Σελίδα 4 από 16 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 232

Θέμα: Mπροστινό λάστιχο και λοιπές ανασφάλειες.....

  1. #46
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.065
    Εδώ είναι που ψάχνουμε δικαιολογίες για την κουλαμάρα μας;
    Life begins at 45°.

  2. #47
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Εδώ είναι που ψάχνουμε δικαιολογίες για την κουλαμάρα μας;

    Παρακαλω βαλτε με στην παρέα σας....Μια ωρα εκανα να δεσω στον ντοκο την μαουνα σημερα το πρωι
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  3. #48
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος


    ...σου τα είπε ο sniper παραπάνω, αλλά επειδή είναι νεαρός δεν του έδωσες σημασία...
    Εκλαψα...εφυγε καφες απο την μυτη στο τιμονι του αυτοκινητου. Επεσα μπροστα και χτυπησα με το κεφαλι το τιμονι, πατηθηκε η κορνα. Η μπροστινη νομισε πως αναψε πρασινο. Ξεκινησε και εσκασε πανω στο λεωφορειο που περνουσε καθετα!!!....Δεν περιγραφω αλλο
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  4. #49
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Κανάς πεζός? Τίποτα?

  5. #50
    VR 46 Το avatar του/της Akalestos
    Εγγραφή
    23/01/2018
    Μηνύματα
    450
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Εκλαψα...εφυγε καφες απο την μυτη στο τιμονι του αυτοκινητου. Επεσα μπροστα και χτυπησα με το κεφαλι το τιμονι, πατηθηκε η κορνα. Η μπροστινη νομισε πως αναψε πρασινο. Ξεκινησε και εσκασε πανω στο λεωφορειο που περνουσε καθετα!!!....Δεν περιγραφω αλλο
    Θα περιγραψω την συνεχεια εγω..
    Οι επιβατες πεταχτηκαν απ τα παραθυρα και μπηκαν στην απεναντι πιτσαρια..
    Οι πεζοι που εβλεπαν την φαση στουκαραν στην κολωνα και μερικοι ζητησαν να το ξαναδουν στο ριπλει
    για τυχον λαθος σφυριγμα του διαιτητη..
    Ο αλλος που εμενε ακριβως απεναντι βγηκε απ το μπανιο με την πετσετα
    και μισοξυρισμενο προσωπο..

    Εεε ας το συνεχισει αλλος

  6. #51
    Μέλος
    Εγγραφή
    10/02/2018
    Μηνύματα
    74
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Εδώ είναι που ψάχνουμε δικαιολογίες για την κουλαμάρα μας;
    Μήπως εδώ είναι που ψάχνουμε την επιβράβευση για τις εξυπνάδες μας;

  7. #52
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Διογένη μη τους παρεξηγΑς είναι καλά παιδιά κατα βάθος. (Αν και δε μπορείς να τα πεις όλα παιδιά)!

    Απλά τέτοιου είδους αστεία περί κουλών, αμάνικων κτλ αναβατών και για μηχανές καράβια, σώβρακα, κτελ, κτλ είναι συνηθισμένα στους παγκόσμιους που γράφουν εδώ μέσα. Στην πραγματικότητα όλοι κουλομαρίες είμαστε με ελάχιστες εξαιρέσεις.





    Προς όλους του υπόλοιπους.. Θα κόψετε την πλάκα ρε ρεμάλια μέχρι να εγκλιματιστεί ο άνθρωπος με το χιούμορ σας/μας?
    Sent from me using a computer.

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος

    Προς όλους του υπόλοιπους.. Θα κόψετε την πλάκα ρε ρεμάλια μέχρι να εγκλιματιστεί ο άνθρωπος με το χιούμορ σας/μας?
    Να μην είναι τοσο παρεξηγιαρης

    Κατα τα λοιπά,όλα είναι στο μυαλό!Ας αλλάξει ένα σετ λάστιχα, ιδανικά κάποιο μαλακό σπορ να του δώσει ωραία αίσθηση ας σεταρει λιγάκι και τις αναρτήσεις κι ας βγει σε κάνα βουνό να "παίξει" λίγο.
    Το Bandit δεν είναι μηχανακι για ζορισμα , θα φανερώσει πολύ γρήγορα τις αδυναμίες του αλλά είναι ένα μηχανάκι "ρυθμου" σε στροφιλικι (το είχα και ξέρω)

    Αυτά! Ελπίζω να μη χαρακτηριστω κι εγώ ξυπνιτζης





    Α,btw,εγώ του φόραγα M5 Metzeller τα οποία ήταν πολύ καλά αλλά τώρα ίσως έχουν βγει και καλύτερα

  9. #54
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Προς όλους του υπόλοιπους.. Θα κόψετε την πλάκα ρε ρεμάλια μέχρι να εγκλιματιστεί ο άνθρωπος με το χιούμορ σας/μας?
    Ποιος σου είπε ότι κάνω πλάκα;

  10. #55
    Μέλος
    Εγγραφή
    10/02/2018
    Μηνύματα
    74
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teo_g7 Προβολή μηνύματος
    Να μην είναι τοσο παρεξηγιαρης

    Κατα τα λοιπά,όλα είναι στο μυαλό!Ας αλλάξει ένα σετ λάστιχα, ιδανικά κάποιο μαλακό σπορ να του δώσει ωραία αίσθηση ας σεταρει λιγάκι και τις αναρτήσεις κι ας βγει σε κάνα βουνό να "παίξει" λίγο.
    Το Bandit δεν είναι μηχανακι για ζορισμα , θα φανερώσει πολύ γρήγορα τις αδυναμίες του αλλά είναι ένα μηχανάκι "ρυθμου" σε στροφιλικι (το είχα και ξέρω)

    Αυτά! Ελπίζω να μη χαρακτηριστω κι εγώ ξυπνιτζης





    Α,btw,εγώ του φόραγα M5 Metzeller τα οποία ήταν πολύ καλά αλλά τώρα ίσως έχουν βγει και καλύτερα
    Σ'ευχαριστώ φίλε μου για το ποστάρισμα και τις υποδείξεις. Προς τα εκεί κινούμαι και γω.....και θα δείξει Οσο αφορά τον "ξυπνιτζιδισμό"......φαντάζομαι πως έχεις την απαραίτητη αντίληψη για να δεις ποιοι κάνουν χιούμορ και ποιοι νομίζουν πως κάνουν. : (Δεν είναι η πρώτη φορά που μπαίνω σε "μηχανοκίνητο" (όλων των τροχών) φόρουμ. Ομως είναι η πρώτη φορά που με κάποιους (δεν είσαι μέσα σ' αυτούς) έχω ξενερώσει τόσο πολύ. Και να σκεφτείς πως ανέκαθεν πίστευα πως οι "δίτροχοι" είναι από τις πιο ευαίσθητες, κοινωνικά (μηχανολογικά και οδηγικά) ψαγμένες και ξηγημένες προσωπικότητες. Δυστυχώς διαπιστώνω πως λίγοι (περίμενα πολύ περισσότερους) εδώ μέσα μου επιβεβαιώνουν αυτή την αντίληψη.

  11. #56
    Διογέν' πουλάκιμ' μην είσαι τόσο απόλυτος με τους χαρακτηρισμούς.
    Όσο για το λάστιχο, αρκεί να είναι σε καλή κατάσταση, μαύρο κ στρογγυλό. Α, βασική προϋπόθεση να μην κρέμεσαι από το τιμόνι όταν στρίβεις.
    Καλή διαμονή στο μοτοτζιάρ. Μην τα παίρνεις όλα τόσο σοβαρά.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Diogen Προβολή μηνύματος
    Σ'ευχαριστώ φίλε μου για το ποστάρισμα και τις υποδείξεις. Προς τα εκεί κινούμαι και γω.....και θα δείξει Οσο αφορά τον "ξυπνιτζιδισμό"......φαντάζομαι πως έχεις την απαραίτητη αντίληψη για να δεις ποιοι κάνουν χιούμορ και ποιοι νομίζουν πως κάνουν. : (Δεν είναι η πρώτη φορά που μπαίνω σε "μηχανοκίνητο" (όλων των τροχών) φόρουμ. Ομως είναι η πρώτη φορά που με κάποιους (δεν είσαι μέσα σ' αυτούς) έχω ξενερώσει τόσο πολύ. Και να σκεφτείς πως ανέκαθεν πίστευα πως οι "δίτροχοι" είναι από τις πιο ευαίσθητες, κοινωνικά (μηχανολογικά και οδηγικά) ψαγμένες και ξηγημένες προσωπικότητες. Δυστυχώς διαπιστώνω πως λίγοι (περίμενα πολύ περισσότερους) εδώ μέσα μου επιβεβαιώνουν αυτή την αντίληψη.
    Ωραία καλά πάμε
    Να σου κάνω άλλη μια "υπόδειξη" λοιπόν.Δεν τα ξέρεις τα άτομα εδώ μέσα (ούτε εγω τα ήξερα όταν πρωτομπηκα) ούτε ξέρεις το χιούμορ του καθενός (ούτε κι είσαι υποχρεωμένος βέβαια).
    Πάρτο λίγο πιο χαλαρά,μη δίνεις σημασία σε όποιον θεωρείς ότι δεν ταιριάζει το χιούμορ σας ή οτιδήποτε άλλο και θα δεις ότι έχει πολλά ξηγημενοι παληκάρια που και γνώσεις έχουν και χιούμορ και από όλα.
    Κι άμα τους γνωρίσεις από κοντά, ιδανικά σε καμία βόλτα θα δεις

  13. #58
    Μέλος
    Εγγραφή
    10/02/2018
    Μηνύματα
    74
    Aληθινά τo εύχομαι να το δω teo
    Να σαι καλά Giorgio_Rp γιατί είχα μια μικρή σύγχυση ως προς το χρώμα και το σχήμα των ελαστικών

  14. #59
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teo_g7 Προβολή μηνύματος
    Κι άμα τους γνωρίσεις από κοντά, ιδανικά σε καμία βόλτα θα δεις
    Εγώ δεν θέλω να γνωρίσω κανέναν σας. Η γυναίκα μου λέει «πάλι με τα ρεμάλια θα είσαι;»

  15. #60
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Ένα ασμπτετερ και θα αλλάξεις γνώμη.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

Σελίδα 4 από 16 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2008, 16:49
  2. Tellas Ote Forthent και λοίπες ιστορίες για αγρίους
    από Anritsu στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2008, 20:09
  3. φαιρινκγ για bros και λοιπές μοντιφιές
    από red_monster στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 07/03/2008, 01:41
  4. λάστιχο και οδική βοήθεια
    από VANDA στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 03/10/2007, 10:13

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF