Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 26 από 26

Θέμα: γάντια!

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikma Προβολή μηνύματος
    anavatis19@ τώρα με έφτιαξες :P Δε τα είχα στο μαγαζί να τα προβάρω ρε γαμώτο. Πάντως τα δερμάτινα έχουν ένα θέμα με την αίσθηση τουλάχιστον στην αρχή. Εσύ είχες άλλα δερμάτινα στο παρελθόν;
    Τι να πω αν είναι τόσο χάλια τελικά θα αναγκαστώ να πάρω κάποια πολαπλάσιας αξίας για να δεχτεί να μου τα αλλάξει.
    τα εγραψα πιο πανω πρωτος πρωτος.

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Dainese από τα toofast γυρω στα 40 ευρω...δεν το λες και τιμες στο θεο..Ταχω 3 χρονια και είμαι καταευχαριστημενος...γενικα αυτή η εταιρια βγαζει αρκετα καλα ποιοτικα προιοντα..ότι εχω παρει( μπουφαν, μποτες, γαντια) εχουν βγει λιρα εκατο και μιλαμε για κακομεταχειριση εκ μερους μου...αξιζουν τα λεφτα τους μεχρι δεκαρας..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  3. #18
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    26/10/2017
    Μηνύματα
    20
    Κοίτα και τα Five, καλά, ζεστά με πολύ καλή αίσθηση και σχετικά οικονομικά. Εγώ έχω το μοντέλο STOCKHOLM WP και ALLWEATHER SHORT
    https://motokinisi.gr/product-catego...uct_brand=1431
    https://five-gloves.com/home/

  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2015
    Μηνύματα
    1.092
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lykourgi Προβολή μηνύματος
    Δες και τα Orina. Τα φέρνει το Motomarket.
    Είναι πολύ ποιοτικά για την τιμή τους.
    Αυτά θα πρότεινα οχι μόνο στα λεφτά της ερώτησης αλλά γενικά σαν VFM. Καμμία σχέση με φτηνοκατασκευές Nordkap, AGV κτλ

    edit: H Orina φτιάχνει μόνο γάντια αν κατι σου λέει αυτό και δεν πληρώνεις και ποσοστα στον Rossi....

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nikma
    Εγγραφή
    30/09/2012
    Μηνύματα
    325
    Λοιπόν επειδή τα γάντια που έγραψα παραπάνω ότι παράγγειλα δεν ήρθαν στο σωστό νούμερο προσανατολίζονται στα παρακάτω και θάθελα τη γνώμη σας
    α)https://www.pols.gr/five-yantia-rfx4-wp.html/
    β)http://www.motomarket-shop.gr/eksopl...ap-track-mayro

  6. #21
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nikma
    Εγγραφή
    30/09/2012
    Μηνύματα
    325
    Georgio_Rp@ Καλή χρονιά! Τα γάντια αυτά τα έχεις; τα έχεις δει σε κάποιο φίλο σου ή απλός υποθέτεις ότι είναι καλά; Έχεις κάποια προϊόντα αυτής της μάρκας;

  8. #23
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikma Προβολή μηνύματος
    Georgio_Rp@ Καλή χρονιά! Τα γάντια αυτά τα έχεις; τα έχεις δει σε κάποιο φίλο σου ή απλός υποθέτεις ότι είναι καλά; Έχεις κάποια προϊόντα αυτής της μάρκας;
    Φίλος μου δεν είναι, αλλά τα έχω δει στον Xaus και σε άλλους. Thumbs up από εμένα στα Berik.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ruben-xaus.jpg 
Προβολές:	173 
Μέγεθος:	70,9 KB 
ID:	391745
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nikma
    Εγγραφή
    30/09/2012
    Μηνύματα
    325
    Τελικά πήρα κάτι Orina, είναι δερμάτινα απλά κι οικονομικά, χωρίς ιδιαίτερες προστασίες αλλά για καθημερινά με καλύπτουν.
    Θα πρέπει εδώ να αναφέρω την άψογη και ταχεία εξυπηρέτηση που είχα καθώς και την πολύ καλή τιμή που μου έγινε από το κατάστημα upsidedown.gr και το Γιώργο (SONone)

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rockobok
    Εγγραφή
    19/06/2007
    Μηνύματα
    282
    https://www.bikers-world.gr/el/five-sf3.html Το παραπάνω ζευγάρι το έχω 2-3 χρόνια. Τέλεια αίσθηση και εφαρμογή και δεν έχει ανοίξει πουθενά με καθημερινή χρήση το λιγότερο 1-2 ώρες ανα μέρα για τουλάχιστον έξι μήνες ανα έτος. Αν κανείς μικρές αποστάσεις μέσα σε πόλη είναι ότι πρέπει για καθημερινό γάντι αν δε βρέχει. Μπορεί να μη κάνει για τη χρήση που το θες αλλά το βάζω για να δώσω ένα plus στη five . Πολύ καλή ποιότητα αν και μερικά γάντια τις ξεφεύγουν σε τιμές.

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rockobok
    Εγγραφή
    19/06/2007
    Μηνύματα
    282
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikma Προβολή μηνύματος
    Τελικά πήρα κάτι Orina, είναι δερμάτινα απλά κι οικονομικά, χωρίς ιδιαίτερες προστασίες αλλά για καθημερινά με καλύπτουν.
    Θα πρέπει εδώ να αναφέρω την άψογη και ταχεία εξυπηρέτηση που είχα καθώς και την πολύ καλή τιμή που μου έγινε από το κατάστημα upsidedown.gr και το Γιώργο (SONone)
    Μόλις το είδα. Καλοφορετα!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Γάντια!!
    από Akefalos στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2005, 00:13
  2. Μαλακά γάντια... Πώς;;;
    από jtoros στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2005, 09:42
  3. Ερώτηση για γάντια!!
    από bikersonly στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 26/01/2004, 19:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF