Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 20 από 20

Θέμα: Αλλαγή εξάτμισης

  1. #16
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΤάκηςΜπ Προβολή μηνύματος
    Εφόσον έχεις λεφτά μην πας race tech,πήγαινε race guns.Καλύτερη ποιότητα και καλύτερη εξυπηρέτηση.

    Γενικά πάντως,εγώ θα πουλούσα το wolf,θα κότσαρα και το 800άρι και θα 'παιρνα ένα 600άρι γυμνό.Δεν ξέρω τι ηλικία έχεις,τι δίπλωμα μπορείς να βγάλεις,αλλά το να ρίξεις τόσα λεφτά στο wolf το θεωρώ ξεκάθαρη σπατάλη.Σ'το λέμε όλοι και ίσως καταντάμε κουραστικοί,απλά θα δώσεις 1-1.5 χιλιάρικο και θα σε κοντράρουν ακόμα και τα κρυπτον στα φανάρια,ψιλομαλακία είναι.
    Nα σε δώκω πληροφορίες...
    35ετών,Διπλωμα Α,Β,ταχυπλώου.
    Γυμνό θα ζαχάρωνα την brutale αν και ιταλιάνικο αλλά δεν έχω τα λεφτά να την πάρω καινούρια.
    Έχω μόλις 5300 ευρά για αγορά μοτοσακό και επειδή θέλω κάτι να πάω κανα ταξίδι τα χω πει και σε άλλο Thread πάω η για ληστή η για στρώμα.
    Το 1-1,5 χιλιάρικο πάει ξεχωριστά απο όλα αυτά στον λύκο γιατί απλά γουστάρω αυτό το μηχανάκι.Δεν με νοιάζει να χαλάσω και κάτι παραπάνω αρκεί να γίνει σωατή δουλειά.
    Να σκοτώνει...για την κατηγορία του.
    Τώρα για τα crypton...Eίναι παπιά είναι πιο ελαφριά αλλά μιλάς για πειραγμένα...Να τα δώ πως θα σταματήσουν όταν πρέπει η πως θα μπαίνουν στις στροφές που εγώ θα είμαι ΑΝΕΤΟΣ...
    Μπορεί αύριο να μαζέψω άλλο εναμισο και να ρίξω ένα upside-down στο μπροστινό,μπορεί μετά να βάλω ρυθμιζόμενη πίσω.Πρέπει να καταλάβεις οτι έχει να κάνει με το μηχανάκι.
    Είναι απλά ο έρωτας...(Ο Δεύτερος μεγάλος έρωτας - ο πρώτος ήταν η bandit 400v βοήθεια μας, και σε κείνη τη χαρχάλω είχα ρίξει yoshimura cyclone τελικό,wp springs front,ohlins ρυθμιζόμενη πίσω εώ ήξερα οτι ΔΕΝ αξίζει).Τι θέλω να πώ;Ναι δεν αλλάζει η γνώμη μου,το θέμα είναι πως θα το κάνω σωστά.

  2. #17
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.256
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΤάκηςΜπ Προβολή μηνύματος
    Εφόσον έχεις λεφτά μην πας race tech,πήγαινε race guns.Καλύτερη ποιότητα και καλύτερη εξυπηρέτηση.

    Γενικά πάντως,εγώ θα πουλούσα το wolf,θα κότσαρα και το 800άρι και θα 'παιρνα ένα 600άρι γυμνό.Δεν ξέρω τι ηλικία έχεις,τι δίπλωμα μπορείς να βγάλεις,αλλά το να ρίξεις τόσα λεφτά στο wolf το θεωρώ ξεκάθαρη σπατάλη.Σ'το λέμε όλοι και ίσως καταντάμε κουραστικοί,απλά θα δώσεις 1-1.5 χιλιάρικο και θα σε κοντράρουν ακόμα και τα κρυπτον στα φανάρια,ψιλομαλακία είναι.
    Χωρίς να το κάνουμε εδώ vs και συνοπτίκα αν μπορείς γράψεις γιατι θεωρείς τις μέν καλύτερε απο τις δε ? Μελλοντικά ίσως με απασχολήσει το θέμα
    Modenas Kriss 125

  3. #18
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Kαι μιας και το έψαξα λιγάκι μια raceguns τελικό για μένα 280.Άραδεν καταργώ αισθητήρα L αλλά θέλω να πάω απο εκεί και να δώ πάνω στο δυναμόμετρο τι μου δίνει.Θα του το πώ στα ίσια...Όταν θα είμαι εκεί με τα λεφτά στο χέρι...Αν μου δώσει κάτω απο 1HP δεν την αγοράζω (και εάν είναι και στα ίδια κιλά με την δικιά μου).
    Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ άγραφο εγκέφαλο για το μηχανάκι;Οι εγκέφαλοι έχουν διαφορετικά φις?Η κάνει όποιος άγραφος να ναι;

  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2017
    Μηνύματα
    544
    Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

    Καλό μ'άρεσε!

  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Anritsu Προβολή μηνύματος
    Χωρίς να το κάνουμε εδώ vs και συνοπτίκα αν μπορείς γράψεις γιατι θεωρείς τις μέν καλύτερε απο τις δε ? Μελλοντικά ίσως με απασχολήσει το θέμα
    Ο παπαγιαννης όταν είχα πάει ήταν απίστευτα ενοχλητικός. Μου το έπαιζε πολύ ιστορία, με ειρωνευοταν και γενικότερα ήταν ολοφάνερο ότι δεν τον πολύ ενδιαφέρει και να σε χάσει από πελάτη γιατί μαμιουνται στην δουλειά. Οι raceguns τώρα, εκτός του ότι ποιοτικά φαίνονται καλύτερες, έχουν ακουστεί και πολύ λιγότερα προβλήματα και αν δεν κάνω λάθος δίνουν και κάτι παραπάνω στο μηχανάκι. Γενικά, αν δεν σε ενδιαφέρει να βάλεις κάτι ελάχιστα πιο premium ανεξου τις μαλακιες τους και βάλε race tech, την είχα πάνω για 1 χρόνο και ήμουν ευχαριστημένος, αλλά δεν νομίζω να τους ξαναπροτιμησω, κι αν προτιμήσω τις εξατμίσεις τους θα πάρω κάποια μεταχειρισμένη, δεν θα πάω καν σε αυτούς

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. cbr 125 αλλαγή εξάτμισης σε remus
    από ER-6N στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 10/07/2008, 15:25
  2. Cbf-600 και αλλαγή εξάτμισης..
    από makis206 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 24/10/2006, 11:20
  3. Αλλαγή εξάτμισης
    από ANDREAS27 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2006, 19:10
  4. Αλλαγη εξατμισης!!!
    από Zzz750 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2006, 12:42
  5. Η αλλαγή εξάτμισης επιβαρύνει την κατανάλωση;;;;
    από efialtis στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2006, 08:45

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF