Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: Moto GP catalunya,που να κλείσω;;

  1. #1
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    687

    Moto GP catalunya,που να κλείσω;;

    Έχω κλείσει τα αεροπορικά για να πάω τον Ιούνιο και να δω το GP της Καταλωνίας από κοντά αλλά ακόμα δεν έχω καταλήξει στις θέσεις.. σκέφτομαι μια να κλείσω πάνω στην ευθεία εκκίνησης τερματισμού,όπου έχει και σκέπαστρο και βλέπεις και το grid πριν την εκκίνηση,από την άλλη θα ήθελα να είμαι πάνω σε καμία στροφουλα να δούμε και καμιά προσπέραση..μια βοήθεια παρακαλώ από κάποιον φίλο που έχει εμπειρία!
    Ευχαριστώ!

    Υγ. Δεν πάω general admission, αλλά ούτε και στα πανάκριβα των ultras..
    Καμία ιδέα δεν ευθύνεται για τους μαλάκες που την ενστερνίζονται..-Κωστάκης Ανάν-

    http://www.tokoulouri.com/

  2. #2
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Είχα την τύχη να παρακολουθήσω τον επικό αγώνα του 2009 με τη μονομαχία Rossi-Lorenzo και είχα κλείσει εισιτήρια στη θέση που σκέφτεσαι να κλείσεις. Το σκέπαστρο μεγάλο πλεονέκτημα, ο ήλιος τόσες ώρες είναι ανελέητος, απέναντι ακριβώς έχεις τα paddocks των ομάδων, o ήχος στην ευθεία είναι απίστευτος, τότε που είχα πάει είχαν κάποια happening με τον Mamola και όλα γίνονταν μπροστά μας, ενώ υπάρχουν τεράστιες γιγαντοοθόνες για να μην χάνεις τίποτα από τον αγώνα.

  3. #3
    Fish Το avatar του/της nopattern
    Εγγραφή
    08/10/2014
    Μηνύματα
    191
    Τον παρακολουθησα το 2015, καθόμασταν στο τελος της μεγαλης ευθείας, σχεδον πάνω στην πρώτη στροφη - δηλαδή πάνω στη φάση! - , και απο εκεί έχεις θέα τα δύο τρίτα της πίστας.... φοβερές θέσεις.

    Καπέλα, αντιηλιακά, ότι μπορεί να βοηθήσει για τον ήλιο γιατί βαράει, αλλά ΑΞΙΖΕΙ.

  4. #4
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    687
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά.εκλεισα τελικά μπροστά στο γκριντ κάτω από το σκεπαστρο!!
    Καμία ιδέα δεν ευθύνεται για τους μαλάκες που την ενστερνίζονται..-Κωστάκης Ανάν-

    http://www.tokoulouri.com/

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.337
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giannis21 Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά.εκλεισα τελικά μπροστά στο γκριντ κάτω από το σκεπαστρο!!
    Δεν σε πρόλαβα ρε γμτ, πέρσι το είδα από τα paddocks και ήταν άθλια στην ευθεία. Οκ γλιτώνεις τον ελεινό ήλιο του Ιουνίου στη Βαρκελώνη αλλά κατ εμέ δεν είναι καθόλυο απολαυστικό, ιδίως λόγω του θορύβου. Μόνο αν κάθεσαι ψηλά παλεύεται και εννοείται δεν το συζητάμε χωρίς ωτοασπίδες.

    Αν θες βοήθεια για ξενοδοχεία, air bnb κλπ μου λες με pm.

  6. #6
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    687
    Πλησιάζει σιγά σιγά ο καιρός και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι ακόμα.. μεταφορά προς και από την πίστα πως γίνεται;; υπάρχουν επαρκή μέσα ή θα χρειαστεί να νοικιάσουμε;; διαμονή έχουμε σε φιλικό σπίτι στη Βαρκελώνη οπότε αυτή θα είναι η διαδρομή που θα πρέπει να κάνουμε.
    Καμία ιδέα δεν ευθύνεται για τους μαλάκες που την ενστερνίζονται..-Κωστάκης Ανάν-

    http://www.tokoulouri.com/

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.337
    Η μετακίνηση είναι πολυ εύκολη. Παίρνεις από Sants ή Passeig de Gracia το τρένο R2 ή R2N (πλατφορμα 13 ή 14 αν το πάρεις από Sants) με κατεύθυνση Granollers Centre ή Sant Celoni αντίστοιχα. Κατεβαίνεις στάση Montmelo και παίρνεις λεοφωριάκι που έχει προς την πίστα. Δν χρειάζεται να νοικιάσεις τπτ. Πάρε αντηλιακό και μη φορέσεις μαύρα.
    Τελευταία τροποποίηση από macdeath_s; 25/05/2018 στις 09:15. Αιτία: R2N

  8. #8
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giannis21 Προβολή μηνύματος
    Πλησιάζει σιγά σιγά ο καιρός και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι ακόμα.. μεταφορά προς και από την πίστα πως γίνεται;; υπάρχουν επαρκή μέσα ή θα χρειαστεί να νοικιάσουμε;; διαμονή έχουμε σε φιλικό σπίτι στη Βαρκελώνη οπότε αυτή θα είναι η διαδρομή που θα πρέπει να κάνουμε.
    Φίλτατε, μην ταλαιπωρηθείς με τραίνα... δεν ξέρω εάν ισχύει ακόμα, το 2009 που είχα πάει εγώ, είχαν λεωφορεία που έφευγαν από το κέντρο της Βαρκελώνης (δεν θυμάμαι γαμώτο την πλατεία πως την έλεγαν...) και σε άφηναν έξω από την πίστα, κόστος τότε περίπου 10-12 ευρώ, κάποιοι που πήγαν με τραίνο Montmelo έφαγαν πεζοπορία κάτω από τον καυτό ήλιο μέχρι την πίστα...

  9. #9
    Μέλος Το avatar του/της Shinigami Ryuk
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    257
    Ρε μαγκες,και συγνωμη που σφινοπουτσιαζω,μπας και ξερει κανεις να μου πει τι θα βλεπω στο Winterdijk tribune SW σειρα 10 θεση 13 στο ξακουστο σιρκουι του Ασσεν?Γιατι εγω πηγαινα για να δω το τελευταιο εσακι απο πισω (απο μπροστα ηθελα να το δω αλλα δεν περιμενα οτι πρεπει να κλεισω εισιτηρια απο περυσι) και τελικα νομιζω οτι θα βλέπω μονο μηχανακια να περνανε μπροστα μου με τα οσα.

  10. #10
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    687
    Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις παιδιά.θα τσεκαρω αυτό με τα λεωφορεία,αλλιώς κρατάω καβατζα τη μεταφορά με τρενάκι.
    Καμία ιδέα δεν ευθύνεται για τους μαλάκες που την ενστερνίζονται..-Κωστάκης Ανάν-

    http://www.tokoulouri.com/

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.337
    Έχει λεωφορειάκι μετά τη στάση του τρένου. Κάθε μέρα το διαφημίζουν στο τρένο για το MotoGP. Τα λεωφορεία που λέει από πάνω κατ εμέ είναι πιο ταλαιπώρια λόγω της κωλοκίνησης που χουμε εδώ. Λογικά πάντως από Plaza España η Plaza Catalunya θα χες πάρει λεοφωρεί τότε...

Παρόμοια θέματα

  1. Πόσο ευκολο ειναι να γινεις Moto GP star?
    από sapila racing στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 28/02/2012, 19:44
  2. Θελεις GPS που να ειναι ολα-σε-ενα?Ριξε μια ματια στα Garmin Dakota 600 series
    από Vstrommer71 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2011, 19:05
  3. 125-250-moto gp που???
    από gsx1400 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 12/04/2009, 18:53
  4. Moto gp που?????
    από bikerted στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 15/09/2008, 01:50
  5. καφετερια που να δειχνει Moto GP ??
    από vaspiou στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2006, 11:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF