Σελίδα 9 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011121314 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 211

Θέμα: MOTO GP ROUND 16 AUSTRALIAN RACE PHILIP ISLAND 20 - 22 /10/2017

  1. #121
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Πιστεύω κι εγώ ότι ο Rossi θα θελήσει να ανταποδώσει κάπως, με παρόμοιο τρόπο, ειδικά αν ο Dovi έχει ελπίδες και μπορεί να επηρρεάσει το αποτέλεσμα (ο Doc).
    Δε πιστευω οτι ειναι τοσο *******
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  2. #122
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Δεν τον θεωρώ *******. Κι εγώ το ίδιο θα έκανα, αν μπορούσα να το κάνω διακριτικά και εντός κανονισμών. Ό,τι σπέρνεις, θερίζεις.

    Life begins at 45°.

  3. #123
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.730
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Μα δεν απαντάω σ' εσένα, εσύ το εγραψες πιο πανω οτι τον γουσταρεις, Ελληνικά ξέρω να διαβάζω. Γενική τοποθέτηση ήθελες.
    Θα επρεπε να κανεις παραθεση και σε οποιον αλλον απαντουσες μαλλον. Αφου εκανες παραθεση στο δικο μου σχολιο υπεθεσα πως απαντας σε εμενα.

    Εχω παρει απο φοβο με τους Ροσικους εδω μεσα...

  4. #124
    Ελπιζω και πιστευω να μην κανει τετοια κινηση ο
    Γιατρος
    Αν δεν ειχε την ταχυτητα να τους κοντραρει
    και οι αλλοι δυο κυνηγιοταν μεταξυ τους
    θα ηθελα να τον δω να κανει στην ακρη και να τους αφησει να κοντραριστουν

  5. #125
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Θα επρεπε να κανεις παραθεση και σε οποιον αλλον απαντουσες μαλλον. Αφου εκανες παραθεση στο δικο μου σχολιο υπεθεσα πως απαντας σε εμενα.
    Σίγουρα, δεν είναι ξεχωριστό το Honda φέτος. Είναι εκεί που είναι λόγω ΜΜ, αλλιώς βλέπουμε που γυρίζουν οι υπόλοιποι. Σε κάποιες πίστες είναι απλά ικανοποιητικά, στις περισσότερες όμως παίζουν πολύ κάτω.

    Το αγαλματάκι που πρέπει να κάνουν οι Χονταίοι στομ ΜΜ, το σηκώνει η περίσταση.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  6. #126
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Σίγουρα, δεν είναι ξεχωριστό το Honda φέτος. Είναι εκεί που είναι λόγω ΜΜ, αλλιώς βλέπουμε που γυρίζουν οι υπόλοιποι. Σε κάποιες πίστες είναι απλά ικανοποιητικά, στις περισσότερες όμως παίζουν πολύ κάτω.

    Το αγαλματάκι που πρέπει να κάνουν οι Χονταίοι στομ ΜΜ, το σηκώνει η περίσταση.
    Περιμένουν κάτι καλό από τον κοντό, μην ξοδευτούν.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #127
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Να ρωτησω σαν ασχετος κατι?

    Πως ξερουμε οτι η χοντα ειναι τοσο χαλια πχια?

    δωστε κ κανα κονσερβολινκ με καλη ποιοτητα το http://sportclip.xyz/motogp-2017 δε το εχει βγαλει ακομα....
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  8. #128
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από WiSe Προβολή μηνύματος
    Να ρωτησω σαν ασχετος κατι?

    Πως ξερουμε οτι η χοντα ειναι τοσο χαλια πχια?

    δωστε κ κανα κονσερβολινκ με καλη ποιοτητα το http://sportclip.xyz/motogp-2017 δε το εχει βγαλει ακομα....
    Χάλια δεν είναι αλλά μάλλον δεν είναι και κάτι που να βγάζει μάτι. Μόνο ο ΜΜ κάνεει κάτι, λογω ικανοτήτων. Ο κοντός δεν ζεστένει λάστιχα, ο Κρατς πέφτει ασταμ'ατητα, οι υπόλοιποι είναι κάπου εκεί πίσω και δεν μπορούμε να βγάλουμε άκρη.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #129
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από WiSe Προβολή μηνύματος
    Να ρωτησω σαν ασχετος κατι?

    Πως ξερουμε οτι η χοντα ειναι τοσο χαλια πχια?
    Συμπερασματικά μάλλον βγαίνει. Εχουν τον αδιαμφισβήτητα γρηγορότερο αναβάτη της 10ετίας, που οδηγάει στο 110% συνέχεια για να παραμείνει μπροστά. Και πολλές φορές αυτό δεν αρκεί, εφόσον (μέχρι εχθές το πρωί), ήταν σχεδόν μαζί με τον Dovi. Καλός και χρυσός ο Andrea, αλλά δεν θεωρώ πως είναι στο ίδιο επίπεδο με τον ΜΜ.
    Ίσως, αυτός είναι και ο λόγος που μετράει τόσες πτώσεις στα δοκιμαστικά (23 μέχρι στιγμής), τουλάχιστον έτσι γράφει ο ΔΠ και συμφωνώ.

    Σε επίπεδο αποτελεσμάτων, μάλλον τα Ducatia έχουν ανεβάσει ένα ακαλί πάνω τους αναβάτες τους. Πολλά βάθρα, συνεχώς στην δεκάδα είναι τα μηχανάκια τους. Αν αυτό δεν είναι δείγμα πως το ducati είναι καλύτερο απ΄όλα, δεν ξέρω τι είναι.

    Στα Yamaha επίσης υπάρχουν τα θέματα που παραπονιούνται οι αναβάτες, χωρίς λύση μέχρι στιγμής. For a very difficult time for Yamaha είπε ο Rossi εχθές. Και ο Rossi kai o Maverick δεν είναι Marquez για να τραβήξουν απ΄τα μαλλιά την απόδοση του Μ1 με ζογκλερικά και οδήγηση χωρίς αύριο.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  10. #130
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Απο ολα αυτα που εγραψα εσυ καταλαβες και κρατησες πως δε γουσταρω το γιατρο;
    Παρακολουθω το αθλημα εδω και μολις τρια χρονια οποτε προσωπικα δεν εχω προλαβει τον Ροσι στα καλυτερα του και δεν εχω πληρη εικονα. Γι'αυτο και η αναφορα μου στο γιατρο, για να μην παρεξηγηθει κανενας φανατικος που θαυμαζω τον ΜΜ και οχι (μονο) το Ροσι. Αλλα τελικα παλι απετυχα...

    Το σχολιο μου παντως αναφεροταν στον ΜΜ (που ειναι αυτη τη στιγμη, το 2017 δηλαδη αδιαμφισβητητα ο γρηγοροτερος αναβατης) και την απορια μου για το ποσο τον βοηθαει το Honda σε ολες αυτες τις νικες που εχει φετος. Ελληνικα γραφω νομιζω, δεν καταλαβαινω πού μπερδευομαστε...
    Το νετ και το γιουτουμπ βρομοκοπαει απο βιντεο του γιατρου να ξεσκιζει ολα αυτα τα χρονια παρα πολους ανταγωνιστες τους.Μεχρι και ολοκληρους αγωνες θα βρεις.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  11. #131
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Κ παμε Μαλαισια που λετε κ ο αδιαφορος Ροσις (για πρωταθλημα) κυνηγιεται/τζαρτζαρετε ανελεητα με ΜΜ μεχρι που Ο ΜΜ τον πεταει κατω ''παρανομως'' (εν τω μεταξυ ο Dovi πρωτος κ με διαφορα λογω του χαμου πισω) κ τρωει ποινη στην Βαλενθια να ξεκινησει τελευταιος.
    Κ παιρνει κ τους 2 αγωνες ο Dovi...

    Αντε να δουμε πως θα ληξει εφετο...αν κ ειναι πααρα πολυ δυσκολο να το χασει ο ΜΜ.
    Ο ροσεας δεν τημορηθικε γιατι εριξε τον μ.μ. κατω.Τημοριθηκε γιατι ανοιξε τη γραμη του.Κατι που του στερησε το 10κατο.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  12. #132
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Δεν μπορούσε να τιμωρηθεί επειδή τον έριξε, αφού δεν τον έριξε. Μόνος του έπεσε.

    Life begins at 45°.

  13. #133
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Ναι αλλα πολοι πιστευουν οτι τημωρηθηκε γιαυτο
    καθε μερα ...νεα μερα.

  14. #134
    Απίστευτος αγώνας, ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ! Απλά δεν κερδίσανε, τα αργοξυπνημένα Yamaha....και φάνηκε το γιατί δόσαμε το πρωτάθλημα.... Η Ducati αυτοκτόνησε....
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  15. #135
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.028
    o zarko ειναι επιθετικός και ρισκάρει. Σίγουρα είναι γρήγορος αλλα κάνει κάποιες απερίσκεπτες κινήσεις. Πάντως αυτή η προσπέραση του mm στο προηγούμενο gp ήταν πολύ χειρότερη απο οτι ειδα απο τον zarko στο χθεσινο. https://youtu.be/249suKSHGcU 1:40

Σελίδα 9 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011121314 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. MOTO GP ROUND 16 PRAMAC AUSTRALIAN GRAND PRIX 16-18/10/2015
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 215
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2015, 18:37
  2. Moto GP, Round 14 Spain - Aragon
    από emiliano στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2012, 08:22
  3. Moto GP, Round 13 San Marino - Misano
    από emiliano στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 182
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2012, 21:27
  4. Moto GP, Round 12 Czech Republic - Brno
    από emiliano στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 106
    Τελευταίο μήνυμα: 29/08/2012, 09:43
  5. Moto GP, Round 11 US Indianapolis
    από emiliano στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 82
    Τελευταίο μήνυμα: 23/08/2012, 15:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF