Σελίδα 5 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 187

Θέμα: Βίντεο από Μπράλο, Λιμανάκια και Κατεχάκη τη δεκαετία του '90 με FZR 1000 κ.α

  1. #61
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Alex94 Προβολή μηνύματος
    Με αγκώνα κάτω;
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pen.jpg 
Προβολές:	135 
Μέγεθος:	51,4 KB 
ID:	391656
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #62
    ενα τσαι στο stork τωρα..μια χαρα θα ηταν...και ας βρεχει...

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Alex94
    Εγγραφή
    27/12/2017
    Μηνύματα
    98
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Δεν υπάρχει κάτι άλλο στη συγκεκριμένη "συζήτηση", με τα συγκεκριμένα άτομα, εκτός από το να κάνω πλάκα. Το τι κάνω εγώ αφορά μόνο εμένα και δεν έχω κανένα λόγο να υπερασπιστώ οτιδήποτε. Άσε που είναι πολύ πιο απολαυστικό να κράζεις τις γνώμες άλλων.

    Πάντως, έτσι για την ιστορία, δεν έχεις ιδέα αν πηγαίνω Επίδαυρο, Μπράλο, Λιμανάκια ή κάνω 30 track days/έτος. Απλά υποθέτεις. Και εκτίθεσαι. Γενικά δεν έχεις ιδέα. Ας μιλήσουμε για κάτι άλλο. Τι ωροσκόπο έχεις;
    Δεν με ενδιαφέρει αν κάνεις ακόμα και 50 track days κάθε χρόνο. Κουβέντα κάνουμε και ανταλλάζουμε απόψεις. Με βάση τις απόψεις που εκφέρεις θα σου απαντήσω. Δεν με ενδιαφέρουν οι συνήθειες σου, όπως δεν ενδιαφέρουν εσένα οι δικές μου.

  4. #64
    Ο Αλεξ μεγάλωσε και συνεχίζει να ζει σε γυάλα. Αυτό κατάλαβα διαβάζοντας τις απαντήσεις μονομιάς μέχρι εδώ. Άποψή μου, ε?
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  5. #65
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Ο Αλεξ μεγάλωσε και συνεχίζει να ζει σε γυάλα. Αυτό κατάλαβα διαβάζοντας τις απαντήσεις μονομιάς μέχρι εδώ. Άποψή μου, ε?
    Φιλαι άκου....απο ανθρώπους που ξύνουν γόνατο δεν θέλουμε απόψεις...ορίστε μας...πάλιο τεντιμποιδες
    Throttle that mysterious friend of ours

  6. #66
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Ναι, αλλά επειδή δε βλέπουμε καλά, είναι δρόμος ή πίστα; Είναι μαλάκας ή οδηγός;
    Life begins at 45°.

  7. #67
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Νομίζω πίστα αρα και οδηγός.....αλλαααα ξύνει γόνατα...λυπάμαι χάσατε
    Throttle that mysterious friend of ours

  8. #68
    Παιδιά εγώ αγκώνες ακόμα, δεν. Γιατί κάτι διάβασα πιο πάνω για αγκώνες. Λίγο γόνατο για πουλ μουρ άβαταρ στα φόρουμ.

    Μα ρε Τέος ο Αλεξ φαίνεται πολύ "αποστειρωμένος". Λες και είναι εργαστηριακά τέλειος, ένα πράμα.

    Βέβαια εκφέρει άποψη ΑΠΟΛΥΤΗ για ένα πράγμα που μόνο θεωρητικά έχει περιεργαστεί. Κι αυτό είναι λάθος in my book που λέμε μεις εδώ. Άποψή μου , ε?
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  9. #69
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ναι, αλλά επειδή δε βλέπουμε καλά, είναι δρόμος ή πίστα; Είναι μαλάκας ή οδηγός;
    Θα βάλω τα βιντεάκια που ανεβάζεις με τις αλητείες που κάνετε στους δρόμοι, εσύ και ο Τεός....
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  10. #70
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Alex94
    Εγγραφή
    27/12/2017
    Μηνύματα
    98
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Παιδιά εγώ αγκώνες ακόμα, δεν. Γιατί κάτι διάβασα πιο πάνω για αγκώνες. Λίγο γόνατο για πουλ μουρ άβαταρ στα φόρουμ.

    Μα ρε Τέος ο Αλεξ φαίνεται πολύ "αποστειρωμένος". Λες και είναι εργαστηριακά τέλειος, ένα πράμα.

    Βέβαια εκφέρει άποψη ΑΠΟΛΥΤΗ για ένα πράγμα που μόνο θεωρητικά έχει περιεργαστεί. Κι αυτό είναι λάθος in my book που λέμε μεις εδώ. Άποψή μου , ε?
    Τι θα έπρεπε να πω κατά τη γνώμη σου φίλε; Θα ήθελα να μου απαντήσεις σοβαρά αν γίνεται.

  11. #71
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Βέβαια εκφέρει άποψη ΑΠΟΛΥΤΗ για ένα πράγμα που μόνο θεωρητικά έχει περιεργαστεί. Κι αυτό είναι λάθος in my book που λέμε μεις εδώ. Άποψή μου , ε?
    Ε καλά, δεν είναι λίγος ο κόσμος που το πιο ακραίο πράγμα που έχει κάνει στη ζωή του είναι να κατέβει (με τα πόδια ε) δύο σκαλιά ταυτόχρονα, άρα οτιδήποτε πέρα από αυτό είναι επικίνδυνο, "μαλακία", από άτομα που δε σέβονται τη ζωή τους ή/και των άλλων κτλ κτλ κτλ. Τα έχουμε ακούσει τόσες φορές, από τη γιαγιά μας, τη θεία Μαριγώ απέναντι, την κουμπάρα της... Παρακαλώ ενός λεπτού σιγή για την ανιαρή, παντελώς αδιάφορη ζωή που ζουν κάποιοι συνάνθρωποί μας. Αμήν.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Θα βάλω τα βιντεάκια που ανεβάζεις με τις αλητείες που κάνετε στους δρόμοι, εσύ και ο Τεός....
    Ναι, αλλά είδες πώς πάω στην πίστα.
    Life begins at 45°.

  12. #72
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Alex94 Προβολή μηνύματος
    Τι θα έπρεπε να πω κατά τη γνώμη σου φίλε; Θα ήθελα να μου απαντήσεις σοβαρά αν γίνεται.
    να μην πεις τίποτα ας πούμε?ή καλύτερα να άφηνες κάποια "πισινή"?να μην ήσουν τόσο απόλυτος? είναι κάτι που δεν το γνωρίζεις και άρα δε θα έπρεπε να κρίνεις τους πάντες βάσει της ελλιπέστατης αντίληψης των πραγμάτων που έχεις πάνω στο συγκεκριμένο θέμα.

    διάβασε την υπογραφή του Sniper.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  13. #73
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/11/2011
    Μηνύματα
    68
    Δε ξέρω για εσάς αλλά εμένα μου φτιάξατε το απόγευμα, καιρό είχα να πιώ καφέ και να απολαύσω τέτοιο θέμα στο motogr. Περιμένω συνέχεια...

  14. #74
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  15. #75
    μιας και μαζευτήκαμε,μπείτε όλοι στου Μπλιτζ να δείτε τις αποτυχημένες του προσπάθειες για σούζα ,με ένα μηχανάκι σχεδιασμένο να πηγαίνει στη μια.τέτοιο κουλάδι
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

Σελίδα 5 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 21/12/2015, 23:23
  2. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2014, 14:08
  3. Πέρασε τη γέφυρα του Ρίο με 300 χλμ./ώρα
    από sovaros_user στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 76
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2011, 15:48
  4. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2006, 12:26
  5. Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2004, 20:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF