Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 30

Θέμα: MotoGp 2018 video pass

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988

    MotoGp 2018 video pass

    Ξερει κανεις ποσα ατομα μπορουν (αν μπορουν) να δουν μεσα απο το Video pass?
    Λεει για 4-6 Multiscreen αλλα δεν καταλαβαινω αν ειναι 4 συγχρονως.
    Θελω να κανω συνδρομη με 4 φιλιυς μου γιαυτο ρωταω... Ωστε να μοιραστουμε τα εξοδα.
    Για ριξτε φωτα οι γνωστες...
    Ευχαριστω.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nik69
    Εγγραφή
    26/12/2014
    Μηνύματα
    589
    To multiscreen είναι για να για να βλέπεις από διαφορετικές κάμερες που επιλέγεις εσύ τον αγώνα και δουλεύει σε κάποιες περιόδους(νομίζω στα ελεύθερα δοκιμαστικά δεν παίζει). Δεν έχει σχέση με τις συσκευές που συνδέονται.
    Το video-pass δέχεται μόνο μια ip address . Μπορείς σε ένα σπίτι πχ να βλέπεις από όσες συσκευές έχεις αλλά μόνο από μία κοινή σύνδεση.
    Μέχρι το 2012 δεν μας είχαν πάρει χαμπάρι.(είχα κωδικούς από έναν γνωστό μου Ιταλό). Μετά το κατάλαβαν.

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Α ωραια.
    Ευχαριστω πολυ!!!

  4. #4
    VR 46 Το avatar του/της Akalestos
    Εγγραφή
    23/01/2018
    Μηνύματα
    450
    Τελικα συμφερει? Λεει γενικα? Γτ κι εγω ψαχνομαι μεσω ιντερνετικων σαιτ να δω τον αγωνα.

  5. #5
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Akalestos Προβολή μηνύματος
    Τελικα συμφερει? Λεει γενικα? Γτ κι εγω ψαχνομαι μεσω ιντερνετικων σαιτ να δω τον αγωνα.
    Εννοειται συμφερει 100% αν εχεις αξιοπρεπη συνδεση ιντερνετ.Κι εγω καποια στιγμη σιχτιρισα με τα λινκ που κολλανε και ειδα καναδυο αγωνες μεμονωμενα.Και μετα κανονικη συνδρομη.Φετος παω στην δευτερη χρονια.Απολυτα ευχαριστημενος,αξιζει εως το τελευταιο ευρω

  6. #6
    VR 46 Το avatar του/της Akalestos
    Εγγραφή
    23/01/2018
    Μηνύματα
    450
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    Εννοειται συμφερει 100% αν εχεις αξιοπρεπη συνδεση ιντερνετ.Κι εγω καποια στιγμη σιχτιρισα με τα λινκ που κολλανε και ειδα καναδυο αγωνες μεμονωμενα.Και μετα κανονικη συνδρομη.Φετος παω στην δευτερη χρονια.Απολυτα ευχαριστημενος,αξιζει εως το τελευταιο ευρω
    Και με ποσα € ανανεωσες ? Γτ για 1η φορα ειδα ζητανε μεχρι στιγμης 140 €

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nik69
    Εγγραφή
    26/12/2014
    Μηνύματα
    589
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Akalestos Προβολή μηνύματος
    Και με ποσα € ανανεωσες ? Γτ για 1η φορα ειδα ζητανε μεχρι στιγμης 140 €
    Μέχρι πρόπερσι η ανανέωση ήταν στα 90€ περίπου.
    Ξαφνικά χωρίς καμιά προειδοποίηση το κάνανε 120 και μάλλον φέτος 140.
    Επιπλέον φέρονται σαν το ελληνικό κράτος. Εάν ξεχαστείς και δεν ξεκλικάρεις την επιλογή auto-renewal στον λογαριασμό σου σου τραβάνε στο τέλος της σαιζόν αυτόματα για την επόμενη.
    Εάν τώρα δεν ανανεώσεις τον Νοέμβριο τότε σου έρχεται ειδοποίηση και πληρώνεις μόνο 1€ για το ενδιάμεσο μέχρι την αρχή τον Μάρτιο και εάν περιμένεις μέχρι την τελευταία στιγμή στον 1ο αγώνα πιθανόν να γλιτώσεις άλλα 10-20€ που θα σου κάνουν προσφέροντας έκπτωση. (γι'αυτό ο παραλληλισμός με την Ελλάδα. Οι καλοπληρωτές είναι οι μαλάκες της υπόθεσης).

    Προσωπικά τα 140€ τα θεωρώ πολλά και γι'αυτό έκοψα. Προτιμώ να τα κάνω βόλτες με το μηχανάκι παρά να κοιτάζω τις ακριβοπληρωμένες ξινές πριμαντόνες.

    Εάν είσαι φανατικός πιθανόν τα λεφτά να σου φαίνονται λίγα ή ικανοποιητικά.
    Όλα είναι ζήτημα προσωπικών επιλογών και οικονομικής ευχέρειας.

    Τα πλεονεκτήματα είναι ότι βλέπεις ότι θες όποτε θες και σε επανάληψη καθώς και ότι υπάρχει στο αρχείο τους από το 1992.

  8. #8
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Akalestos Προβολή μηνύματος
    Και με ποσα € ανανεωσες ? Γτ για 1η φορα ειδα ζητανε μεχρι στιγμης 140 €
    140 ειναι,σε 4 μηνιαιες δοσεις.Πολλά ή λιγα,η τσεπη του καθενος το κρινει.Για μενα που παρακολουθω πολυ εντατικα το motogp ειναι μια τιμια τιμη για αυτα που σου προσφερει.Το οτι γλυτωσα τα καντηλια για τα λινκ που κολλανε,ειναι ενας καλος λογος να μου φαινεται ΟΚ η τιμη!
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  9. #9
    χλεμπονιαρης
    Εγγραφή
    12/05/2013
    Μηνύματα
    1.345
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Akalestos Προβολή μηνύματος
    Τελικα συμφερει? Λεει γενικα? Γτ κι εγω ψαχνομαι μεσω ιντερνετικων σαιτ να δω τον αγωνα.
    Δεν αξίζει.
    Πλέον μπορείς να βρεις 720p stream χωρίς λεφτα. Στην χειρότερη αν θες το βλέπεις σε κακη ποιότητα.
    Επίσης μπορείς να περιμένεις 2-3 ώρες απο οταν τλεειωσεις και να τα βρεις στο daily motion ή στο YouTube κτλ σε 720p. Να το δεις με την ησυχία σου που λέμε.
    Κάθε σεσιον , όχι μόνο τον αγώνα.
    Αν δεν ξέρεις τι είναι daily motion ή το YouTube , και ζεις κάτω από πέτρα, σκας 3 ευρώ x19 νομίζω σε καφετέρια και είσαι στα λιγότερα από τα μισά λεφτά κάτω.
    1,5 ευρώ για κόκα κόλα ή πορτοκαλιδτσα αν είναι τζαμπατζης και το κόστος πέφτει ακόμα περισσότερα.
    Εν τέλει, κανείς φιλαράκι τον ιδιωκτητη της καφετέριας και σου βγαίνει τζάμπα
    Εγώ απορώ πως ο κόσμος πληρώνει, όχι γιατί δεν πληρώνει.

  10. #10
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mario27 Προβολή μηνύματος
    Δεν αξίζει.

    Εγώ απορώ πως ο κόσμος πληρώνει, όχι γιατί δεν πληρώνει.
    Θα σου πω για μενα,που μπορω να μιλησω:
    Πληρωνω γιατι...
    1)Θελω να βλεπω ΟΛΑ τα session,δοκιμαστικα,ελευθερα,αγωνες,tests την στιγμη που γινονται,χωρις κολληματα και ψαξε να βρεις λινκ,να βλεπεις δεκα λεπτα,μετα να κολλαει κι αντε φτου απ'την αρχη,
    2)Αν εχω κεφια μπορει να θελω να δω καναν αγωνα απο περυσι,προπερσι ή και 20 χρονια πισω,
    3)Το ποσό των 12 ευρω τον μηνα δεν μου φαινεται τραγικο,αν το εβλεπα εξω σιγουρα θα μου κοστιζε παραπανω.
    4)Να μην μιλησουμε βεβαια για την HD ποιοτητα εικονας και το εξαιρετικο αβανταζ να βλεπεις motogp με Nick Harris(μεχρι φετος) κι οχι ΔελταΔελτα στο μικροφωνο!
    Να αφησω για το τελος την εξυπνη και καλα,ελληνικοτατη προσεγγιση,πιασε φιλια με καποιον ιδιοκτητη καφετεριας(ο οποιος το εχει πληρωσει κανονικοτατα) για να βλεπεις εσυ στο τζαμπα και να κοκκορευεσαι κιολας οτι και καλα τους επιασες ολους κοροιδα ,κι αναρωτιεσαι μετα γιατι πληρωνουν οι αλλοι?ΑΝ ειχα καφετερια οσοι θα ερχοντουσαν με τετοια μυαλα,θα επαιρναν κοκκινη καρτα...
    Ελπιζω και στην δικη σου προσωπικη δουλεια να μην εχεις τετοιους "φιλους".
    Εντελως φιλικα!
    Τελευταία τροποποίηση από Vstrommer71; 28/01/2018 στις 15:34.
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  11. #11
    χλεμπονιαρης
    Εγγραφή
    12/05/2013
    Μηνύματα
    1.345
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    Θα σου πω για μενα,που μπορω να μιλησω:
    Πληρωνω γιατι...
    1)Θελω να βλεπω ΟΛΑ τα session,δοκιμαστικα,ελευθερα,αγωνες,tests την στιγμη που γινονται,χωρις κολληματα και ψαξε να βρεις λινκ,να βλεπεις δεκα λεπτα,μετα να κολλαει κι αντε φτου απ'την αρχη,
    2)Αν εχω κεφια μπορει να θελω να δω καναν αγωνα απο περυσι,προπερσι ή και 20 χρονια πισω,
    3)Το ποσό των 12 ευρω τον μηνα δεν μου φαινεται τραγικο,αν το εβλεπα εξω σιγουρα θα μου κοστιζε παραπανω.
    4)Να μην μιλησουμε βεβαια για την HD ποιοτητα εικονας και το εξαιρετικο αβανταζ να βλεπεις motogp με Nick Harris(μεχρι φετος) κι οχι ΔελταΔελτα στο μικροφωνο!
    Να αφησω για το τελος την εξυπνη και καλα,ελληνικοτατη προσεγγιση,πιασε φιλια με καποιον ιδιοκτητη καφετεριας(ο οποιος το εχει πληρωσει κανονικοτατα) για να βλεπεις εσυ στο τζαμπα και να κοκκορευεσαι κιολας οτι και καλα τους επιασες ολους κοροιδα ,κι αναρωτιεσαι μετα γιατι πληρωνουν οι αλλοι?ΑΝ ειχα καφετερια οσοι θα ερχοντουσαν με τετοια μυαλα,θα επαιρναν κοκκινη καρτα...
    Ελπιζω και στην δικη σου προσωπικη δουλεια να μην εχεις τετοιους "φιλους".
    Εντελως φιλικα!
    Δεν του λέω να γίνει φίλος με τον ιδιοκτήτη. Ειρωνεύομαι τον ίδιο τον εαυτό μου γιατί το ξεφτιλισα να του δώσω την φθηνότερη επιλογή αν δεν πληρώσει για το pass. 12 δώδεκα για σένα να μην είναι τραγικό, αλλά ο άλλος μπορεί να μην μπορεί να δώσει ή να μην θέλει να τα δώσει ή ότι είπε ο nik69 κτλ κτλ. Δεν τον ξέρεις προσωπικά αυτόν που μιλάς.
    Δεν του λεω τι να κανει, του δίνω επιλογές αν αποφασισει να μην πληρώσει. Κατάλαβες διαφορετικά πράγματα.

    Edit και γω hd τα βλέπω fp,q, αγώνες, είτε από τιβί ή τάμπλετ ειτε live είτε όποτε θελω, χωρις να πληρώνω.
    Τελευταία τροποποίηση από mario27; 28/01/2018 στις 20:09.

  12. #12
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.703
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mario27 Προβολή μηνύματος
    Δεν του λέω να γίνει φίλος με τον ιδιοκτήτη. Ειρωνεύομαι τον ίδιο τον εαυτό μου γιατί το ξεφτιλισα να του δώσω την φθηνότερη επιλογή αν δεν πληρώσει για το pass. 12 δώδεκα για σένα να μην είναι τραγικό, αλλά ο άλλος μπορεί να μην μπορεί να δώσει ή να μην θέλει να τα δώσει ή ότι είπε ο nik69 κτλ κτλ. Δεν τον ξέρεις προσωπικά αυτόν που μιλάς.
    Δεν του λεω τι να κανει, του δίνω επιλογές αν αποφασισει να μην πληρώσει. Κατάλαβες διαφορετικά πράγματα.

    Edit και γω hd τα βλέπω fp,q, αγώνες, είτε από τιβί ή τάμπλετ ειτε live είτε όποτε θελω, χωρις να πληρώνω.
    Mario27 βαζε τα link με τα hd τώρα που ξεκίναει η σεζόν να βλέπει κ ο κόσμος όπως εσύ ωστε να μην πληρώνουν τζάμπα.
    Ride(s) the wind of change...

  13. #13
    VR 46 Το avatar του/της Akalestos
    Εγγραφή
    23/01/2018
    Μηνύματα
    450
    Οχι ρε παιδες 140 € δε τα δινω μου καθεται καπως! Κι εγω τρελος ειμαι βλεπω ολο το Π.Σ.Κ βλεπω δοκιμαστικα βλεπω post/pre season testing κτλ αλλα οχι ειπαμε οκ... λινκ και Youtube μια χαρα!

  14. #14
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.108
    Εντάξει, παιδάκια, κάποιοι τα δίνουν, κάποιοι όχι. Δεν έχει κανένα νόημα αυτή η συζήτηση. Κι εγώ δε θα έδινα ούτε μισό ευρώ για τηλεόραση, αλλά εδώ υπάρχουν άνθρωποι που πληρώνουν για να βλέπουν ελληνική μπάλα. Τι να κάνουμε τώρα... Κάντε αυτό που γουστάρετε, αφήστε τους υπόλοιπους να κάνουν αυτό που γουστάρουν.
    Life begins at 45°.

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    νομιζω οτι η καλυτερη λυση ειναι το κατεβασμα του αγωνα απο racing for me, 2-3 ωρες μετα τον αγωνα...
    πλεονεκτηματα:
    1) ειναι τσαμπα
    2) μπορεις να δεις σε full hd χωρις κολληματα
    3) ακους εσυ οποιον σχολιαστη θελεις αφου εχεις επιλογη ως προς το αρχειο (για τους μαζοχες: οχι δεν εχει επιλογη για ΔΔ)
    4) μπορεις ανα πασα στιγμη να παγωσεις επειδη π.χ. χτυπησε τηλ., χτυπησε το παιδι σου, κ.α. και να ξαναξεκινησεις απο εκει που σταματησες χωρις να χασεις δευτερολεπτο δρασης...
    5) μπορεις να πας σε οποιαδηποτε δουλεια-υποχρεωση την ωρα του αγωνα, ή για μπανιο (το καλοκαιρι) και να μην σε νοιαζει αν θα το χασεις...
    6) σαν αρχειο μπορεις να το μεταφερεις και να το δεις οπουδηποτε αρκει να υπαρχει υποδοχη usb...στην δουλεια, στο εξοχικο, στο σπιτι φιλου, κλπ...

    μειονεκτηματα.......
    το εξης 1: δεν πρεπει να μαθεις το αποτελεσμα του αγωνα...δλδ αποκλειονται τα μοτοσυκλετιστικα sites ή το ανοιγμα του εκαστοτε thread του moto.gr...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. MotoGP pre-season 2018
    από mario27 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 198
    Τελευταίο μήνυμα: 01/04/2018, 17:29
  2. Motogp video pass
    από super_toto στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 21/03/2014, 11:43
  3. Motogp Test Phillip Island VIDEO!!!
    από DrIoannis στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2007, 14:26
  4. new motogp 800cc test video
    από ruyjin στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2006, 11:21
  5. Full Video Race MotoGP France Real Player Format
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2005, 15:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF