Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 31

Θέμα: Γνωριζετε καποιον αξιολογο ηλεκτρολογο εντος αττικης?

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/03/2018
    Μηνύματα
    12

    Γνωριζετε καποιον αξιολογο ηλεκτρολογο εντος αττικης?

    Καλησπέρα και πάλι παιδιά, εχω προβλημα με το versys κατω απο τον διακοπτη του κλειδιου εχει φαγωθει ενα καλωδιο με αποτελεσμα αρκετες φορες γυριζοντας το κλειδι να μην κανει τσεκ στην αντλια βενζινης και να μην ξεκιναει η μοτοσυκλετα εκτος και αν ανοιγοκλεισω τον διακοπτη μεχρι να ακουσω κανονικα τον ηχο της τρομπας, ενας ηλεκτρολογος που ειχα στην καλλιθεα ζητησε 80e γιατι μπορει λεει να ειναι μια απλη κολληση αλλα εχει πολυ λυσιμο για να φτασει εκει ...γνωριζετε κανεναν φιλοτιμο και αξιοπιστο ηλεκτρολογο εντος αττικης να παω που να μην ψαχνει για χορηγο???

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tycho Moon
    Εγγραφή
    13/11/2014
    Μηνύματα
    398
    Άκης Μικαελιάν

    ΜΟΝΗΣ ΚΥΚΚΟΥ 7
    ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ, 11526 ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
    Tel: 210-6995821
    Ἀπὸ τὸ πάρκο στὴ Μυροβόλο τὸ μηχανάκι ἀστράφτει στὸν ἥλιο,
    ἀντανακλᾶ τὸ χαμόγελό σου καὶ μὲ διαλύει στὸ φῶς.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/03/2018
    Μηνύματα
    12
    Ευχαριστω πολυ.

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/03/2018
    Μηνύματα
    12
    Ρε παιδια ξερουμε τι ωρες και μερες ειναι ανοιχτα αυτος ο ακης γιατι δεν σηκωνει τηλεφωνο με τιποτα, τραβηχτηκα εχτες σαββατο μεχρι αμπελοκηπους κ ηταν κλειστα

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tycho Moon
    Εγγραφή
    13/11/2014
    Μηνύματα
    398
    Αν δεν έχει αλλάξει κάτι:Δευ -Παρ 08:00-15:00
    Ἀπὸ τὸ πάρκο στὴ Μυροβόλο τὸ μηχανάκι ἀστράφτει στὸν ἥλιο,
    ἀντανακλᾶ τὸ χαμόγελό σου καὶ μὲ διαλύει στὸ φῶς.

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/03/2018
    Μηνύματα
    12
    Πωωωωωω ζορικες ωρες

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.311
    Electromoto

    Αναπαύσεως 37 33, Βριλήσσια τηλ 21 0613 6232


    Είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος, συνεργάσιμος, συνεπής, τυπικός και πολύ προσεκτικός στη δουλειά. Αυτό βέβαια πριν από χρόνια, δεν γνωρίζω τωρα τι γίνεται και επίσης δεν εγγυόμαι για τίποτα, εχουν δει πολλά τα μάτια μου. Στον προτείνω γιατί δεν υπάρχουν και πολλοί ηλεκτρολόγοι.
    Εχω ακούσει και για κάποιον στην Νέα Ιωνία αλλά δεν ξέρω λεπτομέρειες.



    Ο Μικαελιάν είναι καλός αλλά είναι "κάπως" κτλ κτλ. Και επίσης δεν φτιάχνει ευρωπαϊκά.

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/12/2008
    Μηνύματα
    287
    +1 για electromoto.
    Μικαελιαν πολλα βαρυς και ζηταει οσα του λειπουν....

  9. #9
    Φώτης Πολύχρονος Νέα Ιωνία.
    Dream with the feathers of angels stuffed beneath your head.

  10. #10
    Μέλος
    Εγγραφή
    11/11/2014
    Μηνύματα
    47
    ELECTROMOTO στα Βριλησσια ΜΑΚΡΙΑ.....
    +1 για τον Φωτη στη Ν. Ιωνια!

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Κώστας Μελίσσια ανοιχτός και Σάββατα 210 6130902.

  12. #12
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/03/2018
    Μηνύματα
    12
    Πηγα κ απο τον ακη μικαελιαν αλλα τζιφος ουτε αυτος βρικε τιποτα στο προβλημα μου οποτε λεω να το μοιραστω μαζι σας μπας κ εχει τυχει κ σε καποιον αλλον απο εδω μεσα. Εχω ενα versys μοντελο του 2012 με 30000km ορισμενες φορες οταν παω να ξεκινησω γυριζοντας το κλειδι δεν ακουω την τρομπα βενζινης να κανει τσεκ και οταν συμβαινει αυτο δεν ξεκιναει η μοτοσυκλετα ενω μιζαρει κανονικα, για να ξεκινησω πρεπει να ανοιγοκλεισω 2-3 φορες με το κλειδι μεχρι να κανει το τσεκ η τρομπα κ να παρει. Στην kawasaki πιγα το εβαλε στο διαγνωστικο δεν εχει καταγραψει καμια βλαβη καμια αστοχια ποτε το εχω παει σε 2 ηλεκτρολογους και μου λενε οτι αν δεν τους κανει την βλαβη να το δουνε δεν μπορουν να κανουν κατι και μου προτεινουν να το αφηςω κ οταν παραγινει το προβλημα να τους το παω. Εμενα ομως με τρωει κ δεν μπορω να το αφηνω ετσι μεχρι να παραγινει...η τρομπα σιγουρα δεν ειναι γιατι στην πορεια δεν εχω κανενα απολυτως θεμα κατι με τον κεντρικο διακοπτη παιζει. Περιμενω βοηθεια απο εσας αν καποιος γνωριζει κατι με αυτα τα συμπτωματα.

  13. #13
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από xouras Προβολή μηνύματος
    Πηγα κ απο τον ακη μικαελιαν αλλα τζιφος ουτε αυτος βρικε τιποτα στο προβλημα μου οποτε λεω να το μοιραστω μαζι σας μπας κ εχει τυχει κ σε καποιον αλλον απο εδω μεσα. Εχω ενα versys μοντελο του 2012 με 30000km ορισμενες φορες οταν παω να ξεκινησω γυριζοντας το κλειδι δεν ακουω την τρομπα βενζινης να κανει τσεκ και οταν συμβαινει αυτο δεν ξεκιναει η μοτοσυκλετα ενω μιζαρει κανονικα, για να ξεκινησω πρεπει να ανοιγοκλεισω 2-3 φορες με το κλειδι μεχρι να κανει το τσεκ η τρομπα κ να παρει. Στην kawasaki πιγα το εβαλε στο διαγνωστικο δεν εχει καταγραψει καμια βλαβη καμια αστοχια ποτε το εχω παει σε 2 ηλεκτρολογους και μου λενε οτι αν δεν τους κανει την βλαβη να το δουνε δεν μπορουν να κανουν κατι και μου προτεινουν να το αφηςω κ οταν παραγινει το προβλημα να τους το παω. Εμενα ομως με τρωει κ δεν μπορω να το αφηνω ετσι μεχρι να παραγινει...η τρομπα σιγουρα δεν ειναι γιατι στην πορεια δεν εχω κανενα απολυτως θεμα κατι με τον κεντρικο διακοπτη παιζει. Περιμενω βοηθεια απο εσας αν καποιος γνωριζει κατι με αυτα τα συμπτωματα.

    κοιτάς υγεία μπαταρίας. Μπορεί να μη φανεί με την 1η αλλά με ενδελεχή έλεγχο παίζει μπαταρία δυνατά ως σενάριο.

  14. #14
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/12/2008
    Μηνύματα
    287
    Χωρις να γνωριζω λογικα θα υπαρχει ρελε για τη τρομπα,μπορει να την εχει ακουσει και να μην οπλιζει.

  15. #15
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/08/2009
    Μηνύματα
    3
    Ανοιγεις διακοπτη δεν ακους τρομπα βενζινης κουνας τιμονι δεξια αριστερα στα τερματα με ανοιχτο διακοπτη και ξαφνικα θα ακουσεις αντλια βενζινης να δουλευει.Αν στο κανει αυτο οπως στο λεω τοτε κοιτα πλεξουδα που φευγει απο διακοπτη 5 με 6 καλωδια καποιο εχει τσακισει ,φθαρει.παθων σε 636 του 06 .Προτεινω αν σου πιανουν τα χερια να την ανοιξεις μονος σου.αυτα.

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Προορισμοι εντος αττικης αλλα εκτος αθηνας
    από Dant3 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2012, 22:12
  2. Γνωριζετε καποιον.....
    από pilotos_xtreme στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2009, 09:18
  3. Η πρώτη (;) φωτιά εντός Αττικής
    από alximistis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 11/06/2009, 13:31
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 28/11/2003, 11:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF