Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 27 από 27

Θέμα: Kινέζικο Bluetooth.

  1. #16
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Bύρωνα θενξ για την ενημέρωση, για να ξέρουν και οι υπόλλοιποί τι παίζει. Τα γνωρίζω πάντως γιατί το κορίτσι μου είχε παραγγείλει οθόνη για το κινητό της και εκανε κοντά στο 2μηνο να φτάσει σπίτι...Εγω πάντως δεν το βιάζομαι το μπλέ δόντι.
    Τότε προχώρα. Σκέφτηκα πως μπορεί να το ήθελες εν όψη εορτών κλπ και είπα να σε ενημερώσω. Εγώ έκανα εξυπηρέτηση σε γνωστό και έχει φάει πακέτο (container για την ακρίβεια)...
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  2. #17
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    πωωωω ξεφτιλικια! αντε να βγαλεις ακρη εκει μεσα. εγω τωρα θα παραγγειλω κατι εκκεντροφορους απο αμερικα και ο τυπος ειναι απιστευτα συνεργασιμος. λεει για να αποφυγω τελωνειο και εξτρα χρεωση μπορει να το βαλει ως επιστροφη. οτι το εστειλα και δεν του εκανε η να βαλει μεσα ενα πολυ μικρο τιμολογιο της ταξης των 10 δολαριων και να στειλει το κανονικο με ε-μειλ. σε καθε περιπτωση θα ενημερωσω αν πιανει το κολπο..λεει πως επειδη στελνει σε ολο τον κοσμο ετσι κανει και δουλευει κανονικα..τωρα εδω ελλαδα βεβαια ολα ειναι στην τυχη

  3. #18
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Να σας ενημερώσω ότι σημερα παρέλαβα τα κινεζομπλεδόντια. Ευτυχως σε άρτια κατάσταση.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	0-02-05-4e5b6d14a8afb8de440c4ecbae2ab84a2dc44a9c47427f349049abb8207dece3_full.jpg 
Προβολές:	342 
Μέγεθος:	100,7 KB 
ID:	391114

    Και μια ενημέρωση για το διάστημα απο την παραγγελία.
    Την παραγγελία την έδωσα 14/11 δεν έβαλα free shipping αλλά με 1,4euro επέλεξα μια Εταιρεία που έλεγε Belgium mail. Το προϊον έφυγε λογικά απο την Κίνατην επόμενη ημέρα κιόλας και δεν γνωρίζω αν πήγε Βέλγιο γιατί πάνω ναι μεν λέει ότι έφυγε απο μια εταιρεια στο Βέλγιο αλλα το αυτοκόλλητο γράφει πάνω οτι πέρασε απο Κινέζικο Τελωνείο μόνο. Επίσης στη σελίδα και στο order status είχα επιλέξει China warehouse και όχι απο Εύρωπη καθώς είχε εξαντληθεί στην Ήπειρο μας. Με λίγα λόγια δεν κατάλαβα απο που μου το στείλανε αλλά έκανε 20 μέρες ακριβώς να έρθει.
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    ριξε ενα ριβιου ρε μπιλ οταν το τεσταρεις γιατι ψαχνω κι εγω για τετοιο παπατζιλικι και μου αλμυριζει λιγο το κοστος του σενα.

  5. #20
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Ok. Παντως σε βίντεο είδα το δοκιμάσανε και έπιανε σχεδον σε απόσταση 1χιλιομέτρου με καλό ήχο οταν το δοκιμάσω θα γράψω.
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  6. #21
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/02/2017
    Μηνύματα
    0
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Ok. Παντως σε βίντεο είδα το δοκιμάσανε και έπιανε σχεδον σε απόσταση 1χιλιομέτρου με καλό ήχο οταν το δοκιμάσω θα γράψω.
    Ρε παιδιά, δε μπορώ να βγάλω άκρη με τίποτα. Πως δουλεεύει αυτό το μαραφέτι;. Πως πας από τη μία λειτουργία στην άλλη;. Δηλ. πως πάω στο ραδιόφωνο;. Τίποτα οδηγίες στα Ελληνικά παίζουν; Υπ΄όψιν στα Αγγλικά μονίμως κοπανατζής αλλά κι αλλοιώς να ήταν ήρθε και η πρεσβυωπία κι αυτοί οι κερατάδες οι σχιστομάτηδες έχουν ψείρες αντί γιά γράμμματα στις οδηγίες.

  7. #22
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.444
    billymuse τα τσέκαρες να μας πεις τίποτα?
    you rise you fall you're down then you rise again

  8. #23
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από capitano Προβολή μηνύματος
    Ρε παιδιά, δε μπορώ να βγάλω άκρη με τίποτα. Πως δουλεεύει αυτό το μαραφέτι;. Πως πας από τη μία λειτουργία στην άλλη;. Δηλ. πως πάω στο ραδιόφωνο;. Τίποτα οδηγίες στα Ελληνικά παίζουν; Υπ΄όψιν στα Αγγλικά μονίμως κοπανατζής αλλά κι αλλοιώς να ήταν ήρθε και η πρεσβυωπία κι αυτοί οι κερατάδες οι σχιστομάτηδες έχουν ψείρες αντί γιά γράμμματα στις οδηγίες.
    Οταν ανοίγεις τη συσκεύη του bluetooth για να βαλεις το ραδιοφωνο απλα πατάς δυο φορές το στρογυλλό πλήκτρο και σε βαζει σε τυχαιο σταθμο, με τα πλήκτρα "+" και "-" αλλαζεις του σταθμους, τελος για να κλεισεις το ραδιο πατας παλι δυο φορες το κεντρικο πληκτρο.
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  9. #24
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    billymuse τα τσέκαρες να μας πεις τίποτα?
    Θετικοτατες εντυπωσεις, παντα σε συναρτηση με το ποσο που δωθηκε. Πολυ καλη αυτονομια, οι κλησεις πενατακαθαρα και δυνατα ακουγονται καθως επισης και με 120 που δοκιμασα ο αλλος με ακουγε εξισου καλα. Στη βροχη δεν ειχε θεμα,αλλα εκει πιυ χανει λιγο ειναι οταν ακους μουσικη δεν εχει και την καλυτερη ποιοτητα στα μπασα αλλα κλαιν.
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  10. #25
    Μέλος Το avatar του/της todoros78
    Εγγραφή
    22/08/2012
    Μηνύματα
    47
    συμφωνώ με όλα τα παραπάνω, αλλά σε κλήση που δέχτηκα και πήγαινα με 140, δεν άκουγα σχεδόν τίποτα και δε νομίζω να φταίει το schuberth... βέβαια, νομίζω τα 120 δίνει όριο ο κατασκευαστής... παλιά σε άλλο φόρουμ κάποιος είχε κάνει πατέντα και σε παρόμοια ακουστικά (από κινέζικο μαραφέτι) τα είχε αλλάξει (ματίσεις καλωδίων και τα σχετικά) και είχε δει διαφορά στον ήχο! Ίσως το δοκιμασω αργότερα!

  11. #26
    Mπορεις να μας πεις απο που το πηρες και πόσο φιλε ? Ψαχνω και γω γύρω στα 30€ . Περσυ πηρα αυτο (μοντελο χωρις την κεραια) αλλα απο την αρχη εκανε καποιες αποσυνδεσεις ωσπου τωρα κρατα την συνδεση 2-3 λεπτα και μετα αποδυνδεεται απο το τηλεφωνο. Του χω κανει απειρες επανεγκαταστασεις στο τηλ αλλα ματαια...
    Φοβαμαι να παραγγειλω ιδιας κατηγοριας κοστους αλλα απο την αλλη 150+ € για τετοιο γκατζετ δεν δινονται ρε συντροφοι! Θέλω απλα να απανταω σε κλησεις χωρις να σταματαω με την μηχανη, τιποτα αλλο!

  12. #27
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Mετά απο 4 μήνες χρήσης ειμαι αρκετά ικανοποιημένος.
    Γυρω στα 30 θα το βρεις απο Κίνα μεριά και θα περιμένεις κανα μηνα να σου ρθει.
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Vemar Jiano Interface Bluetooth
    από cantona στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 09/07/2008, 22:06
  2. AIROH SV-55S bluetooth silver
    από trumpet στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2008, 08:09
  3. Nolan N102 + Ncom Bluetooth
    από pavlaras1 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 01/09/2007, 01:02
  4. VKB Bluetooth Virtual Keyboard
    από tifoefs στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2006, 00:11
  5. Bluetooth
    από KATVASS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 04/04/2006, 15:02

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF