Σελίδα 5 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 137

Θέμα: Είναι υπερβολή για έναν αρχάριο το R6;

  1. #61
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiorgosLa Προβολή μηνύματος
    Συμπέρασμα.
    Ένας με γιαμαχα, θα είναι πάντα στον καθρέφτη ενός χόντα. Έστω κι αν το χόντα βρίσκετε σκορπισμένο στα χαντάκια, η έχει πάψει να υφίσταται.

    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  2. #62
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Alex94
    Εγγραφή
    27/12/2017
    Μηνύματα
    98
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Alex94
    Δεν νομίζω ότι σε "πήραμε από τα μουτρα", σου δόθηκαν διαφορες απόψεις που μπορείς να τις αξιοποιήσεις και να τις φιλτραρεις.
    Σε γενικές γραμμές σου απάντησαν με επιχειρηματα και με τρόπο που ενδεχομένως μπορεί να σε προστατέψει από μια κακή αγορά ή και εμπειρία, πάντως σε ότι αποφασίσεις καλά χιλιόμετρα.
    Οι περισσότεροι ήταν φιλικοί και μου απάντησαν με ωραίο τρόπο και πιστεύω κιόλας ότι βοηθήθηκα αρκετά. Με πείραξε όμως ο φίλος που μίλησε για πουλ μουρ στις γκόμενες, παρότι δεν επέμεινα για το R6 και ξεκαθάρισα εξ αρχής ότι δεν παίρνω μηχανάκι για καγκουριές κτλ. Αν ήμουν τέτοιος θα προσπαθούσα να βρω χίλιες δυο δικαιολογίες για να πάρω το R6. Μάλλον δεν διάβασε όλα τα ποστ και έκρινε από τον τίτλο του θρεντ, θεωρώντας ότι πρόκειται για έναν ακόμα ποζερά.

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Καλησπέρα και από εμένα!Κρίνοντας από τα γραφόμενά σου, ακούγεσαι συγκροτημένος και νοήμων άνθρωπος και αυτό σίγουρα είναι προτέρημα για έναν αναβάτη.
    Κατά τα άλλα, ένας νεαρός και χωρίς εμπειρίες οδηγός είναι πιο πιθανό να πάθει ζημιά με ένα δυνατό και απότομο(σε άπειρα χέρια)μηχάνημα, έστω και αν αυτό είναι πολεμικά στημένο και διαθέτει φρένα-άγκυρες ή ηλεκτρονικά καλούδια, και λιγότερο πιθανό να την πάθει καβάλα σε ένα μηχάνημα με πολύ λιγότερη δύναμη και πιο διαχειρίσιμο.Προσωπικά,δε θα ωθούσα δημοσίως και μέσω ενός forum στο οποίο έχουν πρόσβαση άπαντες ένα νέο παιδί να κάνει μια τέτοια αγορά σ'αυτή τη φάση,ακόμα και αν το ήθελε πάρα πολύ,ακόμα και αν φαινόταν ως η επιτομή της ωριμότητας/σύνεσης...άντε το πολύ-πολύ να του έστελνα ένα pm και να του έλεγα ''μην ακούς κανέναν,προχώρα''!
    Οι μοτοσυκλέτες πάντα εκεί είναι και θα είναι.Ένα πιο ''γήινο'' δίτροχο θα σε εισάγει ομαλά στο χώρο, δε θα σε φοβίσει και σε συνδυασμό με το όποιο ταλέντο σου αλλά και την κατάρτιση που θα αποκτήσεις μέσω της θεωρητικής και πρακτικής εξάσκησης, θα σου μάθε πράγματα.Αυτό δε σημαίνει ότι ένα 300άρι ss-άκι δεν απαιτεί σεβασμό...το γεγονός ότι διαθέτει 30 ή 40 ίππους και ότι συγχωρεί ευκολότερα τυχόν λάθη δε σημαίνει ότι είναι παιχνίδι,στην αρχή τουλάχιστον.
    Διανύοντας τις πρώτες χιλιάδες χλμ με το πρώτο σου δίτροχο,θα έρθει η ώρα που από μόνος σου θα νιώσεις την ανάγκη για αλλαγή, ξέροντας ακριβώς το λόγο πoυ δε θα σε καλύπτει πλέον και σιγά σιγά θα μπεις στη διαδικασία της αντικατάστασης με κάτι πιο δυνατό, στην ίδια ή σε κάποια γειτονική κατηγορία.
    Και κάτι τελευταίο...είπες ότι συμπαθείς μόνο τα ss άρα το CBR500R υποθέτω πως το ξέρεις.
    Υπάρχουν όμως και κάποια γυμνά όπως το Duke 390 ,το MT-03 ή το cb500f τα οποία είναι όμορφα και κοφτερά εργαλειάκια που ίσως ν'αργήσεις να τα βαρεθείς.

  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Alex94
    Εγγραφή
    27/12/2017
    Μηνύματα
    98
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα και από εμένα!Κρίνοντας από τα γραφόμενά σου, ακούγεσαι συγκροτημένος και νοήμων άνθρωπος και αυτό σίγουρα είναι προτέρημα για έναν αναβάτη.
    Κατά τα άλλα, ένας νεαρός και χωρίς εμπειρίες οδηγός είναι πιο πιθανό να πάθει ζημιά με ένα δυνατό και απότομο(σε άπειρα χέρια)μηχάνημα, έστω και αν αυτό είναι πολεμικά στημένο και διαθέτει φρένα-άγκυρες ή ηλεκτρονικά καλούδια, και λιγότερο πιθανό να την πάθει καβάλα σε ένα μηχάνημα με πολύ λιγότερη δύναμη και πιο διαχειρίσιμο.Προσωπικά,δε θα ωθούσα δημοσίως και μέσω ενός forum στο οποίο έχουν πρόσβαση άπαντες ένα νέο παιδί να κάνει μια τέτοια αγορά σ'αυτή τη φάση,ακόμα και αν το ήθελε πάρα πολύ,ακόμα και αν φαινόταν ως η επιτομή της ωριμότητας/σύνεσης...άντε το πολύ-πολύ να του έστελνα ένα pm και να του έλεγα ''μην ακούς κανέναν,προχώρα''!
    Οι μοτοσυκλέτες πάντα εκεί είναι και θα είναι.Ένα πιο ''γήινο'' δίτροχο θα σε εισάγει ομαλά στο χώρο, δε θα σε φοβίσει και σε συνδυασμό με το όποιο ταλέντο σου αλλά και την κατάρτιση που θα αποκτήσεις μέσω της θεωρητικής και πρακτικής εξάσκησης, θα σου μάθε πράγματα.Αυτό δε σημαίνει ότι ένα 300άρι ss-άκι δεν απαιτεί σεβασμό...το γεγονός ότι διαθέτει 30 ή 40 ίππους και ότι συγχωρεί ευκολότερα τυχόν λάθη δε σημαίνει ότι είναι παιχνίδι,στην αρχή τουλάχιστον.
    Διανύοντας τις πρώτες χιλιάδες χλμ με το πρώτο σου δίτροχο,θα έρθει η ώρα που από μόνος σου θα νιώσεις την ανάγκη για αλλαγή, ξέροντας ακριβώς το λόγο πoυ δε θα σε καλύπτει πλέον και σιγά σιγά θα μπεις στη διαδικασία της αντικατάστασης με κάτι πιο δυνατό, στην ίδια ή σε κάποια γειτονική κατηγορία.
    Και κάτι τελευταίο...είπες ότι συμπαθείς μόνο τα ss άρα το CBR500R υποθέτω πως το ξέρεις.
    Υπάρχουν όμως και κάποια γυμνά όπως το Duke 390 ,το MT-03 ή το cb500f τα οποία είναι όμορφα και κοφτερά εργαλειάκια που ίσως ν'αργήσεις να τα βαρεθείς.
    Καταρχάς, σ' ευχαριστώ πολύ που μπήκες στον κόπο να απαντήσεις τόσο αναλυτικά. Σαφώς και δεν πρόκειται να υποτιμήσω το 2μισάρι-300άρι που θα πάρω, διότι όπως είπα και σε ένα άλλο ποστ, στην αρχή όλα διαστημόπλοια θα μου φαίνονται, αφού έχω μηδαμινή εμπειρία στα μηχανάκια. Ακόμα και 50άρι παπί να έπαιρνα, πάλι ζόρικο θα μου φαινόταν. Πόσο μάλλον ένα 2μισάρι με 40 ίππους που φτάνει τα 100 σε 5-6 δεύτερα (στο περίπου). Δεν απορρίπτω τα γυμνά, αλλά τα ss είναι η αδυναμία μου. Θα σκεφτώ πάντως και το ενδεχόμενο να πάρω κάποιο γυμνό. Το 500αρι είναι κομπλέ για πρώτο; Δεν έχει αισθητή διαφορά στο γκάζι από το 2μιση; Το μπάτζετ μου είναι αρκετά περιορισμένο, μιας και θα το πάρω με δικά μου λεφτά, καθώς οι δικοί μου ούτε που θέλουν να ακούνε για μηχανές. Ψάχνω κάτι μεταχειρισμένο με 3 χιλιάρικα μάξιμουμ.

  5. #65
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Alex94 Προβολή μηνύματος
    Οι περισσότεροι ήταν φιλικοί και μου απάντησαν με ωραίο τρόπο και πιστεύω κιόλας ότι βοηθήθηκα αρκετά. Με πείραξε όμως ο φίλος που μίλησε για πουλ μουρ στις γκόμενες, παρότι δεν επέμεινα για το R6 και ξεκαθάρισα εξ αρχής ότι δεν παίρνω μηχανάκι για καγκουριές κτλ. Αν ήμουν τέτοιος θα προσπαθούσα να βρω χίλιες δυο δικαιολογίες για να πάρω το R6. Μάλλον δεν διάβασε όλα τα ποστ και έκρινε από τον τίτλο του θρεντ, θεωρώντας ότι πρόκειται για έναν ακόμα ποζερά.
    Καλά....αν θες πούλα πουλ μουρ σε αντρες.....δεν μας πέφτει λόγος.....



























    Αστειεύομαι, έτσι......
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  6. #66
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.487
    Πάρε ένα 250 ή 300 SS και πήγαινε σε ένα riding school.
    Εκεί θα μάθεις να χειρίζεσαι την μηχανή σου και να την ευχαριστιέσαι με ασφάλεια.

    Αν σου λένε οι περισσότεροι να μην πάρεις μεγάλο είναι γιατί αν κάποια στιγμή το παρακάνεις και παγωσεις θα έχεις σίγουρα περισσότερα km από ότι αν είχες επιλέξει κάποια μικρότερη μηχανή οπότε και οι συνέπειες θα είναι δυσμενέστερες.

    Να ξέρεις ότι με την απόκτηση του διπλώματος δεν σημαίνει ότι ξέρεις και να οδηγείς.

    Μετά το riding school, θα έχεις σίγουρα κάποιες καλές βάσεις για να εξασκηθείς.

    Ο,τι και να πάρεις, καλά χλμ και παντα όρθιος.

  7. #67
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Alex94 Προβολή μηνύματος
    Το μπάτζετ μου είναι αρκετά περιορισμένο, μιας και θα το πάρω με δικά μου λεφτά, καθώς οι δικοί μου ούτε που θέλουν να ακούνε για μηχανές. Ψάχνω κάτι μεταχειρισμένο με 3 χιλιάρικα μάξιμουμ.
    Παντως το ΚΤΜ το παιρνεις και κουτα με αυτα τα λεφτα.

    https://www.car.gr/7756958-ktm-rc-200

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.237
    Κάτι πολύ σημαντικό για κάποιον είναι να μπορεί να ξεχωρίζει τις γνώμες απο τα γεγονότα.Ετσι λοιπόν το να σου πώ εγώ η κάποιος άλλος παρτην η μη την πάρεις
    είναι απλά η γνώμη μας ,δεν σε ξέρουμε ,μπορεί σε 2 μήνες να ξύνεις γόνατα αλλά μπορεί και σε 2 μήνες να παρατήσεις το άθλημα.
    Γεγονός είναι όμως ότι το R6 δεν είναι μοτοσυκλέτα για αρχαρίους όχι γιατι το λέω εγω η ο οποιοσδήποτε αλλά γιατι το λέει η κατασκευάστρια εταιρεία δεν
    φτιάχτηκε για να σε μάθει δεν θα σε βοηθήσει να μάθεις και είναι πολύ πιθανον να σε φοβίσει και να σταματήσει η μοτοσυκλετιστική καριέρα σου νωρίς.
    Αν θες να το πάρεις πάρτο απλά το να έχεις μια εντύπωση για το πως θα οδηγεις δεν έχει καμια σχέση με το πως θα οδηγεις.
    Γνώμη μου αν σαρεσουν τα φερινγκατα ninja 250 ,κυκλοφορούν πολλά ειναι καλοί δάσκαλοι είναι αρκετά γρήγορα για τα κυβικά τους (140-150 ανετότατα) καλή αυτονομία και καλή μεταπωλητική αξία
    Καλή τύχη και καλά χιλιόμετρα

  9. #69
    Αργός Το avatar του/της Cpt_Slow
    Εγγραφή
    01/02/2016
    Μηνύματα
    452
    Οτι και να παρεις θα πιανει τα 100σιγουρα. Αμα πεσεις με 100, ειτε με ρ6 ειτε με παπι δεν εχει διαφορα. Το ιδιο θα ποναει.
    Το θεμα ειναι να μπεις σωστα στο χωρο ωστε να μην γινει το κακο. Και το σωστα θα πει με συνεση και σεβασμο στη μοτο, αλλα χωρις φοβο.
    Το τι μηχανακι θα επιλεξεις τελικα δεν θα παιξει μεγαλο ρολο. Τα μονα 3 ΣΟΥΠΕΡ SOS απο εμενα:
    1.ABS.
    2.Κάποιο Riding School
    3.Καλος εξπολισμος.

    Καλές βολτες

  10. #70
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Να δεις το wolf 250.ΜΕ κλειστά τα μάτια.Με σωστή συντήρηση και μέχρι τα 41440χλμ που το έχω.

  11. #71
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Alex94
    Εγγραφή
    27/12/2017
    Μηνύματα
    98
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TsoliasGR Προβολή μηνύματος
    Να δεις το wolf 250.ΜΕ κλειστά τα μάτια.Με σωστή συντήρηση και μέχρι τα 41440χλμ που το έχω.
    Προτιμώ κάτι με φέρινγκ, αλλά κοιτάζω και γυμνά. Δεν το αποκλείω να καταλήξω με κάτι τέτοιο.

  12. #72
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Alex94 Προβολή μηνύματος
    Προτιμώ κάτι με φέρινγκ, αλλά κοιτάζω και γυμνά. Δεν το αποκλείω να καταλήξω με κάτι τέτοιο.
    Το έχω και είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ.
    Αν το δώσω θα δώσω για να πάρω το ίδιο σε άσπρο.Για κανένα άλλο στην κατηγορία του.Και έχω καβαλήσει ΟΛΑ τα γυμνά απο το 2010 και μετά πλέον και έχω αποκομήσει εμπειρίες test drive.Kαβάλατο και εσύ και έλα να μου πείς.
    Τώρα...κάτι σε fairing...τουριστάδικα είναι τούτα και θα σε ταλάιπορούν εντός πόλης ΧΩΡΙΣ να τα εκμεταλεύεσαι όσο πρέπει να τα χαρείς.Απο κει και πέρα δικιά σου τσέπη,δικο σου γούστο.
    Ότι και να πάρεις κράτα λεφτά για ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ.Σωζει ζωες.Εγώ έχω σωθεί 3 φορές χάρη στο κράνος και στο μπουφάν.

  13. #73
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Alex94
    Εγγραφή
    27/12/2017
    Μηνύματα
    98
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TsoliasGR Προβολή μηνύματος
    Το έχω και είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ.
    Αν το δώσω θα δώσω για να πάρω το ίδιο σε άσπρο.Για κανένα άλλο στην κατηγορία του.Και έχω καβαλήσει ΟΛΑ τα γυμνά απο το 2010 και μετά πλέον και έχω αποκομήσει εμπειρίες test drive.Kαβάλατο και εσύ και έλα να μου πείς.
    Τώρα...κάτι σε fairing...τουριστάδικα είναι τούτα και θα σε ταλάιπορούν εντός πόλης ΧΩΡΙΣ να τα εκμεταλεύεσαι όσο πρέπει να τα χαρείς.Απο κει και πέρα δικιά σου τσέπη,δικο σου γούστο.
    Ότι και να πάρεις κράτα λεφτά για ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ.Σωζει ζωες.Εγώ έχω σωθεί 3 φορές χάρη στο κράνος και στο μπουφάν.
    Έχω φάει ένα κολληματάκι με το RC200. Είναι λίγο πιο αδύναμο από το Ninja για παράδειγμα, αλλά δεν με απασχολεί αυτό. Λες και είχα εμπειρία από κάτι άλλο ώστε να με απογοητεύσει...
    Όπως είπα και σε άλλο ποστ, τον εξοπλισμό δεν θα τον τσιγκουνευτώ. Κράνος, μπουφάν και γάντια θα πάρω σίγουρα. Μετά από λίγο καιρό μπορεί να πάρω κι άλλα.

  14. #74
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Δεν ξέρω αν το συγκεκριμένο έχει ABS+CBS αλλά το wolf όχι δεν έχεικανένα απο τα δύο.
    Εγώ ΔΕΝ θα αγοράσω μηχανάκι με ABS επειδή έχω λόξα.
    Το πιο καλό είναι να αγοράσεις βέβαια μηχανάκι με ΑΒS+CBS αν υπάρχει κάτι στην κατηγορία αυτή που να σου αρέσει.
    Και το λέω αυτό επειδή σαν νέος οδηγός θα σε βοηθήσει.
    Αν πάρεις καλό εξοπλισμό δεν θα χρειαστείς να πάρεις άλλον (λογικά) για αρκετό καιρό).Κράνος θα συμβούλευα full face,επώνυμο.Αλλά υπάρχει άλλο θέμα για αυτά.
    Και αν περισσέψει κανα φράγκο καλό είναι να δέις και ένα σχολείο σαν το πιο πάνω.
    Γιαγιαδίστικα όλα ναι αλλά...σώζουν ζωές.
    Ότι και να κάνεις καλή τύχη και καλά χιλιόμετρα.Πάντα όρθιος και μακάρι να έρθεις μαζί μας σε βόλτες.

    Μην αρχινήσουν οι γνωστοί περί ABS για μένα.Τα χουμε πει σας αγαπάω αλλα εγώ abs δεν αγοράζω.είμαι ζαβό....
    Υ.Γ.2 RC200 είναι πιο αύναμο απο το ninja.Μην κοιτάς την ιπποδύναμη και εγώ με το wolf έχω στον καθρέπτη τα CBR250/CBF250 αλλά δεν λέει κάτι αυτό για σένα.Την ροπή να κοιτάς πιο πολυ αντί για την ιπποδύναμη.

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Alex94
    Εγγραφή
    27/12/2017
    Μηνύματα
    98
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TsoliasGR Προβολή μηνύματος
    Δεν ξέρω αν το συγκεκριμένο έχει ABS+CBS αλλά το wolf όχι δεν έχεικανένα απο τα δύο.
    Εγώ ΔΕΝ θα αγοράσω μηχανάκι με ABS επειδή έχω λόξα.
    Το πιο καλό είναι να αγοράσεις βέβαια μηχανάκι με ΑΒS+CBS αν υπάρχει κάτι στην κατηγορία αυτή που να σου αρέσει.
    Και το λέω αυτό επειδή σαν νέος οδηγός θα σε βοηθήσει.
    Αν πάρεις καλό εξοπλισμό δεν θα χρειαστείς να πάρεις άλλον (λογικά) για αρκετό καιρό).Κράνος θα συμβούλευα full face,επώνυμο.Αλλά υπάρχει άλλο θέμα για αυτά.
    Και αν περισσέψει κανα φράγκο καλό είναι να δέις και ένα σχολείο σαν το πιο πάνω.
    Γιαγιαδίστικα όλα ναι αλλά...σώζουν ζωές.
    Ότι και να κάνεις καλή τύχη και καλά χιλιόμετρα.Πάντα όρθιος και μακάρι να έρθεις μαζί μας σε βόλτες.

    Μην αρχινήσουν οι γνωστοί περί ABS για μένα.Τα χουμε πει σας αγαπάω αλλα εγώ abs δεν αγοράζω.είμαι ζαβό....
    Υ.Γ.2 RC200 είναι πιο αύναμο απο το ninja.Μην κοιτάς την ιπποδύναμη και εγώ με το wolf έχω στον καθρέπτη τα CBR250/CBF250 αλλά δεν λέει κάτι αυτό για σένα.Την ροπή να κοιτάς πιο πολυ αντί για την ιπποδύναμη.
    Το KTM έχει ABS πάντως και είναι πολύ ήπιο, σύμφωνα με αυτά που έχω διαβάσει. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ full face κράνος. Όχι μόνο για το προφανές, την ασφάλεια δηλαδή, αλλά και για την αισθητική πλευρά του πράγματος. Όταν λέω ότι μπορεί να πάρω κι άλλα, εννοώ παντελόνι και μπότες. Προς το παρόν δεν έχω τη δυνατότητα να πάρω τα πάντα. Κράνος, γάντια και μπουφάν είναι μια χαρά νομίζω. Δεν θεωρώ ότι είναι γιαγιαδίστικο το να κάνω ένα σχολείο. Ίσα ίσα.

Σελίδα 5 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τι είδους μηχανή είναι πιο εύκολη για έναν αρχάριο οδηγό?
    από Panosef στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2014, 13:01
  2. ποια καρινα ειναι καλυτεροι για το v-strom 650
    από chris14 στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2008, 20:59
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2005, 20:46
  4. δεν είναι νέο πια αλλά ας το γράψω
    από NLS στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 12/03/2004, 00:11
  5. Ποιοσ ΕΧει Διαθεση Για Καφε Σημερα Το Απογευμα?
    από nimbus στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2004, 18:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF