Σελίδα 5 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 121

Θέμα: Z750 η tdm 900

  1. #61
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Μα επειδή του αρέσει το συζητάμε!
    Οκ.Εχεις δικιο.Σορρυ
    καθε μερα ...νεα μερα.

  2. #62
    Μέλος
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    31
    To τιμονι ερχεται πιο κοντα?Με αφτερμαρκετ η κατι?Το μονο που θα αλλαζα γρηγορα ειναι αυτο,φτανω κανονικα δεν ειναι κατι ,απλα πρεπει να παω λιγο πιο μπροστα,δεν ειμαι αρχοντας οπως στο xt.Γενικα το z750 μαρεσει και κουμπωνω καλυτερα,αλλα τα πιο ψηλα και ογκωδη μηχανακια τα γουσταρω ακομα παραπανω,ειναι πιο μηχανη,ισως επειδη ειμαι στουπης και θελω ψηλα.Με τις γκομενες αυτο δεν το εχω ομως,τις κοντουλες γουσταρω,δεν ξερω τι γινεται με την περιπτωση μου.Ψαχνω κατι με εξατμιση αν γινεται,γιατι σιγουρα θα βαλω ,σιγουρα πισω led θα αλλξω και εξατμιση,καμια καρινα κανενα bagster θα βαλω .25 ειμαι ,εχω ακομα λιγο καγκουρο πανω μου

  3. #63
    Μέλος
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    31
    Οσο αν βρω,μεγαλυτερες πιθανοτητες να βρω tdm που μπορει να το εχει και κανενας νορμαλ παρα z750. 5 z750 ειχα δει πριν 1 μηνα ολα σκουπιδια ,αλλος να μου λεει εχει πεσει απο σταντ γιατι ειχα μεθυσει με το γκομενακι και απο τις 2 πλευρες και δεν εχω διπλωμα,αλλος να λεει εχει 48000 και να βλεπω 78000 και να μου λεει αλλαξα κοντερ γιατι μου το εκλεψαν αλλα ουτε βιβλιο εχω και κτεο εχω περασει με 78000[ακομα στις αγγελιες ολα αυτα κοροιδευουν τον κοσμο],αλλα να ζητανε 3500 και χωρις βιβλιο με περιεργους θορυβους λαστιχα απο μπαντιλικια φαγωμενα κτλ...Σε tdm ισως βρω καποιον πανω απο 35 χρονων να το εχει,αν τον βρω του το πηρα

  4. #64
    Αναμεσα στα δυο προτιμω tdm. Αν ομως θες περισσοτερο μηχανη δηλαδη λιγοτερη ευχρηστια στην καθημερινοτητα αντι για το ζ, δες το triumph 675 street triple, ειναι πολυ στυλατο μηχανημα. Τα φαναρια εμπρος ειναι ολα τα λεφτα.

  5. #65
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.311
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από socpap Προβολή μηνύματος
    Οσο αν βρω,μεγαλυτερες πιθανοτητες να βρω tdm που μπορει να το εχει και κανενας νορμαλ παρα z750. 5 z750 ειχα δει πριν 1 μηνα ολα σκουπιδια ,αλλος να μου λεει εχει πεσει απο σταντ γιατι ειχα μεθυσει με το γκομενακι και απο τις 2 πλευρες και δεν εχω διπλωμα,αλλος να λεει εχει 48000 και να βλεπω 78000 και να μου λεει αλλαξα κοντερ γιατι μου το εκλεψαν αλλα ουτε βιβλιο εχω και κτεο εχω περασει με 78000[ακομα στις αγγελιες ολα αυτα κοροιδευουν τον κοσμο],αλλα να ζητανε 3500 και χωρις βιβλιο με περιεργους θορυβους λαστιχα απο μπαντιλικια φαγωμενα κτλ...Σε tdm ισως βρω καποιον πανω απο 35 χρονων να το εχει,αν τον βρω του το πηρα
    35 χρονών και ήρεμος με TDM ας

    Εκτός κι αν πέσεις σε κανά ευνούχο, κανά γκέουλα, κανά μοναχό, ξέρω γω ο Θεος είναι μεγάλος.

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Εγω στο τιμονη ειχα καβαλετα.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  7. #67
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Εγω στο τιμονη ειχα καβαλετα.
    Το καλοκαίρι πήγα δοκιμασα για λογαριασμό φίλου,ενα TDM 900A ,το οποίο είχε μεν ποιο ανοικτό και ίσιο τιμόνι, αλλά τα καβαλετα ηταν αλλαγμένα ποιο ψηλά και προς τα πίσω.
    Πράγμα που εμένα προσωπικά δεν μ άρεσε καθώς έκανε την θέση οδήγησης ποιο ξεκουράστηκε μεν
    Ποιο τεμπελικη δε .
    Όταν τελικά αγοράστηκε ηταν το πρωτο που διορθώθηκε

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Κοιταξε.Στην αρχη ειναι καπος η θεση οδηγησης.Αλλα ολα μια συνηθεια ειναι.Θα το σηνηθησης πολυ γρηγορα και ουτε που θα σου φενετε.Δηλαδη ποσο ασχημη και αβολευτη μπορει να ειναι ρε γαμοτο.Τοσοι ανθρωποι που οδηγανε τδμ...Εγω ειχα βαλει καβαλετα για αλους λογους...Το μηχανακι ειναι μια χαρα.Το μονο θεμα που ειχα εγω ηταν με τη πισω αναρτηση.Αλλα μπορει να ταν μονο το δικο μου
    καθε μερα ...νεα μερα.

  9. #69
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Live2ride
    Εγγραφή
    03/06/2017
    Μηνύματα
    220
    Ας πω και γω την μλκ μου.
    Βόλτα με φιλαράκι εγώ με κ5 και ο άλλος με tdm, αλλάζουμε μηχανάκια σε δρόμο με στροφές που με το κ τις είχα ψωμοτύρι, απο την πρώτη κι ολας στροφή που πήγα να πλαγιάσω και να στρίψω καταλαβαίνω ότι το μηχανάκι αρνείται πεισματικά με αποτέλεσμα να χ@στω πάνω μου και παραλίγο να αγοράσω οικόπεδο.
    Σίγουρα στρίβει, στα σωστά χέρια και φυσικά μετά από εξοικείωση, αλλά αυτή την αίσθηση "του άστριφτου" σου την αφήνει, το μόνο σίγουρο.

  10. #70
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.597
    Δεν είμαι υπέρμαχος του τδμ αλλά πως θα μπορούσε να μην σε απογοητεύσει ρε συ;
    απο Κ5 σε τδμ.τι περίμενες δηλαδή,να θαμπωθείς;
    μήλα με αχλάδια.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  11. #71
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Με οποιοδηποτε μηχανακι θα το παθενες αυτο.Δλδ με το κ5 απο τη πρωτη μερα που το πηρες εστριβες με τα μπουνια κατευθειας...Το τδμ στριβει.Δεν ειναι ψεμα
    καθε μερα ...νεα μερα.

  12. #72
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Και οι χαρλευ στρίβουν.

  13. #73
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Κοιταξε.Στην αρχη ειναι καπος η θεση οδηγησης.Αλλα ολα μια συνηθεια ειναι.Θα το σηνηθησης πολυ γρηγορα και ουτε που θα σου φενετε.Δηλαδη ποσο ασχημη και αβολευτη μπορει να ειναι ρε γαμοτο.Τοσοι ανθρωποι που οδηγανε τδμ...Εγω ειχα βαλει καβαλετα για αλους λογους...Το μηχανακι ειναι μια χαρα.Το μονο θεμα που ειχα εγω ηταν με τη πισω αναρτηση.Αλλα μπορει να ταν μονο το δικο μου
    Το πρόβλημα δεν είναι θέμα άνεσης ρε πάτερ.

  14. #74
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.489
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Και οι χαρλευ στρίβουν.
    True, και μάλιστα λίγο καλύτερα από TDM

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slzr
    Εγγραφή
    10/03/2012
    Μηνύματα
    1.056
    Καλά το γ@μησες αδερφέ... χαχαχα. Είναι ακριβώς όπως τα είπε ο φίλος V-Tec, βέβαια αν είσαι λίγο ανήσυχος θα το στρίψεις επειδή θα έχεις αφιερώσει λίγο χρόνο να μάθεις ΠΩΣ στρίβει το μηχανάκι. Δεν είναι supersport και δεν θέλει να είναι. Μαθαίνεις πάνω του και αν θες να προχωρήσεις πας στο επόμενο.

    Για την ιστορία , κι εγώ Ζ θα πρότεινα στον ενδιαφερόμενο.

Σελίδα 5 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. λαστιχα για TDM 900;;
    από GST στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2004, 11:52
  2. manual TDM 900
    από swatsquadgr στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 29/08/2004, 15:06
  3. TDM 900 Updated
    από ioannou_b στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 23/06/2004, 02:50
  4. TDM 900 personal web site update
    από ioannou_b στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 13:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF