Σελίδα 5 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 133

Θέμα: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΙ

  1. #61
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Για ποια όργανα αναφέρεσαι;
    Γιατί το μούσι δείχνει προς τα κάτω.

    ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ ΡΕ....μουσάτος είμαι ...γι αυτο δεν τα βλεπω...Γμτ ειχα πήξει στην δίαιτα
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  2. #62
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Grafton 505
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    1.445
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Για εξήγήσου ρε...ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ...δεν σε είπα effect
    Ακού να δεις ( ή κοίτα να ακούσεις) πως έχει η κατάσταση : Εσύ θες να πας αριστερά αλλά το unimog τραβάει δεξιά. Κάτι έχει δει εκεί και θέλει να πάει εκεί. Πότε θα καταλάβετε όλοι ότι είμαστε αναβάτες και όχι οδηγοί. Ααααααααυτάααααα ........
    Άπας αήρ αετώ περάσιμος

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ ΡΕ....μουσάτος είμαι ...γι αυτο δεν τα βλεπω...Γμτ ειχα πήξει στην δίαιτα
    Δε ξερω τι μουσια κουβαλας αλλα δε χρειαζετε να τα κοψεις.Μπορει να τα χτενιζεις δεξια και αριστερα οταν θελεις να δης τα οργανα σου.

    Για της μηχανης τα οργανα φανταζομαι οτι λετε ε?
    καθε μερα ...νεα μερα.

  4. #64
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Δε ξερω τι μουσια κουβαλας αλλα δε χρειαζετε να τα κοψεις.Μπορει να τα χτενιζεις δεξια και αριστερα οταν θελεις να δης τα οργανα σου.

    Για της μηχανης τα οργανα φανταζομαι οτι λετε ε?
    Αυτό γίνεται όταν έχεις μεγάλα φρύδια.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  5. #65
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Αυτό γίνεται όταν έχεις μεγάλα φρύδια.
    Εισαι σιγουρος???Γιατι εχω τους ενδοιασμους μου...
    καθε μερα ...νεα μερα.

  6. #66
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.495
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Φύσει γαρ άνθρωπος, ό βούλεται, τούτο και οίεται.
    Χαίρε Καίσαρ! Οι μελλοθάνατοι σε χαιρετούν.



    Ρε καλόπαιδα δεν αφήνετε τα μούσια τις τρίχες τις βούρτσες και τις …και να δούμε γιατί σαλεύει το πράγμα του παλικαριού.





    Υ.γ. κύριε caesarsk την μαΐστρα την είχατε μαζέψει?????
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  7. #67
    Μέλος
    Εγγραφή
    10/11/2015
    Μηνύματα
    67
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Δεν ξέρω αν πρέπει να πάει στα Οδήγηση Tips and Tricks ή στον Εξοπλισμό Μοτοσυκλέτας ή Αναβάτη
    την ώρα που ακουμπάει η ξύστρα του αριστερού αγκώνα νιώθω μια ταλάντωση πρώτα στην πίσω ρόδα, και μετα μια μικρή ασάφεια στο μπροστινό.
    Ξεκάθαρα αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να έχεις το κράνος περασμένο στον δεξί αγκώνα για αντίβαρο.

  8. #68
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    605
    Ας πω και εγώ την γνώμη μου κι ας μην ενδιαφέρει κανέναν, πιθανά ούτε εσένα. Χαχαχαχα!
    Νομίζω πρέπει να αλλάξεις μηχανή, να πάρεις μια HONDA να βρεις την υγειά σου.

    Αλλεως είσαι καταδικασμένος να μην στρίψεις ποτέ με 240 χαω σαν να καβαλας το ξυράφι του Οκαμ.

  9. #69
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    Το μονο κακό σε αυτές τις καταστάσεις οτι δεν απολαμβανεις την θέα,

  10. #70
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Ας πω και εγώ την γνώμη μου κι ας μην ενδιαφέρει κανέναν, πιθανά ούτε εσένα. Χαχαχαχα!
    Νομίζω πρέπει να αλλάξεις μηχανή, να πάρεις μια HONDA να βρεις την υγειά σου.

    Αλλεως είσαι καταδικασμένος να μην στρίψεις ποτέ με 240 χαω σαν να καβαλας το ξυράφι του Οκαμ.
    Για να μιλησω μια φορά σοβαρά. Καβαλάω συνεχώς απο τα 17 και ειμαι 46 ο σκατίγερας. Από το 1996 παρακαλούσα την Honda, που επινα νερο στο ονομα της, και εσκαγα κάθε λίγο και λιγακί στον Σαρακάκη για ανταλλακτικα τα αντερα μου, να βγάλει ενα μηχανακι που να με ικανοποιεί...και η Honda εβγαζε μαλακιες και βάρκες, και πλοία...

    Καταλήγω το 2006, μετά από 10 χρόνια αναμονής, να την απαρνηθώ και να πάρω μια μηχανή που οπτικά δεν μ αρεσε ποτέ...Δεν μπορω να συνηθίσω τα γαμωβυζιά που εξέχουν αριστερά-δεξιά...Δεν μ αρεσει ρε φίλε...Για να πάρω μια μηχανή, που με κάνει να θέλω να πηγαίνω στην αντιπροσωπεία γιατί δεν με κλέβουν. Δεν μου ζητάει τίποτα. Δεν μ αφηνει απο ανορθωτές. Δεν μου καίει λάδια. Δεν τραβάει δεξία. Κάνει όσα ζητάω όποτε τα ζητάω. Κάνει τους κουλούς να δείχνουν χεράδες και να διορθώνει λάθη...

    Εεεε στην τελική όταν πήγαινω βόλτα με φρέσκους μοτοσυκλετιστές που τους αρέσουν οι πιπίλες HONDA JAPAN κλπ...εχω φτιάξει μαγνητάκια με το σήμα της Honda και τα βάζω πάνω στα σήματα της BMW για να μην τους προκαλώ τα ήθη.

    Από την άλλη δεν αφήνω ποτέ ευκαιρία να χλευάσω τον οποιοδήποτε BMWδάκια με σωβρακάκι BMW, κάλτσες BMW, καπότες BMW κυκλοφορεί με ύφος μηχανόβιου και γνώστη όλων των πραγμάτων (και ας έχει κουβέρτα πάνω στο BMW)...διότι μαλάκες μπορεί να βλέπεις πάνω σε κάθε μάρκα να το ομολογήσουμε όμως πως οι περισσότεροι είναι πάνω σε πλοία με προπέλες.


    Και φυσικά μην ξεχνάμε...Οι μηχανόβιοι έχουν τον δικό τους κώδικα επικοινωνίας και τις δικές τους κάστες. Είναι ζώα αγελαία, κοινούνται πολλές φορές σε ομάδες αλλά και ατομικά και τους χαρακτηρίζει η αλληλεγγύη. Όταν δυο μηχανόβιοι διασταυρώνονται, πρέπει απαραιτήτως να χαιρετηθούν φιλικά. Αν ο ένας από τους δύο δεν το κάνει είναι κάτι ανάμεσα σε γαϊδούρι και βόδι. Αν δεν χαιρετήσει έχει κάθε δικαίωμα ο μηχανόβιος που χαιρέτησε να τον κυνηγήσει, να τον σπάσει στο ξύλο και να τον πετάξει στο χαντάκι. Δεν χαιρετάμε φυσικά μπάτσους, bmwδάκηδες, κάγκουρες, γεροντάκια με παπιά, γιάπηδες με σκούτερ, γλήγορους με supersport, ducatisti (ακόμη και με τον χαιρετισμό μπορεί να γεμίσεις λάδια), χαρλεάδες, ακράνωτους, μπάτσους, ακράνωτους μπάτσους, αφρικανούς, και βαραντέρο. ΟΛΟΥΣ τους υπόλοιπους τους χαιρετάμε!
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  11. #71
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από S705 Προβολή μηνύματος
    Χαίρε Καίσαρ! Οι μελλοθάνατοι σε χαιρετούν.



    Ρε καλόπαιδα δεν αφήνετε τα μούσια τις τρίχες τις βούρτσες και τις …και να δούμε γιατί σαλεύει το πράγμα του παλικαριού.





    Υ.γ. κύριε caesarsk την μαΐστρα την είχατε μαζέψει?????
    Είχα μαζέψει την μαϊστρα και πήγαινα με το μπαλόνι για πλαγιοδρομία και τον φλόκο τσιτα για την αυξηση της ταχυτητας
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  12. #72
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Να σημειωσω εδώ πως ο Devil's Animal inbox με λέει ΜΑΛΑΚΑ και γελάει!!!!! θα σε πιάσω ρε στα χέρια μου και θα δεις
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  13. #73
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    ..... θα σε πιάσω ρε στα χέρια μου και θα δεις.....


    Με το Πενφε, λίγο δύσκολο αυτό αρχηγέ...................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  14. #74
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Με το Πενφε, λίγο δύσκολο αυτό αρχηγέ...................
    εχω τα κολπα μου...ξερει αυτος!!!!
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.237
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Για να μιλησω μια φορά σοβαρά. Καβαλάω συνεχώς απο τα 17 και ειμαι 46 ο σκατίγερας. Από το 1996 παρακαλούσα την Honda, που επινα νερο στο ονομα της, και εσκαγα κάθε λίγο και λιγακί στον Σαρακάκη για ανταλλακτικα τα αντερα μου, να βγάλει ενα μηχανακι που να με ικανοποιεί...και η Honda εβγαζε μαλακιες και βάρκες, και πλοία...

    Καταλήγω το 2006, μετά από 10 χρόνια αναμονής, να την απαρνηθώ και να πάρω μια μηχανή που οπτικά δεν μ αρεσε ποτέ...Δεν μπορω να συνηθίσω τα γαμωβυζιά που εξέχουν αριστερά-δεξιά...Δεν μ αρεσει ρε φίλε...Για να πάρω μια μηχανή, που με κάνει να θέλω να πηγαίνω στην αντιπροσωπεία γιατί δεν με κλέβουν. Δεν μου ζητάει τίποτα. Δεν μ αφηνει απο ανορθωτές. Δεν μου καίει λάδια. Δεν τραβάει δεξία. Κάνει όσα ζητάω όποτε τα ζητάω. Κάνει τους κουλούς να δείχνουν χεράδες και να διορθώνει λάθη...

    Εεεε στην τελική όταν πήγαινω βόλτα με φρέσκους μοτοσυκλετιστές που τους αρέσουν οι πιπίλες HONDA JAPAN κλπ...εχω φτιάξει μαγνητάκια με το σήμα της Honda και τα βάζω πάνω στα σήματα της BMW για να μην τους προκαλώ τα ήθη.

    Από την άλλη δεν αφήνω ποτέ ευκαιρία να χλευάσω τον οποιοδήποτε BMWδάκια με σωβρακάκι BMW, κάλτσες BMW, καπότες BMW κυκλοφορεί με ύφος μηχανόβιου και γνώστη όλων των πραγμάτων (και ας έχει κουβέρτα πάνω στο BMW)...διότι μαλάκες μπορεί να βλέπεις πάνω σε κάθε μάρκα να το ομολογήσουμε όμως πως οι περισσότεροι είναι πάνω σε πλοία με προπέλες.


    Και φυσικά μην ξεχνάμε...Οι μηχανόβιοι έχουν τον δικό τους κώδικα επικοινωνίας και τις δικές τους κάστες. Είναι ζώα αγελαία, κοινούνται πολλές φορές σε ομάδες αλλά και ατομικά και τους χαρακτηρίζει η αλληλεγγύη. Όταν δυο μηχανόβιοι διασταυρώνονται, πρέπει απαραιτήτως να χαιρετηθούν φιλικά. Αν ο ένας από τους δύο δεν το κάνει είναι κάτι ανάμεσα σε γαϊδούρι και βόδι. Αν δεν χαιρετήσει έχει κάθε δικαίωμα ο μηχανόβιος που χαιρέτησε να τον κυνηγήσει, να τον σπάσει στο ξύλο και να τον πετάξει στο χαντάκι. Δεν χαιρετάμε φυσικά μπάτσους, bmwδάκηδες, κάγκουρες, γεροντάκια με παπιά, γιάπηδες με σκούτερ, γλήγορους με supersport, ducatisti (ακόμη και με τον χαιρετισμό μπορεί να γεμίσεις λάδια), χαρλεάδες, ακράνωτους, μπάτσους, ακράνωτους μπάτσους, αφρικανούς, και βαραντέρο. ΟΛΟΥΣ τους υπόλοιπους τους χαιρετάμε!
    Ducatisti γιατι δε χαιρετάς?Δηλαδή εμάς με τα ντουκάτι μανούλα δε μας γέννησε

Σελίδα 5 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μια βοήθεια γιατί έχω χάσει την μπάλα
    από PARANOMMOS στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 11/06/2010, 10:22
  2. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 06/08/2009, 15:47
  3. ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΦΗΣΕ
    από TARAXIAS στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2006, 18:06
  4. Παιδιά λίγη βοήθεια γιατί στα νομικά είμαι σκάρτος!
    από mastouri στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 01/09/2004, 14:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF