Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 71

Θέμα: Αλκοτεστ

  1. #16
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Ενώ άμα "έτρωγε" εμείς θα γράφαμε συλλυπητήρια και άλλες αρλούμπες για να ξορκίσουμε το κακό και να πούμε και κάτι βρε αδερφέ. από την άλλη μεριά κάποιοι θα έχαναν τον δικό τους άνθρωπο. ΟΚ.



    Αν την έτρωγε όμως όποτε τα έτσουζε και μάζευε προίκα στην εφορία + αφαίρεση διπλώματος και κατάσχεση για Χ χρονικό διάστημα του οχήματος, θα σου έλεγα αν θα ίδρωνε το αφτί του.



    Δεν έπινα ούτε πίνω ούτε στα 20 ούτε στα 30 ούτε στα 50 που είμαι τώρα αν ξέρω ότι μετά θα οδηγήσω.
    Με το πιόμα και την οδήγηση έχω θέματα πολλά και είμαι κάθετος.

    Επίσης όταν η μαλακία μας δεν κοστίζει και πολλά είναι εύκολο να την αναγνωρίσεις. Κοστολόγησε πάνω απ' όλα την δικιά σου ζωή και την θλίψη που θα προξενήσεις στους οικείους σου (μάνα πατέρα παιδιά) και μετά έβγα στους δρόμους πιωμένος!

    Τέρμα μάγκες πιόμα και οδήγηση δεν συνάδει
    οκ τότε έχεις δίκιο αλλά φαντάζομαι το ξέρεις οτι είσαι η εξαίρεση του κανόνα και ποσοστό 0,1%.

    σε όλα τα άλλα συμφωνώ και τώρα πια τα εφαρμόζω ευλαβικά. Αναγνωρίζω όμως οτι στα 20-30 μου ήμουν ένας απο την πλειοψηφία των κανιβάλων πολιτών εκεί έξω

    sorry για την διπλοεγγραφή
    you rise you fall you're down then you rise again

  2. #17
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Θράσος λέγεται αυτό.
    Επίσης, μπορεί απλά να περνάει και να μην ακουμπάει (καλά να πάθω, ναι οκ, αλλά πόσο θα πληρώσω, αυτό με νοιάζει.. τα άλλα να 'χαμε να λέγαμε) ή
    -ακριβώς επειδή ξέρει πού γράφει- δημοσιοποιεί το λάθος του (με αφορμή, και καλά, μια ερώτηση που εύκολα απαντιέται με λίγο ψάξιμο) για να τα ακούσει μια γύρα. Ή να προκαλέσει τζέρτζελο, δεν ξέρω.. Καλοί είναι πολλοί στη θεωρία, αλλά στην πράξη τις πίνουν τις μπυρίτσες τους με τη μηχανή να τους περιμένει παραδίπλα.
    safety doesn't happen by accident

  3. #18
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από VANDA Προβολή μηνύματος
    .... Καλοί είναι πολλοί στη θεωρία, αλλά στην πράξη τις πίνουν τις μπυρίτσες τους με τη μηχανή να τους περιμένει παραδίπλα.
    Δλδ σόρρυ... όσοι βγαίνουν νύχτα με την μηχανή/αυτοκίνητο πίνουν σόδα ή χυμούς; Στην Ελλάδα.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από VANDA Προβολή μηνύματος
    Καλοί είναι πολλοί στη θεωρία, αλλά στην πράξη τις πίνουν τις μπυρίτσες τους με τη μηχανή να τους περιμένει παραδίπλα.

    το αυτο και enough said...



    και για να το προσωποποιησω και λιγο...
    παλιοτερα σε οποιαδηποτε συγκεντωση, συναξη, βολτα, εκδρομη, μαζωξη κλπ του εν λογω φορουμ, ολοι (εκτος απο εμενα) επιναν απο πολυ εως λιγο...

    ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθο βαλετω λενε...αλλα, ευτυχως, σε αυτο κομματι δεν επινα και δεν πινω σταλια...

  5. #20
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Γράφει ο ένας ότι έκανε μαλακία που πούλησε το μηχανάκι του με χειραψία και ρωτάει τί επιλογές έχει, πέφτετε να τον φάτε.
    Γράφει ο άλλος ότι έκανε μαλακία που καβάλησε ντίρλα και ρωτάει αν ξέρουμε τί κουστούμι θα του ράψουν, και σας πιάνει ο ανθρωπισμός σας.

    Δεν υπάρχετε ρε πούστη μου

  6. #21
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.944
    Eυτυχώς που πίνει μόνο αυτος που άνοιξε στο Θρεντ. Να μην έρθει ποτέ Κρίκο αφου εκεί με τσάγια την βγάζουμε
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  7. #22
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.059
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Δλδ σόρρυ... όσοι βγαίνουν νύχτα με την μηχανή/αυτοκίνητο πίνουν σόδα ή χυμούς; Στην Ελλάδα.
    Ναι.

    Life begins at 45°.

  8. #23
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ναι.


    Όσοι βγαίνουν εποχούμενοι λέμε, και νύχτα.. συγκεντρώσου.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #24
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ναι.

    Όπου σόδα τζιν τόνικ, κι όπου χυμός τζιν λεμόνι εννοείς?

  10. #25
    Μέλος σώματος ... Το avatar του/της andgeo
    Εγγραφή
    21/10/2005
    Μηνύματα
    905
    Ω! Καθωσπρεπισμός , αγαπημένα θρεντ...
    Respect mah authoritah!!!!

  11. #26
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Γράφει ο ένας ότι έκανε μαλακία που πούλησε το μηχανάκι του με χειραψία και ρωτάει τί επιλογές έχει, πέφτετε να τον φάτε.
    Γράφει ο άλλος ότι έκανε μαλακία που καβάλησε ντίρλα και ρωτάει αν ξέρουμε τί κουστούμι θα του ράψουν, και σας πιάνει ο ανθρωπισμός σας.

    Δεν υπάρχετε ρε πούστη μου
    Φαντάσου να μας πει ότι καβαλάει BMW και ότι είναι αντμιν σε φόρουμ.....
    Κορέα θα γίνει εδώ μέσα....


    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  12. #27
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/09/2013
    Μηνύματα
    115
    Καταρχην,συγνωμη αν εθιξα καποιον με την ερωτηση μου.

    Κατα δευτερον, το εψαξα για τα προστιμα, και το ειδα το 1200αρι κλπ κλπ, για αυτο και εστειλα εδω να ρωτησω
    επειδη ξαφνιαστηκα που εφυγα με μια κλιση και χωρις διπλωμα. Και απο τα λιγα που ρωτησα καποιους γνωστους,
    σε κανα χρονο στο δικαστηριο η αποφαση του κυριου προεδρου μπορει να διαφερει απο το ποσο των 1200 ε. Είτε
    προς τα πανω, ειτε προς τα κατω.

    Και τριτον, δεν ρωτησα επειδη η ολη φαση απλα μπηκε απο το ενα αυτι και βγηκε απο το αλλο, απλα καλως ή κακως
    αυτο που μενει τωρα ειναι ενα πολυ ωραιο τσουχτερο προστιμο , και απλα ψαχνω να προετοιμαστω, δεν μου τρεχουν απο
    τα μπατζακια τα φραγκα. Ολο αυτο με το ποτο και οδηγηση δεν συνηθίζω να το κανω, απλα ετυχε δυστυχως χτες να πιουμε
    λιγο παραπανω. Ξαναλεω οτι μαλακια μου. Κανονικα το μηχανακι θα επρεπε να το ειχα κλεισμενο στο γκαραζ και να ημουν κυριος.

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lio1991 Προβολή μηνύματος
    Καταρχην,συγνωμη αν εθιξα καποιον με την ερωτηση μου.

    Κατα δευτερον, το εψαξα για τα προστιμα, και το ειδα το 1200αρι κλπ κλπ, για αυτο και εστειλα εδω να ρωτησω
    επειδη ξαφνιαστηκα που εφυγα με μια κλιση και χωρις διπλωμα. Και απο τα λιγα που ρωτησα καποιους γνωστους,
    σε κανα χρονο στο δικαστηριο η αποφαση του κυριου προεδρου μπορει να διαφερει απο το ποσο των 1200 ε. Είτε
    προς τα πανω, ειτε προς τα κατω.

    Και τριτον, δεν ρωτησα επειδη η ολη φαση απλα μπηκε απο το ενα αυτι και βγηκε απο το αλλο, απλα καλως ή κακως
    αυτο που μενει τωρα ειναι ενα πολυ ωραιο τσουχτερο προστιμο , και απλα ψαχνω να προετοιμαστω, δεν μου τρεχουν απο
    τα μπατζακια τα φραγκα. Ολο αυτο με το ποτο και οδηγηση δεν συνηθίζω να το κανω, απλα ετυχε δυστυχως χτες να πιουμε
    λιγο παραπανω. Ξαναλεω οτι μαλακια μου. Κανονικα το μηχανακι θα επρεπε να το ειχα κλεισμενο στο γκαραζ και να ημουν κυριος.

    το οτι απο την αρχη του thread εχεις αναγνωρισει το λαθος σου λεει πολλα και δεν μπορει κανενας να σε κρινει..ολοι εχουμε δικαιωμα στην μ@λακια...το θεμα ειναι να αναγνωριζεται και να διορθωνεται...

    παμε παρακατω...
    περα απο ολα τα off topic που γραφτηκαν καλο θα ηταν να μας πουν οι δικηγοροι ή και τα "οργανα" του φορουμ τι παιχτηκε και εσυ δεν πηρες κληση με προστιμο αλλα κληση σε δικη...

    το μηχανακι στο κρατησαν ή σε αφησαν να φυγεις μετα?
    και πες μας και τι λεει στην κληση για δικασιμο που εχεις στα χερια σου..

  14. #29
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παντελονατος.
    Και άλλη φορά προσοχή.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/09/2013
    Μηνύματα
    115
    Και εγω για αυτο ρωτησα. Δεν μπορει να μην υπαρχει καποιος εδω μεσα που να γνωριζει δυο πραγματα παραπανω.

    Το μηχανακι το πηρε ενας φιλος αλλιως θα πηγαινε γερανος δηλαδη+100ε

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ποια ειναι τα ορια για αλκοτεστ?
    από soundstorm στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 68
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2010, 23:19
  2. αλκοτέστ gadget
    από Λεωνίδας στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2007, 15:47
  3. Αλκοτεστ
    από SPORAKIAS στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2006, 17:15
  4. Αλκοτέστ
    από gerodim στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 12/04/2006, 10:11
  5. Αλκοτεστ, ποινές και μπλόκα
    από darkCount στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/01/2005, 14:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF