Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 52 από 52

Θέμα: Άμα ο μάστορας είναι "μερακλής"...

  1. #46
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    534
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Κυρ Ζopa, δεν ξέρω αν το παρατήρησες, αλλά το εν λόγω BMW το αγόρασε ο παππούς του I-want-a-moto 10 χρόνια πριν γεννηθεί ο ίδιος.
    Φαντάζομαι ότι τότε δεν είχες ξεκινήσει ακόμα την φοβερή σου εκστρατεία πληροφόρησης κι έτσι δεν ήξερε που θα έμπλεκε ο εγγονός του 30 χρόνια μετά.

    Φαντάζομαι τον τότε Zopappou να τη λέει στον i-want-a-car

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Μαζί σου.
    Τώρα βγάλε μία φωτογραφία το όχημα σού,περιμενω να δω το κάρο με τον γάιδαρο.
    Αγαπητε τεο

    σου στελνω-αφου το ζητησες- φωτο το γαιδουρι μου, μονοκυλινδρο, αξιοπιστο, καιει λιγο, σε παει παντου σε κάθε τερεν και σου ...μιλαει...και από μαρκα..εεεεε...γερμανικοο...τσαφφφφφφφφφ και ταληροοοοοοοοο που ελεγε μια παλια ελληνικη διαφημιση....

    υ.γ ανταλακτικα πεταλα βρισκω παντου και ιμιτασιόν..χα,χα,χα....( ζοπα κυρο λεει γελιο μακραινει τη ζωη..)..χα,χα,χα..
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων bmw-donkey-big.jpg‎  
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    896
    και επειδη το διαβασα σημερα το βαζω για να δουμε τι λενε οι ιδιοι οι γερμανοι για το βιασμο της χωρας μας, ευσι για να φυγουν και τα τελευταια φυλλα συκης σε οσους υπερασπιζονται τη γερμανικη φιλοσοφια..

    http://m.tribune.gr/politics/news/ar...s-polemou.html
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της I-want-a-moto
    Εγγραφή
    24/09/2015
    Μηνύματα
    192
    Επειδή το θέμα έχει ξεφύγει θέλω να πώ ότι αγοράστηκε το κομμάτι του θόλου (12,5 ευρώ) και ότι πήγα στο μάστορα και μου είπε να του το πάω προς το τέλος της βδομάδας (απαράδεκτο αλλά τι να κάνεις) θα ανεβάσω και φώτο όταν με το καλό τελείωσει και αυτή η ιστορία!!! Φίλε zopa και κάθε zopa που διαβάζει σέβομαι απόλυτα την άποψη σου και συμφώνω σε ένα μεγάλο βαθμό καθώς προσπαθώ να έχω μια επαφή με το χώρο του αυτοκινήτου και διαβάζω πολλά που λένε για τα σημερινά αυτοκίνητα και ακούω και πολλά από γνωστούς μου!!! Κολλητός μου με ibiza III ευλαβικά συντηριμένο γιατί ο πατέρας του είναι νταλικέρης βρεθηκέ σχεδόν χωρίς λάδια μια μέρα χωρίς προφανή διαροή!!! Θείος μου με Ε46 πλήρωσε 300 ευρώπουλα για τρόμπα βενζίνης επειδή κόλησε το φλοτέρ και έδειχνε ότι ειχε κάυσιμο ενώ δεν είχε!!! Γείτονας μου με volvo καινούριο του κουτιού μόλις πέρασε η εγγύηση έκαψε εγκέφαλο και τον άφησε στη μέση του δρόμου!!! Εμένα το Ε30 δεν με έχει αφήσει ΠΟΤΕ 30 χρόνια τώρα παρά τους κ@λομηχανικούς ,παρά τα σκ@τοκαυσιμα και τους κ@λοδρομους αυτό εκεί ακόμα πάει με μονάχα τη βασική συντήρηση και κάποια πράγματα που κάνω μόνος μου γιατί όπως είπα τα οικονομικά δεν... Το μόνο του μειονέκτημα είναι τα τέλη που μας έχουν φορέσει και πληρώνω για 90 άλογα αυτοκίνητο 280 ευρώ!!! Φιλικά πάντα
    Kαταφαντασίαν επιδέξιος...

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Καλες βολτες φιλε μου και παντα σου ευχομαι τα καλυτερα...οντως ξεφυγε το θεμα αλλα καποιος επρεπε να γραψει καποια πραγματα, ετυχε στο δικο σου θρεντ..όλα καλα και να ειμαστε ολοι παντα ορθιοι..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.805
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    και επειδη το διαβασα σημερα το βαζω για να δουμε τι λενε οι ιδιοι οι γερμανοι για το βιασμο της χωρας μας, ευσι για να φυγουν και τα τελευταια φυλλα συκης σε οσους υπερασπιζονται τη γερμανικη φιλοσοφια..

    http://m.tribune.gr/politics/news/ar...s-polemou.html
    Δεν βλέπω κανένα μαστίγωμα απλές διαπιστώσεις,
    και αυτός που υπερασπίζεται την Γερμανική καταναλωτική φιλοσοφία σε πληροφορώ είσαι εσύ.
    Οι απόψεις σου ταυτίζονται απόλυτα με την πλειοψηφία των Γερμανών που γνωρίζω.
    "Τι τις κάνετε τόσες BMW που έχετε σε τόσο μικρή χώρα..."
    "Το καλύτερο αυτοκίνητο του κόσμου είναι το passat 1.4 sw"

  7. #52
    Βασικα κοιτάξτε και ποια ειναι αυτη η γερμανικη εφημεριδα που "μαστιγωνει"

    Για να μη δινεται η εντυπωση οτι τα γραφει η Μπερλινερ Αλγκεμάινε τσάιτουνγκ να πουμε...
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 65
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2015, 21:55
  2. Άμα ειναι ψώνιο ο άνθρωπΑς...
    από Cpt. Haddock στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 208
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2010, 20:15
  3. Quote
    από Mago Babidi στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2007, 22:23
  4. Ε, άμα είναι έτσι.....
    από powerphot στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 02/05/2006, 14:25
  5. Τώρα αυτό αμα είναι ανέκδοτο...
    από powerphot στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2005, 10:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF