Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 16

Θέμα: Σε μια μέρα μόνο

  1. #1
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181

    Σε μια μέρα μόνο

    Πείτε μου την αλήθεια. Όταν πάτε να αγοράσετε ένα Mega Scooter σας περνούν από τέστ "Πόσο Μαλακάς είμαι". Όποιος περάσει αυτό το τεστ, προκρίνεται στην επόμενη φάση και δίνετε εξετάσεις στο διαγώνισμα "Πόσο Μαλάκας μπορώ να γίνω". Οι επιτυχόντες έχουν το δικάιωμα να φορούν την κουβέρτα στα πόδια, μόνο αν και εφόσον βάλουν Acrapovic εξάτμιση ώστε να ακούγεται το μπουρδέλο τους από μακρυά.
    Χτεσινές συναντήσεις εντός και εκτός βρόχης με Mega Scooters: 7
    Επιβεβαιωμένος αριθμός μοναδικής Μαλακίας: 6

    Μαλάκας Νο 1:
    Κολλημενοι όλοι στην Λιοσίων, και περνάμε τα αυτοκίνητα από αριστέρα πάνω στην διαχωριστική γραμμή. Τον ακούω από πίσω που έρχεται με γκάζια και προλαβαίνω και τον βλέπω να περνάει αρίστερα μου, αναγκάζοντας το αυτόκινητο απο το αντίθετο ρεύμα να καβαλήσει πεζοδρόμιο για να μην τον χτυπήσει τον μαλάκα. Χώνεται δεξία και αναγκάζει ένα λεωφόρειο να πέσει στα φρένα με απότελεσμα όλοι οι επιβάτες να είναι κολλήμενοι πάνω στο παρπρίζ. Παρακάτω χτυπάει καθρέπτη αυτοκινήτου από δεξία και βγαίνει πρώτος στο φανάρι το οποίο είναι κόκκινο. Περνάει στεγνά με κόκκινο και στρίβει αριστερά προς τους Αγ. Αναργύρους.
    Θα μπορούσα να τον έχω έξω από την μέτρηση του μαλάκα γιατί φορούσε μπουφάν με ραφτο πίσω POLICE.
    Αν δεν τον είχε πιάσει κόψιμο πάντως και έτρεχε για τσιλιπορδιλέτο στην κοντινότερη τουαλέτα...σίγουρα προσπαθούσε να αυτοκτονήσει για τηλεοπτικούς σκοπούς αφού θα ήταν πολύ εντωπιασκός θάνατος.

    Μαλάκας Νο 2.
    Αχαρνών. Mega Scooter με τον full προβλεπόμενο εξοπλισμό, you know now κουβέρτα, υποδοχές θερμαινόμενες στα χέρια για να κρατιούνται ζεστά, φραπέ, γυαλί τεραστίων διαστάσεων, Acrapovic, φωσφοριζέ αθλητικό παπουτσάκι και ο αστράγαλος εξω. Ύψος τιμουνιού του Scooter 90 εκατοστά. ΥΨΟΣ ΖΕΛΑΤΙΝΑ 1,50m εξτρά...Τελείωνε η ζελατινά στο ίδιο ύψος με το λεωφορείο από δίπλα. Προστάτευε από τον αέρα αυτόν, την γυναίκα του (όταν θα αποκτήσει), την πεθερά του (όταν θα αποκτήσει), τα δύο παιδιά του (ξώγαμα από αρπαχτές), τον σκύλο, δύο γάτες, το ενυδρείο με τα ψάρια, τον φίκο στην βεράντα, και φυσικά την γκαρσόνα που του φτιάχνει τον καφέ.

    Μαλάκας Νο 3.
    Έρχεται δίπλα στον προήγουμενο άλλος τρισμέγιστος βλάκας με το ίδιο στυλ σαν δίδυμα αδέρφια.
    Αφού αρχικά είπα "Δεν ξαναπίνω τσίπουρα το μεσημέρι", μετά σκέφτηκα πως ΟΝΤΩΣ δεν είχα πιει...Και οι μαλάκες τις μετρούσαν τις ζελατίνες τους ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ...
    Νταξ παιδιά φαντάζομαι με τα πουλιά σας τι θα κάνετε. Διαγωνίσμος ποιος βγάζει την καλύτερη Dick Pic και διαγωνισμός ποιος θα πετάξει τα φλόκια πιο μακρυά.

    Μαλάκας Νο 4.
    Ο γνωστός και ως αρχοντομαλάκας. Χειμώνας, Κρύο, Λίγη βροχούλα, και αυτός με το κοστούμι πάνω στο Mega Scooter το τηλεφωνο σφραγισμένο μεταξυ ώμου και αυτιου, το ένα χέρι στο τιμόνι και το άλλο χέρι να κρατάει την τσάντα πανω απο το κεφάλι για να μην χαλάσει το υπέρτατο ζελεδιασμένο μαλλάκι του μωρέ και έχει να πάει σε ραντεβού...GET A CAR ρε μπαστουνόβλαχε, που όλη την διαδρομή την έχεις δει υπο κλίση λες και στρίβεις μόνο αριστέρα σε πιστα Dirt Track την ώρα που προσπαθείς να πουλήσεις συμβόλαιο ζωής.

    Μαλάκας Νο 5.
    Ο Μπαμπάς που πήρε την κόρη από το Λύκειο που κάθεται πίσω πίσω, τον γιό από το Γυμνάσιο που κάθεται στην μέση, και περιμένουν έξω από το Δημοτικό να παρούν το μικρό της οικογένειας. Λογικό θα το βαλουν να ξαπλώσει πάνω στα κεφαλιά τους. Και καλυτερη αεροδυναμικη θα εχουν και θα καλύπτουν τα κεφάλια τους απο την βροχή. Το μικρό ας βρεχτεί.

    Μαλάκας Νο 6 και Νο 7.
    Είναι αραχτοί έξω από το cafe/εστιατοριο/σουβλατζιδικο/κρεπερι, ξέρετε από αυτα τα μαγαζιά που φτιάχνουν τα πάντα από μακαρονάδες μέχρι μενταγιον φιλέτου αγριογουρουνου σωταρισμενο με ελαφριά σως από μουστάρδα και Blueberries. Ειναι πάνω στα Scooter τους, και ρίχνουν γκάζιες, μια ο ένας, μια ό αλλος και γελάνε...ΓΕΛΑΝΕ ρε μαλάκα με τις πορδές που βγάζουν τα μπουρδέλα τους...

    και όλα αυτά σε μια μόνο μέρα. ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  2. #2
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Διαγωνίσμος ποιος βγάζει την καλύτερη Dick Pic και διαγωνισμός ποιος θα πετάξει τα φλόκια πιο μακρυά.
    Τι εννοείς; Το παιχνίδι λέγεται "Πιτσικουλιές" και είναι ολυμπιακό άθλημα.





    Υ.Γ. Λίγα με τους σκουτεράδες για να μη γίνουμε πιτσικουλιές

  3. #3
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.059
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Μαλάκας Νο 1:
    Κολλημενοι όλοι στην Λιοσίων
    Όταν λες "όλοι", εννοείς "όλοι με δίτροχους γερανούς";
    Life begins at 45°.

  4. #4
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    Αν ειχα συγγραφικό ταλέντο και χρόνο να γραψω,θα έβγαζα πολλα λεφτά απο ανάλογες αρκουδοιστοριες.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    στην πολη του συνανταμε και με bmw αλλα μιας και εχεις τετοια μοτο δεν του παρατηρεις μαλλον. + η "μαγκια" του εχω λεφτα..

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    ....
    και όλα αυτά σε μια μόνο μέρα. ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ...
    ...ειπε ο παπαρομαλακας με μπεμβε 1200gs και μπηκε στο ιντερνετ να δει ποια ειναι η τελευταια ανακληση για το μπουρδελο του...


    ...αν δεν εχει για σημερα καινουργια ανακληση, περιχαρης, παει να το βγαλει βολτα μεχρι τον μηχανικο (μην ξεχνιομαστε) για προληπτικο σερβις και πιστευει οτι ειναι ο rossi (αφου εχει και αυτοκολλητακι με το #46 πανω), αλλα ουσιαστικα ειναι κουλατζα απο τις λιγες και καθυστερει ολα τα δικυκλα απο πισω του με τους γαμωκυλινδρους να βρισκουν παντου...


  7. #7
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    στην πολη του συνανταμε και με bmw αλλα μιας και εχεις τετοια μοτο δεν του παρατηρεις μαλλον. + η "μαγκια" του εχω λεφτα..
    Οχι αγαπητε μου...Ειναι άδικο για όλους τους υπολοιπους μαλακες να συγκρινεις τους ΒΜWδομαλάκες με αυτούς. Είναι απλά εκτός συναγωνισμού και κάθε αντίδρασης.

    Μιλάς με τύπο που έχει πάει στον Βαγιανέλη (στο παλιο μαγαζί) έχει απ εξω 20 GS για σερβις και γκρινιαζουν όλοι "ακουγεται ενα τσικ τσικ από το τιμόνι", "μετα τα 380 μου τρέμει το κεφάλι", "τα λαδια μου τα θελω 15 1/2 W 40 2/8" και πολλές ακόμη μαλακίες...και με το που παρκάρω το δικο μου, μαζευαν τα μηχανακια τους μην τυχον και πέσει κανενας κόκος σκόνης...Εχω μπει στον Τασο τον Βαγιανελη και πεταω τα κλειδια μου στο γραφειο του φωνάζοντας ΕΙΣΤΕ ΚΛΕΦΤΕΣ. ΕΙΣΤΕ ΑΛΗΤΕΣ. ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΑΤΕ...ΕΔΩΣΑ 16000 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΣΙΚ ΤΣΙΚ, ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ, ΔΕΝ ΚΑΙΕΙ ΛΑΔΙΑ...ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ BMW....

    Από τότε καθε φορα που με βλεπει αρπάζει ένα ροποκλειδο και με κυνηγάει
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  8. #8
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ...ειπε ο παπαρομαλακας με μπεμβε 1200gs και μπηκε στο ιντερνετ να δει ποια ειναι η τελευταια ανακληση για το μπουρδελο του...


    ...αν δεν εχει για σημερα καινουργια ανακληση, περιχαρης, παει να το βγαλει βολτα μεχρι τον μηχανικο (μην ξεχνιομαστε) για προληπτικο σερβις και πιστευει οτι ειναι ο rossi (αφου εχει και αυτοκολλητακι με το #46 πανω), αλλα ουσιαστικα ειναι κουλατζα απο τις λιγες και καθυστερει ολα τα δικυκλα απο πισω του με τους γαμωκυλινδρους να βρισκουν παντου...


    Εσενα δεν θυμαμαι....πότε σε ειχα κερασει τσαι και ακομη ποναει ο κωλος σου;;;

    (βλαμμένε)


    (βλαμμένε)


    (βλαμμένε)
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Εσενα δεν θυμαμαι....πότε σε ειχα κερασει τσαι και ακομη ποναει ο κωλος σου;;;

    (βλαμμένε)


    (βλαμμένε)


    (βλαμμένε)
    Τότε που πήγες να κάνεις το backflip...
    ...,αλλά εμεινες με το π'λι στο χέρι....



    Χαζουλιακα...

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    devil's animal
    για προληπτικο σερβις και πιστευει οτι ειναι ο rossi (αφου εχει και αυτοκολλητακι με το #46 πανω

    Το 46 δεν το ειχε και ο ψηλός Κεβιν που πηγαινε φετα με το Rainy?

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    Παντως και εδω Μυτιλήνη το κατ εξοχην εντουρονησι κυκλοφορουν πολλά μα πολλα Mega scooter...και καλά οι μπαρμπαδες δικαιλουγουνται....αλλά τα τεκνα με το τζελ 2 δαχτυλα?

  12. #12
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    Τότε που πήγες να κάνεις το backflip...
    ...,αλλά εμεινες με το π'λι στο χέρι....



    Χαζουλιακα...
    GAY POST ALERT

    Σ' αγαπαω μωρο μου....γι' αυτο καταλαβαινόμαστε!!!!
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  13. #13
    κλαιω!!! θεος ο φιλος και χειμαρος!

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leo1964
    Εγγραφή
    01/12/2015
    Μηνύματα
    709
    Γέμισε η επικράτεια νεομαλάκες...κατι σαν το Νεοέλληνες
    Οι καλοί άνθρωποι δεν χρειάζονται νόμους για να ενεργούν υπεύθυνα, ενώ οι κακοί άνθρωποι θα βρουν τρόπους να τους παρακάμψουν. -Πλάτων-

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    604
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Μανολης67 Προβολή μηνύματος
    devil's animal
    για προληπτικο σερβις και πιστευει οτι ειναι ο rossi (αφου εχει και αυτοκολλητακι με το #46 πανω

    Το 46 δεν το ειχε και ο ψηλός Κεβιν που πηγαινε φετα με το Rainy?
    https://upload.wikimedia.org/wikiped...93_JapanGP.JPG

    Το 34 ειχε ο ψηλος Κεβιν

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ρουμανία σε μιά μέρα
    από bonepeeler στο forum Πληροφορίες
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 09/07/2011, 12:31
  2. Βοηθεια σε μια ερωτηση
    από lagel στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2004, 09:42
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 15/12/2003, 16:06
  4. Σας καλοσορίζουμε σε μία νέα κατηγορία
    από Webmaster στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2003, 00:11
  5. Ένας τύπος πηγαίνει μια μέρα σε ένα μπαρ
    από niko13g στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/11/2003, 09:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF