Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 30

Θέμα: Ιστορίες Βαυαρικής Νυκτός μόνο για επιδέξιους κώλους με μεταξωτά βρακιά

  1. #1
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187

    Ιστορίες Βαυαρικής Νυκτός μόνο για επιδέξιους κώλους με μεταξωτά βρακιά

    Ανοιξα την τζαμόπορτα της Βαυαρικής αντιπροσωπείας και με υποδέχτηκε ο μπάτλερ με ένα ποτήρι σαμπάνια. Με οδήγησε στον υπεύθυνο προσωπικό μου μάνατζερ όπου με περίμενε με ένα μεγάλο χαμόγελο. Καποιον μου θύμιζε αυτός αλλά δεν μπορούσα να θυμηθώ ακριβώς. Δεν μπορούσα να καταλάβω αν είναι τα γυαλιά, τα μικροσκοπικά μάτια, το στραβό χαμόγελο ή η αναπηρική του καρέκλα. Πάντως φαινόταν καλός άνθρωπος. Του ζήτησα να μου δώσει κόστος για το δεξί μπροστινό φλας της μοτοσυκλέτας μου την ώρα που με κέρναγε ένα Κουβανέζικο πούρο και το τελευταίο πράγμα που θυμάμαι είναι ένας πόνος στον σβέρκο, εμένα να πέφτω και να βλέπω τον άσχημο μηχανικό με τα στραβά δόντια από πάνω μου με ένα ροπόκλειδο στα χέρια.

    Ξύπνησα με ένα δυνατό πονοκέφαλο και ένα φως στα μάτια να με χτυπάει. Προσπάθησα να γυρίσω το κεφάλι αλλά ηταν ακινητοποιημένο στην καρέκλα. Το ίδιο και τα χέρια μου. Μπροστά μου στεκόταν εκείνος ο μάνατζερ. Βολφανγκ νομίζω τον έλεγαν. Με κοίταξε χαιρέκακα λέγοντας μου "Αφου ντεν εκετε λεφτα τι θέλετε και αγκοράζετε τα υπέροχα Βαυαρικά μηχανήματα μας. Τέλω όλα τα λέφτα σας. Τέλω τα σπιτια σας. Τέλω ντον γκωλο σας.". "Δεν έχω λεφτά", ψέλλισα. "Τα μεταξωτα βρακιά σου τώρα". Κοίταξα τριγύρω και είδα και άλλους όμηρους σε διπλάνα δωματιάκια. Παντού ίσχυε το ίδιο. Ανθρωποι έκλαιγαν. Κάποιος λύθηκε ξέφυγε και έφυγε τρέχοντας για το παράθυρο φωναζοντας "Σοιχιροοοο Χόνταααα", και πήδηξε έξω στο κένο. Μετα από μερικά δευτερόλεπτα ακούστηκε ο γδούπος στο έδαφος.


    "Δεν σου χρωστάω τίποτα του είπα σε μια κρίση θάρρους. "Ο Σώρρας λέει πως τα ανταλλακτικά πρέπει να είναι δωρέαν γιατι σας τα έχουμε πληρωμένα σε λογαριασμό υπέρακτιο". Μου έριξε μια σφαλιάρα λέγοντας μου "στο τέλος θα κάνεις αυτό που θέλω εγώ". Εβγαλε ένα σπρέυ από την τσέπη της καρέκλας και με ψέκασε στο πρόσωπο. "Εγκω σε ψεκάζω, εσυ κανει οτι τέλω. Θα μου πληρώσεις τα 5 Ευρώ για το φλασάκι ΤΕΛΕΙΣ ΝΤΕΝ ΤΕΛΕΙΣ", φώναξε υστερικά. Ένιωσα να ζαλίζομαι και βρέθηκε με ένα τηλέφωνο στο αφτί. "Γυναίκα, πούλα τα μεταξωτά βρακιά μας, πούλα και τα μεταξωτά σεντόνια. Πούλησε και το μεταξωτό βρακάκι του μικρού. Πρέπει να πληρώσω τα 5 ευρώ σε αυτόν τον καλό άνθρωπο τον Βολφανγκ.". Ακούσα το τηλέφωνο να κλείνει και τα μάτια μου να βαραίνουν. Τελικά έτσι είναι να σε ψεκάζουν, σαν να πίνεις μπάφο.
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  2. #2
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    Ξύπνησα νιώθοντας μια λάμα στο αριστερό μου χέρι. Κοίταξα και είδα θολά μια μελαχροινή με μεγάλα βυζιά να κόβει τα δεσμά. Με τα βυζιά καθάρισε η όραση μου τελείως. Κοίταξα δίπλα και είδα ένα Ducati να στάζει λάδια στο πάτωμα. "Πρέπει να φύγουμε", μου είπε με χαρακτηριστική Ιταλική προφορά. Δίπλα το GSάκι μου ήταν πριζωμένο στον εγκέφαλο και είχε ήδη γράψει 2746 κωδικούς λαθών. Καβάλησα πίσω της στο Ducati και την έσφιξα με τα χέρια μου χουφτώνοντας το στήθος της. Άνοιξε το γκάζι και σπινιάραμε πάνω στα λάδια απλωνοντάς τα σε όλο τον χώρο. Ακουσα φωνές πίσω και είδα Γερμανούς να γλυστρούν και να πέφτουν στα λάδια. Βγήκαμε στο φως και αναπτύξαμε ταχύτητα προς εκεί που έδυε ο ήλιος.

    Έκοψε ταχύτητα και μπήκε σε ένα συνοικιακό συνεργείο. Ειδα τον μηχανικό γονατισμένο πάνω από ένα λυμμένο παπί, με το παντελόνι του να έχει κατεβεί τόσο χαμηλά που διέκρινα πως έχει κάνει λεύκανση πρωκτού. Τριγύρω μικροκαμωμένοι νιντζα κοίταζαν ακίνητοι τον μηχανικό να προσπαθεί να βγάλει ένα εξάρτημα. Σήκωθηκε και μας κοίταξε με αηδία. "Δεν σου έχω πει μωρή να μην βάζεις τέτοια μπουρδέλα στο συνεργείο μου; Ποιος θα σφουγγαρίσει τα λάδια τώρα;" της είπε και της άστραψε ένα δυνατό χαστούκι. Αυτή τον κοίταξε με μάτια γεμάτα λατρεία και έφυγε προς το κουζινάκι, ενώ εγώ πήγα να τον αρπάξω για να την υπερασπιστώ. Αλλωστε αυτή μου είχε σώσει την ζωή από τους Βαυαρούς. Δυο ακονισμένοι δίσκοι συμπλέκτη βρέθηκαν στον λαίμο μου ενώ οι νίντζα με είχαν περικυκλώσει..γ

    Ο Μάστορας γέλασε τρανταχτά. "Μόνο οι Ιάπωνες φίλε μπορούν να το κάνουν αυτό.". "Οι Γερμανοί είναι φίλοι μας και θέλουν το καλό τους", συνέχισε, "αλλά δεν ανέχομαι από έναν Ελληνα να πουλήσει τα μεταξωτά του σώβρακα για ένα φλασάκι. Οταν εμείς βγάζαμε φλασάκια φίλε αυτοί κουνούσαν τα χέρια πάνω στα δέντρα. Το ήξερες οτι ο Μεγαλέξανδρος είχε βάλει φλας στον Βουκεφάλα; Ακόμη και οι Σπαρτιάτες είχαν φλας πάνω στις ασπίδες τους για να ξέρουν την θέση τους". Είχα μείνει άφωνος. Πως αυτός τα ήξερε όλα αυτά; "Θα σε συνοδεύσουν οι νίντζα μου στην Ιαπωνική Αντιπροσωπεία...", "Σοιχιρο", φώναξαν όλα μαζί, "Σκαστε", τους είπε, "και θα πάρεις ένα φλάς Ι Α Π Ω Ν Ι Κ Ο", είπε τονίζοντας κάθε γράμμα. "Θα μου το φέρεις εδώ και μόνο εγώ σαν γνήσιος Ελληνας μπορώ να το ταιριάξω". Με έβαλαν πεντακάβαλο σε ένα 6βόλτο παπί του 1977 και φύγαμε ανάμεσα στα αυτοκίνητα.

    Στην είσοδο μας υποδέχτηκε μια Γκέισα. Μου χαμογέλασε και με πήρε αγκαζέ να με οδηγήσει μέσα. "Αφήστε παρακαλώ 5 Ευρώ για την είσοδο". Άφησα το 5ευρω στο μηχανήμα και η πόρτα άνοιξε. Καλοκουρδισμένα ρομποτάκια έτρεχαν αριστερά δεξιά μεταφέροντας ανταλλακτικά. Μου έσκασε ένα φιλί και με άφησε μπροστα σε ένα γκισέ. Ενα φλάς άσχετο με το δικό μου βρέθηκε μπροστα μου. "Δύο Ευρώ παρακαλώ", ακούστηκε μια φωνή και άνοιξε μια σχισμή. Αφησα το 2ευρω και πήρα το φλάς. Μια άλλη Γκέισα ήρθε γυμνή μπροστά μου, με αγκάλιασε με το στήθος της να πάλλεται πάνω μου. Με πήρε από το χέρι και με οδήγησε προς μια άλλη πόρτα. "Δεκαπέντε Ευρώ για την έξοδο παρακαλώ". Αφησα ένα 20Ευρω και περίμενα τα ρέστα. Η πόρτα άνοιξε και η Γκέισα με έσπρωξε έξω.

    Οι νίντζα με έβαλαν στο παπί και με ιλλιγγιώδη ταχύτητα με οδήγησαν πίσω στο συνέργειο...Ο μάστορας πήρε το φλάς με κοίταξε συγκαταβατικά και έκανε μια κίνηση στον αέρα σαν ευλογία. "Πάρε με τηλέφωνο μετά από 5 μήνες και θα σε έχω έτοιμο. Την μηχανή σου την έχω φέρει εδώ και θα την κρατήσω μέχρι να τελειώσει. Θα στην φτιάξω όπως μόνο ένας Ελληνας πατριώτης μπορεί να την φτιάξει". Ενιωσα το στόμα μου να στραβώνει. Πέντε μήνες; Πέντε μήνες; Ακούσα μια γυναικεία φωνή να λέει το όνομα μου...Γύρισα και κοίταξα την μελαχροινή Ιταλίδα με τις βυζάρες να φωνάζει "Σοφιανέεε. Σοφιανέεε μ ακούς;". Ένιωσα ένα τράνταγμα και μια σφαλιάρα. Ανοιξα τα μάτια μου και είδα την γυναίκα μου. "Τι θα γίνει ρε συ; Θα ξυπνήσεις καμμιά φορά; Πρέπει να πας τα παιδιά στο σχολείο. Καί μάζεψε τα σάλια σου που έχουν τρέξει στο σαγόνι σου. Ποιος ξέρει ποια ξέκωλα έβλεπες πάλι στον ύπνο σου."

    Κοίταξα τριγύρω και δεν μπορούσαν καταλάβω ποιος είμαι, που είμαι και γιατί είμαι εκεί. Κοίταξα στο κομοδίνο και είδα έναν ακονισμένο δίσκο συμπλέκτη σαν αστεράκι νίντζα...
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gior-gos
    Εγγραφή
    22/02/2014
    Μηνύματα
    1.233
    Απιστευτος!!!

  4. #4
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Έπος....
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Μιλάμε για πόνημα!!!

  6. #6
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    Εμπνευστηκα απο κάποιο zopa απο εδώ...

    Να ναι καλα ο ψεκασμένος και υποψιασμενος Ελληνας που άνοιξε τα ματια

    https://www.moto.gr/forums/showthrea...highlight=ε30
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  7. #7
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Εγώ περιμένω την αφήγηση του backflip της υπογραφής σου.....
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  8. #8
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Εγώ περιμένω την αφήγηση του backflip της υπογραφής σου.....
    Υπάρχει κάπου απο αρχαιοτάτων χρόνων κάπου εδώ μέσα μαζί με φωτο
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  9. #9
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    το τελευταιο καλό πάντως προ διετίας, που με κράτησε και δυο χρονια χωρίς να καβαλάω

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Ποναει το γαμηδι...πολυ...και τωρα ποναει αλλου....Κυριοι ειμαι με ενα σπασμενο χέρι (δεξι) και 5 πλευρά σπασμένα εδω και 15 μέρες μετά από ερωτική επαφή με την ασφάλτο στην ΕΟ στο ύψος της Μεταμορφωσης...ΠΡΙΝ ΟΜΩΣ αγκαλιάσω την άσφαλτο....ΠΕΤΑΓΑ ΣΑΝ ΤΟΝ SUPERMAN...
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  10. #10


    ταλέντο.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  11. #11
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Υπάρχει κάπου απο αρχαιοτάτων χρόνων κάπου εδώ μέσα μαζί με φωτο
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    το τελευταιο καλό πάντως προ διετίας, που με κράτησε και δυο χρονια χωρίς να καβαλάω
    No pictures, never happened.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #12
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    ωραίος!

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Εμπνευστηκα απο κάποιο zopa απο εδώ...

    Να ναι καλα ο ψεκασμένος και υποψιασμενος Ελληνας που άνοιξε τα ματια

    https://www.moto.gr/forums/showthrea...highlight=ε30
    Ναι ,είχες ανάγκη εσύ το Ζόπα για έμπνευση...

  14. #14
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    No pictures, never happened.
    Πες οτι το εχεις σβησει επειδη ηταν παλιο...Να σε κυνηγαω να σε πατησω με την χοντρη!!!!!!
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  15. #15
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Πες οτι το εχεις σβησει επειδη ηταν παλιο...Να σε κυνηγαω να σε πατησω με την χοντρη!!!!!!
    Για λέγε......κουλατζα ο sniper;
    Να ξέρουμε δηλαδή να τον φωνάζουμε sleeper από εδώ και μπρος...





    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τέλη κυκλοφορίας με το μήνα - αλλά μόνο για δίλιτρα και πάνω;
    από cityfly στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 24/07/2013, 19:05
  2. Black Humour με τον Pavarotti - μονο για τραπεζικούς...
    από Cpt. Haddock στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2007, 10:08
  3. Σηναντηση με την ιωαννα για css μονο για μελη του motogr
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 84
    Τελευταίο μήνυμα: 11/08/2005, 08:45
  4. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2004, 19:46
  5. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2003, 15:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF