Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 51

Θέμα: Επεξήγηση υπογραφής, ΒΑCKFLIP με R1200GS (παλιά ιστορία)

  1. #1
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.188

    Επεξήγηση υπογραφής, ΒΑCKFLIP με R1200GS (παλιά ιστορία)

    Λοιπόοοοοοον. Λεπτομερής περιγραφή

    Σάββατο 7 Οκτωβρίου του Σωτήριου Έτους 2006, βράδυ, και έγω βλέπω και ξαναβλέπω στο DVD Nitro Circus και τον Travis Pastrana εκείνη την εποχή να κάνει τα πρώτα Backflip της ιστορίας, την ώρα που εγώ θυμάμαι τι έκανα με το ποδήλατο ώς πιτσιρικάς. Τεράστια μαλακία αφού την επόμενη μέρα το πρωί είχα κλείσει με τους κουλούς για χώματινη βόλτα με τις χοντρές.

    Κυριακή πρωί, στο μπουγατσάδικο στην Καραμανλή.
    Είμασταν 5 αγοράκια (ο Θεός να μας κάνει αγοράκια με μέσο όρο ηλικίας
    40,2 χρόνια) όλοι γνωστοί μεταξύ μας και οι περισσότεροι με αρκετά χιλιόμετρα στους κώλους μας και πολλά μεταξύ μας. Και ένα κοριτσάκι 20 Μαϊων...(δεν είναι αυτό που σκέφτεστε και ονειρεύστε).
    Η ομάδα αποτελούταν από:
    R1200GS : Σοφιανός
    F650 : Ηλίας γνωστός και ως Captain αφού την μηχανή την οδηγούσε σαν ιστιοπλοϊκο
    Africa Twin : Δημήτρης ο κουλος, χαζός, της παρέας. Τον παίρναμε μαζί μας για να μας κάνει να γελάμε
    XR Baja : Κώστας
    KTM 950 : Γιάννης
    WR 450 (τό όπλο) : Τάνια

    Αφού καταφέραμε να συναντηθούμε και με 30 λέπτα καθυστέρηση ξεκινήσαμε την ανηφοριά για τους πρόποδες της Πάρνηθας. Περνώντας το τελεφερίκ, και προχωρώντας ακόμη περίπου 1 χιλιόμετρο, περνάμε μέσα από την πρώτη μπάρα. Στάση για φτιάξιμο ελαστικών, βγάλσιμο καθρεπτών κλπ, και ξεκινάμε. Ο Δημήτρης με την Τάνια φεύγουν γρήγορα μπροστά για να ξεδώσουν λίγο, στην πραγματικότητα απλά ήθελε να την ξεμοναχιάσει, ακολουθούμενοι από τον Γιάννη και τον Κώστα και εμένα και τον Ηλία τελευταίους αφού ο Ηλίας ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ λάστιχα.

    Μετά από 15 χιλιόμετρα απλής και βατής διαδρομής με ελάχιστα κομμάτια λασπωμένα, περνώντας μέσα από ποδηλατικές διαδρομές και δάσος στην βόρεια μεριά του βουνού, φτάνουμε στο ρέμα Μποντιά. Στάση να απολαύσουμε το θέαμα του μονοπατιού και αναχώρηση για το οροπέδιο της Αγίας Παρασκευής. Άπό εκεί ξεκινάνε τα όμορφα. Λασπούλα, νερολακούβες, και πάλι λασπούλα. Ο Ηλίας έφυγε μπροστά χωρίς στάση με το μόνιμο άγχος του να μην μας καθυστερεί (ΡΕ ΗΛΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ) και εμείς οι από πίσω αρχίσαμε να παίζουμε στο παραμικρό. Περάσματα μέσα από τις νερολακούβες, ανεβάσματα σε τοιχάκια και σκαλοπάτια.
    Εμένα σκοπός μου ήταν να βελτιώσω λίγο τις βασικές μου τεχνικές, και να σταθεροποιηθώ καλύτερα στις γρήγορες λασπωμένες στροφές, καθώς επίσης και να βελτιώσω τα κάθετα ανεβάσματά μου (σας γάμησα τώρα...είμαι σίγουρος. Μετά από εμένα ο Peterhasnel και όλοι οι άλλοι κουλοί του Dakar). ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΡΟΛΟΙ (αλλά βαθιά μέσα στο μυαλό μου κάτι πήγαινε στραβά. Από το πρωί δεν ξέρω αλλά είχα ένα προαίσθημα).΄

    Λίγο πριν το οροπέδιο βρίσκουμε δεξιά μας την γνωστή νερολακούβα (όταν λέμε νερολακούβα μιλάμε για μια λασπόλιμνη 50 μέτρων) και αρχίζει το παιχνίδι (μέσα έξω και πάλι από την αρχή). Παιχνίδια στην λάσπη και όλοι τελικά με ένα υπέροχο καφέ χρωματάκι στις φόρμες μας. (θα ακολουθήσουν φωτό τις επόμενες μέρες αν τις βρω)
    Στο τελείωμα της φάσης και ενώ ετοιμαζόμαστε να ξεκινήσουμε μας περνάει μια ομάδα jeep και πρώτη σκέψη μας είναι ότι για την ασφάλειά μας πρέπει να τα περάσουμε το συντομότερο. Ξεκινάμε λοιπόν και για να καθαρίσουν τα λάστιχά μας ρίχνουμε γερές γκαζιές ώστε με το σπινάρισμα των τροχών να φεύγει η λάσπη ανάμεσα στα τακούνια. Εκεί πάνω λοιπόν και ενώ είμαι σε όρθια στάση, ανοίγω το γκάζι σπινάρει, αφήνω το γκάζι για να κλείσει (ΚΑΚΗ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΕΛΙΚΑ) και αυτό για χιλιοστά του δευτερολέπτου παραμένει κολλημένο. Η μηχανή φτάνει στις ροπές της, μπροστά έχει ένα μικρό ανάχωμα σαν ράμπα που την καβαλάω με πολλά, ταυτόχρονα γίνεται μια σόύζα ισχύος, δεν καταφέρνω να την ελέγξω αφού δεν την προκάλεσα ηθελημένα (ΔΕΥΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΡΟΟΠΤΟ) και η μηχανή απογειώνεται, εγώ τραβάω το τιμόνι πέφτοντας προς τα πίσω και η μηχανή γυρίζει ανάποδα. Έχω από πάνω μου 300 κιλά και από κάτω 3-4 μέτρα απόσταση από το έδαφος. Τραβάω κι άλλο και την κλωτσάω να φύγει μακρυά μου. Εγώ πέφτω πίσω και η μηχανή μετά από την ολοκλήρωση, ΜΟΝΗ ΤΗΣ πλέον, του Backflip προσγειώνεται στην δεξιά πλευρά της. Βαθμόλογια από τους κριτές για την χοντρή 9, 9, 9.5. Βαθμολογία από τους καρΓιοληδες σε εμένα. 3, 8 (ευχαριστώ Τάτιανα), και 2. Χρυσό μεταλιο για το GS.

    Σηκώνομαι διαπιστώνω πως είμαι εντάξει και μπορώ να περπατήσω και να κουνήσω τα χέρια. Ελεγχω το κράνος μου για τυχών σπασίματα ενώ το φοράω φυσικά και έλεγχος μηχανής. Οι από πίσω αφού συνήλθαν από το σόκ του θεάματος ήρθαν για βοήθεια.
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  2. #2
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.188
    Τελικά ζημιές στην μοτο
    Σπασμένο δεξί καπάκι κυλίνδρου (τελείως)
    Καπάκι μπουζοκαλώδιου
    Σπασμένος δεξίος καθρέπτης
    Σπασμένος δεξί μπρστά φλάς
    Σπασμένη δεξιά χούφτα
    Στραβωμένο δεξί μαρσπιε συνοδηγού
    Σπασμένη βάση βαλίτσας GIVI
    Σπασμένο πίσω φανάρι
    Σπασμένη βάση πινακίδας (αυτό το ανακαλύψαμε στην Αυλώνα και έτσι τώρα δεν έχω πινακίδα).

    Ισιωμα την χούφτα, γύρισμα κλειδιού και μιζιά. Ο κινητήρας παίρνει μπροστά χάνοντας λάδια από το σπασμένο καπάκι, και κάνει 25 χιλιόμετρα ώς την Αυλώνα ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ.

    Τηλέφωνο στο οδική βοήθεια και μετά από αναμονή 45 λεπτών ο γερανός είναι στην πλατεία της Αυλώνας.

    Αυτά σε γενικές γραμμές μιας ωραίας μέρας..


    ΜΙΑ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ

    Επειδή η γυναίκα μου ξέρει άλλα πράγματα (για να μπορώ να ξαναπάω στο βουνό) ΑΥΤΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ
    Χαρακτηριστική συζήτηση με την γυναίκα μου και μεθεόρτια...
    -Ελα αγάπη έπεσα
    -Χτυπησες
    -Οχι καλά είμαι
    -Ελα να σε χτυπησω εγω. Εγω πάω για καφέ...

    Γυρισα με τουμπανιασμένο το πόδι, και τον κωλο μελανιασμενο και να πονάει τρελα. Εβαλα το πιο ανετα παπουτσι που ειχα μετα την σαγιοναρα και πηγα για καφε. Μετα πηγα στην μανα μου για φαγητο και το απογευμα μην αντεχοντας αλλο τον πονο λεω με οση ανεση μπορουσα να εχω εκεινη την ωρα αφου σφαδαζα από τον πονο ...."Λεω να παω μεχρι το ΚΑΤ έτσι για ένα προληπτικό έλεγχο"

    Ευχαριστώ.

    Υ.Γ. Το χώμα είναι ωραίο και ασφαλές. Μην σας τρομάζουν τέτοιες ιστορίες οι οποίες είναι μηδαμινές μπροστά στην χαρά της εξερεύνησης.
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  3. #3
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Είδες τι έπαθες για να μην έχεις ιαπωνικό όχημα;


    Caesarsk for president!



    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  4. #4
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.188
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Είδες τι έπαθες για να μην έχεις ιαπωνικό όχημα;


    Caesarsk for president!



    Παρεπιπτοντως Γιαπωνεζος, Ιταλος, Αυστριακος, Ελληνας ή βαρβαρος με σπασμενο καπακι βαλβιδων να πεταει τα λαδια με δυναμη εξω ...δεν με εβγαζε απο το βουνο...
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  5. #5
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Παρεπιπτοντως Γιαπωνεζος, Ιταλος, Αυστριακος, Ελληνας ή βαρβαρος με σπασμενο καπακι βαλβιδων να πεταει τα λαδια με δυναμη εξω ...δεν με εβγαζε απο το βουνο...
    Ε ναι, οτιδήποτε πάνω από 50 άλογα θα είχε σπάσει.
    Life begins at 45°.

  6. #6
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.168
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.995
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    ....εγώ τραβάω το τιμόνι πέφτοντας προς τα πίσω και η μηχανή γυρίζει ανάποδα. Έχω από πάνω μου 300 κιλά και από κάτω 3-4 μέτρα απόσταση από το έδαφος...



    αν δεν κοψεις κανενα μετρο, θα το γ@μησω ολο το χωριο, να ξερεις....


    ρε Σοφιανε...εχει καμποσες μερες που σ'εχει πιασει ο παλιμπαιδισμος σου...
    να σου πω...μεταξυ μας τωρα...γ@μας καθολου?

  8. #8
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.188
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    αν δεν κοψεις κανενα μετρο, θα το γ@μησω ολο το χωριο, να ξερεις....


    ρε Σοφιανε...εχει καμποσες μερες που σ'εχει πιασει ο παλιμπαιδισμος σου...
    να σου πω...μεταξυ μας τωρα...γ@μας καθολου?
    Προσπαθω να γαμήσω ρε συ...ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΣΑΙ...

    Μεταξύ μας τώρα...τραβάς ζόρια έτσι;;;
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  9. #9
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.188
    Καλη η μαλακια παιδια...αλλα τώρα θυμαμαι γιατι ειχα φυγει απο εδω μεσα με κατι απαντησεις τυπου Σταυρου....Βαριεμαι

    Σταυρο...Μολις μπορεσεις ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ...No offense και εντελως Φιλικά!!!
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  10. #10
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Αφού τους καθρέπτες τους είχατε βγάλει, πως έσπασε ο καθρέπτης; Πέραν τούτου,9 για τη χορογραφία, 9 για τη τεχνική και 5 για την εκτέλεση.

  11. #11
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.188
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Αφού τους καθρέπτες τους είχατε βγάλει, πως έσπασε ο καθρέπτης; Πέραν τούτου,9 για τη χορογραφία, 9 για τη τεχνική και 5 για την εκτέλεση.
    Επειδη εγώ ειμαι πιο εξυπνος απο τους αλλους, και πανω απο ολα Παγκοσμιος που δεν πέφτει...ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΒΓΑΛΑ
    (βαριομουν απιστευτα)
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  12. #12
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Αφού τους καθρέπτες τους είχατε βγάλει, πως έσπασε ο καθρέπτης; Πέραν τούτου,9 για τη χορογραφία, 9 για τη τεχνική και 5 για την εκτέλεση.
    Ξέρεις τι είναι να σκάνε 300κιλα στην Γη;
    Από το σεισμικό κύμα έσπασε ο καθρέφτης......
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  13. #13
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Μια μέρα να σας πω που μπήκα σε πίστα μότο Κρος με το freewind.

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.995
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Προσπαθω να γαμήσω ρε συ...ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΚΡΥΒΕΣΑΙ...

    Μεταξύ μας τώρα...τραβάς ζόρια έτσι;;;
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Καλη η μαλακια παιδια...αλλα τώρα θυμαμαι γιατι ειχα φυγει απο εδω μεσα με κατι απαντησεις τυπου Σταυρου....Βαριεμαι

    Σταυρο...Μολις μπορεσεις ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ...No offense και εντελως Φιλικά!!!


    ναι, πες μας οτι παρεξηγηθηκες κιολας....

    σε περιπτωση που παρεξηγηθηκες:
    παπαρα Σοφιανε...σε περιπτωση που δεν τα ειδες...εβαλα emoticons...


    σε περιπτωση που δεν παρεξηγηθηκες:
    αντε γ@μησου εσυ...εννοειται φιλικα και no hard feelings taken...

  15. #15
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.188
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ναι, πες μας οτι παρεξηγηθηκες κιολας....

    σε περιπτωση που παρεξηγηθηκες:
    παπαρα Σοφιανε...σε περιπτωση που δεν τα ειδες...εβαλα emoticons...


    σε περιπτωση που δεν παρεξηγηθηκες:
    αντε γ@μησου εσυ...εννοειται φιλικα και no hard feelings taken...
    εβαλα no offence....αλλα οσο τοσο μαλακας που δεν μπορεις να καταλαβεις οτι θα μπορουσαμε να τρολαρουμε ολους αυτους που δεν μας ξερουν οτι τσακωνομαστε...Ηλιθιε.Βλακα.Πανιβλακα
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 24/10/2006, 18:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF