Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 13 από 13

Θέμα: Τι ειναι τουτα τα παπια??

  1. #1
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/04/2012
    Μηνύματα
    104

    Τι ειναι τουτα τα παπια??

    κοιτατε τι βρηκα σημερα σε μαγαζια μαλιστα το ενα λεει κορεατικο το αλλο συναρμολογιτε απο το ιδιο εργοσταιο με τι yamaha!!

    αυτα με 1100!! http://gemini-motors.gr/category/papia/


    και αυτα 800!! http://mtgmotors.gr/motorbike-new/mtg-motors-xy-110
    1100!!! http://mtgmotors.gr/motorbike-new/mt...rs-super-x-125

    Τι λακο εχει η φακα ρε παιδια?τα ξερετε????

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.461
    για τα gemini εχω ακουσε θετικα για τα mtg οχι παλι και τοσο. ομως.... δεν ηταν ο ιδιος χρηστης... μπορει ο τυποσ που ειχε mtg να μην ηταν σωστος στα σερβις πχ.

  3. #3
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/04/2012
    Μηνύματα
    104
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    για τα gemini εχω ακουσε θετικα για τα mtg οχι παλι και τοσο. ομως.... δεν ηταν ο ιδιος χρηστης... μπορει ο τυποσ που ειχε mtg να μην ηταν σωστος στα σερβις πχ.
    αυτα λεει συναρμολογουντε στο εργοστασιο της yamaha...τωρα τι προελευση κινητηρα εχουνε δε ξερω..

  4. #4
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/04/2012
    Μηνύματα
    104
    δΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.. https://mtg.car.gr/bikes/?pg=1&sort=pra

    CRYPTON MTG?HONDA MTG?SUPRA MTG?INNOVA MTG? ΟΛΑ ΜΕ 850Ε!!! ΣΟΒΑΡΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΠΕΖΕΙ ΤΑ ΧΩ ΧΑΣΕΙ..

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.259
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από γιωργο Προβολή μηνύματος
    δΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.. https://mtg.car.gr/bikes/?pg=1&sort=pra

    CRYPTON MTG?HONDA MTG?SUPRA MTG?INNOVA MTG? ΟΛΑ ΜΕ 850Ε!!! ΣΟΒΑΡΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΠΕΖΕΙ ΤΑ ΧΩ ΧΑΣΕΙ..
    Παπάκια τριγύρω πολλά πάρα πολλά αλλά ποτέ ποτέ δεν είναι αρκετά

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Με 800 ευρω περνεις κουτα παπι 110cc. Δλδ εισαι ο πρωτος ιδιοκτητης...
    καθε μερα ...νεα μερα.

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της andreaspetr
    Εγγραφή
    01/09/2014
    Μηνύματα
    470
    China ole!!

  8. #8
    Μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2016
    Μηνύματα
    46
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Παπάκια τριγύρω πολλά πάρα πολλά αλλά ποτέ ποτέ δεν είναι αρκετά
    χαχαχαχα,

    ---

    Να ξερεις οταν διαβαζεις yamaha,honda και τα σχετικα απο διπλα,εννοουν οτι ειναι απομιμηση απο το ταδε παπακι,ολα αυτα ειναι κινεζιλες του κερατα στα 10κ χιλιομετρα θα τριζει ολο σαν κουδουνιστρα

  9. #9
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Έχει πάρει μια γνωστή MTG 50ρι πριν από 3-4 χρόνια.Η χρήση του είναι πιο απλή και από μικρού παιδιού...Το μηχανάκι έχει Μόλις 5.000 χλμ (Είναι μόνιμη κάτοικος στο χωριό και το χρησιμοποιεί για να πηγαίνει το καλοκαίρι στην παραλία (3χλμ απόσταση από το σπίτι της) και στην δουλειά της (1,1 χλμ απόσταση από το σπίτι της).Tα πλαστικά έχουν ξεθωριάσει,τρίζουν αλλά όχι σε βαθμό απελπισίας.Τα χλμ είναι Πολύ λίγα για να εκφέρουμε γνώμη για μηχανικά αλλά μέχρι τώρα δεν εχει αντιμετωπίσει θέμα (καινούριο είνια ακόμα το μηχανάκι).Αναβάτης 50 κιλά, 1,62 ύψος.Αυτά...

  10. #10
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/04/2012
    Μηνύματα
    104
    γυρισα ολες τις αντιπρωσοπιες..Απ οτι καταλαβα μονο τα daytona ψιλοαντεχουνε(εκτος απ τα πλαστικα πουα ακομα και στην αντιπρωσωπια μου ειπαν οτι θελουν σφιξιματα και σιλικονες_...στα MTG ταβλεπω τπτ ιδιετερο αλλα 125 με 950 και ατοκες δοσεις μ ακουστηκε καλο...με ο που βγενω εχι διοπλα ψιλικατζιδικο και εχει παρει ο ιδιοκτιτης και τον ρωατω τι λεει...μου λέει μεσα σε εν χρονο χαλασαν ολα τα ηλεκτρικα ΑΠΟ ΤΗ ΒΡΟΧΗ!!!!!!εσπασε το καρτερ! και βερεσε μπιελα αλλα λεει με αλλα 200 του βαλαν καινουργιο μοτερ,,οποτε ακυρα τα κινεζικα....Αμα εχει κανεις σας κανα απ τα παλια καζερ σουπρα κκρυπτον η μοντενας με κανα 500ευρω στειλτε μου μυνημα παιδια...

  11. #11
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/03/2018
    Μηνύματα
    8
    Ξεχνά τα αυτά. Σαν τα κινέζικα του Alex pak είναι. Δούλευε ο ξάδερφος μου και μου είπε μια περίπτωση που πήρε ένας γεμάτος χαρά και δεν πρόλαβε να πάει μέχρι το πρώτο φανάρι και λαμπαδιασε πήρε φωτιά. Πραγματικό γεγονός όχι χαβαλέ. Πόσα διαθέτεις?

  12. #12
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/04/2012
    Μηνύματα
    104
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notist Προβολή μηνύματος
    Ξεχνά τα αυτά. Σαν τα κινέζικα του Alex pak είναι. Δούλευε ο ξάδερφος μου και μου είπε μια περίπτωση που πήρε ένας γεμάτος χαρά και δεν πρόλαβε να πάει μέχρι το πρώτο φανάρι και λαμπαδιασε πήρε φωτιά. Πραγματικό γεγονός όχι χαβαλέ. Πόσα διαθέτεις?
    για αυτα τα 20ετιας κανα 500ικο...εχω βρει καποια που λενε με μπιελα,χωρισ καμπανα κτλ που τα δινουν 150 και 200 κ σκεφτομε μηπως παρω κανα τοιο δοσο αλλα 200 και το φτιαξω..Δε μου παει ρε αδερφα να δωσω 750 και 1000 που ζητανε για παπι 20ετιας με 200000χλμ..

  13. #13
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/03/2018
    Μηνύματα
    8
    Κοίτα τον ίδιο προβληματισμό ειχα και εγώ που έγραψα και ποιό πάνω ότι έψαχνα 2 μήνες και έβρισκα παπιά σχεδόν 20ετίας με πάνω από 60-70 χιλ.χιλιόμετρα σε τιμές varadero. Έκανα όμως υπομονή ανέβηκα και λίγο παραπάνω από το 1000αρικο και αγόρασα τελικά αυτό που ήθελα όπως το ήθελα.Τώρα αν εσύ δεν μπορείς να ανέβεις στα χρήματα η βιάζεσαι άλλο θέμα.
    Για τη λύση με αυτά χωρίς μπιέλα η χωρίς καμπάνα φοβάμαι μην μπλέξεις χειρότερα. Εκτός αν έχεις εσύ χρόνο όρεξη και γνώσεις να μπορέσεις να το φτιάξεις όπως πρέπει. Η αν έχεις κάποιον γνωστό δικό σου μηχανικό να σου κάνει τη δουλειά και να μην σε κοροϊδέψει.

Παρόμοια θέματα

  1. Τι είναι αυτά τα 'Κ';
    από IPL στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 13/09/2012, 16:23
  2. τι είναι τελικά τα αναψυκτικά?
    από eyes_o9001 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2008, 13:20
  3. Τι είναι τελικά αυτά τα Χριστούγεννα;
    από VanDiemen στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 01/01/2007, 23:33
  4. Είναι αξιόπιστα τα Ducati? Τι λέει το Motorrad?(από Bikenet)
    από Stomu Yamashta στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 06/01/2006, 19:09
  5. Τα παπιά είναι για τα μπάζα
    από stefanos στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/10/2005, 17:18

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF