Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 59

Θέμα: Honda CB300R 2018

  1. #16
    Μέλος
    Εγγραφή
    05/02/2018
    Μηνύματα
    55
    Κοντά σε αυτά τα λεφτά υπάρχει πια το ninja 400 το οποίο είναι ασύγκριτο με όλα τα άλλα στα ίδια η' και λίγο παραπάνω κυβικά (όπως πχ το cbr500)... Αξίζει να το δει κάποιος!!

  2. #17
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Άσχημο, με τελείως άσχετα μεταξύ τους από πλευράς αισθητικής χαρακτηριστικά.
    Και πανάκριβο.

  3. #18
    Dog Days Are Over Το avatar του/της giorgosb
    Moderator
    Εγγραφή
    06/01/2014
    Μηνύματα
    1.063
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από soulismafia Προβολή μηνύματος
    Υπαρχει περιπτωση να βγει και σε 600-700cc?
    Η απαντηση στην ερωτηση σου: http://www.bikeit.gr/articles/world-...saioy-kybismou

    Συμφωνα με αυτα που λεει ομως προβλεπω να ειναι ενα 650αρι με σχεδιαση cb1000r, ιδια αλογα με του mt07 αλλα τιμη στα 8.500 ευρω.

  4. #19
    Νέο μέλος Το avatar του/της soulismafia
    Εγγραφή
    27/09/2016
    Μηνύματα
    7
    Ευχαριστω πολυ gerokost και giorgosb για τις πληροφοριες. Λογικα καπου εκει θα ειναι η τιμη του και δεν θα ειναι value for money αλλα η σχεδιαση του και το καπως ρετρο λουκ μαρεσει αρκετα. :P

  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    Δίνεις 700 ευρω ακόμα και παίρνεις το cb500f. Το ίδιο σε καφασακι πωλείται 2 χιλιάρικα κάτω! Ας ξυπνήσει λίγο η Honda Hellas

  6. #21
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/11/2018
    Μηνύματα
    7

    cb 300r

    Καλησπέρα, βλέπω εδώ στο forum σας και γράφετε για ένα σωρό μοτοσυκλέτες, ψάχνω να βρω καμιά γνώμη για το εν λόγο μηχανάκι και δεν βλέπω, γιατί; τόσο μάπα είναι και δεν αξίζει ούτε καν κάποιος να γράψει κάτι για αυτό; κρίμα γιατί μου φαινόταν πολύ καλή περίπτωση, οικονομικό στην κατανάλωση και μπορείς να κινήσε και μέσα και έξω (στην πόλη). Νταξ η τιμή αγοράς είναι "άντε για" αλλά με λίγη υπομονή κάτι γίνεται νομίζω (που θα πάει θα πέσει δηλαδή). Ευχαριστώ!

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cryptospyros Προβολή μηνύματος
    ψάχνω να βρω καμιά γνώμη για το εν λόγο μηχανάκι και δεν βλέπω, γιατί; τόσο μάπα είναι και δεν αξίζει ούτε καν κάποιος να γράψει κάτι για αυτό; κρίμα γιατί μου φαινόταν πολύ καλή περίπτωση, οικονομικό στην κατανάλωση και μπορείς να κινήσε και μέσα και έξω (στην πόλη). Νταξ η τιμή αγοράς είναι "άντε για" αλλά με λίγη υπομονή κάτι γίνεται νομίζω (που θα πάει θα πέσει δηλαδή). Ευχαριστώ!
    απάντησες μόνος σου

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cryptospyros Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα, βλέπω εδώ στο forum σας και γράφετε για ένα σωρό μοτοσυκλέτες, ψάχνω να βρω καμιά γνώμη για το εν λόγο μηχανάκι και δεν βλέπω, γιατί; τόσο μάπα είναι και δεν αξίζει ούτε καν κάποιος να γράψει κάτι για αυτό; κρίμα γιατί μου φαινόταν πολύ καλή περίπτωση, οικονομικό στην κατανάλωση και μπορείς να κινήσε και μέσα και έξω (στην πόλη). Νταξ η τιμή αγοράς είναι "άντε για" αλλά με λίγη υπομονή κάτι γίνεται νομίζω (που θα πάει θα πέσει δηλαδή). Ευχαριστώ!

    Εκτός της αλμυρής τιμής, τώρα βγήκε, πότε να προλάβουμε να σχηματίσουμε γνώμη. Όμορφο είναι πάντως, πολύ.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cryptospyros Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα, βλέπω εδώ στο forum σας και γράφετε για ένα σωρό μοτοσυκλέτες, ψάχνω να βρω καμιά γνώμη για το εν λόγο μηχανάκι και δεν βλέπω, γιατί; τόσο μάπα είναι και δεν αξίζει ούτε καν κάποιος να γράψει κάτι για αυτό; κρίμα γιατί μου φαινόταν πολύ καλή περίπτωση, οικονομικό στην κατανάλωση και μπορείς να κινήσε και μέσα και έξω (στην πόλη). Νταξ η τιμή αγοράς είναι "άντε για" αλλά με λίγη υπομονή κάτι γίνεται νομίζω (που θα πάει θα πέσει δηλαδή). Ευχαριστώ!
    Καλωσόρισες στο forum, Σπύρο!
    Υπάρχει ήδη θέμα εδώ όπου θα βρεις κάποιες απόψεις που έχουν διατυπωθεί συγκριτικά και με τον ανταγωνισμό.

  10. #25
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/11/2018
    Μηνύματα
    7
    Ουπςςς υπαρχει ήδη θεμα, γμτ γιατι δεν το ειδα, ευχαριστω για τις απαντησεις. Πάντως μεχρι τωρα κανεις δεν το έχει, ούτε εμπειρίες απο οδηγηση βλέπω.

  11. #26
    Αν σ' αρέσει, πήγαινε κάντο μια βόλτα, ολο και κάποιος θα το έχει test. Στην τελική δε θα δώσεις 6 χιλιάρικα για κάτι που δεν έχεις δοκιμάσει καν.

  12. #27
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gerokost Προβολή μηνύματος
    Αν σ' αρέσει, πήγαινε κάντο μια βόλτα, ολο και κάποιος θα το έχει test. Στην τελική δε θα δώσεις 6 χιλιάρικα για κάτι που δεν έχεις δοκιμάσει καν.
    Υπαρχει και ο ερωτας με την πρωτη ματια

  13. #28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DRAKONET Προβολή μηνύματος
    Υπαρχει και ο ερωτας με την πρωτη ματια
    Ισχύει. Έτσι έπαθα κι εγώ με το Ζ650, και ότι και να μου λέγανε για άλλα , "είχα ένα πρόβλημα για κάθε τους λύση"

  14. #29
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/11/2018
    Μηνύματα
    7
    Ναι αλλά η κρίση σκοτώνει τον έρωτα. Όσο κ να μου αρέσει το cbακι 6 χιλιάρικα δεν δίνω. Είναι γεγονός πάντως ότι αυτά τα μικρομεσαία κυβικά τα χτυπάνε πολύ στην τιμή.

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    γελοιοδεστατα ακριβο...

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Honda Goldwing 2018
    από lleonidas στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 11/01/2021, 12:26
  2. Τώρα και αεροπλάνο από τη Honda!
    από skor-billys στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2004, 19:29
  3. H Repsol Honda
    από dimi750 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/01/2004, 14:49
  4. Agora Honda CB-1 400
    από MARK στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2004, 22:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF