Σελίδα 4 από 25 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 373

Θέμα: Μπρελόκ Moto.gr

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Ότι ήταν του Daz η μουτσούνα στο βίντεο το καταλάβαμε (γι' αυτό κάναμε και τα ανάλογα σχόλια στον σουλήνα) αν και το προσπάθησε να μην φανεί αλλά εμείς ξέρουμε κι άλλα σημεία της ανατομίας του πχ χέρια και βραχίονες (ανώμαλα μυαλά ρπμ είστε όλοι) ....


    δλδ την μυτη την τσακιρικη που εμπαινε με καθε ευκαιρια στο πλανο δεν την ειδατε??

    περα απο την πλακα, πολλα μπραβο και συγχαρητηρια στον Αποστολη που καταπιαστηκε και φανηκε απο το βιντεο οτι εκανε πολυ καλη δουλεια...(βεβαια θα αξιολογηθει πληρως αφου παραλαβουμε)...

    επισης πολλα respect για την ιδεα γιατι ειναι κατι πρωτοτυπο και ομορφο...


    και για οσους το σκεφτονται για την παραγγελια να πω οτι περα απο το ηθικο του πραγματος για να βοηθησει να παραμεινει ανοιχτο ο ιστοτοπος που γραφει, ενημερωνεται, εκφραζεται, μαθαινει, κλπ....
    ειναι και ενα πολυ ανθεκτικο, χρησιμο αντικειμενο...

    εγω εχω δερματινο μπρελοκ απο το 1998 και ακομα ζει και ακομα εχει πανω του κλειδι...
    εχει φιλοξενησει κλειδια σχεδον απο ολα τα μηχανακια μου..απο astrea grand, απο cb1, απο xr, απο cbf...
    και δεν το εχω συντηρησει ποτε και με τιποτα...εχει φαει νερα..με τα κανταρια...
    αγερωχο λεμε...

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    δλδ την μυτη την τσακιρικη που εμπαινε με καθε ευκαιρια στο πλανο δεν την ειδατε??

    περα απο την πλακα, πολλα μπραβο και συγχαρητηρια στον Αποστολη που καταπιαστηκε και φανηκε απο το βιντεο οτι εκανε πολυ καλη δουλεια...(βεβαια θα αξιολογηθει πληρως αφου παραλαβουμε)...

    επισης πολλα respect για την ιδεα γιατι ειναι κατι πρωτοτυπο και ομορφο...


    και για οσους το σκεφτονται για την παραγγελια να πω οτι περα απο το ηθικο του πραγματος για να βοηθησει να παραμεινει ανοιχτο ο ιστοτοπος που γραφει, ενημερωνεται, εκφραζεται, μαθαινει, κλπ....
    ειναι και ενα πολυ ανθεκτικο, χρησιμο αντικειμενο...

    εγω εχω δερματινο μπρελοκ απο το 1998 και ακομα ζει και ακομα εχει πανω του κλειδι...
    εχει φιλοξενησει κλειδια σχεδον απο ολα τα μηχανακια μου..απο astrea grand, απο cb1, απο xr, απο cbf...
    και δεν το εχω συντηρησει ποτε και με τιποτα...εχει φαει νερα..με τα κανταρια...
    αγερωχο λεμε...
    Κοίτα να δεις μια μούρη που μας κάνει και μαθήματα γούστου ρε ...
    χαχαχαχα

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Κοίτα να δεις μια μούρη που μας κάνει και μαθήματα γούστου ρε ...
    χαχαχαχα


    αληθεια τωρα?? συγκρινεις αυτα τα μηχανακια σε ομορφια με την ασχημια, το κατανα?

    θα βλεπεις στον υπνο σου τον Soihiro να σου ριχνει καταρες...οσα εγραψα ηταν honda..

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.396
    το βιδεο ηταν περισσοτερο επειδειξη εργαλειων παρα τα ιδια τα πρελοκακια
    Γιαννης

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    16/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    Μπιούτιφουλ!!


  6. #51
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από virus Προβολή μηνύματος
    το βιδεο ηταν περισσοτερο επειδειξη εργαλειων παρα τα ιδια τα πρελοκακια
    εεεε μα ναι. Ο μοντ των εργαλείων επιβάλλεται να δείχνει πως κι εργαλεία έχει και να τα χρησιμοποιεί ξέρει.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  7. #52
    Αν ήταν τόσο μάγκας όσο λέτε θα μου έφτιαχνε ένα πράσινο μπρελοκάκι που του το ζητάω τόσο καιρό....
    Dream with the feathers of angels stuffed beneath your head.

  8. #53
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    σιγά μην του δώσουμε και παράσημο, αρκετά μας έχει αρρωστήσει με τις αναρτήσεις του .
    Σιγά τις αναρτήσεις που έχει ρε! Κάτι Kayaba πρέπει να είναι..

  9. #54
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798


    Ρε τισαστε σεις ρε?

    Από θέμα εργαλείων έκανα οτι μπορούσα με ότι διέθετα!

    Πράσινο χρώμα σε δέρμα, εγώ δεν βάζω ρε!

    Το μεγαλύτερο πρόβλημα ήταν να κάνω την σφραγίδα να αποτυπώνεται σωστά και να αντέχει στη χρήση. Ήταν η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ πυροσφραγίδα σε δέρμα! Μετά από πολλές δοκιμές η αποτύπωση βγήκε τέλεια, χωρίς να καίω το δέρμα. Την διάρκεια του λογότυπου στην χρήση δεν μπορώ να την κρίνω γιατί δεν έχω μέτρο σύγκρισης. Δεν είχα ποτέ ανάλογο μπρελόκ. Το δεύτερο βίντεο, το τράβηξα ακριβώς γι' αυτό το λόγο! Γι' αυτό το βίντεο, επέλεξα το μαλακότερο δέρμα (το μαλακότερο σημείο του δέρματος καλύτερα) και αυτό που με τη χρήση κάνει τις πιο χοντρές ραγάδες και όπως είδατε έφτασα μέχρι και να το στρίψω, ενώ ήταν διπλωμένο στα δύο. Στο τέλος το λογότυπο εξακολουθούσε να φαίνεται κανονικά, αλλά φυσικά όχι όπως όταν ήταν καινούριο. Σκληρότερο και πιο χοντρό δέρμα θα παλιώσει με διαφορετικό τρόπο φαντάζομαι, αλλά θεώρησα οτι δεν θα ήταν και ότι καλύτερο για το κλειδί της μηχανής μας.

    Στα υπόλοιπα δεν έγινε καμία έκπτωση σε κανέναν τομέα. Και ούτε θα γίνει, παρόλο που όπως φαίνεται, θα χρειαστεί να φτιάξω αρκετά ακόμα.

    Εγώ ήθελα περισσότερο από εσάς, να είναι όσο το δυνατόν καλύτερο και αν μπορούσα να το κάνω ακόμα πιο καλό, θα το έκανα.
    Sent from me using a computer.

  10. #55
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    φοβαμαι μηπως το δερμα μου γρατζουναει το χρωμα του υπερτατου μηχανηματος μου...θα το ηθελα για το RV50
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος


    Ρε τισαστε σεις ρε?

    Από θέμα εργαλείων έκανα οτι μπορούσα με ότι διέθετα!

    Πράσινο χρώμα σε δέρμα, εγώ δεν βάζω ρε!

    Το μεγαλύτερο πρόβλημα ήταν να κάνω την σφραγίδα να αποτυπώνεται σωστά και να αντέχει στη χρήση. Ήταν η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ πυροσφραγίδα σε δέρμα! Μετά από πολλές δοκιμές η αποτύπωση βγήκε τέλεια, χωρίς να καίω το δέρμα. Την διάρκεια του λογότυπου στην χρήση δεν μπορώ να την κρίνω γιατί δεν έχω μέτρο σύγκρισης. Δεν είχα ποτέ ανάλογο μπρελόκ. Το δεύτερο βίντεο, το τράβηξα ακριβώς γι' αυτό το λόγο! Γι' αυτό το βίντεο, επέλεξα το μαλακότερο δέρμα (το μαλακότερο σημείο του δέρματος καλύτερα) και αυτό που με τη χρήση κάνει τις πιο χοντρές ραγάδες και όπως είδατε έφτασα μέχρι και να το στρίψω, ενώ ήταν διπλωμένο στα δύο. Στο τέλος το λογότυπο εξακολουθούσε να φαίνεται κανονικά, αλλά φυσικά όχι όπως όταν ήταν καινούριο. Σκληρότερο και πιο χοντρό δέρμα θα παλιώσει με διαφορετικό τρόπο φαντάζομαι, αλλά θεώρησα οτι δεν θα ήταν και ότι καλύτερο για το κλειδί της μηχανής μας.

    Στα υπόλοιπα δεν έγινε καμία έκπτωση σε κανέναν τομέα. Και ούτε θα γίνει, παρόλο που όπως φαίνεται, θα χρειαστεί να φτιάξω αρκετά ακόμα.

    Εγώ ήθελα περισσότερο από εσάς, να είναι όσο το δυνατόν καλύτερο και αν μπορούσα να το κάνω ακόμα πιο καλό, θα το έκανα.
    Κοίτα να δεις για τον Σταυράκο, αν κρίνω από τα μηχανάκια του, είναι allready too good ρε...

  12. #57
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    φοβαμαι μηπως το δερμα μου γρατζουναει το χρωμα του υπερτατου μηχανηματος μου...θα το ηθελα για το RV50
    Είναι υπέρτατου μηχανήματος friendly!

  13. #58
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Το μπρελόκ του δεύτερου βίντεο είναι ακόμα στα κλειδιά μου.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20180416_205413_HDR.jpg 
Προβολές:	145 
Μέγεθος:	106,4 KB 
ID:	394974
    Sent from me using a computer.

  14. #59
    Πολύ ωραία δουλειά Αποστόλη, σας ευχαριστούμε όλους για το τρέξιμο

    Why do you go away? So that you can come back. So that you can see the place you came from with new eyes and extra colors. And the people there see you differently, too. Coming back to where you started is not the same as never leaving. T. Pratchett

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Καλα ρε.Μας παραμυθιαζουν ολους και μεις τπτ.Θα δωσουμε ετσι τα λεφτα μας χωρις να ξερουμε τη δερμα θα αγωρασουμε???

    1ον.Τι δερμα ειναι???
    2ον.Απο τη ζωο ειναι(στη ερωτηση 1κ 2 απαντας με μια απαντηση.Νομιζω)???
    3ον.Ειναι παραπανω απο 1 ζωο?Και αν ναι...4ον.Πόσα???
    5ον.Το γνωριζες το ζωο???
    6ον.Το κανονισες εσυ???7ον.Αν ναι με τι τροπο???






    Ετσι.Για να ξερουμε τι λεμε ε???


    Υ.Γ.Να μη ξεχασω να πεταξω ενα εμοσιον προς αποφυγη παρεξηγησεως...


    καθε μερα ...νεα μερα.

Σελίδα 4 από 25 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 93
    Τελευταίο μήνυμα: 14/02/2004, 10:20
  2. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 11/01/2004, 16:59
  3. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2004, 23:35
  4. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2003, 15:48
  5. protash gia to neo moto.gr
    από vasdekiss στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 14:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF