Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 60

Θέμα: MotoGP Βαλένθια

  1. #16
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    Ρήξε μία μάτιά και σε αυτό. εγώ θα πάω σίγουρα βαρκελώνη ή μαδρίτη.

    SLAYER - Final European Tour (OFFICIAL TOUR TRAILER)+ OBITUARY+ANTHRAX+LAMP OF GOD

    https://www.youtube.com/watch?v=wQ8XCfJ2DEY
    Δεν ειμαι ιδαιτερος φαν του ειδους.Θα εκανα μια εξαιρεση αν ερχονταν τιποτα Solstafir που τους εχω αδυναμια.Προς το παρον ασκουμαι ακουστικα στα τοπικα εκει λατιν ακουσματα.
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  2. #17
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    No2 Step,done!
    Εκλεισα και εισιτηριο κι εγω στην Πρασινη κερκιδα(tribuna verde που λενε και στο χωριο μου) για να εχουμε διπλη εκπροσωπηση του φορουμ στον αγωνα
    Ειναι και λιγο φτηνοτερο το εισιτηριο,οποτε ειπα να πειραματιστω και να αφησω την amarilla.
    Κερδισαμε ενα πενηνταρι,θα τα πιουμε καφεδες!
    (Τωρα για ακριβη θεση θα μου στειλει mail το bookmoto 10 μερες πριν τον αγωνα.Στο site της πιστας τα φτηνα εισιτηρια ειναι εξαντλημενα)
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.337
    Νοέμβριο να θέλετε αντηλιακό στη Βαλένθια λίγο υπερβολή το κόβω ειδικά έτσι όπως έχει αλλάξει ο καιρός εδώ φέτος. Αν ψηθεί κάποιος για St.Jordi Slayer ας ρίξει σήμα εδώ.

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.029
    St jordi που ειναι; μαδρητη η βαρκελωνη; ψηνομαι ηια μαδτιτη. Βαρκελωνη ειναι την ιδια μερα με το gp καο δεν προλαβενω.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.337
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    St jordi που ειναι; μαδρητη η βαρκελωνη; ψηνομαι ηια μαδτιτη. Βαρκελωνη ειναι την ιδια μερα με το gp καο δεν προλαβενω.
    St Jordi είναι Montjuic Βαρκελώνη. Δν το είδα ότι είναι ίδια μέρα...

  6. #21
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από macdeath_s Προβολή μηνύματος
    Νοέμβριο να θέλετε αντηλιακό στη Βαλένθια λίγο υπερβολή το κόβω ειδικά έτσι όπως έχει αλλάξει ο καιρός εδώ φέτος
    Περυσι παντως ειχε τον χαβαλε του.Πριν τις 11 ειχε ψυχρα,μετα που ανεβαινε ο ηλιος ψηνοσουνα κανονικα και το απογευμα παλι ψυχρα εκει στο Cheste.
    Φετος εχω παραγγειλει τον ιδιο καιρο,αλλα καλου κακου θα εχουμε και κανα ψιλοαδιαβροχο μαζι.Κι αμα θετε τραβατε σε συναυλιες,αλλιως κοπιαστε Βαλενθια.Εχουμε τρεχοντα καυτα θεματα να συζητησουμε για DCs και Cisco.Tραβανε και καλο κρασι τα θεματα αυτα
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.337
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    Περυσι παντως ειχε τον χαβαλε του.Πριν τις 11 ειχε ψυχρα,μετα που ανεβαινε ο ηλιος ψηνοσουνα κανονικα και το απογευμα παλι ψυχρα εκει στο Cheste.
    Φετος εχω παραγγειλει τον ιδιο καιρο,αλλα καλου κακου θα εχουμε και κανα ψιλοαδιαβροχο μαζι.Κι αμα θετε τραβατε σε συναυλιες,αλλιως κοπιαστε Βαλενθια.Εχουμε τρεχοντα καυτα θεματα να συζητησουμε για DCs και Cisco.Tραβανε και καλο κρασι τα θεματα αυτα
    Αναλόγως τι πρόγραμμα παίζει στη δουλειά. Αν είμαι Ισπανία μπορεί να σκάσω

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.029
    Το πλάνο αλλάζει και γίνετε όλο και καλύτερο......γίναμε 4 με εισιτήρια για μοτοgp και slayer και τρόπος μετακίνησης ΑΥΤΟΚΙΝΟΎΜΕΝΟ. Χάθηκε λίγο το μοτοσυκλετηστικό πνεύμα αλλά τέτοια φάση δεν τη χάνω.....
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  9. #24
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    Το πλάνο αλλάζει και γίνετε όλο και καλύτερο......γίναμε 4 με εισιτήρια για μοτοgp και slayer και τρόπος μετακίνησης ΑΥΤΟΚΙΝΟΎΜΕΝΟ. Χάθηκε λίγο το μοτοσυκλετηστικό πνεύμα αλλά τέτοια φάση δεν τη χάνω.....
    Βαζετε βεβαια στον νου σας οτι Σαββατο και Κυριακη εχει ΠΟΛΛΗ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΗ κινηση και προσαρμοζετε τα ωραρια σας αναλογως.Πολυ περπατημα επισης.
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.029
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    Βαζετε βεβαια στον νου σας οτι Σαββατο και Κυριακη εχει ΠΟΛΛΗ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΗ κινηση και προσαρμοζετε τα ωραρια σας αναλογως.Πολυ περπατημα επισης.
    Πάρκινγκ έχει στον αγωνιστικό χώρο, σωστά?
    Τι ώρα είναι ο αγώνας και από τι ώρα πρέπει να προσπαθώ να φτάσω εκεί?
    Δώσε πληροφορίες γιατί πρέπει να οργανωθεί καλά η κατάσταση και το προηγούμενο βράδυ θα είμαι στη μαδρίτη για slayer.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  11. #26
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    Πάρκινγκ έχει στον αγωνιστικό χώρο, σωστά?
    Τι ώρα είναι ο αγώνας και από τι ώρα πρέπει να προσπαθώ να φτάσω εκεί?
    Δώσε πληροφορίες γιατί πρέπει να οργανωθεί καλά η κατάσταση και το προηγούμενο βράδυ θα είμαι στη μαδρίτη για slayer.
    Παρκινγκ εχει στα 200μ. απο την θυρα αν θυμαμαι καλα.Εαν θες να βρεις καποια θεση,εγω ειχα βρει εναν τρελλογερμανο και ειχαμε παει στις 8 και κατι το πρωι και βρηκαμε προς το τελος μια θεση,ηταν ηδη σχεδον γεματο.Οπως σε κοβω μαλλον βλεπεις Slayer Μαδριτη και ερχεστε ντουγρου στην πιστα,αν υπολογισουμε οτι κανα τριωρο ειναι η Μαδριτη.Προσοχη στο αλκοολ,σκιζουν πατοκορφα αμα σας τσιμπησουνε σε κανενα μπλοκο.Αυτα.
    Και ειχαμε και καλη παρεα την νεαρη δεσποινιδα μαζι που μεναμε μαζι στον ξενωνα και τελικα αποδειχτηκε paddock girl του Pedrosa!
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	d4cca000086dec040c5f3dd971e1f866.jpg 
Προβολές:	120 
Μέγεθος:	53,3 KB 
ID:	396607
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.029
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    .
    Και ειχαμε και καλη παρεα την νεαρη δεσποινιδα μαζι που μεναμε μαζι στον ξενωνα και τελικα αποδειχτηκε paddock girl του Pedrosa!
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	d4cca000086dec040c5f3dd971e1f866.jpg 
Προβολές:	120 
Μέγεθος:	53,3 KB 
ID:	396607
    Τώρα κατάλαβα γιατί το κολλημένο χαμόγελο στο avatar

    ευχαριστώ πολύ. Θα έχεις κιάλλες απορίες μου σύντομα
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  13. #28
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    Τώρα κατάλαβα γιατί το κολλημένο χαμόγελο στο avatar

    ευχαριστώ πολύ. Θα έχεις κιάλλες απορίες μου σύντομα
    Μην παει ο νους σας αμεσως στα πονηρα.Απλα βρηκαμε την κοπελα την προηγουμενη μερα εκει που τρωγαμε στο χοστελ.Ημουνα εγω παρεα με τον Γερμανο,μας ειδε με τις μπλουζες motogp και πιασαμε την κουβεντα.Μας ειπε δουλευω στην Honda,με φωναζουνε οποτε εχει motogp.Aυστριακη.Ηταν πριν δυο αγωνες με τον Marquez και σε αυτον τον αγωνα την φωναξανε εκτακτως για τον Danni.Kανονικα μενουμε λεει σε πενταστερο,αλλα δεν μπορεσα να βρω δωματιο γιατι με φωναξανε τελευταια στιγμη.
    Και πανω που αναρρωτιεσαι μας δουλευει σιγουρα το κοριτσι,τσουπ την αλλη μερα στην πιστα και την βλεπω σε φωτο με την ομπρελλα στον Pedrosa.
    Να ειναι καλα,καλο κοριτσι και οδηγει ενα CBR600 οπως μας ειπε.
    Ωραια απροοπτα λοιπον μπορει να τυχουν καμμια φορα!

    ΥΓ Και στην κλασσικη ερωτηση ποιος ειναι ο πιο ωραιος τυπος στους οδηγους η απαντηση φαβορι βεβαια,ο Rossi.Αλλα και ο Zarco λεει ειναι τρελλος χαβαλες.Για δες η Γαλλικη σουπια,δεν του φαινεται
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.029
    Το πρόβλημα τώρα είναι ότι εγώ έχω κλείσει θέση από το Μάρτιο και οι φίλοι που θα έρθουν μαζί θα κλείσουν τώρα. Εγώ αγόρασα εισιτήρια το Xsite της πίστας που έχουν τελειώσει αλλά υπάρχουν στο site του motogp. Και προσπαθώ με mail να τους εξηγήσω που έχω εγώ θέση και να δώσουν τα πιο κοντινά.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  15. #30
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sanctusan Προβολή μηνύματος
    Το πρόβλημα τώρα είναι ότι εγώ έχω κλείσει θέση από το Μάρτιο και οι φίλοι που θα έρθουν μαζί θα κλείσουν τώρα. Εγώ αγόρασα εισιτήρια το Xsite της πίστας που έχουν τελειώσει αλλά υπάρχουν στο site του motogp. Και προσπαθώ με mail να τους εξηγήσω που έχω εγώ θέση και να δώσουν τα πιο κοντινά.
    Mην παρουν απο το site του motogp γιατι δεν δινουν θεση σε συγκεκριμενη θυρα απο οτι θυμαμαι
    Aς βρουνε αν μπορουνε tribuna verde αν εχουν μεινει.Σαββατο και Κυριακη θα εχει πολυ κοσμο και θα πρεπει να κατσεις στην θεση σου.Παρασκευη εχεις μια μεγαλυτερη ελαστικοτητα να κατσεις στην ιδια θυρα καπου αλλου
    Τριτη και Τεταρτη στα δοκιμαστικα ειναι ανοιχτα τα κεντρικα grandstand και ελευθερη εισοδο και πας οπου θες
    Αυτα!
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. MotoGP Gran Premio Βαλένθια
    από Vice στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 13/09/2014, 14:35
  2. Βαλένθια MotoGp Test 2011
    από Tigas στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2010, 17:30
  3. Απαντήσεις: 225
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2007, 15:32
  4. [b]motogp[/b]
    από anr11 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2003, 20:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF