo tosa xronia, synexizo kai kano taksidia 500-800 xlm seri, 2-3 fores to xrono, me 130 stin ethniki aproblimatistos........

    Den tha mpo sti sygkrisi oti to S1000XR , to B-King, i o superduke einai kalytera mixanakia.
    profanos einai



    kai etsi gia to on topic, ton teleytaio kairo bazo 20-50.
    kammia diafora, to mixanaki leitourgei me ta panta, apo oryktelaia 10-40 mexri full synth racing 20-50.
    Πο ρε φυλε.Τωρα θα στην πεσω εγω.Εισαι απιστευτος.Καπος ετσι θα θελα να μαι και γω με τη γρια μου.Λογο βεβεα νησιου τα χλμ ειναι καπος περιορισμενα αλλα την αγαπη που βγαζης γιαυτο το μηχανακη τη νιωθω και εγω.
    καθε μερα ...νεα μερα.

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βελτίωση Suzuki XF650 Freewind
    από turist στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2005, 09:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF