Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 18 από 18

Θέμα: Suzuki fb 80cc

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της strokt up
    Εγγραφή
    06/10/2013
    Μηνύματα
    672
    Το τι σου είπαν με το τι ισχύει απέχει πολύ. Αν ταιριάζει απο astrea θα ταιριάζει και απο supra που έχει δισκόφρενο. Αν το κάνεις 53-54 χιλιοστά η καημένη η μπιέλα θα τα κλάσει πολύ σύντομα γιατί απ'οτι κατάλαβα προορίζεται για κόντρες και καυλάντα, όχι οτι αν το πήγαινες με το γάντι θα ήταν αθάνατο αλλά λέμε τώρα. Βλέπω λες όμως για αλλαγές κοντέρ (φαντάζομαι κανένα ηλεκτρονικό σκέφτεσαι). Γενικά μπαίνεις σε διαδικασίες οι οποίες θα κοστίσουν πολλές εκατοντάδες ευρώ. Και το να δώσεις 500 και βάλε ευρώ για να βελτιώσεις το fb δεν το βλέπω και πολύ σκόπιμο. Μήπως να σκεφτόσουν να αγοράσεις κάτι άλλο πιο σύγχρονο και πιο κοντά στα θέλω σου;

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της strokt up
    Εγγραφή
    06/10/2013
    Μηνύματα
    672
    Αν πάλι θες να τα κάνεις όλα αυτά απλά για να περνάς τα 100αρια honda, μπορώ να σου πουλήσω το max 100, που του έχω κάνει και ρεκτιφιέ, φοράει κ εξάτμιση, φοράει και καρμπυρατερ και δεν κάθεται κανένα 100αρι δίπλα (ούτε glx με μοτέρ αστρα, εγγυημένο).

  3. #18
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/02/2018
    Μηνύματα
    9
    Έχω μάστορα δικό μου στο σόι σχεδόν όλη η δουλειά τζάμπα θα βγει το μόνο που θα πληρώσω είναι τα ανταλλακτικά επίσης κοντέρ μην φανταστείς koso ...βρήκα ένα πολύ φθηνό και απλά θα το κουμπωσω.Το fb όπως είπα και πιο πιο πάνω θέλω να το κάνω γτ πολύ δεν το θεωρούν καλό παπί.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Suzuki Fb 50 Papi Skili
    από aravbill στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2011, 11:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF