Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 81

Θέμα: Η formula 1 καταργει τα κοριτσια του Grid.

  1. #46
    VR 46 Το avatar του/της Akalestos
    Εγγραφή
    23/01/2018
    Μηνύματα
    450
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    Κάθεσαι κι εσύ και τσαντίζεσαι χωρίς λόγο…
    Ο blitzer εχει ΜΤ07…λευκο…
    και ο sniper ακόμα χειρότερα… honda…αγορασμένο επι Άκη Τσοχατζόπουλου αντιπρόεδρου της κυβέρνησης….
    Δλδ , δείξε λίγη συμπόνια..

    ΥΓ: δεν υπάρχουν παλιοί – νέοι..γενικά ,παίζει πολύ το πείραγμα και ο χαβαλες για το μπο@ρδελακι που καβαλάει ο καθένας μας..
    .. ποτέ όμως αυτό δεν θα γίνει προσωπική προσβολή..
    Φιλε μου συμφωνω με τα συνφραζομενα σου δεν εχω θεμα με το "πειραγμα" αρκει να προυποθετει καλοπροαιρετη χιουμοριστικη διαθεση.
    Αλλωστε κι εγω στο παληκαρι με ΧΙΟΥΜΟΡ ειπα : "λιγα τα λογια σου για το mt 07" και ξαφνικα ο ενας με λεει πεντροζα ο αλλος νεοπα τι να πω... ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ
    Τεςπα δε θα ασχοληθω παραπανω με τον καθενα.
    Ο καθενας μπορει να πιστευει ο,τι θελει και στη τελικη ειναι υπευθυνος γι αυτα που γραφει δινωντας στους αλλους την εικονα του επιπεδου της ωριμοτητας και της εξυπναδας και της παιδειας του μυαλου και του χαρακτηρα του.
    Τα σεβη μου προς ολους παιδια "παλιους και νεους"

  2. #47
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.786
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    Κάθεσαι κι εσύ και τσαντίζεσαι χωρίς λόγο…
    Ο blitzer εχει ΜΤ07…λευκο…
    και ο sniper ακόμα χειρότερα… honda…αγορασμένο επι Άκη Τσοχατζόπουλου αντιπρόεδρου της κυβέρνησης….
    Δλδ , δείξε λίγη συμπόνια..

    ΥΓ: δεν υπάρχουν παλιοί – νέοι..γενικά ,παίζει πολύ το πείραγμα και ο χαβαλες για το μπο@ρδελακι που καβαλάει ο καθένας μας..
    .. ποτέ όμως αυτό δεν θα γίνει προσωπική προσβολή.
    .
    Καλά για το τελευταίο μην παίρνεις και όρκο, πάντως ναι σε γενικές γραμμές χαβαλές να γίνεται και καλά να περνάμε

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  3. #48
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    Προσβάλλω αυτή την στιγμή προσωπικά τον Vaska, εγώ, αυτοπροσώπως, εμού του (α)ιδίου..
    The mountain is you

  4. #49
    Για τα κορίτσια στην F1 θα πείτε τίποτα ή θα συνεχίσετε την ψυχανάλυση...
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Akalestos Προβολή μηνύματος
    Φιλε μου συμφωνω με τα συνφραζομενα σου δεν εχω θεμα με το "πειραγμα" αρκει να προυποθετει καλοπροαιρετη χιουμοριστικη διαθεση.
    Αλλωστε κι εγω στο παληκαρι με ΧΙΟΥΜΟΡ ειπα : "λιγα τα λογια σου για το mt 07" και ξαφνικα ο ενας με λεει πεντροζα ο αλλος νεοπα τι να πω... ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ
    Τεςπα δε θα ασχοληθω παραπανω με τον καθενα.
    Ο καθενας μπορει να πιστευει ο,τι θελει και στη τελικη ειναι υπευθυνος γι αυτα που γραφει δινωντας στους αλλους την εικονα του επιπεδου της ωριμοτητας και της εξυπναδας και της παιδειας του μυαλου και του χαρακτηρα του.
    Τα σεβη μου προς ολους παιδια "παλιους και νεους"
    Διάβασε και ότι νομίζεις κράτησε.
    Δεν γράφω πολλά χρόνια εδώ μέσα και ομοίως είναι πολλοί λίγοι (μετρημένοι στα δάχτυλα) αυτοί που έχω γνωρίσει.
    Θέλω να πιστεύω ότι έχω χιούμορ όπως να σαι σίγουρος ότι έχουν και αυτοί που σε "χαρακτήρισαν".Δεν τους έχω γνωρίσει τετ α τετ άλλα είναι σαν τα τους ξέρω χρόνια και το πείραγμα πάει σύννεφο.Δεν το κατάλαβες όμως απ' ότι δηλώνεις (το χιούμορ τους) και θεώρησες ότι μόνο εσύ αστειεύτηκες, δεν πάει έτσι φίλε.
    Μάλλον λαθεύεις όταν νοιώθεις ότι πρέπει να βάλεις στη θέση του κάποιον με 14025 ξερω γω μηνύματα με το 25ο μήνυμά σου ή όχι ?
    Πες τώρα ότι και το νικ σου είναι συμπτωματικό.
    Καλή συνέχεια...

  6. #51
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Διάβασε και ότι νομίζεις κράτησε.
    Δεν γράφω πολλά χρόνια εδώ μέσα και ομοίως είναι πολλοί λίγοι (μετρημένοι στα δάχτυλα) αυτοί που έχω γνωρίσει.
    Θέλω να πιστεύω ότι έχω χιούμορ όπως να σαι σίγουρος ότι έχουν και αυτοί που σε "χαρακτήρισαν".Δεν τους έχω γνωρίσει τετ α τετ άλλα είναι σαν τα τους ξέρω χρόνια και το πείραγμα πάει σύννεφο.Δεν το κατάλαβες όμως απ' ότι δηλώνεις (το χιούμορ τους) και θεώρησες ότι μόνο εσύ αστειεύτηκες, δεν πάει έτσι φίλε.
    Μάλλον λαθεύεις όταν νοιώθεις ότι πρέπει να βάλεις στη θέση του κάποιον με 14025 ξερω γω μηνύματα με το 25ο μήνυμά σου ή όχι ?
    Πες τώρα ότι και το νικ σου είναι συμπτωματικό.
    Καλή συνέχεια...
    Το αστείο είναι ότι έγραψα απλά "ο νέοπας ανακαλύπτει τον σνάιπερ", δηλαδή (για όσους δεν ήταν απολύτως ξεκάθαρο) ότι ένας νέος χρήστης πρωτογνωρίζει έναν παλιό, με τον, ομολογουμένως ιδιαίτερο, τρόπο του. Τι το προσβλητικό βρέθηκε σε αυτή την πρόταση, πραγματικά ούτε το δικό μου άρρωστο μυαλό μπορεί να σκεφτεί. Και προσπάθησα.
    Life begins at 45°.

  7. #52
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Το αστείο είναι ότι έγραψα απλά "ο νέοπας ανακαλύπτει τον σνάιπερ", δηλαδή (για όσους δεν ήταν απολύτως ξεκάθαρο) ότι ένας νέος χρήστης πρωτογνωρίζει έναν παλιό, με τον, ομολογουμένως ιδιαίτερο, τρόπο του. Τι το προσβλητικό βρέθηκε σε αυτή την πρόταση, πραγματικά ούτε το δικό μου άρρωστο μυαλό μπορεί να σκεφτεί. Και προσπάθησα.
    Θες να σε πω εγω σναηπερ;
    Θα σου αρεσει;
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  8. #53
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    Προσεχτε τι και πως το γραφετε. Το φορουμ εχει και γυναικες.
    Αμαρτιαν ουκ εχω.
    ΜΙα χαρα αμαρτια εχεις ρε αφου επιτρεπεις τις εγγραφες γυναικων..!!!
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  9. #54
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.786
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Manalishi Προβολή μηνύματος
    Προσβάλλω αυτή την στιγμή προσωπικά τον Vaska, εγώ, αυτοπροσώπως, εμού του (α)ιδίου..
    Σφυρί σφυρί το πας που έλεγε και η κόρη μου όταν ήταν μικρή,να το φας το κεφάλι σου. Ένα μόνο έχω να πω και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε. "Πρόσεκε λόγκια σου μη γυρεύεις ντόντια σου"
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  10. #55
    οκ,μετονομάστε το νήμα σε "οδηγός επιβίωσης στο μοτοτζιάρ"
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  11. #56
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    οκ,μετονομάστε το νήμα σε "οδηγός επιβίωσης στο μοτοτζιάρ"
    Ε.. εντάξει..τι άλλο να πούμε για το θέμα...
    Οι καραγκιόζηδες της F1 λένε ότι τους πειράζει οι γυναίκες να έχουν ρόλο γλάστρας , αλλά δεν τους πειράζει να κάνουν αγώνες σε χώρες που η γυναίκα έχει ρόλο ζώου-σκλαβας.

    Οτιναναι δλδ και υποκρισία να τρέχει με 400χλμ/Ω

  12. #57
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    Ε.. εντάξει..τι άλλο να πούμε για το θέμα...
    Οι καραγκιόζηδες της F1 λένε ότι τους πειράζει οι γυναίκες να έχουν ρόλο γλάστρας , αλλά δεν τους πειράζει να κάνουν αγώνες σε χώρες που η γυναίκα έχει ρόλο ζώου-σκλαβας.

    Οτιναναι δλδ και υποκρισία να τρέχει με 400χλμ/Ω
    το πήγες στον πυρήνα απ'ευθείας ρε συ τζιτζιες.... υποκρισία και κορρεκτίλα.μάστιγες
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Το αστείο είναι ότι έγραψα απλά "ο νέοπας ανακαλύπτει τον σνάιπερ", δηλαδή (για όσους δεν ήταν απολύτως ξεκάθαρο) ότι ένας νέος χρήστης πρωτογνωρίζει έναν παλιό, με τον, ομολογουμένως ιδιαίτερο, τρόπο του. Τι το προσβλητικό βρέθηκε σε αυτή την πρόταση, πραγματικά ούτε το δικό μου άρρωστο μυαλό μπορεί να σκεφτεί. Και προσπάθησα.
    Είσαι φίλος αληθινός ρε ,μόνο που είδες το " πολλοί λίγοι " και το προσπέρασες ,φθάνει...
    Ασταδιαλα ρε.

  14. #59
    VR 46 Το avatar του/της Akalestos
    Εγγραφή
    23/01/2018
    Μηνύματα
    450
    ι ότι νομίζεις κράτησε.
    Δεν γράφω πολλά χρόνια εδώ μέσα και ομοίως είναι πολλοί λίγοι (μετρημένοι στα δάχτυλα) αυτοί που έχω γνωρίσει.
    Θέλω να πιστεύω ότι έχω χιούμορ όπως να σαι σίγουρος ότι έχουν και αυτοί που σε "χαρακτήρισαν".Δεν τους έχω γνωρίσει τετ α τετ άλλα είναι σαν τα τους ξέρω χρόνια και το πείραγμα πάει σύννεφο.Δεν το κατάλαβες όμως απ' ότι δηλώνεις (το χιούμορ τους) και θεώρησες ότι μόνο εσύ αστειεύτηκες, δεν πάει έτσι φίλε.
    Μάλλον λαθεύεις όταν νοιώθεις ότι πρέπει να βάλεις στη θέση του κάποιον με 14025 ξερω γω μηνύματα με το 25ο μήνυμά σου ή όχι ?
    Πες τώρα ότι και το νικ σου είναι συμπτωματικό.
    Καλή συνέχεια...[/QUOTE]

    Παληκαρι
    1ον) τι δουλεια εχει το νικ μου αυτο τωρα ειναι επιχειρημα? .................
    2ον ) δε μου λεει κατι το 14025 μυνηματα σαν επιχειρημα για να χαρακτηριζει το "χιουμορ" καποιου
    3ον ) Εγω εκανα χιουμορ και το γραψα κιολας δε προτεινα ουτε χαρακτηρισα καποιον η καποια μοτο μαλακια η σουπερ μοτο κτλ ο,τι εχει ο καθενας σεβαστο!
    4ον ) Δε χρειαχοντουσαν οι χαρακτηρισμοι ουτε να μου προτεινει καποιος μοτο δε ρωτησα..
    5ον ) Και τελος γτ κουραστηκα να ασχολουμε : Ξενερωσα που γραφτηκα απο εσας τους 3..τοσοι εδω μεσα μα εσεις οι 3??? Κατσε και αναρωτησου...
    Καλη συνεχεια σε ολους σας και παρακαλω τους μοντ να διαγραψουν το προφιλ μου ευχαριστω.

  15. #60
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παλιο καλο μοτο
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ιστορίες από τα παλιά του afrotwin
    από afrotwin στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 86
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2004, 13:19
  2. Τα πλεονεκτήματα του να είσαι άντρας
    από fastheo στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2004, 23:20
  3. Προς τα "αφεντικά" του moto.gr
    από bikersonly στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2004, 08:26
  4. Τα ξυδια του superfour!!
    από Wizard13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 23/01/2004, 14:56
  5. Report Από το Yard με soundtrack μουσική από τα χεράκια του S4
    από Julius στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 09/12/2003, 10:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF