Σελίδα 9 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 178

Θέμα: Grand Prix of Qatar round 1.... fight!

  1. #121
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.096
    Δεν έχει να κάνει με τον Ρόσσι. Έτυχε να είναι εκείνος. Το να κάνεις thumbs down δημοσίως σε συναθλητή σου, στο βάθρο, επειδή "σου είπαν ότι κλώτσησε", λες και δεν υπάρχουν 99 κάμερες και 70 επίσημοι ειδικοί που επιμελούνται τέτοιων θεμάτων, είναι κάτι που όλοι θα περιμέναμε μόνο από τον Lorenzo. Ούτε καν ο ίδιος ο ΜΜ, που εισέπραξε την "κλωτσιά", δεν έκανε έτσι. Μόνο ο JL έτρεξε να "εκφράσει τη δυσαρέσκειά του". Και μετά να σιγουρευτεί ότι θα επιβληθεί η σωστή ποινή.

    Έλα τώρα, μεταξύ μας...

    ΥΓ. Ωστόσο δεν καταλαβαίνω γιατί διαφωνείς, αφού συμφωνείς.
    Life begins at 45°.

  2. #122
    Του είπαν, ειδε ριπλέι, το ειδε με τα ματια του....δεν εχει σημασία. Εκείνη την στιγμή χωρίς την υπερανάλυση που εγινε αργότερα, ο μισός πλανήτης έλεγε οτι τον κλώτσησε και μάλιστα οι ΡοσσοΜπαοκτζήδες έλεγαν "ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ Π*%ΣΤΗ" οπότε δεν υπήρχε αμφιβολία, πριν ελαχίστων, οτι επρόκειτο για κλωτσιά.

    Επιπλέον είχε προσωπικό όφελος απο την συγκεκριμένη ιστορία οπότε οι περισσότεροι το ίδιο θα έκαναν (για τον Ντάνο δεν ειμαι σίγουρος γιατί παραείναι καλό παιδί).

    Ας μην ξαναλέμε τα ίδια που λέγαμε τότε. Η τελική μου προταση παραμένει οτι ΝΑΙ είναι κομπλεξάρα του κερατά, αλλά αυτο το σκηνικό δεν ήταν στο πάνθεον του.
    The R is for Respect.

  3. #123
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.096
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    αυτο το σκηνικό δεν ήταν στο πάνθεον του.
    Να γίνει thread!
    Life begins at 45°.

  4. #124
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Να γίνει thread!
    The R is for Respect.

  5. #125
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    Του είπαν, ειδε ριπλέι, το ειδε με τα ματια του....δεν εχει σημασία. Εκείνη την στιγμή χωρίς την υπερανάλυση που εγινε αργότερα, ο μισός πλανήτης έλεγε οτι τον κλώτσησε και μάλιστα οι ΡοσσοΜπαοκτζήδες έλεγαν "ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ Π*%ΣΤΗ" οπότε δεν υπήρχε αμφιβολία, πριν ελαχίστων, οτι επρόκειτο για κλωτσιά.

    Επιπλέον είχε προσωπικό όφελος απο την συγκεκριμένη ιστορία οπότε οι περισσότεροι το ίδιο θα έκαναν (για τον Ντάνο δεν ειμαι σίγουρος γιατί παραείναι καλό παιδί).

    Ας μην ξαναλέμε τα ίδια που λέγαμε τότε. Η τελική μου προταση παραμένει οτι ΝΑΙ είναι κομπλεξάρα του κερατά, αλλά αυτο το σκηνικό δεν ήταν στο πάνθεον του.



    ΡοσσοΜπαοκτζήδες

    https://www.facebook.com/94659959535...2522985424864/
    Τελευταία τροποποίηση από GIOTIS750; 20/03/2018 στις 13:01.

  6. #126
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Έλα ρε παιδιά με τον Χόρχε. Μάρθα Βούρτση.

  7. #127
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIOTIS750 Προβολή μηνύματος
    Φανατικούς του Ρόσσι
    The R is for Respect.

  8. #128
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    Του είπαν, ειδε ριπλέι, το ειδε με τα ματια του....δεν εχει σημασία. Εκείνη την στιγμή χωρίς την υπερανάλυση που εγινε αργότερα, ο μισός πλανήτης έλεγε οτι τον κλώτσησε και μάλιστα οι ΡοσσοΜπαοκτζήδες έλεγαν "ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ Π*%ΣΤΗ" οπότε δεν υπήρχε αμφιβολία, πριν ελαχίστων, οτι επρόκειτο για κλωτσιά.

    Επιπλέον είχε προσωπικό όφελος απο την συγκεκριμένη ιστορία οπότε οι περισσότεροι το ίδιο θα έκαναν (για τον Ντάνο δεν ειμαι σίγουρος γιατί παραείναι καλό παιδί).

    Ας μην ξαναλέμε τα ίδια που λέγαμε τότε. Η τελική μου προταση παραμένει οτι ΝΑΙ είναι κομπλεξάρα του κερατά, αλλά αυτο το σκηνικό δεν ήταν στο πάνθεον του.
    Είχε προσωπικο όφελος και για αυτό μπορεί κανείς να δικαιολογήσει τη μανούρα του με τους αγωνοδίκες, που κι αυτή ένας σοβαρός άνθρωπος δεν θα την έκανε αλλά θα άφηνε το σύστημα, βάση του οποίου αγωνίζεται και εξ ορισμού το σέβεται, να αποφασίσει.
    Η κίνησή του αυτή στο βάθρο είναι επιεικώς απαράδεκτη.

  9. #129
    Σε ενα σπορ που ο χλευασμός, τα κωλοδάχτυλα, οι μουτζες και οι κλωτσιές δίνουν και παίρνουν, το thumbs down μας πείραξε; Δηλαδή όταν ο Ρόσσι εκανε χειρονομια στον Aleix προπερισυ έχασες πάσα ιδέα για τον Ρόσσι; Μην πεις "καλα τον έκανε", θα παμε σε άλλη συζήτηση. GP βλέπουμε, όχι καλλιτεχνικό πατινάζ, θα υπάρχουν και τέτοια.
    The R is for Respect.

  10. #130
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.096
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    GP βλέπουμε, όχι καλλιτεχνικό πατινάζ, θα υπάρχουν και τέτοια.
    Δεν κατάλαβα, τι έχει το καλλιτεχνικό πατινάζ;

    Spoiler: Εμφάνιση
    Είναι άλλο πράγμα το κωλοδάχτυλο, το μπλόκπας και το μπινελίκι πάνω στη φάση και άλλο το κλάμα και το thumbs down ΣΤΟ ΒΑΘΡΟ, από κάποιον που είδε τη φάση μόνο στην τηλεόραση.
    Life begins at 45°.

  11. #131
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    Φανατικούς του Ρόσσι
    Οπως λεμε πεντροπαναθηναηκοι και μαρκεζολυμπιακοι ....μ...α..λ..ι..σ..τ..α.

    Τωρα τι δουλεια εχει στην ιδια λεξη ο ροσσι και ο παοκ μονο εσυ το σκεφτηκες.. τοσα χρονια εδω μεσα δεν ειχα ξαναδει τετοια μπερδεματα .

  12. #132
    αρχηγέ μου μην τρελαίνεσαι... αντικατέστησε οπου βλέπεις ροσσομπαοκτζήδες με την λέξη Φανατικοί και τελειωσε το θέμα.

    ΜΠΑΟΚ είναι μια εκφραση που χρησιμοποιείται για να περιγράψει τους φανατικούς του ΠΑΟΚ που βάλανε ένα Μ μπροστά και καλά για "ΜΕΓΑΣ". Εξού και τα "ΜΠΑΟΚ κι ας μη γαμήσω ποτέ", "Και εμβόλιο να έκανα, πάλι ΜΠΑΟΚ θα πάθαινα" και λοιπά άλλα που δεν ενδιαφέρουν την συζητηση μας. Επειδή λοιπόν αυτοί οι φανατικοί εχουν την ιδέαν οτι είναι ανώτεροι των απλών οπαδών και έχουν μια "τάση" να εκλογικεύουν καθε τι που κάνει ο ΠΑΟΚ, μου θυμησε πολλούς φανατικούς του Ροσσι που κάνουν το ίδιο και ιδού η σύνδεση.

    Το ξέρω οτι κατάλαβες εξαρχής οτι αυτό εννοούσα αλλά είπα να το εξηγήσω σε περίπτωση που οντως ήταν δυσνόητος ο συσχετισμός.
    The R is for Respect.

  13. #133
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.096
    Την πάτησες, βασικά. Ο Γιώτης είναι και Ροσικός και Σαλονικιός. Μάλλον και Μπάοκ.
    Life begins at 45°.

  14. #134
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    αρχηγέ μου μην τρελαίνεσαι... αντικατέστησε οπου βλέπεις ροσσομπαοκτζήδες με την λέξη Φανατικοί και τελειωσε το θέμα.

    ΜΠΑΟΚ είναι μια εκφραση που χρησιμοποιείται για να περιγράψει τους φανατικούς του ΠΑΟΚ που βάλανε ένα Μ μπροστά και καλά για "ΜΕΓΑΣ". Εξού και τα "ΜΠΑΟΚ κι ας μη γαμήσω ποτέ", "Και εμβόλιο να έκανα, πάλι ΜΠΑΟΚ θα πάθαινα" και λοιπά άλλα που δεν ενδιαφέρουν την συζητηση μας. Επειδή λοιπόν αυτοί οι φανατικοί εχουν την ιδέαν οτι είναι ανώτεροι των απλών οπαδών και έχουν μια "τάση" να εκλογικεύουν καθε τι που κάνει ο ΠΑΟΚ, μου θυμησε πολλούς φανατικούς του Ροσσι που κάνουν το ίδιο και ιδού η σύνδεση.

    Το ξέρω οτι κατάλαβες εξαρχής οτι αυτό εννοούσα αλλά είπα να το εξηγήσω σε περίπτωση που οντως ήταν δυσνόητος ο συσχετισμός.
    Σαν να λεμε φασιστοσυριζαιους δηλαδη

  15. #135
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Toν ΜΜ γιατί τον γιουχάρανε;

    Δεν τον συμπαθώ κι ιδιαίτερα, αλλά αυτά που κάνει είναι εξωπραγματικά.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Σελίδα 9 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. MOTO GP ROUND 1 Commercial bank Grand prix of Qatar
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 578
    Τελευταίο μήνυμα: 23/11/2016, 09:25
  2. MOTO GP ROUND 3 RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS 8-10/04/2016
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 354
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2016, 21:40
  3. ΜΟΤΟ GP Round 2 Red Bull Grand Prix of The Americas
    από Billymuse στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 156
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2014, 17:11
  4. ΜΟΤΟ GP Round 1 Commercial Bank Grand Prix of Qatar 2014
    από Billymuse στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 195
    Τελευταίο μήνυμα: 03/04/2014, 01:40
  5. Grand Prix of Portugal - Estoril Qualifing Session
    από Todi στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 16/05/2005, 12:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF