Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 54 από 54

Θέμα: VFR800 ή BANDIT 1250

  1. #46
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    Οπως ελεγε και ενας φιλος...

    Το Bandit ειναι ενα μηχανακι που δεν βλεπεις την ωρα να το ξεφορτωθεις και μετα δεν βλεπεις την ωρα να το ξαναπαρεις..
    Χαχαχαχαχαχα ισχυει
    val

  2. #47
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/11/2009
    Μηνύματα
    892
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    Οπως ελεγε και ενας φιλος...

    Το Bandit ειναι ενα μηχανακι που δεν βλεπεις την ωρα να το ξεφορτωθεις και μετα δεν βλεπεις την ωρα να το ξαναπαρεις..
    ισχυει....

  3. #48
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/12/2019
    Μηνύματα
    8
    Ειχα το bandit έχω το vfr.
    Bandit όπλο ροπής τιμονατο πιο καλό κόψιμο στην πόλη και αξιοποξστια φουλ το ειχα με εξάτμιση φίλτρο τελική άνετα 260 χλμ με δυο άτομα και ταξίδι με 200 ανετα μέση κατανάλωση 6 λίτρα. Vfr του έχω βάλει Κιτ στο τιμόνι και στους μαρσπιεδες έτσι είναι οκ, αλλιώς κουραστικό ροπη καλή μηχανάκι που αμα θέλεις να πας ήρεμα(μέχρι 158 χλμ πριν το v-tec κατανάλωση 7λιτρα)παει αλλά ακολουθεί και βόλτα με ss τελική με φίλτρο εξάτμιση μόνη με πατεντα 268 εχω δει,είχε και άλλο, αλλά μεσα στο v-tec κατανάλωση 10 λίτρα περιπου στα συν πληρωνεις τέλη 55 ευρώ και 90 ευρώ ασφάλεια για το χρόνο ενώ ο ληστής έχει μόνο τα τέλη 120 ευρω. Επίσης η τεχνολογία του vfr είναι 10 χρόνια μπροστά από το μοντέλο του βλέπε μόνομπράτσο abs&CBS και πλαίσιο πιστας. Αρκετή ζέστη και τα δυο στην κίνηση πιο πολυ το vfr. Από τα δυο εγώ κρατάω vfr και δεν το πουλαω είναι για μένα μηχανή για πιο πολλες χρήσεις και έχω αλλάξει 26 μότο με καλυπτει για αυτό που θέλω τώρα στα κοντά στα πενηντα μου. Και ομορφιά σίγουρα το vfr κερδίζει.

  4. #49
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/12/2019
    Μηνύματα
    8
    Επίσης μην ακούω για tdm 900 το ειχα καινουργιο με remus το 2002 μπροστά και στα δυο είναι μπρίκι μόνο πρα πρα και καφετέρια με 4ρτη και τα δυο έχουν άνετα την τελική του tdm και στο ταξίδι είναι βραχοι

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.467
    Τελικά με την απορία μείναμε...τι πήρες ???

  6. #51
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.039
    Kymco Downtown 350!!!

    Πλέον αλλάξανε τα πλάνα, τα ταξιδιάρικα δεν είναι στην ημερήσια διάταξη πιά...κοιτάμε αυτά που κοιτάγαμε περίεργα πρίν απο 6-8 χρόνια....naked...
    Vi døde ikke...
    vi har aldri levd..

  7. #52
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Το σκουτερ ειναι η λογικη λυση αν κανεις οικογενεια και ακολουθησει παιδι στο καπακι!
    Η ιδανικη λυση ειναι να εχεις ένα σκουτερ και μια μηχανη που να γουσταρεις, αλλά δεν φτανουν τα κοκοψιψινια ρε γμτ!!
    Προσωπικα εχω κρατησει το vfr με το ζορι, γιατι αν το δωσω ξερω οτι μετα θα μου λειπει... Μια φορα στο τοσο κανω καμια βολτα και οποια σκεψη ειχα για να το πουλησω, φευγει...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  8. #53
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.039
    Αυτό σκοπέυω και εγώ, απλά με φρενάρει το γεγονός οτι τα 5-8χιλ που "σκεφτομαι" να δώσω, αντί να τα κάνω "γούστα" δικά μου, σκέφτομαι να επισκευάσω ενα παλιό σπιτάκι στον Κόκκινο Μύλο (22τμ) για να το νοικιάσω, ή να αγοράσω ενα τροχόσπιτο να μπεί σε ενα οικόπεδο στην Αυλίδα, να πηγαίνω με τον μικρό για κανα μπάνιο γρήγορο οταν σφίξουν οι ζέστες...
    Vi døde ikke...
    vi har aldri levd..

  9. #54
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Φιλε μετα απο παιδι, σιγουρα πανε σε δευτερη μοιρα τα ''θελω'' μας και κοιταμε τι ειναι καλυτερο για το παιδι...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. SUZUKI BANDIT 1250 S...
    από kalant στο forum Suzuki Bandit
    Απαντήσεις: 291
    Τελευταίο μήνυμα: 01/04/2014, 08:36
  2. Καταναλωση Bandit 1250;
    από Ληστης στο forum Suzuki Bandit
    Απαντήσεις: 69
    Τελευταίο μήνυμα: 22/03/2013, 01:16
  3. Τεστ 50.000 χλμ. για το Bandit 1250
    από PortisHead στο forum Suzuki Bandit
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2010, 17:03
  4. Γνωμες για Bandit 1250..
    από George_M. στο forum Suzuki Bandit
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 13:30
  5. TDM 900 vs CBF1000 vs BANDIT 1250
    από kostasmms στο forum Suzuki Bandit
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2009, 17:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF