Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 21 από 21

Θέμα: cb600FA Hornet ή cb650;;;;

  1. #16
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/09/2017
    Μηνύματα
    83
    Παιδιά δεν γίνεται χωρίς gps... Δεν θέλω να το κοιτάω γιατί θα μου αποσπάει την προσοχή(το έγραψα και παραπάνω). Το μόνο που θέλω είναι να το ακούω ώστε να έχω τουλάχιστον ένα μπούσουλα σε ποση απόσταση περίπου πρέπει να στρίψω χωρίς να χρειάζεται να κοιτάω το κινητό... Αυτό μου αρκεί... Οπότε σκέφτομαι να πάρω κάποιο bluetooth για το κράνος ώστε να ακούω απλά τις οδηγίες...

    Όσο για τα μποτάκια γενικά το χειμώνα φοράω δερμάτινα μποτάκια για το κρύο και τα νερά οπότε πιστεύω ότι δεν χρειάζετε να αγοράσω ειδικά για την μηχανή..

    Παιδιά έχει κανένας το owner's manual του cb600F hornet του 2007-20011 για το συγκεκριμένο μοντέλο να μου το στείλει....

  2. #17
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.446
    τα μποτάκια δεν τα πρότεινα για το κρύο ή για τα νερά, τα ανέφερα ως κύριος εξοπλισμός ασφάλειας και ιδιαίτερα για το επίπεδο ασφάλειας που παρέχουν συγκριτικά με τα απλά παπούτσια, διαφορετικά ποιος λόγος, θα φορούσαμε μαλλινα γάντια, πούπουλα χήνας για μπουφάν και σκούφο αντί κράνους.
    you rise you fall you're down then you rise again

  3. #18
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/09/2017
    Μηνύματα
    83
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    τα μποτάκια δεν τα πρότεινα για το κρύο ή για τα νερά, τα ανέφερα ως κύριος εξοπλισμός ασφάλειας και ιδιαίτερα για το επίπεδο ασφάλειας που παρέχουν συγκριτικά με τα απλά παπούτσια, διαφορετικά ποιος λόγος, θα φορούσαμε μαλλινα γάντια, πούπουλα χήνας για μπουφάν και σκούφο αντί κράνους.
    Οκ συγχωρέσε με είμαι νέος στην μηχανή και δεν ξέρω. Δηλαδή τα μποτάκια πώς σε προστατεύουν; Γιατί νόμιζα πως μόνο για το κρύο τα προτείνουν.

  4. #19
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Όσο μεγαλύτερο μέρος του σώματος καλύπτεις με εξοπλισμό, τόσο πιο προστατευμένο είναι. Γενικά μιλώντας, ένα μποτάκι παρέχει καλύτερη προστασία από ένα παπούτσι, όπως μια μπότα παρέχει καλύτερη προστασία κι από τα δύο.
    Life begins at 45°.

  5. #20
    Αργός Το avatar του/της Cpt_Slow
    Εγγραφή
    01/02/2016
    Μηνύματα
    453
    Καλοταξιδο το εργαλειο.
    Κινητο με google maps. Βαζεις τη διαδρομη, κλεινεις δεδομενα, βαζεις ακουστικα, τα γνωστα ψειρες που μπαινουν ανετα μεσα στο κρανος, αφηνεις την κοπελιτσα που μιλαει να σε παει. Εγω ετσι κανω καιρό τωρα χωρις κανενα προβλημα.

  6. #21
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/09/2017
    Μηνύματα
    83
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt_Slow Προβολή μηνύματος
    Καλοταξιδο το εργαλειο.
    Κινητο με google maps. Βαζεις τη διαδρομη, κλεινεις δεδομενα, βαζεις ακουστικα, τα γνωστα ψειρες που μπαινουν ανετα μεσα στο κρανος, αφηνεις την κοπελιτσα που μιλαει να σε παει. Εγω ετσι κανω καιρό τωρα χωρις κανενα προβλημα.
    Σε ευχαριστώ. Κάπως έτσι θα το κάνω και εγώ για αρχή τουλαχιστον μέχρι να το ψάξω λίγο καλύτερα.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Νέο Honda Hornet
    από Nikos_XT250 στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2004, 21:10
  2. To Hornet....
    από GyPsy στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 16/07/2004, 14:53
  3. ΠΡΟΣ..Julius - Hornet - Superfour..
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2004, 15:01
  4. Neo Honda Hornet
    από Nikos_XT250 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 13/02/2004, 09:28
  5. Kawasaki Z750 Vs Hornet Vs Fazer
    από Dean στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 02/02/2004, 15:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF