Σελίδα 4 από 13 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 187

Θέμα: Βίντεο από Μπράλο, Λιμανάκια και Κατεχάκη τη δεκαετία του '90 με FZR 1000 κ.α

  1. #46
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Πάρτο λίγο αλλιώς όμως.
    Κρίνεις τους πάντες και τα πάντα, χωρίς να ξέρεις.
    Δεν είναι αυτό το νόημα του χώρου.
    Για τον Πλίτσερ είχε ένα δίκιο βεβαια. Κι αυτός μιλάει και δεν έχει μηχανή.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #47
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.631
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Για τον Πλίτσερ είχε ένα δίκιο βεβαια. Κι αυτός μιλάει και δεν έχει μηχανή.

    Αγάπη θέλει μόνο.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Alex94
    Εγγραφή
    27/12/2017
    Μηνύματα
    98
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Πάρτο λίγο αλλιώς όμως.
    Κρίνεις τους πάντες και τα πάντα, χωρίς να ξέρεις.
    Δεν είναι αυτό το νόημα του χώρου.
    Μισό λεπτό ρε αδερφέ. Τη γνώμη μου λέω και μάλιστα με κόσμιο και ευπρεπή τρόπο. Δεν έβρισα. Πρέπει ντε και καλά να συμφωνώ; Εγώ θλίβομαι που βλέπω τόσο κόσμο να έχει απόψεις του τύπου ''Έλα μωρέ, δεν πειράζει που πάνε και κάνουν τέτοια πράγματα στον δρόμο. Δεν τρέχει κάτι''. Το μόνο τους αντεπιχείρημα, όλων αυτών που μιλάνε λες και γεννήθηκαν πάνω σε μια σέλα και αμύνονται δια της ειρωνείας, είναι το εξής: ''Έλα μωρέ που θα έρθει τώρα ο 23χρονος να μας την πει''.

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Alex94 Προβολή μηνύματος
    Είμαι.
    Έχει πλάκα ρε μάγκα μου πάντως που συνεχίζεις ν' απαντάς...

  5. #50
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.092
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Alex94 Προβολή μηνύματος
    Θα μας δείρεις κιόλας; Πρέπει να φοβάμαι; Ελπίζω μόνο να μην δίνεις τέτοια παραδείγματα στα παιδιά σου (αν έχεις). Και για να σ' το κάνω πιο λιανά, δεν τους λυπάμαι διότι δεν ήταν άτυχοι. Γύρευαν τον μπελά τους. Είναι σαν να ακροβατείς σε ένα σχοινί, ή να βάζεις το χέρι σου μπροστά από το στόμα μιας κόμπρας. Αν γίνει η στραβή, δεν θα σου φταίει κανένας. Το κεφάλι σου θα φταίει. Αν σε τσαντίζει η γνώμη μου, λυπάμαι. Btw, να 'ναι καλά όπου κι αν είναι οι φίλοι σου.
    Άκου να δεις. Δε με ενδιαφέρει η γνώμη σου για τα παιδιά οποιουδήποτε, για το αν λυπάσαι κάποιον ή όχι και γενικά δε με ενδιαφέρει οτιδήποτε έχεις να πεις. Ίσως στο προαύλιο του Γυμνασίου να έχεις περισσότερη πέραση. Δοκίμασε εκεί.

    ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν τσαντίζομαι. Λολ. Πριν από σένα, έχουν περάσει άλλα 435049568 20χρονα με "άποψη", την οποία έβαλαν εκεί που έπρεπε.

    Συμφωνούμε στο ότι αν γίνει στραβή, έχει ευθύνη. 100% μαζί σου. Το πρώτο (και μόνο) σωστό πράγμα που έγραψες. Πιθανότατα για τα επόμενα 10 χρόνια.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Alex94 Προβολή μηνύματος
    Δεν λες κάτι νέο για μένα. Δεν λες κάτι νέο για κανέναν βασικά. Λες ό,τι λένε/έλεγαν όλοι αυτοί που έχουν αφήσει πόδια και χέρια σε αυτές τις διαδρομές.
    Ας κάνουμε στην άκρη το γεγονός ότι κακώς εκφέρεις γνώμη για κάτι που δεν έχεις την παραμικρή ιδέα, καθώς το μεγαλύτερο επίτευγμά σου σε 2 τροχούς είναι το ποδήλατο που κράτησες για μισό λεπτό, μέχρι να δέσει τα κορδόνια του ο μεγάλος σου ξάδερφος. Θα πω απλά ότι κακώς σε έχουν αφήσει να βρίζεις επί προσωπικού, κάτι που κανείς δεν έκανε εδώ έως τώρα.

    Και έτσι για να μη χαθούν, να έχουμε να γελάμε σε 2, 3, 5 χρόνια:

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Alex94 Προβολή μηνύματος
    Πας Επίδαυρο κτλ; Αν ναι, θα ήταν έντιμο εκ μέρους σου να πεις ''Ναι, είμαι λακαμάς και γουστάρω. Ξέρω ότι κάνω μαλακία, αλλά μου αρέσει'' και όχι να προσπαθείς να βρεις ''άλλοθι'' και να εξωραϊσεις την κατάσταση. Γι' αυτό δεν λυπάμαι καθόλου όσους ''φεύγουν'' σε τέτοιους δρόμους.
    Life begins at 45°.

  6. #51
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.631
    Ρε παλίκαρε, δεν ακούς.
    Μπήκες καπετανάτος να κηρύξεις το δίκιο (σου), σε ένα θρεντ μάλιστα που ξεκίνησες βάζοντας βίντεο απο Μπραλο,Λιμανάκια,κλπ...
    Και ενώ γενικά σου είπανε μεγάλη μπουκια φάε,μεγάλη κουβέντα μη λες, εσύ συνεχίζεις με ασέβειες για ανθρώπους που δεν είναι πια μαζί μας.
    Ε τι περιμένεις δηλαδη;

    Τεσπα,ας μείνει εδώ όλο αυτό και παμε παρακατω.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  7. #52
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.278
    Ωραια...αρα...Πάμε Επίδαυρο η Λιμανακια???εχω αυτοκτονικες τασεις σημερα..


    Επειδή είπες πάμε παρακάτω δηλαδής όχι τπτ άλλο
    Throttle that mysterious friend of ours

  8. #53
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    .... και παμε παρακατω.
    Σίγουρα; Έχει κάτι στροφές πι οκάτω, μη γίνει καμιά στραβη...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Alex94
    Εγγραφή
    27/12/2017
    Μηνύματα
    98
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Άκου να δεις. Δε με ενδιαφέρει η γνώμη σου για τα παιδιά οποιουδήποτε, για το αν λυπάσαι κάποιον ή όχι και γενικά δε με ενδιαφέρει οτιδήποτε έχεις να πεις. Ίσως στο προαύλιο του Γυμνασίου να έχεις περισσότερη πέραση. Δοκίμασε εκεί.

    ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν τσαντίζομαι. Λολ. Πριν από σένα, έχουν περάσει άλλα 435049568 20χρονα με "άποψη", την οποία έβαλαν εκεί που έπρεπε.

    Συμφωνούμε στο ότι αν γίνει στραβή, έχει ευθύνη. 100% μαζί σου. Το πρώτο (και μόνο) σωστό πράγμα που έγραψες. Πιθανότατα για τα επόμενα 10 χρόνια.



    Ας κάνουμε στην άκρη το γεγονός ότι κακώς εκφέρεις γνώμη για κάτι που δεν έχεις την παραμικρή ιδέα, καθώς το μεγαλύτερο επίτευγμά σου σε 2 τροχούς είναι το ποδήλατο που κράτησες για μισό λεπτό, μέχρι να δέσει τα κορδόνια του ο μεγάλος σου ξάδερφος. Θα πω απλά ότι κακώς σε έχουν αφήσει να βρίζεις επί προσωπικού, κάτι που κανείς δεν έκανε εδώ έως τώρα.

    Και έτσι για να μη χαθούν, να έχουμε να γελάμε σε 2, 3, 5 χρόνια:
    Αν νομίζεις ότι με την ειρωνεία και με το να το παίζεις ιστορία ισχυροποιείς τη θέση σου απέναντι μου, είσαι γελασμένος. Δεν μου κάνει εντύπωση βέβαια. Τέλος πάντων. Αρκετά. Δεν υπάρχει λόγος να χαλάμε τη ζαχαρένια μας με κουβέντες που απ' ό,τι φαίνεται δεν οδηγούν πουθενά.

  10. #55
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.278
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Alex94 Προβολή μηνύματος
    Αν νομίζεις ότι με την ειρωνεία και με το να το παίζεις ιστορία ισχυροποιείς τη θέση σου απέναντι μου, είσαι γελασμένος. Δεν μου κάνει εντύπωση βέβαια. Τέλος πάντων. Αρκετά. Δεν υπάρχει λόγος να χαλάμε τη ζαχαρένια μας με κουβέντες που απ' ό,τι φαίνεται δεν οδηγούν πουθενά.
    Μα τι λες.....οδηγούν.....Στις στροφές παρακάτω...
    Throttle that mysterious friend of ours

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Alex94
    Εγγραφή
    27/12/2017
    Μηνύματα
    98
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Μα τι λες.....οδηγούν.....Στις στροφές παρακάτω...
    Στο καλό κομμάτι με τα ''χαστούκια'';

  12. #57
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.278
    Εμείς είμεθα πολιτισμένοι δεν ξέρω για σένα...Στις στροφές κερνάμε μόνο τσάγια...Ο ένας τον άλλο...
    Throttle that mysterious friend of ours

  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Alex94
    Εγγραφή
    27/12/2017
    Μηνύματα
    98
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Εμείς είμεθα πολιτισμένοι δεν ξέρω για σένα...Στις στροφές κερνάμε μόνο τσάγια...Ο ένας τον άλλο...
    Με αγκώνα κάτω;

  14. #59
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.278
    Οχι προς θεού αν εχω κάτω τους αγκώνες πως θα κεράσω τσαι..εξάλλου για τη συγκεκριμένη περίπτωση δε θα χρειαζόταν κάν γόνατο...
    Throttle that mysterious friend of ours

  15. #60
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.092
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Alex94 Προβολή μηνύματος
    Αν νομίζεις ότι με την ειρωνεία και με το να το παίζεις ιστορία ισχυροποιείς τη θέση σου απέναντι μου, είσαι γελασμένος. Δεν μου κάνει εντύπωση βέβαια. Τέλος πάντων. Αρκετά. Δεν υπάρχει λόγος να χαλάμε τη ζαχαρένια μας με κουβέντες που απ' ό,τι φαίνεται δεν οδηγούν πουθενά.
    Δεν υπάρχει κάτι άλλο στη συγκεκριμένη "συζήτηση", με τα συγκεκριμένα άτομα, εκτός από το να κάνω πλάκα. Το τι κάνω εγώ αφορά μόνο εμένα και δεν έχω κανένα λόγο να υπερασπιστώ οτιδήποτε. Άσε που είναι πολύ πιο απολαυστικό να κράζεις τις γνώμες άλλων.

    Πάντως, έτσι για την ιστορία, δεν έχεις ιδέα αν πηγαίνω Επίδαυρο, Μπράλο, Λιμανάκια ή κάνω 30 track days/έτος. Απλά υποθέτεις. Και εκτίθεσαι. Γενικά δεν έχεις ιδέα. Ας μιλήσουμε για κάτι άλλο. Τι ωροσκόπο έχεις;
    Life begins at 45°.

Σελίδα 4 από 13 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 21/12/2015, 23:23
  2. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2014, 14:08
  3. Πέρασε τη γέφυρα του Ρίο με 300 χλμ./ώρα
    από sovaros_user στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 76
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2011, 15:48
  4. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2006, 12:26
  5. Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2004, 20:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF