Σελίδα 13 από 27 ΠρώτοΠρώτο ... 38910111213141516171823 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 400

Θέμα: To "καναρίνι" .

  1. #181
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Αστα τα άλλα, το bimota να τελειώσεις!
    Ναι ρε Σεπτέμβρη να μαστε καλά και μετά βόλτα με sb4 και sb6 ,5ρι δεν έφτασε Ελλάδα ποτέ...

  2. #182
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Ρε Σταυράκο καλή η πλακίτσα και το τρολλάρισμα όσο παραμένει αστείο και όλα καλά.Βλέπω όμως ότι επιμένεις να γράφεις "ανακρίβειες" ,ευγενικά πολύ στο λέω καμάρι ε.
    Επειδή όσο σ΄έχω διαβάσει επιχειρηματολογείς σε γενικές γραμμές σωστά και συχνά βάζεις στο παιχνίδι και νούμερα ισοδύναμα κλπ.
    To λοιπόν, do your self a favour αγόρι μου και για να μην εκτίθεσαι και να αφήνεις τα πάθη σου να μην γουστάρεις τα παλιά μοτόρια, το Βαλεντίνο και ότι άλλο δεν ξέρω δεν με νοιάζει κάτσε και ενημερώσου λιγουλάκι πριν πετάξεις την όποια αρλούμπα ρε. Στο λέω πολύ φιλικά γιατί παίζει να πάψουν να σε παίρνουν στα σοβαρά.
    Επί του προκειμένου τώρα δεν καμαρώνει καταρχήν κανένας ,σκοπός μου ήταν να δείτε το φτιαγμένο Katana και το πλάνο στη φωτό το άνοιξα γιατί άρχισες τις συνήθεις μλκιες.
    Να μην στα πω εγώ ,διάβασε τα αλλού πιο αντικειμενικά τα τρία μηχανάκια που βλέπεις γύρω από τo katana αξίζουν στην ξεφτίλα 5ψήφιο νουμεράκι να ξεκινάει από 3.
    Μλκ μου αλήθεια είναι η τελευταία προσπάθεια που κάνω για να μαζευτείς ρε...


    ρε Πανουλη παρεξηγηθηκες επειδη σου υποτιμησαμε τις παλιατζουρες σου??
    δεν ειχα πασα μου την προθεση...πλακα εκανα...και πλακα κανω...και γι'αυτο εβαλα και τα emoticons....

    αν το παιρνεις τοσο σοβαρα απολογουμαι...
    και για να δεις ποσο καλο παιδι ειμαι θα αρχισω να λεω σε ολους ποσο θαυμαζω τα παλια μοτοσακα που εχεις μαζεψει και που κοστιζουν οσο 3 μεζονετες στην Βουλα το καθενα...
    κανενα προβλημα...
    be cool and take it easy...


    (αν και περισσοτερο σε κοβω να σε πειραξε το οτι το 60% οσων γραφουν εδω μεσα και το 90% που υπαρχει στον δρομο και κυκλοφορει δεν αναγνωριζει οντως τα μηχανακια αυτα και δεν θα εδινε ουτε τα 200€ για να τα αποκτησει...και το ακομα χειροτερο, μαλλον ειναι, οτι οσο περναει ο καιρος και παλιωνουν, η αξια τους μπορει ναι μεν να μεγαλωνει αλλα θα ειναι περιορισμενη στο κλειστο κλαμπ των συλλεκτων που ειναι πολυ λιγα ατομα στον κοσμο...οι υπολοιποι, παλι σαβουρα θα τα βλεπουν)...εντελως φιλικα και εγω, ε??

  3. #183
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Αυτό το κόκκινο γιατί το 'χεις μισό ρε κατσαπλια;
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  4. #184
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ρε Πανουλη παρεξηγηθηκες επειδη σου υποτιμησαμε τις παλιατζουρες σου??
    δεν ειχα πασα μου την προθεση...πλακα εκανα...και πλακα κανω...και γι'αυτο εβαλα και τα emoticons....

    αν το παιρνεις τοσο σοβαρα απολογουμαι...
    και για να δεις ποσο καλο παιδι ειμαι θα αρχισω να λεω σε ολους ποσο θαυμαζω τα παλια μοτοσακα που εχεις μαζεψει και που κοστιζουν οσο 3 μεζονετες στην Βουλα το καθενα...
    κανενα προβλημα...
    be cool and take it easy...


    (αν και περισσοτερο σε κοβω να σε πειραξε το οτι το 60% οσων γραφουν εδω μεσα και το 90% που υπαρχει στον δρομο και κυκλοφορει δεν αναγνωριζει οντως τα μηχανακια αυτα και δεν θα εδινε ουτε τα 200€ για να τα αποκτησει...και το ακομα χειροτερο, μαλλον ειναι, οτι οσο περναει ο καιρος και παλιωνουν, η αξια τους μπορει ναι μεν να μεγαλωνει αλλα θα ειναι περιορισμενη στο κλειστο κλαμπ των συλλεκτων που ειναι πολυ λιγα ατομα στον κοσμο...οι υπολοιποι, παλι σαβουρα θα τα βλεπουν)...εντελως φιλικα και εγω, ε??
    Σταύρο επειδή η Ελλάδα είναι τελείως υποανάπτυκτη στο θέμα Κλασσική Μοτοσυκλέτα, αυτό δεν σημαίνει οτι αυτό ισχύει και στον υπόλοιπο κόσμο.
    Σε χώρες όπως η Αγγλία η Γαλλία η Ιταλία η Γερμανία η Ιταλία κλπ υπάρχουν στην καθεμία τουλάχιστον 5 περιοδικά που ασχολούνται αποκλειστικά με τις Κλασσικές Μοτοσυκλέτες, ενώ στην Ελλάδα σχεδόν δεν υπάρχει πλέον καν περιοδικό μοτοσυκλέτας γενικώς.
    Στην Ευρώπη αλλά και στην Αμερική και Αυστραλία κλπ υπάρχουν αρκετά πρωταθλήματα για αυτές τις μοτό ενώ εδώ δεν έχουμε καλά καλά κανονικό πρωτάθλημα.
    Κρίνεις λοιπόν και σχολιάζεις χωρίς να έχεις ιδέα.
    Φιλικά πάντα!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  5. #185
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Αυτό το κόκκινο γιατί το 'χεις μισό ρε κατσαπλια;
    Δεν ξέρω πως τα καταφέρνει αλλά μονίμως του τρώνε τη σειρά...

  6. #186
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Δεν ξέρω πως τα καταφέρνει αλλά μονίμως του τρώνε τη σειρά...


    Ειναι πιό γρήγορα τα υπόλοιπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  7. #187
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Σταύρο επειδή η Ελλάδα είναι τελείως υποανάπτυκτη στο θέμα Κλασσική Μοτοσυκλέτα, αυτό δεν σημαίνει οτι αυτό ισχύει και στον υπόλοιπο κόσμο.
    Σε χώρες όπως η Αγγλία η Γαλλία η Ιταλία η Γερμανία η Ιταλία κλπ υπάρχουν στην καθεμία τουλάχιστον 5 περιοδικά που ασχολούνται αποκλειστικά με τις Κλασσικές Μοτοσυκλέτες, ενώ στην Ελλάδα σχεδόν δεν υπάρχει πλέον καν περιοδικό μοτοσυκλέτας γενικώς.
    Στην Ευρώπη αλλά και στην Αμερική και Αυστραλία κλπ υπάρχουν αρκετά πρωταθλήματα για αυτές τις μοτό ενώ εδώ δεν έχουμε καλά καλά κανονικό πρωτάθλημα.
    Κρίνεις λοιπόν και σχολιάζεις χωρίς να έχεις ιδέα.
    Φιλικά πάντα!
    Άρη καμία αντίρρηση σε αυτά που λες....
    Αλλωστε για Ελλάδα αναφέρομουν, επειδή στην Ελλάδα ζούμε, στην Ελλάδα βολταρουμε, στην Ελλάδα πουλαμε και αγοράζουμε ως επί το πλείστον τα μηχανάκια μας...
    Ένας λόγος που στις χώρες που αναφέρεις υπαρχει κοινό στις κλασσικές μοτοσυκλέτες είναι ο μεγάλος μέσος όρος ηλικίας ...ναι υπάρχουν πολλά περισσότερα παππουδια ματσωμενα σε σχέση με πιτσιρικάδες...
    Και εδώ έχουμε παππουδια αλλά δεν είναι ματσωμενα...

    Επίσης μην ξεχνάς ότι είναι πολύ πιο εύκολο για έναν 60 παρά κάτι να οδηγήσει ένα "συμβατικό" μοτό με καμία 100αρια άλογα που του θυμίζει τα νιάτα του παρά εναν πύραυλο με 200+ και ας κάνουν ίδια τιμή και τα 2...
    Κακά τα ψέματα..τα νιάτα δεν αντικαθίστανται...ούτε υπάρχει γιατρειά για την μειωμένη αντίληψη, την πονεμένη μέση και τα αρθριτικά...

    Επίσης υπάρχει αυτό που λέγεται "βολικη λησμονια" (που σύμφωνα με τον jung είναι μηχανισμός άμυνας)....επιλέγεις να ζήσεις κάτι τώρα σαν να ήταν τότε...μόνο που τώρα έχεις τα φράγκα και την ωριμότητα που σου έλειπε τότε...

    Επίσης ένας λόγος είναι και η άρνηση της ηλικίας...κάνεις δεν μπορεί εύκολα να δεχτεί ότι μεγαλώνει, ότι πάλιωνει (με την κακή έννοια), ότι δεν μπορεί να ακολουθήσει το νέο, το σύγχρονο...(π.χ. rossi)

    Η τεχνολογία προχωράει και εξελίσσεται για έναν μόνο λόγο...για να προοδεύουμε...αλλιώς θα ειμασταν ή αρχαιολαγνοι ή Κουβανοί...

    Επ'ουδενι δεν θέλω να θίξω κανέναν...και όλα γίνονται στα πλαίσια της πλάκας...με ότι θέλει ο καθένας μπορεί να παθιάζεται, να ρίχνει χρήμα και να θαυμάζει...κανείς δεν μπορεί να τον κρίνει...
    να τον πειράζει όμως σε λογικά πλαίσια είναι ανεκτό...ειδικά εδώ μέσα...που το "vs" είναι πανευκολο...

    Το φιλικό κλίμα παραμένει...

  8. #188
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.729
    Συγγνωμη που θα πεταχτω σαν την πουτσα... Αλλα ρε συ Σταυρο, μου κανει μεγαλη εντυπωση που εσυ ειδικα δεν μπορεις να καταλαβεις οτι μια μηχανη εχει την αξια που της δινει ο ιδιοκτητης της. Αφου ο ανθρωπος γουσταρει να οδηγαει αυτα τα εργαλεια εσενα τι σε νοιαζει; Και ακομα πιο πολυ, γιατι πιστευεις πως τον νοιαζει τι σκεφτεσαι εσυ, εγω και ο καθενας απο μας για τα μηχανακια του;

    Ειχες φτιαξει ενα motard που σου κοστισε 8-10 χιλιαρικα, δεν ξερω κι εγω ποσα. Το εκανες γιατι το γουσταρες. Οταν ηρθε η ωρα να το πουλησεις ειδες εμπρακτα πως οι ανθρωποι γυρω σου το κοστολογουσαν στο ενα τριτο των χρηματων που σου στοιχισε. Και σε ρωταω: σε ενοιαζε η γνωμη τους; Δε θα το ξαναεκανες απο την αρχη αν γυρνουσες το χρονο πισω; Αν σε επαιρνε καποιος υποψηφιος αγοραστης και σου ελεγε "Φιλαρακι με 6000€ που ζητας για το εργαλειο εγω αγοραζω 690 SMC του '12" τι θα του ελεγες; Δε θα του ελεγες "Στ'αρχιδια μας;". Προφανως η γνωμη του δεν σε απασχολουσε (και καλα εκανε δηλαδη). Εσυ τωρα γιατι ντε και καλα θες να δωσεις αξια στη γνωμη σου για την καυλα του αλλου;

    Και για να πουμε και του στραβου το δικιο, τουλαχιστον ο buckley αν πει να πουλησει καποιο απο τα αποκτηματα του παιζει να βγαλει και κερδος. Προσωπικα δεν αλλαζα το ΜΤ-09 μου για ολα τα μηχανακια του κι ας στοιχιζουν 100 χιλιαρικα. Αλλα το οτι εχουν μια αντικειμενικη αξια (μετρησιμη σε €) δεν μπορουμε να το αρνηθουμε.

    Και για να μην ειμαι εκτος κλιματος...

    Φιλικα παντα.

  9. #189
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Mην τσακώνεστε για τη μάντρα του Μπάκλη. Με το ρυθμό που πάει, μέχρι να τα βγάλει στο δρόμο θα έχει στερέψει ο πλανήτης από πετρέλαια.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  10. #190
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Μικρό το κακό, αφού δεν κινούνται.
    Life begins at 45°.

  11. #191
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Συγγνωμη που θα πεταχτω σαν την πουτσα... Αλλα ρε συ Σταυρο, μου κανει μεγαλη εντυπωση που εσυ ειδικα δεν μπορεις να καταλαβεις οτι μια μηχανη εχει την αξια που της δινει ο ιδιοκτητης της. Αφου ο ανθρωπος γουσταρει να οδηγαει αυτα τα εργαλεια εσενα τι σε νοιαζει;

    δεν με νοιαζει...το εγραψα παραπανω..."με ότι θέλει ο καθένας μπορεί να παθιάζεται, να ρίχνει χρήμα και να θαυμάζει...κανείς δεν μπορεί να τον κρίνει"......

    Και ακομα πιο πολυ, γιατι πιστευεις πως τον νοιαζει τι σκεφτεσαι εσυ, εγω και ο καθενας απο μας για τα μηχανακια του;

    επισης δεν πιστευω πως τον νοιαζει τι πιστευω εγω, εσυ και ο καθενας μας για τα μηχανακια του...
    πλακα του εκανα...οπως πλακα του κανουν και τοσοι αλλοι εδω μεσα...
    ενα πειραγμα για το γεγονος οτι ειναι παλια...ενταξει και ασχημα!
    οπως εχουν κανει και σε εμενα αλλα σε αλλους εδω μεσα...κανενας δεν αποτελει εξαιρεση...
    αν οντως ομως παρεξηγηθηκε κανω λαθος γιατι προφανεστατα τον νοιαζει τι σκεφτεται ο καθενας απο εμας και ΘΕΛΕΙ οι αλλοι να πιστευουν οτι εχει καλα και αξιολογα μηχανακια...αν δεν τον ενοιαζε (οπως εγραψα πριν οτι εγω πιστευα) δεν θα γινοταν τιποτα απο ολα αυτα"



    Ειχες φτιαξει ενα motard που σου κοστισε 8-10 χιλιαρικα, δεν ξερω κι εγω ποσα. Το εκανες γιατι το γουσταρες. Οταν ηρθε η ωρα να το πουλησεις ειδες εμπρακτα πως οι ανθρωποι γυρω σου το κοστολογουσαν στο ενα τριτο των χρηματων που σου στοιχισε. Και σε ρωταω: σε ενοιαζε η γνωμη τους;

    κοιτα να δεις πως παει....μεχρι να το πουλησω σαφεστατα και δεν με ενοιαζε η γνωμη κανενος...οταν ομως αποφασισα να το πουλησω με ενοιαζε, γιατι ηθελα να εχει αξια το μηχανακι μου και να υπηρχε η ιδια ανταποκριση απο την αλλη πλευρα (αγοραστες)...αυτο ηταν κατι που το ηξερα οταν το εφτιαχνα 10 χρονια πριν....αλλα ειπα να το δοκιμασω με την τιμη μπας και βρεθει καποιος που να εκτιμησει τα εξτρα, την δουλεια και το μερακι...δεν βρεθηκε...no big deal...

    Δε θα το ξαναεκανες απο την αρχη αν γυρνουσες το χρονο πισω;

    σαφεστατα...

    Αν σε επαιρνε καποιος υποψηφιος αγοραστης και σου ελεγε "Φιλαρακι με 6000€ που ζητας για το εργαλειο εγω αγοραζω 690 SMC του '12" τι θα του ελεγες; Δε θα του ελεγες "Στ'αρχιδια μας;".

    οχι δεν θα του ελεγα αυτο...θα του ελεγα "το ξερω, αλλα άλλο το smc, αλλο το συγκεκριμενο xr..." η αγορα ειναι ελευθερη και ο καθενας κρινει τι θελει να αγορασει και τι οχι...

    Προφανως η γνωμη του δεν σε απασχολουσε (και καλα εκανε δηλαδη). Εσυ τωρα γιατι ντε και καλα θες να δωσεις αξια στη γνωμη σου για την καυλα του αλλου;


    ξαναλεω οτι δεν θελω να δωσω καμια αξια στην γνωμη μου για την καυλα κανενος...
    οπως καποιοι με πειραζαν (δεν μ'αρεσει το ρημα κρινω) τοτε το οτι εγω εδωσα Χ λεφτα στο xr...ετσι και εγω πειραζω το Πανο τωρα που εχει αυτα τα μηχανακια που εχει...
    αντιστοιχα πειραγματα εχουν γινει απειρα κατα καιρους εδω μεσα...γραφεις απο το 14 και γραφω απο το 05, οποτε ειναι λογικο να μην ξερεις...


    Και για να πουμε και του στραβου το δικιο, τουλαχιστον ο buckley αν πει να πουλησει καποιο απο τα αποκτηματα του παιζει να βγαλει και κερδος. Προσωπικα δεν αλλαζα το ΜΤ-09 μου για ολα τα μηχανακια του κι ας στοιχιζουν 100 χιλιαρικα. Αλλα το οτι εχουν μια αντικειμενικη αξια (μετρησιμη σε €) δεν μπορουμε να το αρνηθουμε.

    Και για να μην ειμαι εκτος κλιματος...

    Φιλικα παντα.

    βρε ναι και αντικειμενικη αξια σε € εχουν και υποκειμενικη εχουν και συναισθηματικη εχουν...
    και καλα κανεις να μην αλλαξεις και εσυ το ΜΤ09 σου για ολα τα μηχανακια του...
    ...αλλα γιατι εχουμε κανει τοσο θεμα το γεγονος οτι εγω ειπα οτι εχει σκραπ μεσα στο γκαραζ του χαριτολογωντας και βαζοντας emoticons, ΔΕΝ μπορω να καταλαβω!!


    εννοειται οτι ολα ειναι φιλικα...
    ...αλλα μαλλον δεν ειναι ολα κατανοητα...


  12. #192
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.729
    γραφεις απο το 14 και γραφω απο το 05, οποτε ειναι λογικο να μην ξερεις...
    Με αποτελείωσες με το argumentum ad verecundiam.

    Τώρα τί μπορώ να πω;

  13. #193
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Με αποτελείωσες με το argumentum ad verecundiam.

    Τώρα τί μπορώ να πω;
    Ως γνωστό, η εκτός moto.gr ζωή μας, πριν και μετά, δεν έχει καμία αξία.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #194
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Με αποτελείωσες με το argumentum ad verecundiam.

    Τώρα τί μπορώ να πω;

    Συγνώμη ρε συ Πέτρο αλλά δεν μπορώ να κουοταρω όλα τα πειράγματα που υπήρξαν και υπάρχουν εδω μέσα για να πειστεις...


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ως γνωστό, η εκτός moto.gr ζωή μας, πριν και μετά, δεν έχει καμία αξία.
    Εφόσον μιλαμε για τις ενδοφορουμιακες "πλάκες", "πειράγματα", "κρίσεις" κλπ ναι δεν έχει αξία διότι άπειροι νέοι (φρεσκοεγγεγραμμενοι), ανεξαρτήτως ηλικίας έχουν παρεξηγηθεί με τον τρόπο γραφής πολλών από εδώ μεσα και δεν έχουν ξαναπατήσει...
    Λογικό? Απόλυτα θα πω εγώ...
    Εφόσον είσαι νέος πρέπει να περάσει κάποιος καιρός για να καταλαβεις πως κινείται το πράγμα και να εγκληματιστεις...και ας είσαι ο εξυπνότερος, γρηγορότερος, σοφοτερος, ομορφότερος, πλουσιότερος, κλπ κλπ..του κόσμου...

  15. #195
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ...και ας είσαι ο εξυπνότερος, γρηγορότερος, σοφοτερος, ομορφότερος, πλουσιότερος, κλπ κλπ..του κόσμου...
    Μπα, εγώ από την πρώτη μέρα τα κατάφερα.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Σελίδα 13 από 27 ΠρώτοΠρώτο ... 38910111213141516171823 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πως κάνουμε πολλαπλά quotes ?
    από kostakisK στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2009, 23:41
  2. quote: VANDA Πριν κατεβούμε από τη μηχανή...
    από mikios400 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2008, 00:03
  3. famous quotes from dirt people..
    από dirtbird στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2008, 09:41
  4. Quote
    από Mago Babidi στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2007, 21:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF