Σελίδα 13 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 389101112131415 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 211

Θέμα: MOTO GP ROUND 16 AUSTRALIAN RACE PHILIP ISLAND 20 - 22 /10/2017

  1. #181
    αλλος ενας λογος που ο Ροσσι δεν πρεπει να σταματησει να τρεχει για αλλα 10 χρονια
    ειναι και αυτος
    haters(sorry αντικειμενικοι) σαν τον ντεβιλς
    να τρωνε τα λυσσακα τους και να μας
    προσφερουν γελιο με τα οσα γραφουν

  2. #182
    ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ Ο ΡΟΣΣΙ




    Θα μπορέσει να ξαναπάρει τίτλο στα 39 με 40,απλά είναι στον κόσμο του.
    Το να συνεχίσει να τρέχει και να παίρνει κάποια βάθρα κατά καιρούς είναι άλλο καπέλλο..!!
    Ο τελευταίος του τίτλος για όσους ξεχνάνε ήταν το 2009........λίγο μακρυά δεν είναι..??
    Η δε τελευταία του προσπάθεια για τίτλο πριν 3 χρόνια όπου του αφαιρέθηκε κυριολεκτικά με το έτσι
    θέλω η δυνατότητα να τον πάρει στο τελευταίο λεπτό.
    Ζωντανοί θρύλοι δεν υπάρχουν πουθενά,είναι νομοτέλεια..!!
    Ο άνθρωπος έκανε φοβερό fun club,ή του έκαναν εν πάσει περιπτώσει όλοι αυτοί οι οποίοι κινούνται
    γύρω από αυτό το σπορ που διακινεί τρομερά ποσά..!!
    Μόλις ετοιμάσουν τον νέο Ρόσσι να είστε σίγουροι ότι θα βγει στη σύνταξη.
    Η διαφορά που έχει μέσα στην πίστα ο παππούς με τον κάθε εικοσιπεντάχρονο είναι
    το αναπτυγμένο λόγω ηλικίας ένστικτο ΑΥΤΟΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ..!!!
    Όποιος έρθει και μου πει ότι στα 40 του λειτουργεί όπως όταν ήταν 25...........απλά είναι κουτός
    και δεν αντιλαμβάνεται ή είναι εγωιστής μέχρι βλακείας.
    Όσο εκπαιδευμένος και να είσαι εδώ λειτουργεί πλέον το αυτόνομο νευρικό σύστημα που δεν
    ελέγχεται από το μυαλό αλλά από την καρδιά.Είδατε κανέναν να ελέγχει τους σφυγμούς του..??
    Τώρα για το ΠΑΡΑΜΥΘΙ που γράφετε μερικοί ότι οι οδηγοί ντεμέκ κάνουν τη διαφορά..........
    μπείτε και δείτε από το 1975 με ποιες μάρκες μηχανών κατακτήθηκαν τα πρωταθλήματα.........χα
    Γιαμάχα.....Χόντα,ολίγη Σουζούκι και ΜΙΑ και μοναδική η Ντουκάτι,από το 1975 παρακαλώ....!!!
    Θα απολαμβάνω κι εγώ μαζί σας τον Ρόσσι ΟΣΟ ΠΑΕΙ,θα ήθελα όμως να τον έχω στο μυαλό μου
    όπως τότε τελευταία φορά το 2009...!!!

  3. #183
    Ρε devils πραγματικά...πιστεύεις πως φορώντας τον μανδύα του "αντικειμενικου φιλάθλου" που αγαπάει τους αγώνες και βλέπει αγώνες χρόνια... κρύβεται η χολή που βγάζεις; Μόνο και μόνο που σκέφτηκες την εμπλοκή του Rossi στο τραγικό ατύχημα του Simo, ακόμα και αν το έσβησες, είναι ντροπή.
    Ο Rossi (!!) χειρότερος από τον ΜΜ σε μαλακίες μέσα στην πίστα; Από τον Marquez ?????? Really???
    Αφού πραγματικά το πιστεύεις, πες μας λοιπόν μερικά παραδείγματα. (Εννοείται πως η Μαλαισία πέρυσι ήταν καραμαλακια του, τιμωρήθηκε, that's life).
    Βλέπω αγώνες από το 88, η μνήμη μου μάλλον δεν δουλεύει, οπότε θα με βοηθήσει να θυμηθώ.

    Και μην αρχίσεις τις ιστορίες του με τον Gibernau και τη Laguna...,( αυτά είναι κανόνας στον MM).
    Έχουνε κλείσει server από την ανάλυση.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #184
    Κάτι που αξίζει να διαβάσει κάποιος, είναι οι αναλύσεις του κάθε αγώνα από τον Δ.Παπανδρέου.
    Ιδίως στους τελευταίους, γράφει διαμαντάκια και λεπτομέρειες που είναι αθεατες από τους μη αγωνιζομενους.

    Στην σελίδα του τα ανεβάζει, οπότε δεν χρειάζεται FB (μόνο για τα σχόλια) για όσους δεν έχουν.

    https://www.motosport.com.gr/motospo...a-empistosynis
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #185
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Στο αθλημα υπαρχουν 3 κατηγοριες οπαδων.Οι ροσικοι οι αντιροσικοι και τα τελευταια χρονια προστεθηκαν και οι μαρκεζικοι.Πρωσοπικα πιστευω οτι η τριτη κατηγορια ειναι η χηροτεροι.Οσο και αν δε θελετε να το χωνεψετε ο ροσι ειναι ο μεγαλητερος οδηγος αγωνων μηχανοκινητου σε δυο τροχους ολων των εποχων.Θα ημαστε τυχεροι αν προλαβουμε να δουμε καποιον αλλο να φτασει η να ξεπερασει το ροσι.
    Δεν ειναι τυχαιο που εχει τους περισοτερους φιλαθλους σε συντρηπτηκους αριθμους στον κοσμο.Αυτος ειναι ετεια και το μοτο τζιπι εγινε γνωστο στο ευρητερο κοινο.Πολυ απλα οταν ο γιατρος φυγει το αθλημα θα φτοχινει.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  6. #186
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Ο Rossi (!!) χειρότερος από τον ΜΜ σε μαλακίες μέσα στην πίστα; Από τον Marquez ?????? Really???
    Αφού πραγματικά το πιστεύεις, πες μας λοιπόν μερικά παραδείγματα. (Εννοείται πως η Μαλαισία πέρυσι ήταν καραμαλακια του, τιμωρήθηκε, that's life).
    Βλέπω αγώνες από το 88, η μνήμη μου μάλλον δεν δουλεύει, οπότε θα με βοηθήσει να θυμηθώ.

    Και μην αρχίσεις τις ιστορίες του με τον Gibernau και τη Laguna...,( αυτά είναι κανόνας στον MM).
    .



    τι να σου πω? αφου τα εχεις αναιρεσει πριν καν ειπωθουν...


    λεω ομως αυτο για να το (ξανα)δουν ολοι και να (προσπαθησουν να) το καταλαβουν...

    οι αγωνοδικες αποφασιζουν για τα προσπερασματα και γενικοτερα για τις κινησεις των οδηγων εντος πιστας...αυτοι κρινουν τι ειναι σωστο και τι οχι...αυτοι αποφασιζουν αν ενας οδηγος ειναι επικινδυνος για τους αλλους ή και για τον εαυτο του...
    εφ'οσον λοιπον οι οποιες μ@λακιες που γινονται απο τον οποιοδηποτε (ειτε λεγεται rossi, ειτε marquez, ειτε lorenzo, ειτε iannone) κρινονται και τιμωρουνται αν χρειαζεται απο τους ειδημονες αναλογως, δεν χρειαζεται να συζηταμε περαιτερω...



    μου καθεστε και μου βαζετε φωτο τις ροδιες που ειχε η φορμα του rossi και σαν κιτρινος στρατος κρινετε μονοι σας οτι ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Ο ROSSI, η κινηση του marquez ηταν επικινδυνη...
    και οι ειδικοι-αγωνοδικες δεν εχουν βγαλει αχνα...

    I rest my case μαγκες...



    υ.γ.: να ενημερωσω για αλλη μια φορα οτι δεν ειμαι αντιροσσικος...δεν τον υποστηριζω αλλα ουτε και τον θεοποιω...
    και σιγουρα (διαπιστωμενο δλδ) δεν τρωω τα λυσσακα μου για το αν ο rossi παιρνει πρωταθληματα...αλλα ακομα και να το εκανα σιγουρα δεν θα ειχα φαει τιποτα τα τελευταια 8 χρονια...

  7. #187
    φιλε ΠΑΠΑΣΟΥΖΑ οι χειροτεροι ειναι
    οι "αντικειμενικοι"-"γνωστες"-"εγω_βλεπω_χρονια_αγωνες"

  8. #188
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος


    υ.γ.: να ενημερωσω για αλλη μια φορα οτι δεν ειμαι αντιροσσικος...δεν τον υποστηριζω αλλα ουτε και τον θεοποιω...
    και σιγουρα (διαπιστωμενο δλδ) δεν τρωω τα λυσσακα μου για το αν ο rossi παιρνει πρωταθληματα...αλλα ακομα και να το εκανα σιγουρα δεν θα ειχα φαει τιποτα τα τελευταια 8 χρονια...
    Καλα αυτο ειναι ολοφανερο..αλλωστε εσυ εισαι αντικειμενικος πανω απ ολα...
    Επισης αυτο που απαντας συμφωνα με αυτα που καταλαβαινεις και οχι συμφωνα με αυτα που εχει γραψει ο αλλος να το κοιταξεις λιγο...
    Εγραψα δεν πρεπει να σταματησει να τρεχει
    και οχι να παιρνει πρωταθληματα...

  9. #189
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.281
    Σε καθε αγωνα η ιδια καραμελα...και μονο που ασχολείστε μαζι του αυτο λεει πολλα και οσο ασχολείστε ετσι θα ναι .....my two cents...
    Throttle that mysterious friend of ours

  10. #190
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος

    μου καθεστε και μου βαζετε φωτο τις ροδιες που ειχε η φορμα του rossi και σαν κιτρινος στρατος κρινετε μονοι σας οτι ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Ο ROSSI, η κινηση του marquez ηταν επικινδυνη...
    και οι ειδικοι-αγωνοδικες δεν εχουν βγαλει αχνα...
    .
    Μάλλον έχεις πρόβλημα ανάγνωσης ή επειδή βολεύει το αφήγημα σου κόβεις και ράβεις τις κουβέντες για να νιώσεις δικαιωμένος.
    Την φωτοφραφία με την φόρμα του Rossi (που έβαλα εγώ), την έβαλα για να δείξω την ένταση και το ξύλο που έπεσε και ως απάντηση για τον Zarco που οδηγάει δίχως αύριο.

    Για τους αγωνοδίκες, οκ οτι πεις. Είναι γνωστή διαχρονικά η αδέκαστη κρίση τους.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #191
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Για το σκηνοθετημενο χτυπημα του Μiller κ τις 18 μερες αβαβα...?
    Δεν ειδα σχολια που κοροιδεψε τον κοσμο κ ετρεξε μετεπειτα στο GP τηε πατριδας του...
    Ride(s) the wind of change...

  12. #192
    Αργούτσικο Μέλος Το avatar του/της chillipf
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    373
    PFC

  13. #193
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    υ.γ.: να ενημερωσω για αλλη μια φορα οτι δεν ειμαι αντιροσσικος...δεν τον υποστηριζω αλλα ουτε και τον θεοποιω...
    και σιγουρα (διαπιστωμενο δλδ) δεν τρωω τα λυσσακα μου για το αν ο rossi παιρνει πρωταθληματα...αλλα ακομα και να το εκανα σιγουρα δεν θα ειχα φαει τιποτα τα τελευταια 8 χρονια...
    Εντάξει Σταύρο μας έπεισες! Είσαι απλά αντικειμενικός ε?
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  14. #194
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Για το σκηνοθετημενο χτυπημα του Μiller κ τις 18 μερες αβαβα...?
    Δεν ειδα σχολια που κοροιδεψε τον κοσμο κ ετρεξε μετεπειτα στο GP τηε πατριδας του...
    Έτσι έτσι, με σκηνοθετημένα ρεκόρ κλέβουν σκηνοθετημένα ρεκόρ. Ντροπή πια...

  15. #195
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.191
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από irinia Προβολή μηνύματος
    Η διαφορά που έχει μέσα στην πίστα ο παππούς με τον κάθε εικοσιπεντάχρονο είναι
    το αναπτυγμένο λόγω ηλικίας ένστικτο ΑΥΤΟΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ..!!!

    Φιλε, κοβω τονμπουτσομου (και τους 40 ποντους) οτι δεν ειδες τον τελευταιο αγωνα...
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

Σελίδα 13 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 389101112131415 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. MOTO GP ROUND 16 PRAMAC AUSTRALIAN GRAND PRIX 16-18/10/2015
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 215
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2015, 18:37
  2. Moto GP, Round 14 Spain - Aragon
    από emiliano στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2012, 08:22
  3. Moto GP, Round 13 San Marino - Misano
    από emiliano στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 182
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2012, 21:27
  4. Moto GP, Round 12 Czech Republic - Brno
    από emiliano στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 106
    Τελευταίο μήνυμα: 29/08/2012, 09:43
  5. Moto GP, Round 11 US Indianapolis
    από emiliano στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 82
    Τελευταίο μήνυμα: 23/08/2012, 15:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF